Dekorglass

Opinie o Dekorglass

robol

brawo firma ELTRIM RUSZKOWO dla każdego pracownika po 2tys do domowego budżetu, a dekorglass? wstyd!

Dg
@robol

Dekorglass da....tym "potrzebującym" Kierownikom, dyrektorom...tym co już kilka miesięcy temu dostali ogromne premnie. A my, szaraki zęby w ścianę i Chleb że smalcem wcinać, bo ja opłaty nie starcza

Emigracja
@Dg

Trzeba uciekać za granicę póki czas...za wypłatę w dg nie wyżyjesz...

@Emigracja

Smutne ale prawdziwe. Nachapali się na naszej ciężkiej pracy a teraz mają nas gdzieś .

Niech szef robi tak dalej...
@Dg

Bo w tej firmie tylko kierownicy i dyrektorzy mają rachunki, tylko im wzrosły rachunki i tylko dla nich podnieśli ceny w sklepach. No i szefowi oczywiście. My za 3000 mamy krainę miodem i mlekiem płynącą

Bardzo ciężkie czasy nastały
@robol

Bo Firma Eltrim szanuje pracowników i potrafiła zrozumieć ciężkie czasy swoich pracowników. Taka kwota w jakiś sposób może nie wielki ale rekompensuje rosnące ceny w sklepach, rachunków i opału który jest tak drogi, że aby patrzeć jak będą sypały się L4 bo nikogo nie będzie stać na ogrzanie mieszkań, domów. Za co jak wynagrodzenia nie są w stanie tego zapewnić. Może Pan Prezes i Zarząd pomyślałby o ciężkich czasach również swoich pracowników i chociaż w małym stopniu jakoś zrekompensował rosnące ceny na rynku (żywności, rachunków, opału, kosztów dojazdu itp.) ? To jest apel w imieniu pracowników o wsparcie na ten ciężki czas jesienno zimowy. Czy w ogóle jest szansa na jakiś gest ze strony pracodawcy dla swoich pracowników ?

Klops
@robol

Tu na siłownię możesz dostać dopłatę nie narzekaj

Cześć wiecie może do kiedy można odbierać znicze w kadrach?

Hana
@Marcin

Z tego co wiem, znicze są wydawane do poniedziałku do godziny 15 w kadrach

Mart
@Marcin

Ja już dziś odebrałam. Nie najgorsze jakościowo ku zaskoczeniu

Stefan
@Mart

Tak.ladne różowe..jest ok.potracaja od paczek

Pkp

Prawda, brak słów qtas raczej h..j , widać jak dbasz o swoich bliskich którzy odeszli, tylko raz w roku na grobie brawo.

Były robol..

