Dekorglass

Opinie o Dekorglass

HRS

Ciekawe jak to jest, że wózkowi z S3 mają wiazdowki rzekomo tylko na nocki. Ktoś się temu musi w końcu przyjrzeć. Panie P...k z Seata dziwna sytuacja ........A ciecie z stróżówki tacy służbiści rzekomo......wstyd.

Inwigilator
@HRS

Człowieku zanim kogoś oczernisz, a się ośmieszysz to najpierw troszkę zbadaj temat kto gdzie dlaczego i przez kogo ma taki wjazd dozwolony,a dopiero wypisuj te szkalowania. Natomiast przyjrzeć się to trzeba Tobie chociaż już wiadomo panie M. Z. Ktoś Ty i Twoje IP już jest rozpoznane i sprawa być może ruszy przeciwko Twojemu własnemu jadowi ale to już pozostawiamy innym odpowiednim osobom.

Abc

Po kilku nastu latach malarz zarabia mniej niż wkładający na klimasowej albo na 9 malarni w komornikach. To jest parodiA co sie odjebuje. Żal ludzi bo mają rodziny , ale kierownik P. Na to nie patrzy , (usunięte przez administratora) ma ze ty masz rodzine kredyt. No bedzie lepiej , ta sama gadka .

Fgh
@Abc

Szczera prawda z zarobkami.

Sitodrukman

Kiedy podwyżki? bo bieda na sitodruku...

Próżniowy Metalizator

Jak kierownictwo ma nie ukrywać pijaństwa w pracy jak kierownik sam jedzie do pracy i ma promil alkoholu we krwi... A żeby to jeden raz? Waliło samogonem nie raz... może pora zrobić akcję trzeźwy kierownik? Przykład idzie z góry.

Sprawiedliey

Każdemu się zdarzy abstynent się znalazł

Tyskie
@Sprawiedliey

Ja tam też 2 browarki przed pracą pije.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Profil

Pracowałem kiedyś w tej firmie. Jak słucham co się wyprawia w tym zakładzie to jest mi Was szkoda i jest mi przykro. Całkowity brak poszanowania pracy człowieka. Wszędzie tylko znajomości. Na S3 brygadzista pracuje z synem na jednej zmianie i rozlicza mu karty pracy a innych traktuje bez szacunku i jak roboli. Ciekawe czy sam wykonuje swoje obowiązki tak samo rzetelnie jak inni czy tylko siedzi w biurze i patrzy w kamery. Jak to jest możliwe? Czy wszystko jest ok? Nie. Ale ktoś na to przyzwala. Bardzo się cieszę że już nie pracuje w tym obozie. Opamiętajcie się jak sami siebie nie poszanujecie to nikt Was szanował nie będzie. Pozdrawiam

Piecowa
@Profil

Jak morze syn pracować z ojcem na jednej zmianie wytłumaczy mi ktoś ????

obserwator
@Profil

na s4 brygadzistą rozlicza szwagra i zrobil z niego pożal się Boże drukarza

Dobrywklocki

Zajmij się sobą,swoją praca,obowiązkami

drukarz

prawda największe problemy i ukrywanie braków na półautomacie s3 dziewczyna drukarza wszystko ukryje

Enjoy
@obserwator

Mało tego zawsze najlepsza dla niego robota ... Hah dukarzyk od 7 Boleści hi ha bo

Olo
@drukarz

Chyba na S1 a nie na S3

Dobry w lego

To jest prawda żaden fausz

S1
@Olo

Na s1 takie znajomości ze drukarz ma 4 grupę braków to nieźle piecowa ukrywa braki malo ktoś tu chyba wie haha

Falk Natalia

Z mojej perspektywy zastanawiam się ???? śmiać się z tego czy płakać? Zachowujecie się gorzej niż dzieci w przedszkolu. Gdybyś... odważny człowieku miał jaja to podpisałbyś się jak ja. PS tak to pisałam ja Pozdrawiam serdecznie ????

Natalia Kretynka
@Falk Natalia

Tak to ja pisałam. Jestem taka mądra, ładna i pracowita.......

Trąba

Najlepszym rozwiązaniem będzie przeprowadzić poważne rozmowy z pewnym (usunięte przez administratora), który jest tak życzliwy "jakby nigdy nic", dalej tak dłużej nie może być, całe załogi z tych zasobów dłużej nie mają zamiaru pracować na marnych dniówkach, a operatorzy nie przychodzą do pracy między innymi z takiego potraktowania. Dlaczego taka "złośliwość", w (usunięte przez administratora)na maszynach bardzo duże zlecenia gdzie równie dobrze w (usunięte przez administratora)można takie zlecenia wstawiać. Jest piec od Db8 maszyna nie produkuje i tam można te wypały czystych butelek wstawiać, a nie na maszyny które są bardzo wydajne i mogą produkować. Bardzo proszę przejrzyjcie na oczy, i dlaczego być może złośliwie te wypalanie od wielu miesięcy, lat jest wstawiane na te dwa zasoby. Wiadomo jakie ?

Profil

Jestescie w błędzie wskazując jako autora tego komentarza osobę pracującą. Juz od dawna nie jestem pracownikiem DG. Tak napisałem bo osobiście doświadczyłem tej niesprawiedliwości. Szukajcie dalej autora hehe

nodwy

Zobaczcie lepiej co się dzieje z pracownikami na godzinówce jak siedzą na stołówce po 2-3 godziny i mają zapłacone a piecowe nawet za 30 minut przerwy grosza nie dostaną

Krzysztof

To chyba szkoda czasu na taką pracę bo się można wykończyć psychicznie jak się widzi takie nierówne traktowanie. Są jakieś alternatywy w okolicy?

Stefan

Jak akordy tylko dla wybranych???każda maszyna,piec ma swoją obsadę..co mają stara obsadę wyrzucać bo Ty akordu nie masz albo Twój operator przebudowę robi cały dzień?co do reszty się nie wypowiadam.nie moja sprawa czemu tak się dzieje

Stefan

Niby czego nie rozumiem?akordów dla wybranych?druga część wpisu mnie nie interesuje

...

Powiedz mi kto specjalnie robi żeby nie zrobić akordu madra jesteś? XD to nie takie proste jak tonie się wydaje że wlewasz farbę i zielony

Stefan

Wiec pretensje do operatora...albo wygon kogoś z pieca żebyś Ty mogła zarobić.z tego co pamiętam ..wystarczy dolać farby.idz dolej

Hah
@Krzysztof

Nie ma.

Pracuje

Proszę wziąć pod uwagę to, że niektóre osoby które się zwalniają nie mają płacone za tą ostatnią godzinę. Także gra nie warta świeczki.

Hans ...
@Pracuje

Co Ty opowiadasz za bzdury ? (usunięte przez administratora)

Xyz

Zazdrość aż kipi w tej wypowiedzi. To chyba dobrze ,że dziewczyny mają możliwość opieki nad dziećmi jeśli jest taka potrzeba. Jeśli im zazdrościsz też się zwalniaj po godzinie na nockach.Układy chyba nie są tu potrzebne, wystarczy trochę empatii.Kto jak pracuje każdy widzi (kamery też czemuś służą w tym zakładzie)więc czepianie się typu bo jest nowy i "po rodzinie" jest chyba nie na miejscu.Jeśli chodzi o akordy hmmm proste raz idzie raz nie.Co się tyczy umów -,proponuję poczytać kodek pracy

Gosia

O 5 wychodzi ale ta osoba ma odbierane godziny z urlopu. Trzeba się dowiedzieć a później rozpisywać. Nędzny człowieczku.

Jwp

Ten kwiatek to jeszcze pracuje? Przecież on nie potrafi z ludzmi rozmawiac tylko ich wyzywa i goni. A wy mu na to pozwalacie. Ludzie szukajcie pracy za granicą bo się zasiedzieliście.

Prawda

Osobiście nie podoba mi się jak nas traktują po co my mamy przychodzić na tą 2 nockę przed świętami nie dość że całym rokiem to jeszcze przed świętami na noc zaganiają

Goha

3 zł

Cześć mam luźne pytanie jak oceniacie rodziny państwa R. i D Tak można pracowac rodzinnie czuć z daleka układziki

Nowyy

Hej jak wygląda praca na malarni ? Do kogo ma zwrócić się nowa osoba gdy przychodzi pierwszy dzień fo pracy i nie wie gdzie jest jego stanowisko pracy ?

JbC P.I.S.

Dzień dobry ... Co się nie wyprawia w tej firmie to masakra na sitodruku w szczególności .... Wymogi wymogi a wypłaty w miejscu... Teraz będzie miło jak Cały zakład się rzuci do wyjścia o równej godzinie ...brak słów

Sprawiedliwy

Znów Niebieski Ptaszek przesiaduję na piecu z dziewczynami zamiast pracować na malarni nie robi nic za niego robią ludzie i na dodatek chodzi bez nakrycia głowy i w cywilnych ubraniach a kierownik S4 chyba nie widzi albo nie chce

Nie
@Sprawiedliwy

To mu idź (usunięte przez administratora) zwróć uwagę a nie na przygłupim forum piszesz

@Nie

Jak to jest przygłupie forum po co na to wchodzisz i czytasz a jeszcze na dodatek odpisujesz.

Nie
@Zyczliwa

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz.

@Nie

Nie bądź taki mądry.

Zyczliwa

A ty taki pewny jesteś że jestem z S4. To ty weź się za robotę a nie osądzasz innych że nic nie robią.A ty taki pracowity jesteś.Juz to widzę.

fjut

i bardzo dobrze że nagadują

jopek

a kogo kosciol i komunia obchodzi kobieto mamy 21 wiek, to nie sredniowiecze ze zabobony ważniejsze niz bhp. Jak ci sie niepodoba to zmien prace i idz zamiataj zachrystie czy cos tam bedziesz mogla nosic obraczke

Franciszek
@jopek

No właśnie. Wiara to prywatna sprawa każdego i nie powinno się z tym obnosić, a szczególnie tu na forum. Powiesz jak tu płacą? Warto aplikować ze względu na kasę? Czy sobie darować?

Komorniki

Pozdrawiam Rudą z S3 pracującą na Klimmasie oby więcej takich pozytywnych ludzi zatrudniali.

Bolec
@Komorniki

Zgadza się tak pozytywni i naturalni ludzie są tu potrzebni. A te stare prukwy które nic nie robią powinny na szczotach halę sprzątać

Kamil
@Bolec

Dobre xd nie sprzątać też nie bo one lubią obserwować ze niby gluche i ślepe ale wszystko widzą i słyszą co nie brak xd

Xyz
@Kamil

Bez takich osób było by za nudno ????????

Zuza

Na nowej hali to zapach przez kanalizę a przy żelach? Zostawię beż komentarza

Olka

Też tak sądzę ciągle się tam coś zapycha

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass