Coface Poland

Opinie o Coface Poland

anonim 2009-04-20 08:59:35
rozwojowa i stabilna firma
byly pracownik 2009-10-30 16:25:56
Duża międzynarodowa firma jedyny plus.
Minusów jest więcej zarobki na poziomie 1800 zl netto, nadgodziny stres!!! I najważniejsze na jednego pracownika szeregowego w dziale handlowym przypada 4-5 dyrektorów.
mivhal 2015-02-21 11:13:56
Firma śmiechu warte, podpisując umowę o ubezpieczenie należności, gdy tylko widzą, że moga być jakies problemy to ją zrywają. Natomiast w drugą stronę, jak mają windykować, to wydzwaniają do firmy zupełnie nie znając tematu sporu itp., później opowiadają jakieś wyuczone regułki, zamiast zmierzać do wyjaśnienia niezgodności. Większej amatorki wśród firm windykacyjnych chyba jeszcze nie widziałem!
Flex 2016-09-07 08:11:09
Korporacja. Śmieszne pensje, stres i wyzysk. Managerowie od wszystkiego i niczego. Zero szacunku do pracownika, zero motywacji, ciągłe dorzucanie obowiązków. Nigdy nikomu nie polecę.
Free 2016-10-15 21:57:15
korporacyjność, beznadziejna atmosfera - najważniejszy wynik, duża rotacyjność, wynagrodzenia słabe z wyjątkiem wybranców, dla jednych zapieprz dla wybrancow pierdzenie w stołek, lepiej omijac te firmę z daleka.
rozczarowana :( 2017-01-17 02:40:28
Niestety muszę potwierdzić te negatywne opinie. Sama pracuję od prawie dwóch lat w dziale HR tutaj i widzę jak to wygląda - korporacyjność, chaos komunikacyjny, nadgodziny, przytłaczająca ilość pracy aż chciałoby się powiedzieć "wyzysk". Tak jak napisał któryś z przedmówców "menadżerowie od wszystkiego i do niczego". Jeszcze co do pensji w tej firemce to jest to niestety śmiech na sali. Płacą znacznie poniżej średni warszawskich (dla korporacji oczywiście). Wcześniej pracowałam również w HR w firmie księgowej w Krakowie, którą niestety porzuciłam dla Coface czego żałuję. Zarabiam może kilkaset złotych więcej, ale to i tak się praktycznie zeruje przy różnicy kosztów życia między Krakowem a Warszawą. A atmosfera tutaj jest nieporównywalnie gorsza...
Zostaw swoją opinię o Coface Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coface Poland