Nie polecam pracy w dekorglass zarówno dla młodych osób świeżo po szkole czy tez staraszych, którzy chcą sie przebranżowac bo myśla ze bedzie lepiej. Kilka aspektów pracy w dekorglasie działdowo/komorniki: -brak podwyżek/premii/awansów przez ostatnie 20 lat -stawka godzinowa najniższa a stawka akordowa może wyższa ale produkcja zrobiona tak że przez 1/3 miesiąca stoisz na godzinówce i finalnie wychodzi 2000 do ręki -fatalne warunki pracy, na halach w lato po 40 stopni, tylko w nielicznych miejscach klimatyzacja - a w zime trzeba isc na hale dworem gdzie jest -15 stopni i wchodzisz do pieca przy którym jest 50stopni, -ciągły mobbing i znęcanie sie psychiczne nad ludzmi -ciężka praca fizyczna, wkladanie niesamowitych ilosci butelek na dzień -coraz mniejsze stawki za butelke tzn. co miesiąc trzeba włożyc/zebrac wiecej butelek zeby zarobic tyle samo -praca z tragicznymi ludzmi, wiele z nich to (usunięte przez administratora) z łapanki nie da sie porozmawiac czyms innym niż piwo i mecz -ciągłe bycie pod obserwacją, do lazienki nie mozna isc bo zaraz telefon od kierownika czemu cie nie ma, -naginanie zasad pracy, kierownicy maja dostęp do monitoringów z wlasnych domów i potrafia dzwonic o 3 w nocy czemu siedzisz -niezbalansowana stosunek miedzy działami, na jednym dziale musisz przez 8h w temp 40 stopni wlozyc 30tys butelek na zmiane a na innym pracujesz 6.5h i produkujesz np 700 sztuk a zarobki te same przez co tworza sie konflikty wewnatrz firmy -brak rozwoju w firmie, od 20 lat wszystko jest takie same, moze kilka nowych maszyn reszta taka sama -dział HR zajmuje sie tylko papierkowa praca i przyjmowaniu byle kogo, nie ma nikogo kto by sie zajmował poprawieniem warunków pracy, zgloszenie czegos do kierownika konczy sie tekstem no moze bedzie lepiej za xxx czasu -brak przeszkolenia nowych pracowników, wyglada to tak ze nowy pracownik trafia na regularne stanowisko i tam starszy pracownik musi poswiecac swoj czas albo robic dwie rzeczy naraz zeby mu pomagac, -beznadziejne kierownictwo, maja gdzies ludzi liczą sie tylko wyniki zeby sie pochwalic przed szefem, -praca na zmiany rano poludnie noc, brak wolnego w swieta, weekendy itp., brak tez dodatku za prace w te dni -dyrektorzy itp. tak samo trakuja pracowników na produckji jak roboty, licza sie tylko wyniki, ilosci, sprzedaż, od 20 lat nie potrafia kupic np krzeselek które sa strare i drewnanie i wiekszosc z nich nie ma juz dawno oparcia -praca z toksycznymi substancjami, farbami, rozpuszczalnikami i to na porządku dziennym, czesto trzeba przez 8h za pomoca rozpusczalnika myc butelki, nie dosc ze rece maja z tym kontakt to jescze sie wdycha opary, szkoda ze jescze nikt nie przeprowadzil badania na pracownikach zeby zobaczyc to wdychanie nitra codziennie robi z organizmem po paru latach. -brak odpowiedniego ubrania roboczego, dostanie sie najtansze buty z chin -twarde i niewygodne, mozna je wymienic raz na 200lat, nie ma ubran na zime, kazdy chodzi w swoich bluzach itp bo nie ma zabudowanych przejsc na hale. -pracując w zime o 6 rano z mrozu wejsc na szatnie gdzie jest z 40 stopni a o 14 z szatni na dwór i tak codziennie, a po tym pretensje do pracownikow czemu chorzy i czemu l4 -ostatnim i najwiekszym minusem tej firmy to jej pracownicy, którzy od wielu lat narzękaja, grożą a w rzeczywistosci nic z tym nie robia, nie bylo dnia zeby na stołowce bylo slychac płakanie na prace na wynagrodzenie i od tylu lat nikt nie potrafi zalozyc jakiegos zwiazku czy sie zebrac i zaprotestowac, jak juz byl taki pomysl to nagle wiekszosc cykorów sie wycofala i do niczego nie przyznala a te kilka osob ktore sie postawily dostały wypowiedzenie. Tacy wlasnie jestescie dekorglasowcy, zero jednosci, strach, potraficie tylko narzekać, dlatego jedynym rozwiazaniem jest zwolnienie sie z tej firmy bo nie ma szans na to ze kiedys sie zbierzecie w kupe i wywalczycie u szefa to co powinno byc juz dawno zapewnione. pozdro Mozna tak wymieniac bez konca, wiec jezeli ktos mysli zeby sie tu zatrudnic na stale lub na wakacje to odradzam lepiej poszukac czegos innego, lepiej isc do innej firmy pracowac w spokoju za najnizszą krajowa niz tu sie użerac i meczyc za pare zł wiecej.

Co racja to racja.
@Były robol..

Niestety ale dużo prawdy jest w tym poscie, coraz więcej osób myśli nad zmianą pracy... znowu kolejni operatorzy się zwalniają z pracy a firma nic z tym nie robi, dyrektor bez wahania podpisuje wypowiedzenia. Zamiast zachować dobrego pracownika, zaoferować jakąkolwiek podwyżkę, dać godziwe warunki pracy żeby taki pracownik chciał zostać to wolą zwolnić i postawić na jego miejce tego który najbliżej się kręci wokół brygadzisty/drukarza/malarza. Taki zastepca (nie wszyscy) ale około połowa to fifa rafa, majster pełną gębą! Ale jak operatora nie ma to co??? Odpowidzcie sobie sami... chodzi pół zmiany i drapie się po głowie, podstawowych zasad obsługi maszyny nie znają. Nie będę tu nikogo z imienia wymieniał, kto pracuję ten wie jak jest. Co jeden to jeszcze lepszy bo jak majser na urlop to na l4 ucieknie i glowka spokojna. I tak dalej i tak dalej...

