Opinie o Aquael w Suwałki 35

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aquael. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aquael na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquael w Suwałki 35

Jakie są warunki zatrudnienia w Aquael?

Słabo z BHP, słabo z pieniądzmi, mobbing szczególnie na dziale w. Jedna osoba przy korycie nęka innych pracowników, ci się zwalniają a kierownictwo nic z tym nie robi. Jak nie donosisz jesteś zły pomimo że pracujesz dobrze. Potrafią obciąć premie twierdząc, że pracownicy 'za bardzo się przyzwyczaili'.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Aquael?

Były pracownik a szkoda. Nowy wpis

A mi się pracowało (usunięte przez administratora)super atmosfera i fajni ludzie kierownictwo ok żadnych zastrzeżeń nie mam.

Jakie są warunki zatrudnienia w Aquael?

Praciwnik

Warunki zgodne z bhp i takie tam. Zależy jaki dział i kierownik to atmosfera jest jaka jest.

Damian
@Praciwnik

Mnie bardziej chodzi o zarobki niż o atmosferę, bo do tego zawsze się można przystosować. Ile teraz płacą na rękę. Napisałbyś chociaż mniej więcej?

Anonim Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Aquael? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Brałeś udział w rekrutacji do Aquael. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS

Czy w Aquael możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie

Co jaki okres czasu w Aquael można ubiegać się o podwyżkę?

Suwałki

Raz do roku ????gdy rząd podnosi najniższa krajowa ! Chyba że dobrze ???????????? dla kierownikow .????to tylko w tym wypadku ...

Yhm
@Suwałki

Tu nie ma premii, a Ty mówisz o podwyżce?

WW

Aktualnie to obniżki są stosowane. Masakra. Omijać z daleka.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Aquael?

Żadne warunki nie trzeba spełniać, ponieważ firma nie zatrudnia ale wręcz przeciwnie

Ale nie zatrudnia nowych osób, tak? A przeciwnie czyli zwalnia? wiesz ile osób od początku tego roku zostało zwolnione?

@Karolina

Nie wiem

R

To prawda. Żal ludzi no ale ... taki lajf

R
@Karolina

Nie zatrudnia. Fala zwolnień. Szukanie oszczędności.

Jakie godziny pracy obowiązują w Aquael?

6-14. Na wtryskarkach po 12

Na wtryskarkach pracują po dwanaście godzin, ale od której do której? :) 6:00-18:00? Jeszcze w takim razie, jak wygląda w firmie system pracy? Tak jak w większości firm przy dwunastkach, że macie dwa dni pracy i dwa dni wolnego?

@Marta

Dokładnie tak

Kamila

czyli raczej typowy standard tu macie jeśli o warunki ogólne chodzi? A co w związku ze świętami i nowym rokiem się tu dzieje? Paczki / premie były? I czy są planowane już nabory na kolejny rok?

@Kamila

Paczki dzieciom zawsze co roku. Premia na święta zawsze co roku. Z naborem do pracy to dowiadywać się na bieżąco. Pozdrawiam

B

W tym roku w siedzibie w Warszawie paczek nie było. Tak samo jak premii świątecznych. Na koniec roku fala zwolnień. Styczeń pod znakiem zapytania.

W

Nienormowane

Witam, na jakie podstawy mogą liczyć handlowcy, jakimi samochodami się poruszają?

@Kandydat

Handlowcy mają Ople Corsy. Dodatkowo cele nie do zrealizowania bo towaru brakuje. Dodatkowo teraz każdy handlowiec ma planować po indeksie i kliencie sprzedaż. Praca na 10h dziennie, dużo stresu. Aktualnie fala zwolnień i szukania oszczędności.

B
@Kandydat

Słabo z podstawami. Premie nędza. Ople Corsa i 9-10h pchania taczki.

Wiecie ile płacą na stanowisku Konstruktor Elektronik – Embedded IoT developer? Jaka jest pensja? Jaka premia? I czy są regularne podwyżki?

