Orto Plus Lifts

Częstochowa

Opinie o Orto Plus Lifts

Ryszard 2015-03-06 10:26:31
Kupiłem w grudniu 2012, windę Strategos za 58104,00 zł
pierwsze zgłoszenie reklamacyjne miało miejsce w styczniu 2013, jak temperatura spadała poniżej zera, winda wjeżdżała na poziom ok 2 metry na kilka razy, im zimniej tym więcej przystanków. Serwisanci tej firmy przyjeżdżali dwa razy, zawsze kiedy było ciepło, stwierdzając,żę wszystko w porządku i montując jakieś osłonki nad przyciskami (???)
usteraka nigdy nie została usunięta. W swej naiwności myślałem, że to rzetelna firma, ale dla nich liczy się tylko sprzedaż, później kliencie martw się sam.
Myślałem, że jak serwis był dwa lub 3 razy w okresie pierwszego roku to również konserwują urządzenie, ale się myliłem.
Teraz wykręcili się z obowiązków gwarancyjnych, uzasadniając to brakiem umowy z firmą konserwującą, mają w nosie że wada, która wyszła po miesiącu użytkowania nigdy nie usunęli....
Ostrzegam przed nimi, jeśli ktoś chce skorzystać z ich usług, proponuję zastanowić się dwa razy i jeśli wyjdzie coś nie tak, od razu do prawnika, bo inaczej zostanie na lodzie jak ja ...
grzegorz 2015-03-10 23:00:26
W związku z nieprawdziwymi wpisami precyzujemy wpis naszego klienta:
1. naprawa został wykonana przez zmianę ustawień falownika;
2. urządzenie dźwigowe zgodnie z zapisami w umowie i polskim prawem wymaga konserwacji- klient tego nie robił w związku z tym stracił gwarancje;
3. urządzenia dźwigowe wymagają systematycznej konserwacji, aby działać niezawodnie;
4. klient dokonał samodzielnej naprawy części urządzenia- spalonego falownika, poza serwisem; przez co stracił gwarancje;
5. klient doskonale wiedział, że nasze regulacje falownika nie były konserwacją, nie dokonywaliśmy żadnych wpisów w książce konserwacji, ponieważ klient nie zlecił konserwacji konserwatorowi i książki najzwyczajniej nie miał;
ghjk 2016-05-22 23:12:23
@30 serio na takie rzeczy jest popyt . Jak mam byc szczera pierwsze słysze... tak czy inaczej na chwile obecną Orto Plus Lifts nie szuka ludzi do pracy. Może niebawem sie to zmieni?
Zostaw swoją opinię o Orto Plus Lifts - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orto Plus Lifts