@Były robol..

dodac nalezy ,ze nawet za pranie ubran nie zwróca

...
@Były robol..

co najlepsze nie potrafia zadbac o danie wody co jest najsmieszniejsze na halach blisko 40* a nawet glupiej butelki wody sie nie dostanie a co do ubran to w ogole parodia stare materiał nie nadajacy sie do niczego ze swoje obuwie trzeba kupywac bo pan gaciowy wiecznie ma problem ze nie ma i nie da rady

co ma rząd do prywatnego przedsiębiorcy?

jadzia
@...

zmien prace bi nikt tu cie nie trzyma pod przymusem

Kupiarz
@Co racja to racja.

Ale za co podwyżki? Za wykonywanie tej samej roboty przez 10 lat?

Czyżby to (usunięte przez administratora)

Zgadzam się pracuję ponad 20 lat i nie stety prawda

@Były robol..

Święta prawda , ale zaraz te stare (usunięte przez administratora) i baby , co pracują po kilkanaście lat cię zjedzą .

Podziękowanie
@Były robol..

Nic dodać nic ująć taka jest smutna prawda o tym zakładzie Mobing monitorowy jeszcze bardzo dobrze działa nikt jeszcze nie został ukarany a cała odpowiedzialność karna spada na Firmę tylko czekam kiedy Prezes się przekona co jest wynoszone podglądem kamer do domu.

Święto

Co to za pomysł żeby przychodzić w święto 1 jak na groby jadę prawie 4h co to jest za sens to już bym wolał 31 przyjść na noc i pospać do 10 ale mieć lepiej żenada u tyle

....

Żeby jeszcze chcieli je dać

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Genia

No i cyk nareszcie ktoś się wzioł za nasze panie sprzątające. I bardzo dobrze. Niech się skończy te przesiadywanie w szatni . Do picia kawy i jedzenia jest stołówka a od palenia papierosów palarnie. Wchodzisz na szatnie to śmierdzi fajami . Jest to bardzo nieprzyjemne. Ps.Na ich temat można by było jeszcze wiele rzeczy napisać ale po co każdy wie jak jest i każdy widzi.

Hans
@Genia

Czy nadal tak jest, czy nastąpiła zmiana w tym temacie, fajkami na szatniach nie czuć już ?

Do wszystkich z paletyzacji

Wystarczy, że każda zmiana swoje ogarnie I gotowe wyroby i zwroty, a jest to do ogarnięcia tylko potrzeba chęci(usunięte przez administratora) wtedy nie będziecie mieli pretensji i żalu jedni do drugich. Taka jest prawda.

Moniaa

Tam Piotrek to marnuje się na tej paletyzacji moim skromnym zdaniem.

Solidarność

A Wałęsa?

Wolność słowa
@Solidarność

Solidarność to jest potrzebna(usunięte przez administratora) A to źli, niewygodni, źle pracują itd. itp. O nie nie z ludźmi trzeba pracować i rozmawiać normalnie, a jak trzeba pokazać co robią konkretnie nie tak i indywidualnie. Nie brać wszystkich do jednego worka. Na pewnych stanowiskach zarządczych też jest potrzebne wykształcenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi tym bardziej mając tak liczne grupy osób pod swoim nadzorem. Czy tak jest ?

Haha

Tam na s2 to cała zmiana Paleciarzy to lenie i spiochy

Haha

Podejrzewam że gdyby nie piorun, to paletyzacja już dawno przestała by działać, to jest gość nie z tej ziemi.... ????????????

Ale,że co...

Chłopaków z s4 to nie ma co się czepiać bo cały czas ich widać na halach -palety zgrzewają,przewożą a jak ich poprosisz o pomoc to i nie odmówią. A jak posiedzą i wypiją kawę to co?zbrodnia?niech podniesie rękę ten kto nigdy nie siedział ....

Koleżanka

Najlepsza zmiana S4, Krystian, Paweł, Andrzej pracujá jak trzeba a czasem więcej niż powinni, uczynni, pomogą ????