Ciekawy

Witam, na jakie zarobki może liczyć handlowiec oraz jaka flotą dysponuje firma?

Wiecie, czy Aquael udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Firma nie prowadzi pracy zdalnej

Brunetka

Praca dla kobiet, co robią kobiety tam na produkcji? Przykładowo

Na czym polega praca jako stolarz maszynowy?

Jak w opisie. Praca z płytami na maszynie. Cięcie na wymiar

Czy Aquael oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Firma zatrudnia na umowę o pracę.

Hallo

Hallo ludziska z aqanelu.. Pracujecie? Jak. Płacą?

@Hallo

Hallo ludziu po co pytasz? Chcesz pracować to złóż CV!!!

Part

Ostrzegam przed podpisywaniem umowy z nimi jako PARTNER salonu. Firma na dzień dobry zatowaruję cię przeterminowanym towarem, za który musisz z czasem zapłacić. W nowo otwieranych salonach inaczej tego nie nazwie ''wrzucają'' z magazynu towar już przeterminowany. Otrzymujesz paletowe ilości towaru (TIR), którego nie jesteś w stanie fizycznie sprawdzić, bo jest zbyt dużo obowiązków związanych z otwarciem. Firma używa hasła ''Kochamy Zwierzęta'' hihi to chwyt reklamowy i oszustwo zaprzeczające samo w sobie... Na otwarcie salonu otrzymasz tzw. pakiet otwarciowy czyli maksymalnie duża ilość ryb, gadów bez odpowiednich warunków na przechowywanie. W moim przypadku zbiorniki z wodą ( akwaria) były zakładane dzień przed otwarciem salonu. Jak wiemy, aby przetrzymały to ryby zbiorniki muszą dojrzeć, aż to wytworzenia się środowiska podobnego do naturalnego. Pokazowo na otwarcie zamawiają wszystkie gatunki ryb z tymi wymagającymi, bo i tak partner za to zapłaci. Po okresie ok 3 miesięcy wystawiają za to fakturę. Podobną sytuację miałem z gadami, których otrzymałem zdecydowanie zbyt dużo do ilości terrarium. Firma nie wnika w ilość, bo jak jest dużo to jest większa możliwość sprzedaży. Towar na magazynie czy w hodowli się nie sprzeda, a zapłaci za to partner. To nic innego jak wyzysk, świadome oszustwo. Firma wyłudza VAT to dla mnie skandal jakiś. Kupują zwierzęta na fakturę, a wszystko co tzw. ''pada'' zdycha zrzucają na partnera wystawiając mu fakturę. Do momentu, aż towar nie jest sprzedany jest tzw. kosztem. Wystawiają fakturę obciążeniową z bezczelnie podniesioną kwotą za towar, choć sami mają wynegocjowane duże rabaty u dostawców. Próbują zarabiać na czym i jak tylko się da. Obciążony byłem kwotami za rybki takimi, że sam bez ich łaski byłem w stanie kupić rybki 3 razy taniej na miejscu, a nie mówiąc na giełdzie w Łodzi. Właściciel zarobiony w chu..., ale od siebie nie da nic dla pracowników. Jak zadzwonisz do niego dowiesz się, że o ''Twój biznes'', że to franczyza... Ignorancja- bo słowo franczyza oznacza zupełnie coś innego. To po prostu rodzinna firma, która w celu unikania zobowiązań personalnych związanych z kodeksem pracy, zobowiązaniami z ZUS i US zrzuca na ''PARTNERA'' . To jak samo zatrudnienie i bycie kierownikiem, bo o partnerstwie tu nie ma mowy. Nie możesz sam decydować i nie masz praktycznie wolnej ręki. Dyrektor '' operacyjny'' nie odpisuje na e-maile, więc gdzie tu jest parnerstwo hi,hi,hi. Właściciel nie ma świadomości chyba co się dzieje, ale skoro tak dla niego wygląda partnerstwo to widocznie świadczy o jego ignorancji. Uważajcie na inwentaryzacje przez tzw. '' kordynatora" regionalnego. Udowodniłem im zamianę celowo gatunków ryb i zawyżanie cen. Nie miałem nigdy przyjęć fakturowych takich ryb, a miałem to robione inwentaryzacją z zamianą na drtoższe odmiany gatunkowe. Otrzymujesz do podpisu karteczki z kontroli, które z czasem okażą się wyrokiem w formie faktury do zapłacenia. Ze względu na to, że nie mogłem patrzeć na te warunki zwierząt wypowiedziałem umowę. Obiecują premie, które wiążą się z obecnością partnera w czasie przeprowadzania kontroli. W moim przypadku gdy wyrabiałem target i spodziewałem się premii. Otrzymałem e-maila w niedzielę e-maila o godzinie 20:20 na sklepową skrzynkę, że rano będę miał kontrolę w poniedziałek. Sklep był zamykany o godzinie 20:00, więc fizycznie nie maiłem możliwości odczytać tego e- maila i być na otwarcie, bo z grafiku wynikało, że inna osoba otwierała akurat sklep tego dnia.Nie licz na premię, bo i tak jej nie otrzymasz, bo coś wymyślą. Otrzymałem informację, że premii dla mnie i pracowników nie będzie z powodu cyt. '' braku wymaganej obecności partnera podczas pzreprowadzania kontroli''. Jak mogłem to odczytać ??? Nie nocuję w sklepie :) Z góry dostajesz jawną informację, że poniedziałki ma wolne, bo masz pracować w weekendy. W poniedziałek masz wolne, ale to jest dzień dla nich na robienie zamówień. W dniu wolnym jak nawet jesteś w domu to i tak robisz zamówienia do godz 12- absurd jakiś i paranoja. Wszystkie te zagrywki są celowe i chodzi tylko o maksymalne wykorzystanie i zrzucenie całej odpowiedzialności na partnera. Odpowiedzialność za towar, stan na sklepie ponosi w 100% partner, gdzie przy partnerstwie standardem u innych firm jest np; obrót , minus zwroty razy 1,8 % tyle fizycznie zwykle wynoszą standardowe straty z kradzieży i uczciwe partnerstwo jest tego świadome. Ignorancja zarządzających jest na poziomie prowadzenia warzywniaka lub kiosku ruch. Czy można być świadomym sytuacji na rynku prowadząc sklep w latach 80tych ??? Odradzam wszystkim... Uważajcie na tych cwaniaczków... PORAŻKA ta firma

