ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O.

Opinie o ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O.

admin 2015-07-29 09:47
Wiesz coś na temat szefa firmy ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O. ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!
anonim 2015-09-24 11:18
chciałbym tam pracować
Technican 2016-07-20 12:27
Jak wygląda socjal w ZST ? Benefit ? Pakiet medyczny - w jakim zakresie ? Jakieś premie ?
gonzo 2016-07-26 14:44
tak sa benefity, pakiet zdrowotny jak sobie wykupisz, a pensja dzieli się na dwie umowy abyś dobrze zarabiał, normalna i zleceniówka :)
5544 2016-08-05 14:14
Nie ma zadnych benefitow. Dwie umowy, zarobki srednie.
mami 2016-08-06 12:13
jak top dwie umowy? proszę cię wyjaśnij temat dokładniej i merytorycznie jeśli możesz. zastanawiam się nad podjęciem i was zatrudnienia na terenie Warszawy i wolę wiedzieć takie rzeczy wcześniej lepiej
ufufet 2017-01-12 21:29
Nie polecam nikomu pracy w ZST, zarobki słabe, brak mozliwości rozwoju, dwie umowy, jedna o prace z zst druga-zlecenie z Solidem(firmą ochroniarską) brak socjalu, bonów, czegokolwiek, nawet Ci życzeń szefostwo wyższe nie złoży na święta, mają ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
Tom 2017-07-19 21:09
Druga umowa-zlecenie z Solidem = mniejsze składki na Zus, a większy zarobek dla firmy.
Karolina 2017-07-25 18:48
@Tom każdy pracownik ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O. bez wyjątków są zatrudniani na podstawie dwóch różnych umów? Warunki zatrudnienia nie zmieniają się w zależności od stanowiska?
Tom 2017-08-05 07:40
Każdy zatrudniany pracownik dostaje dwie Umowy.
Karolina 2017-08-14 15:57
Może teraz coś uległo zmianie, pytam jeszcze raz, ze względu na to, że z aktualnych ofert pracy wynika, że oferują umowę o pracę (przynajmniej tak jest napisane). Ktoś jeszcze wie coś na ten temat?
Zostaw swoją opinię o ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZINTEGROWANE SYSTEMY TECHNICZNE SP. Z O.O.