Dobre
@Koleżanka

To czemu tyle palet zostaje po och zmianie

Miś
@Dobre

Bo tu się pracuje,jedne palety wyjeżdżają innych przybywa,produkcja jest,więc taka specyfika tej pracy. Przy tej pracy kiedy dziewczyny zbierają paleta za paletą chyba nie ma zmiany,która by nie zostawiła palet zmiennikom. Niech każdy robi swoje i będzie ok,a nie czepiacie się jeden drugiego aby na kogoś zwalić i mu (usunięte przez administratora) obsmarować

ludzie pracy

Ta zmiana tak nauczona - inni robią wszystko a tu aby nie za dużo, tego nie, tamtego nie, a czy trzeba i tak od z czasu, tak było i za wcześniejszego kierownika, takie chyba przyzwolenie, nic jak brak zainteresowania ze strony zmianowego. Miejmy nadzieje, że to się zmieni, są raporty do wglądu kto i co i ile robi, pieniążki każdy otrzymuje te same a co do ilości wykonywania pracy jest mimo wszystko duża przepaść między zmianami, po prostu nie tak. Jaki kierownik zm. taka zmiana.(usunięte przez administratora)

Wałęsa
@Koleżanka

S4 paleciarze to najgorsze lenie śmierdzące i nieroby śpią i nic nie robią

Poszukująca pracy

Witam czy są w dekorglasie dwie zmiany ? Czy niestety nocki również?

Stefan
@Poszukująca pracy

Niestety nocki rowniez

S4

Dobry... Kiedy talony?

Butelki z Tura
@S4

Wtedy kiedy wyjdziemy z biedy (czyli nigdy)-ja bym się nie zdziwili jak wcale by nie było ,normalne , koszty i wiele innych spraw które Firma posiada. A tak naprawdę na zdrowy rozsądek to dwukrotne a nawet trzykrotne jak do tej pory to żaden nadzwyczajny wyczyn bg to nie był, tym bardziej że pracownikom nie jest łatwo żyć w obecnych czasach, więlszość posiada jeden dochód i w nim opiera nadzieję na poprawę warunków bytowania. Od wielu lat wysokość talonów jest taka sama a koszty życia kilkaktotnie wyższe. Może czas sumiennie podejść do sprawy i pomóc wszystkim bez wyjątku. Nie są potrzebne jakieś nagrody, premie roczne, obecne czasy skłaniają na rozdzielanie funduszy równo na wszystkich pracowników bez wyjątku zważając na sytuację jaka z dnia na dzień jest coraz gorsza dla wszystkich pracowników „nie tylko kierowników” Nikt niczym szczególnym się nie wyróżnił, to ludzie z produkcji na każdym stanowisku w czterobrygadówce pracują najbardziej na efekty przedsiębiorstwa a i tak pokazywani są do Szefostwa jako Ci niedobrzy i generują koszty, nieprawda, proszę przyjrzeć się „górze” wystarczy zobaczyć jakie butelki super jakości z Tura docierają i należy zauważyć jaki ogrom osób od pierwszej fazy zdobienia ma z tym problem … a najlepiej winić za wszystko ludzi z produkcji, chemików, operatotów druku, pracowników pieców, kontrol jakości która za ten bubel obrywa. Może czas zainteresować się jakie szkło od dłuższego czasu dociera do produkcji Do Działdowa i Komornik i dlaczego obwinia się za złą jakość szkła wszystkich, a problem najprawdopodobniej w dużym stopniu tkwi u źródła ?

Gabriel
@Butelki z Tura

Niestety w tym roku talonów firma nie przewiduje.

XD
@S4

nie przypominam sobie żeby ktoś w tym zakładzie dostawał talony

Enjoy

(usunięte przez administratora)nie ma na gaz ... talonów nie będzie ponieważ idą na opłaty...za Gaz

Ktos
@Enjoy

Co ma socjal z ktorych sa talony do cen gazu

Piecowe

I jeszcze igraszki z pewną panią (usunięte przez administratora)aż drzwi zamykają żeby na nich nie patrzeć

Ciekawa
@Piecowe

Igraszki z pewną Panią? O kogo chodzi

XxX
@Ciekawa

Może chodzi o dziewczynę z złociarki z s2 ? Bo chłopaki z S1 gadali że ma problemy w związku. Chyba że to plota poszła.

Ktoś
@XxX

Akurat ta dziewczyna jest sama sobie winna. Opinie wyrabia sobie sama swoim zachowaniem. Ugryźć się czasem w język, pomyśleć zanim coś sie zrobi lub powie, to problemu nie będzie...