Yhm
@Part

Wcale się nie dziwię. W Centrali jest podobnie... A szkoda, bo firma z perspektywami, ale ludzie na niektorych stanowiskach nie mają pojęcia do czego zostali zatrudnieni.

Darek

Złej tańcownicy przeszkadza rąbek przy spódnicy tak samo jest z niektórymi pracownikami.

Suwałki

Czy to prawda że w obecnej sytulacji jaka panuje na świecie (koronawirus ). Wasz zakład pracuje jak niby nic się nie działo? Gdzie obok zakłady zostały tym czasowo zamknięte?

@Suwałki

Tak, prawie prawda.

????
@pracownik

Prawie ? Czyli zakład pracuje ,jak by nigdy nic . Jak dojechac autobusem do pracy skoro ma być tylko połowa osób (miejsc siedzacych)??

Hej, czy w firmie Aquael płacą za nadgodziny?

Płacą. Tylko nadgodzin jest baaardzo mało.

Wiktoria
@pracownik

@pracownik Rozumiem. A, czy jak którys z pracowników ma taką potrzebę to, czy może sobie je odebrać? Odpowiedz, dzięki.

@Wiktoria

Może

Taki jeden

A ile tam zarabiata?

Zostaw merytoryczną opinię o Aquael - Suwałki

• Jak się pracuje w Aquael?

Zobacz opinie na temat firmy Aquael tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Aquael