Opinie o MDM S.A. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MDM S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MDM S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM S.A. w Cieszyn

Włosek

Ludzie, zluzujcie rajtuzy, to tylko praca, a Wy do MDM podchodzicie, jak by to było centrum sterowania kosmosem. A kto ma znajomości, to wszyscy wiedzą, ale jakie to ma znaczenie?

Grzebyk

No i juz mamy kilka gwiazdek z Cieszyna... najlepszy jest pan nastawiacz, który po godzinie 17 zajmuje się opieraniem o maszyny i zagadywaniem ludzi na wszystkich mozliwych wydziałach. Chyba dalej mysli ze jest w Cieszynie na produkcji i takie rzeczy można robić... czy firma ma aż tak duzo pieniedzy by utrzymywac takich ludzi ? ktorzy NIC nie robia i w dodadku przeszkadzaja innym w pracy? a moze ten pan ma jakies znajomosci... i nie musi nic robic a wyplata i tak sie mu nalezy. mam nadzieje ze nowy pan dyrekotor szybko zainteresuje sie takimi darmozjadami

Tora

A co z biurokratami i bolkami zrobią ?

Doszły mnie ostatnio słuchy ze do bielska moga przyjac tylko ograniczona ilosc ludzi ze nie kazdy sie dostanie fajnie by było żeby powiedzieli wczesniej masakra co sie to dzieje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MDM S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
Madej Wróbel sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Cieszyn
CCC S.A.
Solutions

W mdm nigdy nie bylo zadnej technologii

Operatorek
@Solutions

Kolego a produkcja filmów paroprzepuszczalnych oraz paroizolacyjnych na bazie PP oraz PE to nie jest technologia? Większość ludzi tutaj piszących wyznaje zasadę "nie znam się, więc się wypowiem".

osoba

Gdzie są nowe i świerze technologie sie pytam?Bo chyba nie w mdmie???

Moni
@osoba

Osoba poczyta słownik. Skąd tu tylu analfabetów?

wuka

Powiedzcie siwemu ze w bielsku juz kartonów niebrdzie bral a poza tym co on u nas będzie robil jak w Cieszynie robi caly czas na jednej maszynie

as2

A co z pracownikami którzy sumiennie wykonywali swoje obowiązki, nie brali udziału w głupich gierkach i plotkach, a przez to zostali pozbawiani premii na rzecz kolegów z "układu" a potem firma i tak ich zwolniła?

Italiano

Gwiazdeczka to pewnie Becia i chyba jest to pierwsza madra wypowiedz na tym forum. Piona dla Ciebie. Wszyscy hejterzy z BB co zapomnieli juz o kolegach i zaczeli wrzucac wszystkich do jednego wora - zal mi was. Cieszyn idzie do Biela i nie macie na to wplywu. Skupcie sie na tym zeby bylo dobrze miedzy wszystkimi, a nie wylewacie tu zale.

Cieszyn

Panowie po co tyle jadu i zawiści? Gdyby sytuacja była odwrotna, to nikt z Cieszyna nie hejtował by ekipy z Bielska. Doskonale wiemy dlaczego Cieszyn przestał być opłacalny (bo nowe i świeższe technologie i nowoczesna produkcja poszła do Bielska) bo się bardziej opłacało inwestować w tej strefie. Zawsze wyznacznikiem inwestycji będzie kasa, bo nikt rozsądny nie ciśnie hi-fi sprzętu za 5k do golfa wartego 1k. Mnie najbardziej drażni jak ktoś komuś patrzy do gara i ocenia czy powinien w tym garnku mieć mniej czy może jeszcze mniej. Skończcie spekulować co się komu należy, macie swoje stanowiska pracy to o nie dbajcie, Cieszyn idzie na nowe stanowiska, które zostaną stworzone jako kolejna inwestycja, więc Patrzcie do swoich garnków. Wrzucacie wszystkich do jednego worka i oceniacie z góry? Ja też mam na tyle rozumu, żeby nie klasyfikować każdej "mądrej" wypowiedzi na tym forum jako głos całej załogi z Bielska, bo mam tam kolegów i nie wierze, że goście z którymi robiłem ładnych parę lat teraz nie chcą mnie widzieć znowu. Zaczyna się nowy rozdział dla wielu z nas, bo tylko taka opcja na dalszą pracę w tej firmie nam została, więc zanim Ocenisz nas, postaw się na naszym miejscu "mądry" pisarzu. Każdy ma jakieś swoje żale do kogoś, o coś i ja proponuję, żeby odważnie tak jak tu pisać je na mail.. SZEFA.

GWIAZDECZKA

NIby dlaczego ludzie w Bielsku maja się martwić o prace?? MY juz mamy prace i to MY 2 lata temu nie baliśmy się nowych wyzwań i podjeliśmy decyzje o przeniesieniu sie do bielska, to raczej w Cieszynie nastopni redukcja etatów i obsadzenie wolnych w bielsku.. prawda jest taka ze firma dużo zaoszczędzi gdy zlikwiduje "zdublowane" oraz "sztuczne" etaty + przestanie utrzymywac 2 firmy w dwóch różnych lolakizacjach, kto ma rozum ten rozumie,że to sa gigantyczne koszty... . moze czesc zaoszczędzony srodkow pan PREZES wyda na obiecane już DAWNO podwyżki DLA pracownika BIELSKA. wydaje mi się tez ze wszystkiei zawistne posty pisze właśnie jedna osoba która czuje się jakaś niespełniona,zastraszona na codzień a internet i forum "go-work" jest jedynym miejscem gdzie może dać upust swojemu rozgoryczeniu. PRAWDA JEST TEZ TAKA ZE HALA W BIELSKU TO JEDEN WIELKI OBIEKT i bardzo szybko zycie zweryfikuje kto pracuje a kto "SCIEMNIA" - może wlaśnie tego boja sie najbardziej pracownicy produkcyjni Cieszyna oaz Nastawiacze ?TAK Wiec podsumowywując - jeśli jesteś robotny,znasz się dobrze na swojej pracy,nie masz nic do ukrycia myśle że nie masz sie czego obawiać A MDM NT PRZYJMIE CIE Z OTWARTYMI RAMIONAMI...gorzej jesli jest inaczej :) wtedy lepiej od razu ustaw siĘ w kolejce na kochanowskiego, czy gdzie tam teraz jest U.P w Cieszynie :) AAAAA I PROSZE ZAKOŃCZCIE JUZ TA MARNA DYSKUSJE... MY... WY... JESTESMY JEDNA FIRMA! I TRZYMAJMY SIE RAZEM! POZDRAWIAM WAS DOBRE CHLOPAKI Z CIESZYNA BO WIEM ZE JEST WAS TAM DUŻO!