Paleciarz

Chyba ci się forum pomyliło, tu są płoty zakładowe a nie bicie piany. Nauczycieli brak więc śmiało możesz zmienić pracę i będziesz miał kokosy

Elek

Czy znasz nauczyciela który za korepetycje odprowadza podatki? Taki przykład dają młodemu pokoleniu. Na lekcji olewka pełna bo trzeba nakręcić intratny biznesik.

Zyczliwa

Jak na Komornikach na zmianie S1 to nie ma takiej

Prawda

Coraz lepsze te stawki w tym zakładzie dziękujemy bardzo wielcy panowie dyrektorzy , chyba ktoś już zapomial jak się pracuje :)

Dobrywklocki
@Prawda

Najlepsze na DB.chetnych zapraszamy albo spakujmy to (usunięte przez administratora) i do Kociedy.Dyrektorku wysyłaj majstrów z komornik niech tam działają.lepiej wkładać butelki gdziekolwiek

Metry

Na Komornikach na s 4sa ludzi co wdzien kładą kostkę a w nocy na zmianie śpią i młody za niego robi

Hej Metry
@Metry

No i co zazdrościsz że mają chęci a nie siedzą przed telewizorem? I metry położone i akord zrobiony. A jeśli już jesteś taki szczegółowy to po ranku też kładą kostkę. Pozdro ciekawski ziomku.

Sprawiedliey

No niebieski ma coś na sumieniu co go malarz chwali

Dobry sen
@Hej Metry

Tu nie ma czego zazdrościć . Do roboty przychodzi się pracować a nie spać .

Kontrol jakości Działdowo, Kom

Jedyna zasada,(usunięte przez administratora)- to jest bardzo złe rozwiązanie nawet w obecnym czasie zauważalne w praktyce. (usunięte przez administratora) , przejrzyjcie w końcu na oczy i porozmawiajcie z ludźmi , sam uśmiech fałszywy to nie warunki pracy. Tu potrzeba szczerej normalnej rozmowy z Panem Prezesem Firmy Dekorglass (usunięte przez administratora). Z pełnym szacunkiem dla Pańskiej osoby i przeddiębiorstwa (usunięte przez administratora)

Zsrr
@Kontrol jakości Działdowo, Kom

Z pracownikami warto poświęcić kilkwnaście minut na szczerą rozmowę, wysłuchanie każdego. Prośba o dialog nie o podwyżki, pieniądze, chodzi o sposób wdpółpracy odkąd na Działdowie Komornikach i zakłamanie w niektórych sytuacjach. (usunięte przez administratora)

Mania

Bardzo dobrze, że skończyły się czasy przyznawania tych śmiesznych nagród kwartalnych otrzymywanych po „uważaniu”. Ten temat to w ogóle rzeka. Ile takich pracowników było i jest którym taka nagroda się należała i należy i nic nie otrzymali. Były też nagrody kilkukrotne dla tych samych osób, były też nagrody rodzinne, cuda na kiju. A inni co gorsi byli ? Nawet sam sposób typowania „koloryzacja” jaki to osobnik jeden czy drugi wspaniały … A sposób ich przyznawania dużo dawał i nadal daje do myślenia czy to nie było zwyczajne lubię nie lubię,

Socjal media

Zadam jedno pytanie i bardzo proszę o ustosunkowanie się do tego . Z tego co wiadomo w Działdowie w biurach radio może grać a w Komornikach nie a jest to jeden Zakład. (usunięte przez administratora) prosimy o ujednolicenie zasad. Chodzi o oficjalną zgodę, żeby te radio delikatnie (nie głośno) mogło grać na każdej zmianie bez jakiegokolwiek ukrywania bo ktoś zwróci uwagę. Żyjemy w cywilizowanym świecie i czasami chcielibyśmy jakichkolwiek wiadomości z mediów się dowiedzieć, to chyba nie takie duże wymaganie aby tą pracę można było uprzyjemnić. Proszę wziąć pod uwagę, że spędzamy w pracy znaczny procent swojego życia - a proszę mi wierzyć, że byłby to bardzo miły gest (usunięte przez administratora) Chodzi o przychylność i oficjalną zgodę w tym temacie. Co do uposażenia w małe odbiorniki nie byłby to problem. Tak niewiele a o wiele przyjemniej mogłoby się pracować I chociażby dowiedzieć się co na Świecie się dzieje. Czy jest szansa na oficjalne pozwolenie na możliwość słuchania odbiorników radiowych w biurach ?

@Socjal media

Takie rozwiązanie zagłuszyłoby wszelkiego rodzaju nieprzyjemne dla współpracowników często nie kontrolowane i nie zawsze przyjemne dźwięki typu /syczenie, chrapanie, gwizdanie, burczenie w żołądku, jęczenie, i inne a przede wszystkim zagłuszyłoby ciszę jaka panuje na zmianach nocnych. To są fakty i warto wyrazić zgodę na takie udogodnienie jakim jest zwyczajne radio. Czy jest to aż taki wielki problem ?

Komorniki
@Socjal media

Może zapytaj czy można wyjść do WC, mam ochotę to słuchawki w uszy i słucham na co mam ochotę, a nie katuję współpracowników radiem 7 czy innym badziewiem.

Okrutne do zniesienia
@Prawda

I jeszcze mlaskanie, bekanie, mruczenie, warczenie, krzątanie, pier…nie, YouTube itd. itp. a w dodatku jeden śpi a reszcie się obrywa. Tak być nie powinno, radyjko rozwiąże problem indywidualistów bezwzględnych, sądzę, że tak ?

KJ

Miejsce robola jest na hali, niech się nie pcha do biura

O co ci chodzi z tym radiem , przecież wszędzie kto ma ochotę to słucha. Otwórz oczy i się rozejrzyj czy Polak czy obcokrajowiec słuchają. To co mają w uszach to nie są aparaty słuchowe tylko słuchawki i każdy słucha to co lubi i w jakim języku chce, więc przestań bić tą pianę.

Xyz

To święta prawda. Stołówka jest od spożywania posiłków. To też dotyczy pan sprzątających. Pozamykają się w szatni i hulaj dusza. Jedzenie spanie na ławkach. Tyle razy się o tym pisze i nikt z tym nic nie robi. Bo one zmęczone i muszą odpocząć. A my co nie zmęczeni z produkcji jesteśmy. Mamy przerwę idziemy jeść i powrót na hale do pracy. A one śniadanie odpoczynek na ławkach i zawsze problem z puszczeniem do szatni. Bo się zamkną i siedzą. Tak nie powinno być. A ta co wali ławkami na stołówce to brak słów. Co za babsko zawsze ma jakiś problem.

Lola

Co niektórych śpiochów, nierobów, narzekających i plotkarzy porozdzielali i bardzo słusznie, pewne zmiany aż się prosiły, może teraz kj się wykaże odpowiednim zaangażowaniem ale w pracę i nie zbieraniem i roznoszeniem plot niektórych osób i tiktokiem w godzinach pracy. Kierownictwo pewne zachowania dostrzega i taki zmiany były potrzebne. Pracować trzeba z każdym, co niektórzy może zmienią podejście do pracy i bardziej się w nią zaangażują bez puszczania fajansu dalej ?

Seila
@Lola

W kontroli pracuje kilkanaście osób. I prawda jest,że niektórzy delikatnie mówiąc olewali swoją pracę. Ale większość pracuje jak należy. Mogli zrobić porządek właśnie z tymi a nie karać cały dzial

Kj
@Lola

Szkoda tylko że to nie kontrol puszcza fajasn droga pani. Czy w tym zakładzie nikt oprócz kontroli nie pracuje ?

Karma wraca
@Lola

Wiesz, tu nie chodzi nawet o to że pomieszały. Mam nadzieję że dotrze kiedyś co robią z ludźmi i jak ich traktują. Ale o to że zrobiły to w sposób niesprawiedliwy. Dlaczego np nie wszystkie zmiany zostały wymieszane ? Odpowiedź nasuwa się sama. Poza tym od jakiegoś czasu są tylko pretensje. Nie usłyszysz tu dobrego słowa. W "nagrode" dostaliśmy to co dostalismy

bechawiorystka
@Karma wraca

Kwartalnych już nie będzie(usunięte przez administratora), dobre czasy i układziki się skończyły i czas wsiąść się za robotę (usunięte przez administratora)

Kj
@bechawiorystka

Kłania się czytanie ze zrozumieniem, ale czego po takim wymagać?

Metry

A z kąd wiesz że chodzi o Niebieskiego czyżby miał jakieś grzeszki

Metry

Zapomniałeś dodać że w pracy na mackach spisz

Podstawą komunikacji jest rozmowa z ludźmi a nie pisanie maili !!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass