Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

bartek

A moze tak kilka pokazać dyrektorom co brygadzisci i mistrzowie z kierownikami robia pod ich nie obecnosc wtedy 80-90 % by wyleciala dyscyplinarnie Moze na dodatek zachowanie ich podchodzi pod mobing. Jeszcze troche i zaklad nie bedzie mial rak do pracy bo kto wie co sie tu dzieje nie wroci soowrotem na umowe smieciowa u nie poleci nikomu. Kazdy bedzie omijal łukiem ten zaklad.

@bartek

Gdyby żółci widzieli co oni robią to wszyscy by pożegnali się z firmą

ooooooo

Ja uważam że chyba Ci zwykli pracownicy to mają za mało pracy bo mają jeszcze czas na plotki,więc cała ekipa zarządzająca powinna się zastanowić jak tu podnieść normy produkcyjne na wtrysku to zajmą się produkcją i tym co do nich należy a nie plotami , romansami itp. A przy okazji może podniosą jakość produkcyjną .!!!!!!

ccc

co racja to racja. Niedziela obstawiona na maszynach asystentkami z biura. Wstyd ludzi którzy zapieprzają cały tydzień. Jak wam nie wstyd drogie panie

Wstyd porównać zarobki zwykłego pracownika a kierownictwa i asystentów!

Monter

szybki

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
*****

Popieram! Zajmijcie się lepiej tym ze ludzie zapieprzaja cały tydzień a nie maja możliwości przyjść zarobić w weekend co więcej są przekonani ze ich maszyna nie chodzi bo nawet z lista do nich nie podchodzą a powodem tego jest przychodzenie na setki asystentów z biura i gdzie tu sprawiedliwość ?

Bambo

Pyciata niedźwiadku nie kucja aby dziś bo spodnie ci pękną na (usunięte przez administratora) i wstydu się najesz bo chyba swoją szafe pomyliłaś rano z córki

monika

Pyciata rzadzi i wymysla co jakis czas jakies glupoty, szuka aby czegos sie doczepic i miec okazje krzyczenia na swoich podwladnych ktorzy aby spuszcza glowe a potem swoja zlosc wyladowuja na pracownikach. P.Kasia wiecznie uwarzajaca sie za pieknosc a mic nie rozumie co sie dzieje obok niej, co jakis czas przymierzanie w biurze ubrań,zrobili sobie sklep z pyciata i dorota. Smiac sie chce co tam sie wyprawia. A ludzi maja za nic a ludzie posrani nie potrafia sie odezwac, przykre. Tu i tak panuje zasada jak sie nie spodobasz tej co ledwo chodzi, nie wiem czy p.Gosia nie ma wody w domu czasami cuchnie,wiecznie zapracowana. Jednym słowem kabaret.

tadek

Ludzie ktorzy pracuja spelniaja wymogi, polowa tam nie wiadomo po jakiej szkole jest ludzie na linni po kilkuletnich studiach powinni tam pracowac W kontroli bylo pelno znajomych p.Doroty zawsze kohos tam wcisnie. Własnej corki w pracy nie potrafila szanować. Tu ludzie dla stanowiska wiele by zrobili, aby je dostac i utrzymac. Aby popatrzec na tych liderów na wtrysku i to co z nimi robi jeden dyrektor to przechodzi wszystkie normy i prawo.

Bbb

Jak już tak bardzo lubicie zajmować się czyj (usunięte przez administratora) to mówcie chociaż prawdę bo (usunięte przez administratora) ktoś wam coś powie a wy dokladacie i tworzycie ploty a co do Pani Doroty to (usunięte przez administratora) wiecie żeby nie ona to ten zakład by już dawno zamkneli to ona chodzi i prosi o dopuszczenia żeby ratowa (usunięte przez administratora) ludziom i kierownikom wtrysku. A i jak was tak bardzo boli że niby bierze do biura znajomych co nie mają pojęcia to usiądźcie sami tam i zobaczymy co wy będziecie umieli. Nikt nie jest idealny i potrzebuje czasu. Ludzie przyjęci do biura to nie znajomi Pani Doroty tylko ludzie którzy spełniają wymogi których potrzebują w biurze. Także Pani Dorotko nie przejmuj się pisaniem głupot przez inne osoby na forum bo nie warto. Niech Pani dalej będzie sobą i nie przejmuje się głupim gadaniem. Pozdrawiam:)

Djdu

Powiedzcie lepiej co słychać na lakierni ? Nadal rządzi pyciata i jej gang ? Ostatnio doszły mnie słuchy ze ma następnego mena k i szykuje miejsce na porodówce prawdo to ? A co u cycatej mistrzyni Kasi ? Nadal chodzi w tych mini co jej widać muskularne uda i namiętne owłosienie ?