pawel

Moim zdaniem i nie obchodzi mnie ile osob pisze na forum czy jedna czy dwie czy piec pan " Jo " ma bujna wyobraznie trzeba sobie powiedziec jedno cos jest nie tak a zalagadzac sprawe na forum proboja podstawiani przez firme ludzie obiecywali nam zawsze ze mdm w cieszynie bedzie a wiedzieli ze beda likwidowac juz od dawna nikt nam nic nie mowi tylko wszystko tuszuja ja slyszalem ze firma jest strasznie zadluzona i nie tylko S.A bielsko tez i z tego co rozmawialem z jedym z pracownikow z bielska to faktycznie niechca ludzi z cieszyna bo boja sie tez o stanowiska i prace a wiadomo jak bylo i jest w cieszynie wyscig szczurow sie nigdy nie skonczyl tylko przeszedl na wyzszy poziom kablarstwa i knucia na innych ludzi i jednych wielkich ukladow i taka jest prawda wiec radze szukac pracy

Jo

Tak czytam te wypowiedzi i ostatnia aktywność na forum to nasuwa się jedna myśl ,że wszystkie te "wypociny"wypisuje jedna osoba która czuje się "pokrzywdzona" ( ostatnio zwolniona ).Człowieku nie wypisuj takich bzdetów i zawsze pomyśl nim cokolwiek napiszesz nie knuj intryg i nie próbuj zwaśnić Bielska z Cieszynem .

Wito
@Jo

Jestes gosciu niepowazny

Vent

Kazdy wie kto skorowal kable zlodzieje dalej pracuja i maja sie dobrze nie do pomyslenia ze sa bezkarni a wszyscy bez premii chodzili to jest glownie wina dyrektorki ze nic nie pilnowala ja trzeba zwolnic i to od razu

White

Z tego co slyszalem to nawet wyzej postawieni sie zastanawiaja nad ludzmi z cieszyna bielsko nie bardzo ze wzgledu na sytuacje wielu kradzierzy w cieszynie a kazdy z pracownikow dobrze wie kto za tym tak naprawde stal zlodzieje miedzi alkoholicy

bielsko

i tak zwolnia wszystkich z cieszyna

jo
@bielsko

Żeby na odwrót niebylo skomczcie wariaty brednie pisac

Toma

Swieta prawda

Ats

Racja Justin jako jedyny cos robil i ustawial do porzadku a nie jak reszta bandy podobno od dawna reszta mechanikow chciala sie go pozbyc bo poprostu byl od nich lepszy ale tez slyszalem ze ma fajna robote i lepsza kase

Czita

Ten nastawiacz co nie pracuje to byl wlasnie jedyny co umial cos naprawic ale wylecial za klamstwa i intrygi ale z tego co slyszalem ma sie 100 razy lepiej

jo
@Czita

Kolego chyba niewiesz co piszesz leser nad leserami byl a najmodrzejszy byl za wszystkim do tatusia dzwonil

Czita
@jo

Wiem co pisze chyba ty nie wiesz wlasnie przez takich jak ty on juz nie pracuje przez klamcow złodzieji i intrygantow

M2M

Trzeba chyba jasno uświadomić niektórym ludziom,że gdyby nie zakład w Cieszynie i dobra ekonomia ludzi zarządzających tym zakładem nie powstałby zakład w Bielsku,bo nie było by środków na nowe inwestycje tj.budowa hali i zakup maszyn.Nie podoba mi się,że oczerniacie ludzi,którzy sumiennie wykonują swoją pracę.Chodzi m.in. o nastawiaczy i macie nieaktualne dane,bo ten kolega od młotka już nie pracuje.Nastawiacze przyjdą z maszynami z Cieszyna,a nie z pustymi rękami.Dlaczego nie chcecie Cieszyna? Może ktoś się boi o swoją pracę,bo ma niskie kwalifikacje?Zazwyczaj boją się ludzie, którzy niesumiennie ją wykonują. Po drugie na MDM-ie świat się nie kończy. Jest wiele innych zakładów w szczególności w Bielsku.Myślę,że jeśli będzie panować dobra atmosfera po jednej i drugiej stronie to współpraca ułoży się pomyślnie.I zakończcie to już,bo niczemu to nie służy jedynie psuje wizerunek firmy i atmosferę w pracy.

mlody
@M2M

Haha, to żeś chłopie pojechał, ekonomiczni to oni są jeżeli chodzi o podejście do pracy. W Cieszynie to najwięcej pracuje ekspres do kawy i wiatraczek w lecie.

Zostaw merytoryczną opinię o MDM S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w MDM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM S.A.?

MDM S.A.