Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Sprawiedliwy

Komorniki na s4 pojawił się niebieski ptaszek który nic nie robi tylko rozgląda się za kobietami

Sebamobil
@Sprawiedliwy

Mi to się wydaję że na S4 od dawna był stary kogut który ugania się za kobietami.

Mundry

ja nie rozumiem waszych narzekań. Tak wam nic tu nie pasuje, a dalej grzecznie zasuwacie. odejść od maszyn, od pieców i żądać godnych warunków. To nas was zakład się opiera i to wy, pracownicy jesteście jego siłą. Boicie się zwolenienia? Pracy jest pełno, a na wasze miejsce nikogo szybko nie znajdą. To oni mają bać się was, a nie wy ich. Dyrektor w zakłądzie zmienia się co rok właściwie, a wielu z was pracuje tu już ponad 10 lat. Pokażcie, że macie honor. Ja się postawiłem dawno temu. Wyśmiałem mądrego dyrektorka i zmieniłem pracę na lepszą.

Kaziu

No zobaczymy jak jutro karty policzą czy do dniówki dołożą czy za 20 zł nie raz pracowaliśmy

Czujny69

Witam ... Już podobno nawet zwalniają za to że się jest na kwarantannie odgórnie od sanepidu ... Albo że po covidzie ktoś weźmie L4 bo jeszcze się słabo czuję ..ha... (Sprawa w sądzie)

Piecowa
@Czujny69

Nikt jeszcze nikogo za kwarantanna raczej nie zwolnił z pracy nie opowiadaj bajek, nikt w to nie uwierzy. No chyba, że za jakąś leserkę i częste zwolnienia niezwiązane z Covidem to może w to każdy by uwierzył inaczej nie sądzę że tak jest ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Gosia

Zgadzam się. Tylko produkcja powinna nosić maseczki. Odkąd pracuje w biurze miałam nieprzyjemność być raz na produkcji. Widziałam tych ludzi, co tam pracują i nie dziwię się, że muszą nosić maski. Zakładać maski i nie dyskutować. A jak nie pasuje Ci maseczka przy pracy na piecu to składaj wypowiedzenie rozsiewaczu wirusów

Sitodrukbyłymen.
@Gosia

Słusznie i naukowo, chłopki - maski włóż.

Chłopka
@Gosia

No, tylko że niestety duża część - nie wszyscy, to takie chłopki co potrafią o s_ksie gadać, lub jakieś żenujące rozmowy o niczym, niestety większość takich chłopków ma tylko wykształcenie podstawowe, i nic ze swoim życiem nie zrobili. Tyczy się to zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Zz
@Chłopka

Pani magister i w DG??

Chłopka
@Zz

Nie pracuję w DG, już nie. Krótki epizod, na całe szczęście.

Qewq
@Gosia

Ty taka (usunięte przez administratora) jesteś serio czy tylko udajesz ?

Andrzej Duda

Najpierw chcą zwalniać, bo jest za dużo ludzi. Później jest ich za mało na pojedynczych zmianach. Na końcu chcą wszystkich wymieszać. Nie rozumiem tylko, po co to? Jak to ma wpłynąć na poprawę czegokolwiek? Robi się bałagan, jak ludzie zaczną się zwalniać to będą szukać kogokolwiek na ich miejsca. No a potem ich też zwolnią :)

Malarnia kom.

Ale się sypie, za chwilę nie będzie komu pracować, tylko najgorsze jest to że przeziębieni, chorzy wciąż przychodzą do pracy i udają, że wszystko ok ?

Www
@Malarnia kom.

I tu od takich powinno się wymagać pójścia do lekarza,zawsze było tak że przychodziło się do pracy do końca póki nie zachoruję na ostre zapalenie płuc lub oskrzeli.Bo co niestety zawsze liczyła się i liczy kasa na chorobowym rodziny nie utrzymasz.

P racownik

Dlaczego nie żadnej dezynfekcji i odkażania na zakładach

Komorniki

Hej jak tam nowo przyjęci są jakieś fajne dziewczyny jest na czym oko zawiesić

Bimberek

A swoją drogą to wyposażenie typu dlugopisy czy kalendarze na produkcji powinny być zapewnione a nie trzeba z domu przynosić

Pampers
@Bimberek

Ja mam

Krzysztof
@Bimberek

Musicie nosić swoje? :D To nawet nie pytam czy firma oferuje jakieś benefity i dodatki bo chyba znam odpowiedź...

kumpel
@Pampers

Ty to zawsze jesteś pierwszy co ?

Pampersi
@kumpel

Drugi

Wont
@Krzysztof

Eee?

Teraz trochę prawdy

Nie wiem kto to wymyślił jest fala wirusa a karty działają dopiero za 5 stoi grupa osób można było wyjść wcześniej nie bałem się tak o swoje zdrowie a teraz stoi za 5 tam z 30 osób gdzie te zasady bezpieczeństwa? Co tutaj się dzieje to jest naprawdę żenada większość osób aby czeka do wypłat a potem podejrzewam że posypie się sporo osób operatorów i co z tego że będzie Ukraina ludzie jak zabranie nas i kto będzie robił? Zastanowcie się do czego wy dążycie.

Operator koparki
@Teraz trochę prawdy

Operatorów to ty w to nie mieszaj jak ty już jesteś poza zakładem to my ciebie dopiero z mes-a wylogowujemy, a jak tak bardzo się boisz to przecież możesz wziąć przepustkę i wyjść jak zawsze o pół godziny wcześniej

Julka

Witam jak z atmosferą na produkcji? Czy starsze pracownice nie dokuczają młodym? I jak z pensją chodzi mi o kobiety które zbierają na piecu. Czy warto iść tam do pracy.?

Natka
@Julka

Robię od roku, jestem już 4 albo 5 raz na L4, jest git nikt nie wynika. Babcie z piecy ok dużo pomagają nawet część pracy wykonują za młode, wytłumaczą pomogą szczerze polecam. Kasa przyzwoita , co do fali to podobno tylko na S2 tak słyszałam może to bujda.

Riki
@Julka

Zapytaj koleżanek z pieca numer jeden z centrali ze zmiany es cztery one wiedzą jaki jest pieniądz

Stefan
@Riki

Zawiść ,zazdrość za złotówkę byście się dały...

Kowal
@Riki

Taki sam jak na innych w całym sitodruku 80% od urobku drukarza to chyba żadna tajemnica.

Magda

Śmiać mi się chce, jak myślę, że teraz w maskach pracujecie na piecu :) Ja sobie jutro przyjdę do miłego biura i będę siedzieć bez maski

Omikron
@Magda

Ciekawe czy będzie ci tak do śmiechu jak nie dostaniesz nie długo wypłaty bo na produkcji nie będzie komu pracować, marny ludziku nie wiedzący nic o życiu

Tusia
@Magda

Sorry a te biuro to czasem nie jest na nowej hali koło palarni co się mieści w damskim WC. Jutro też tam będę bez maseczki i nawet zrobię kupcie.

...

Witam jak jest z umową na stałe po jakim czasie mozna ją dostać?

@...

Średnio 3 umowa ja mailem 1 na rok 2 na 1.5roku i 3 już na stałe

Grzesiek

Jaka płaca taka praca więc przy tych zarobkach my też obniżamy swoją wydajność o 30% niech teraz wezmą się za pracę kołcz i brygadzista bo my już mamy dosyć jak nie ta praca to inna :-)

Chory, bo do kadr chodził, a tam zakaz noszenia maseczek, bo tapeta tym babom się rozmyje

Stefan

Wiem kto. I wiem, że maseczki nie miały na to wplywu. Idz szczuc ludzi gdzie indziej

Julia

Witam chcialam zapytać o atmosferę w dekorglassie na Działdowie? I jak z wypłatami jeżeli chodzi o kobiety na piecu? Czy warto tam iść do pracy?

