Airport logistics

London

Opinie o Airport logistics

anonim 2009-04-20 08:37:49
Słowa kojarzące się z Airport logistics (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Airport logistics :
Najbardziej nie podobało mi się w Airport logistics :
Lechu 2010-03-08 14:16:53
Zamieszczam tylko info ktore juz wczeniej zawarlem w 2 roznych tematach.

Szkolenie ok, hotel nawet oplacone sniadanko. 4 dni laby i smiechu z instruktorem.
Kompletowanie dokumentow i oczekiwanie. mija miesiac brak rezultatow na stronie SIA.
mijaja 2 miesiace, info z firmy ze nie zalatwiaja pracy i odsylaja dokumenty. Wniosek,
jest to prawdopodobnie typowa akcja wylawiania ludzi i inkasowania po 400-500 gbp od
zlowionej glowy z funduszy panstwowych. Co ciekawe nie wyrabiaja licencji ludziom
z 2009 a rekrutacja trwa nadal -.-
Pan [usunięte przez administratora] kieruje z pytania mi do pana[usunięte przez administratora] ktory na maile i telefony NIE
ODPOWIADA. Chetnei udziele informacji o przebiegu szkolenia i jego rezultatach, [usunięte przez administratora] Dodam tylko ze zmarnowalem ok 3 miesiecy w oczekiwaniu na spelnienie obietnic
pana urbanskiego bez efektu. Zachecam do konfrontontacji pana koordynatora z katowic
ale watpie ze dojdzie to do skutku. zachecam wszystkich oszukanych do potwierdzania tego co tu napisalem .-

....Jeszcze jedna kwestia. Pare miesiecy temu w ogloszeniu
wymagali plynnego angielskiego, dzis juz tylko dobrego, za zakwaterowanie na hotelach przez pierwsze dni pobytu mial byc odciagniete z pensji, dzis jest to darmowe~, dorzucili "mozliwosc awansu dla mabitnych" i z podtsawowej minimalnej stawki 5.85 brutto
nagle na chwile obecna zrobil sie przedzial wynagrodzenia 5000-8000 pln :D, typowa akcja na przyciagniecie ludzi z ktorych agencja ciagnie szmalec od panstwa. KATEGORYCZNIE ODRADZAM BRANIA UDZIALU W TYCH SMIESZNYCH REKRUTACJACH I SZKOLENIU.
Firma mimo iz prowadzi nabor nie wyrabia licencji a co za tym idzie nie oferuje zatrudnienia. AL za ochroniaza dostaje prawdopodobnie ok 15 gbp za godzine placac 5 gbp ludziom, prog finansowy zawarty w ofercie jest praktycznie niewykonalny nawet przy shiftach po 12h i urabianiu sie po lokcie. Najsmieszniejszy jest fakt, ze biorac do reki pierwszy lepszy londynski biuletyn z ogl. o prace nie starcza 2 stron zeby zamiescic wszystkie oferty sla praconikow z licencja SIA.
Niestety pan koordynator z KAtowic [usunięte przez administratora] twierdzi iz jest to "ZATOR" ktory nie wiadomo kiedy sie skonczy.
Polecam abby wszyscy oszukani podpisywali sie pod tym oraz postowali i tym mini internetowym PR-em ostrzegali ludzi przed tymi naciagaczami. Dzieki
dexter 2016-05-20 19:39:33
można spokojnie 5000 zł na rękę w miesiącu wyciągnąć, baaaardzo dobrze płatna praca. i przyjemna!
Zostaw swoją opinię o Airport logistics - London
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Airport logistics