Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Czujny

Najlepsza firma na świecie, dają wodę :-) dziękujemy

Prawda

Coraz ładniejsza pogoda fajnie się pracuje może ktoś coś doda

Sodówka uderzyła do głowy

To co zrobiły to istna samowolka !!

Produkcja

To może wystąpić i o zmianę kierowniczki jak wam się kolejna nie podoba. Za robotę się weźcie a nie liczycie na darmową kasę. Za leżenie nikt w tym zakładzie nie płaci nam pot cieknie a u was sielanka i wiecznie mało.

?
@Produkcja

To ty chyba charytatywnie pracujesz jak za leżenie nie płacą.

Ruda
@Produkcja

Jak na osobę z produkcji dużo wiesz co się dzieje w innych działach.

Logi

Co za dział sam na siebie pisze... no napewno sobie polepszycie a każdy widzi jak na nockach pracujecie ,zapraszamy na piec odrazu spać siw odechce jaśnje państwu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Kj

Niektórzy niby nie dostali, ale wczasy planują i to nie w Polsce. Nawet nie w Euepoie

Premia kwartalna

Przecież wszyscy dostali. A że jedni po 176 zł a inni po €0 000 to jest nieistotny szczegół

Krynica
@Kj

A nas nawet na Krynicę nie stać.

To ja

Kierownictwo kontroli jakość to chyba jedyne kierownictwo w zakładzie, które jest przeciwko swoim ludziom. Robią wszystko, żeby ten dział pogrążyć

@To ja

Stawki zróżnicowane chociaż wszyscy robią to samo, i jeszcze robić za kogoś robotę. Świetnie po prostu

...

Jak tak co źle to tamto to idź na maszynę najlepiej na kammanna 4 w te upały to zobaczysz baranie

Abc

A (usunięte przez administratora)to jaką ma fuchę w DG ,w (usunięte przez administratora)donosił na kolegow ,to w DG kamer wiecej dolozyl,zeby ludzi obserwowac i kablowac ?

Arek
@Abc

Hejnalista potrzebny od zaraz.

Jadzka

Dopóki nie zrozumiecie żeby wstać od maszyn i porozmawiać z szefem będziecie płakać cały czas.

Drukarz
@Jadzka

Na pewno pracujesz na piecu (usunięte przez administratora) i narzekasz ja mam wyjechane i nie prowokoj sama idź se wywalcz a nie na krzywy ryjek liczysz

Juz wiecie po co tak latali, naganiali ludzi, pilnowanie od deski do deski jak w obozie, te kamery nowe, mobing na kazdym kroku? Teraz sobie premie przyznali i to jakie. Z ludzmi na produkcji jest tak ze moga z nami robic co chca i tak nie odejdziecie od maszyn. A wystarczyloby z tgdzien robic po 2 tys na wszystkich maszynach i problemy zaraz by sie rozwiazaly ale wy wolicie poczekac az kamere moze jeszcze w szatniach zamontuja

Enjoy

Taa myślisz że taki jeden z Centrali drukarzyk z S-4 z kamana M.M. by zrobił dwa tysiące? Jak on by najlepiej to i przez przerwe jechał także tego... Hu Ho ha ...

Technolog

Teraz gdy kierownictwo otrzymało nagrody premiowe za dobrze wykonaną pracę w postaci monitoringu oraz rejestracji czasu pracy, to czas najwyższy pomyśleć o klimatyzacji na halach produkcyjnych, bo temperatury są niemiłosiernie nieznośne, a przecież mamy XXl Wiek. Technologia w tym kierunku jest banalnie prosta wystarczy pomyśleć i zrobić. pozdrawiam serdecznie

Kapitan Klos

Jaki kryzys.....mistrzostwo nic dodać nic ująć. Każdy wie o co chodzi, brak słów i nie ma co się irytować.

Cyrkowiec

Kto dostał nagrodę roczną?

Dobrywklocki

Oj...chyba zabolało????

Pracownik produkcja

Rozdając takie premie prezes dzieli ludzi szkoda tego wszystkiego że to co budował tyle lat w tak prosty sposób traci ja wiem że ci w fartuszkach pokazują prezesowi jacy z nas (usunięte przez administratora) i nieroby ale nie widzi przez tyle lat że głównie to z góry go (usunięte przez administratora) co jakiś czas ale to jego firma i jego zasady jakie przyjmuje mam nadzieję że kiedyś przejrzy na oczy bylo parę lat bez premii i też wszyscy żyli ale przydupaski muszą się wykazać to niech się wykazują ja bym zadał im jedne pytanie jeżeli tyle lat są ma stanowiskach to dlaczego dopiero teraz wszystko zauważyli jak ludzie pracują a już chyba wiem jak nie wiemy o co chodzi to wiemy o co chodzi

Kartman
@Pracownik produkcja

Ja nie wiem

Alicja
@Pracownik produkcja

A jakie premie rozdaje, że tak uważasz? Jednym daje 1000 zł, a drugim 50 czy jak? Bo z tego co piszesz, to tak to właśnie wygląda.