@Julia

Zdecydowanie tak

Drogie kadry, szanowne biuro. Jesteście żałośni z tymi maseczkami. Zapowiadam wam, że będę w tygodniu powiadamiał kilkukrotnie, aż do skutku sanepid. Nakaz noszenia maseczek dotyczy także was. A co jestem biurze, kadrach, to absolutnie nikt nie ma maski. Ja już was wytresuje.

Zainteresowana
@Andrzej

Niech nie noszą, aż do momentu zachorowania na to paskudztwo. Osobiście nikomu tego nie życzę, ale po przejściu choroby zobaczą ile daje taka maska. Ja dziękuje Bogu że żyje, chociaż długo potrwa powrót do zdrowia.

Seba
@Zainteresowana

Współczuje, że Pani przeszła cieżko. Ja na szczęscie tylko źle się czułem kilka dni. Mimo to uważam, że maski kompletnie nic nie dają.

Sum
@Zainteresowana

Chyba na głowę pani padło

Kapitan Klos

Dzisiaj kierownik w czarnej kurtce dał nieźle ludziom na Dz-wie do wiwatu w sprawie maseczek - nie jesteśmy zwierzętami tylko pracownikami. Jak zabraknie nas drukarzy to kto będzie robił? goście ze wschodu nas nie zastąpią. Pan prezes powinien bardziej przyjżeć się sytuacji bo podobno już dużo podań z wypowjedzeniami ludzie poskładali. I nie trzeba nas straszyć zwolnieniem z pracy, bo to już nie te czasy. Pozdrawiam ekipę z Działdowa - pracownik.

Jacu
@Kapitan Klos

Dla nich jesteśmy(usunięte przez administratora) Albo się postawimy, albo w lato przy 45 stopniach będziesz pracował w masce. Biuro nie musi nosić masek na ten przykład. Wnioski wyciągnijcie sami choć nie sądzę że to zrobicie, bo brak wam inteligencji

Koktajl
@Kapitan Klos

Jak tak sie boi grypy to niech siedzi tam u siebie zamkniety i nie wychodzi a nie ludzi szcuje

Przy ciągłym poceniu się jedną maseczka na 8godz.????????????

wolf

chyba na ten pusty łeb upadłeś, jeśli sądzisz, że maseczki coś dają. to kagańce. sam se noś nawet w domu.

Merch

Proponuję ci samoizolację w domu. Obawiam się, że zarazisz idiotyzmem innych ludzi. Nie zapomnij przyjąć piątej szprycy, baranku :)

Edi

Wyjdz z biura, popracuj uczciwie 8h w tej maseczce na nosie a pozniej zacznij dyskutowac, bo przeleciec po hali kilka razy na 8h w maseczce to kazdy potrafi

Cipsin

Pewnie napisałeś to z klimatyzowanego biura, siedząc beż maseczki ze swoimi kolegami. Biuro nie musi nosić masek, nawet kiedy pracują w grupie, bo nie, bo oni i tak pracują razem. A jak my pracujemy na malarni w tej samej małej grupie, to już jest inaczej i musimy nosic maski. To chore, tu nie ma logiki. Po prostu chcecie nas poniżyć.

Jarek

Tylko chciałem ostrzec, że w rewanżu bede regularnie powiadamiał sanepid o brak reżimu sanitarnego w biurze :)

Kapitan Klos

Załóż sam i choć na żele na 8h lub na wkładanie to wtedy możesz coś powiedzieć jak ci tchu nie zabraknie.

Kapitan Klos

W innych zakładach na terenie miasta Działdowo nie ma obowiązku noszenia maseczek, ludzie pracują i się nie stresują tą tresurą.

Kapitan Klos

Doedukuj się człowieku zanim napiszesz coś takiego. Zgodnie z ustawą Rodo monitoring w pracy ma służyć bezpieczeństwu oraz zasad BHP nie inwigilacji. Nie masz do czynienia z ciemniakami tylko z rozsądnymi ludźmi.

Edi

A niech sobie sprawdzaja. Zaczniemy wizytowac biura z wlaczonymi kamerami to zobaczymy kto wygra. Siedzicie caly czas bez, jecie non stop kawka. Za robote sie wezcie a nie szczujecie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass