Opinie o Orto Plus Lifts Kaczmarczyk Hutnik sp.j. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Orto Plus Lifts Kaczmarczyk Hutnik sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Orto Plus Lifts Kaczmarczyk Hutnik sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orto Plus Lifts Kaczmarczyk Hutnik sp.j. w Częstochowa

Magda Nowy wpis

Jakaś cisza na temat tej firmy ? Dlaczego?

ghjk Nowy wpis

@30 serio na takie rzeczy jest popyt . Jak mam byc szczera pierwsze słysze... tak czy inaczej na chwile obecną Orto Plus Lifts nie szuka ludzi do pracy. Może niebawem sie to zmieni?

grzegorz Nowy wpis

W związku z nieprawdziwymi wpisami precyzujemy wpis naszego klienta: 1. naprawa został wykonana przez zmianę ustawień falownika; 2. urządzenie dźwigowe zgodnie z zapisami w umowie i polskim prawem wymaga konserwacji- klient tego nie robił w związku z tym stracił gwarancje; 3. urządzenia dźwigowe wymagają systematycznej konserwacji, aby działać niezawodnie; 4. klient dokonał samodzielnej naprawy części urządzenia- spalonego falownika, poza serwisem; przez co stracił gwarancje; 5. klient doskonale wiedział, że nasze regulacje falownika nie były konserwacją, nie dokonywaliśmy żadnych wpisów w książce konserwacji, ponieważ klient nie zlecił konserwacji konserwatorowi i książki najzwyczajniej nie miał;

Ryszard

Kupiłem w grudniu 2012, windę Strategos za 58104,00 zł pierwsze zgłoszenie reklamacyjne miało miejsce w styczniu 2013, jak temperatura spadała poniżej zera, winda wjeżdżała na poziom ok 2 metry na kilka razy, im zimniej tym więcej przystanków. Serwisanci tej firmy przyjeżdżali dwa razy, zawsze kiedy było ciepło, stwierdzając,żę wszystko w porządku i montując jakieś osłonki nad przyciskami (???) usteraka nigdy nie została usunięta. W swej naiwności myślałem, że to rzetelna firma, ale dla nich liczy się tylko sprzedaż, później kliencie martw się sam. Myślałem, że jak serwis był dwa lub 3 razy w okresie pierwszego roku to również konserwują urządzenie, ale się myliłem. Teraz wykręcili się z obowiązków gwarancyjnych, uzasadniając to brakiem umowy z firmą konserwującą, mają w nosie że wada, która wyszła po miesiącu użytkowania nigdy nie usunęli.... Ostrzegam przed nimi, jeśli ktoś chce skorzystać z ich usług, proponuję zastanowić się dwa razy i jeśli wyjdzie coś nie tak, od razu do prawnika, bo inaczej zostanie na lodzie jak ja ...

Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Zostaw merytoryczną opinię o Orto Plus Lifts Kaczmarczyk Hutnik sp.j. - Częstochowa

Orto Plus Lifts Kaczmarczyk Hutnik sp.j.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 1 Maja 9A
    42-217 Częstochowa
  • NIP: 9492063300 KRS: 0000289822

Orto Plus Lifts Kaczmarczyk Hutnik sp.j.