Pracownik produkcji
@Alicja

Droga Alicja jak napisałem kim jestem to pracownik produkcji 4 zmianowej czyli 300 na miesiąc a jak chcesz wiedzieć więcej kto dostał i ile to idziesz do przełożonego i ci powie ????albo idziesz na palarnie i też się dowiesz ale droga nie formalno????

Wczasy pod gruszą

Pracując bardzo ciężko pracownikom przydałby się urlop na regenerację sił jakiś wyjazd na odpoczynek pytanie tylko za co ? Przydałby się fundusz na wczasy pod gruszą. Z kim by nie rozmawiał to wiele instytucji dysponuje takim funduszem i (usunięte przez administratora)pracownicy "wszyscy" otrzymują środki finansowe na upragniony, wyczekiwany urlop. Czy w DG DP jest możliwe aby już w tym roku taki fundusz dla pracowników uruchomić i dać możliwość z niego skorzystania ? Dodam, że taki fundusz firmy swoim pracownikom przyznają jak w okresie wakacyjnym będą na urlopie przez 14 dni (dwa tygodnie) ciągiem. Pracownicy pytają kiedy będzie tak i tu ?

Coca-Cola

No i co z tego że nawet dostaniemy a później powiedzą że talony mniejszej musimy zrobić

Wakacje
@Wczasy pod gruszą

Tu jest odwrotnie. Dostaniesz 3 stówki na miesiąc jak nie pójdziesz na urlop. Czerwiec, lipiec, sierpień w 40 stopniach na hali i prawie tysiąc jest haha

Ha ha ha

A w grudniu 500 zł "talonów"...

Produkcja 4 zmian
@Wakacje

1000 zł to raptem na 300 kg węgla, ogarnijcie się. Ludzie pracują i chcieliby znacznych wzrostów wynagrodzeń, lub chociażby pokaźnych premii jak co niektórzy otrzymali i udają ((usunięte przez administratora)), tak to można pracować, jak przysłowiowa manna z nieba leci i wielkie zakłamanie, bardzo to nieładnie i nieuczciwie wygląda. Pracownicy przychodzą do pracy wykonywać swoje obowiązki a nie być upokarzanym a drudzy profity zbierają, raczej nie tędy droga I Wszyscy pracownicy są równi i jak nagradzać to wszystkich jednakowo albo nikogo.

Drukarz

Modre słowa szkoda że nie dotrą do tych ????

Zgredzik

Och jak miło jak wszyscy pracujemy do za 5 nowe karty są super jeszcze aby trzeba przyjrzeć się w kamerach co nie którym działom ilu jest zbędnych pracowników jak ma być wszędzie porządek to niech będzie nie pozdrawiam

Mila

Witam.Mam takie pytanie?Czy jest możliwe aby w Komornikach Panie sprzątające mogą przychodzić w weekend chociaż na dwie godziny. W te dni jest okropny (usunięte przez administratora) Na stołówce wszystko się klei aż nie miło zjeść wysypuje się z koszy a w łazienkach brakuje papieru i po prostu śmierdzi. Pozdrawiam.

Chabriel Gojak
@Mila

nie mogą

XYZ
@Mila

Dobrze że ktoś o tym napisał To prawda.W weekend jest po prostu (usunięte przez administratora) Ale to moim zdaniem pracownicy robią taki brud.Jakby każdy po sobie wytarł rozlana kawę czy zupkę nie było by tego. Jestem ciekaw czy w domu też tak dbają o porządek. Ale Panie sprzątające powinny przychodzić chociaż na dwie godziny. Byłoby bardzo miło i napewno czyściej.

Miła
@Chabriel Gojak

Witam. Pewne że to odpisała jedna z pań sprzątających. Ale nic by się nie stało jak byscie przychodziły w weekend na te dwie godziny. Nic by się takiego nie stało .Korona by z głowy nie spadła.

ABC

Tak samo jak i z telefonami zrobić porządek jest jedną pani z metalizacji co wiecznie na tel wisi czy to 1w nocy czy obojętnie która a ona rozmawia a ktoś za nią pracuje

Miły

Moja rada od 16lat przychodzę robię swoje 8 h do wszystkich się uśmiecham zarabiam i żegnam i żyje swoim życiem pozdrawiam wszystkich i jestem drukarzem

XD
@Miły

zarabiasz 2.3 K i jesteś hepi mówisz

Nikt
@Miły

Popieram

Pakowanie

A kto ma sobie z tą panią poradzić ? (usunięte przez administratora)???

Prawda
@Pakowanie

No właśnie. Jak góra trzęsie się tylko nad sobą. Ludzie nie mają większego znaczenia. Najważniejsze są ciepłe posadzki i udawanie że wszystko jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass