Opinie o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polimex - Mostostal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polimex - Mostostal S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

&szmal&

Wyjaśnienia odnośnie budów("...idż na budowę zarobisz dwa razy tyle...."), wcale nie jest tam kolorowo. Dla starych pracowników którzy przenoszą się na budowę nie należ się nic (mieszkanie, delegacja, diety). Z waway do największej obecnie budowy w pxms dojeżdżasz na własny koszt, dodam jeszcze za jałmużną wypłatę jaka tam się zarabia. Nowych żarzących w wawy to nie obchodzi. Maja gdzieś pracowników.

ambitny

Chcę złożyć cv do polimexu. Proszę o opinię jak tam jest, jakie są zarobki, szkolenia, możliwości rozwoju. Szukam firmy gdzie mogę się rozwinąć, awansować, dobrze zarabiać itp. W tym roku kończę studia i mam zamiar rozpocząć swoją błyskotliwą karierę.

@ambitny

Siema ambitny nie wiem jakie masz stududia ale trzymaj się od tej firmy z daleka .KARIERE ZROBISZ jak masz kogoś z rodziny na wyzszym szczeblu jak nie to życzę powodzeniA .Dla przykładu zarobki są tragiczne....???????zarobiłem 1500 zł stażu pracy mam 5 lat .To chyba wszystko wyjasnia ...idż na budowe zarobisz dwa razy tyle siema.....

Młody

Ludzie żebyćcie wiedzieli co się dzieje na spedycj to dopiero samowola (usunięte przez administratora)

kuternoga
@Młody

a co się dzieje? chcemy wiedzieć? poza tym jonek by nie pozwolił na samowolę i wyzysk.

mat

BIAŁE ŁABĘDZIE....

kordys
@mat

co to znaczy?

Kierownik Robót

Powiem tak, szkoda czasu. Moim zdaniem "opinia że jeśli chcesz pracować w tej firmie musisz mieć znajomości" jest prawdziwa. Wysłałem CV i czekałem, nikt z firmy się do mnie nie odezwał. Po kilku tygodniach otrzymałem maila "Informujemy, iż zakończyliśmy etap rozmów kwalifikacyjnych z przykrością informujemy, że niestety nie możemy zaprosić Pani / Pana do dalszego etapu selekcji." ALE NIKT ZE MNĄ NIE ROZMAWIAŁ, NIE ZADZWONIŁ, NIE PISAŁ WCZEŚNIEJ. Pewnie wsadzili na stanowisko znajomego, a ogłoszenia dają dla picu.

nie było nawet jednego pytania

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
astrominikleopto5

....no mostostal siedlce bez polimexu...teraz to już wóz albo przewóz....

astrominikleopoto5

No i dziś kolejna wypłata z mostostalu....pomimo że jeden dzień roboczy więcej niż w zeszłym miesiącu to pensja sporo niższa..W tamtym zabrakło na coś do chleba w tym na sam chleb!!Tak dziękuję mi Mostostal po 18 latach pracy....

malarz
@astrominikleopoto5

Ja pracuje czwarty rok na malarni wziołem wypłaty 2800 z jedną sobotą atmosfera w pracy super bedą jeszcze podwyżki ......obudziłem się (usunięte przez administratora)to był sen

knór
@malarz

co malujerz? ściany?

malarz
@knór

słuchaj (usunięte przez administratora) zle zrozumiałeś mój tekst chciałem w żartobliwy sposób przedstawić sytuacje w firmie, sciany potrafie malowac a ty pewnie tylko potrafisz obrabiac ludziom(usunięte przez administratora).....przepraszam gatunek owiec bo bardzo ich lubie !!!

cieśla

Szczęśliwi ci co dostali odprawy i odeszli

olekhh

Nieprawda jest jeszcze trochę weteranów ,

hu.
@olekhh

w er e da?

ixi

to z młodych ktoś jeszcze siedzi w biurze? z tych po polibudach?

pfff
@ixi

nie, zostali tylko ci po OHP :)

koledzy z mostostalu jaka jest minimalna stawka za którą bedziecie pracowac w tym bagnie bo ja jak wezme srednią z trzech miesięcy mniejszą niz (usunięte przez administratora) to bez żadnego żalu rzucam ten dobrobyt i przyjmę się chociaz do pieczarkani których kilka mam w pobliżu gdzie zarobki oscylują w granicy 2200zł za miesiac praca jest bez stresu bo tu mogę w każdym dniu dostac podziekowanie za prace !!!

Tak ja też cię znam .Wesołych Świąt

x

w z5 biurowiec jest już prawie pusty bo (usunięte przez administratora) prawie wszystkich... reszta sama uciekła bo już nie mogli wytrzymać z tymi matołami. Dyrekcja jest oczywiście w tym samym składzie no bo jak to można któregoś z nich skrzywdzić :D lepiej jest zwolnić robola - jedynego żywiciela rodziny. Ja w tamtym roku miałem około 2.500 pln-ów a teraz na święta dostałem 1.600 ale przecież nie pieniądze są w życiu najważniejsze :D WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANY ZARZĄDZIE I DYREKCJO!!! OBY ŻYŁO WAM SIĘ LEPIEJ!!! :)

sila277

To nie przesada jak chcesz to pokarzę ci pasek ,dodam jeszcze że chcą żeby pracować na kilku stanowiskach za tą marną kase-zapomoge.POZDRAWIAM

czy twoje imie zaczyna sie na m bo chyba cie znam

sila277

Witam ja zarobiłem 1350 za 152 godz ,a w nowym roku będzie jeszcze gorzej,MASAKRA a dyr biorą po 120tys za mies.Wieszał bym za jaja pokolei.POZDRawiam

spawacz
@sila277

bez przesady że tyle zarobiłeś ja w z5 w biurze biorę 5tys.na miesiąc ale faktycznie mam dużo pracy

@spawacz

witam zauważ jaka jest rozbieżnosc pomiedzy naszymi zarobkami ja też się nie [usunięte przez moderatora]podniesli nam normy i jeszcze musimy sprzątac kible bo zwolnili sprzataczki

proxar

czy twoje imie zaczyna sie na m bo chyba cie znam

wczoraj pobralem swoje pobory tj 1664 zl dzis po opłatach mam 700 zł na końcie w tym roku będą super świeta dzieci dostaną po parze skarpet a żona frotke do włosów a sylwester spędze na balkonie.....rok temu wziołem 2760 zł ale może te swieta będa szczęsliwsze bo po co przekładac dobro materialne nad istotą światecznej atmosfery jestem szczęsliwy ze mam i tyle bo znam ludzi z mostostalu co zarobili 1200zł oni dopiero zaszaleja!!!także panowie z zarzadu zaszalejcie za nas i w swieta i na sylwestra bo za waszą pracę to śię wam słusznie należy.. wesołych swiąt!!!

konca

a w biurze?

nnn

Nie warto sobie głowy zawracać. Jest coraz gorzej i nic nie da się normalnie załatwić bo ciągle sa jakieś dziwne zmiany i nikt nic nie wie. Kazdy jak ma możliwość to ucieka czym prędzej. To jedna wielka porażka co dzieje sie w tej firmie... Dziwie sie tylko ze jeszcze nikogo nie pociagneli do odpowiedzialnosci...

ja jebie

przyjdz i posłuchaj!

aa
@ja jebie

to chyba ciągle ten sam [usunięte przez moderatora] zadaje głupie pytania

co słychac w z5
@aa

pewnie kiepsko i nie ma gdzie pójść jak się tak denerwujecie, frustracja was dopadła?

co słychać w z5?

co słychać w z5?

Inspekcja Pracy

Na polimex-Mostostal trzeba nasłać inspekcje pracy i ciekawe co wtedy będą mieć Panowie do powiedzenia, tak jak oni traktują ludzi w delegacji to po prostu dno( ja lepiej traktuje swojego psa)Chłopaki w Szwecji Mieszkają jak lumpy cztery gołe ściany i nic po za tym nie wspomnę że dojeżdzają do pracy ponad 50km. Firma zarabia na nas olbrzymie pieniądze a traktuje nas jak przedmioty. Nie którzy nie mają nawet umów i nie wiedzą za ile pracują. Jestem ciekaw co na to Państwowa Inspekcja Pracy. Zgłoszę to jak najszybciej bo tak być nie może.

glod
@Inspekcja Pracy

co słychać w z5

Wave
@Inspekcja Pracy

Człowieku czy Ty wiesz co piszesz? Jakie gigantyczne pieniądze na Was zarabiają chyba gigantyczne straty radzę zobaczyć rachunek zysków i strat tej firmy i zobaczysz jakie kokosy na tych kontraktach są zbijane.

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Polimex - Mostostal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex - Mostostal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex - Mostostal S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex - Mostostal S.A.?

Kandydaci do pracy w Polimex - Mostostal S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex - Mostostal S.A.