pracownik produkcji

Kontrola jakości nie chodzcie i nie płaczcie ,bo chusteczek w zakładzie zabraknie a wy Panowie z wtrysku weżcie się za robotę i porzućcie telefony i kawke ,bo maszyny same się nie ustawią Czas najwyższy żeby każdy się zajął robotą a nie ocenianiem innych i obgadywaniem ,wtedy będzie miej defektów kontrola nie będzie płakać jak również pracownicy maszyn. Pani Aniu głowa do góry po deszczu zawsze przychodzi słońce . Dobrze wiecie kto jest waszym przyjacielem a kto wrogiem. A Ty Pani Dorota za te wspaniałe wpisy co do Twojej osoby (wdzięczność wtrysku)dalej pomogaj i dopuszczaj bubel- zastanów się nad tym. Pozdrawiam pracownik Dong Yanga z gr. C

Groszek

Popieram wpis koleżanki pracowałem równie w tej firmie zamiast nauki jechałem 8godzin na szczocie i tak było przez cały mój okres pracy . Moja dziewczyna w tym samym czasie pracowała na maszynie wtryskowej ale była prześladowana gdyż nie chciała się umówić z panem M. Każdy z mistrzów ma swoją ulubiona maszynę przy której spędza większość czasu swojej pracy . Osoby które pracują dłużej stawiane są na najgorsze modele . Zgadzam się rownież z tym ze młode dziewczyny maja duża lżejsza praca i są stawiane na najlepsze modele . Na wtrysku nagany i upomnienia oraz zwolnienia z pracy są wystawiane bez żadnych skrupułów ale może ktoś się weźmie za to gdyż zebrania są prowadzone przez osoby nie kompetentne które same nic nie wiedzą i przekazują informacje krzykiem .

Kwiatek

Pracowałam kiedyś na wtrysku są wszyscy wspaniali wszyscy maja wiedzę wszyscy wszystką potrafią oceniają innych tylko nie oceniają siebie każdy z mistrzów wtrysku ma bujna przeszłość kto dobrze rozmawia z mistrzem na zapewniana pracująca sobotę i niedziele .pracuje w innej firmie koreańskiej i kiedy chce to przychodzę w sobotę i niedziele w dong yangu soboty i niedziele maja zapewniona prace młode dziewczynę które podobają się mistrza i umawiają się z nimi na .... Dziwie się bo maja zony i dzieci .oczerniaja innych a sami nic nie robią i nie maja szacunku dla osób ktore pracują po kilkanaście lat. Dziękuje ze właśnie dzięki nim nie jestem w tej firmie . Śpię spokojnie nie słyszę wyzwisk i chętnie chodzę do obecnej pracy . Nie polecam pracy na wtrysku osobom starszym ani osobom które pierwszy raz podejmują prace bo ludzie którzy kierują wtryskiem mogą doprowadzic ludzi o słabej psychice do choroby która pozostawia ślady do końca życia . Najgorsze jest to ze Ci panowie nie zdają sobie sprawy jak krzywdzą ludzi bo tu nie doceniany jest straż pracy tylko wiek i uroda .

zdzisiek

Chyba ze jesteś rodzina z kims z biura. Spelnic haha ale ambitne plany Tu pelno rodziny,znajomych p.Doroty ktorzy weszli po znajomosci a nic nie potrafia Ale popatrzeć na nią to chyba nie potrafi szanować innych.

monia

jak jesteś taki mądry to powiedz to z twarz a nie wyzywasz na forum. Zabrakło odwagi?

xx

a na wtryskach wiekszosc dziw()y i ku()ry,won

lak

Niech sie lepiej zainteresują co sie dzieje na lakiernii bo z nadzorem nie da sie wytrzymac i patrzec co wyprawiaja przydala by sie tu inspekcja jak sie traktuje czysty mobing zastraszanie krzyczenie Pani Agnieszka P pierwsza osoba ktora powinna wylecieć a za nia cala reszta I gdzie ta solidarność rodaków

saS

A KIEDY PACZKI DLA DZIECIAKOW??????

oooooooooo

No tak żadnych zmian wszyscy interesują tym kto i co w tym zakładzie robi więc dobrze nie będzie. Sami doprowadziliscie do tego że w tym zakładzie nie da się normalnie pracować .Niech każdy pilnuję siebie i tego czy sam wywiązuje się z własnych obowiązków a nie wsadzacie nos w to co ranią inni i wtedy może choć trochę zmienicie politykę tej firmy która polega na obgadywaniu innych za ich plecami i kto pierwszy zgłosi koreańskim dyrektorom. Jesteśmy Polakami i wiele spraw moglibyście załatwić miedzy sobą a nie cieszyć się z tego że komuś się noga powineła i udowadniać kto jest lepszy w donoszeniu .Wstyd czytać tego forum ,jesteście Polakami więc może trochę solidarności.

Dokładnie!! wielki szacunek dla Pani Doroty bo to wspaniała kobieta . Nie ma komu czego zazdrościć bo w życiu osiągnęła dużo i to wam zazdrosć wypala mózgi patrząc na Nią !!

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.