Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

cb

lalunie z kontroli pokazaly klase na pikniku zwłaszcza ta jedna po zal sie boze

Grzegorz
@cb

Ktora ? Bo lalek do dmuchania tam duzo wszystkie daja.ale co do pikniku to która?

g
@Grzegorz

dają? chyba tobie po mordzie :) jeśli piszecie o kontroli to chociaż mówcie o której bo są trzy!!! Wtrysk/lakiernia i magazyn moi mili państwo!

Romanse
@g

Każdy wie o kim mowa co tu dużo gadac ! Aby romanse romanse romanse

Ronaldo :)
@Romanse

Uważam ze w kontroli nastał spokój od kiedy odeszła czarna małpa z niej .. Tylko ona potrafiła tworzyć niesamowite plotki .. Oraz siać zamęt gdzie tylko mogła ... Widać było ze sprawia jej to przyjemność ;) szkoda takich ludzi jak Ty ...:( porażka .... Może w końcu zajmiesz sie dziewczyno swoją du... I zmądrzejesz ...

Monia
@g

wszystkie

@Ronaldo :)

Kochaniutka a skąd wiesz że jestem dziewczyną? sama dobrze wiesz jak jest,jedna na drugą i tak w kółko,obejrzyj sie za siebie bo nosisz nos wyżej głowy.

kama

Na jakims stanowisku na kazdym, popracujesz to sama zobaczysz, sa lepsze firmy. Chyba ze szukasz aby pracy zeby gdzies zlapac doswiadczenia ale pod warunkiem ze wytrzymasz nerwowo. Nie mysl ze jak bedziesz sie starac to do czegos dojdziesz chyba ze jestes po rodzinie z kierownictwem

jk

Nie chodzi mi tak bardzo o ta przerwe tylko o to czy w tym czasie mozna wyjsc zapalic i czy jest tylko jedna taka przerwa.

x
@jk

masz dwie przerwy , jedną 20 minut później 10minut. Możesz w czasie przerwy wyjść zapalić

jk

Widze ze trafilem na osobe nie placa. Niewolno zadac pytania ? Czy znajdzie sie osoba ktora mi odpowie zamiast prawic moraly ?

Monter

Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
lk

A jak w tym zakladzie jest z paleniem ? na przerwie mozna wyjsc na fajke ? I jest tylko jedna przerwa ? Sniadaniowa ? Chce wiedziec zanim sie wogole zglosze.

Bus

Znaczy na kosciuszki moj blad ;)

@Bus

tabak jest na Sienkiewicza ;) przystanek jest przy sklepie ;) naprzeciwko szkoły muzycznej i budek z jedzeniem ;)

Bus

Tabak to na jakiej ulicy dokladnie i dokladnie gdzie staje bo ja nie miejscowy i jeszcze za bardzo nieznam mlawy. Mieszkam na kopernika.

Zibi

Co? stabilne zatrudnienie hahahah.jak dobrze pójdzie to umowa w dy a a tak to firma zew.co miesiąc umowy.nie polecam ,a napewno nie ludzi,siedlisko ku(R)estwa i pijanstwa

xxx jak jesteś taki ciekawy to sam ja zapytaj a nie robisz szum na forum.

Haha

Chyba sama o sobie piszesz te wpisy na forum to w twoim stylu haha

xxx

Chyba Klaudyna o ile dobrze mi powiedziano.

?

Imię ?

xxx

Jeśli wiadomość była kierowana do mnie, to oczywiście o tą najładniejszą blondynkę.

???

Dokładniej o kogo Ci chodzi?

M.K

ktoś kto sie podszywa pod M.K pisząc o kłamstwach-a co to ku.ma do rzeczy???wiem jak jest kto pracuje akto udaje że pracuje,kto grzeje stołki akto nie.a takie bzdury o klamstawch?ktos coś przeczytał i cytatem chce sie pochwalić.Brawo!powinni wam neta zabrać skoro komentujecie z pracy-wiem co pisze :-)

xxx

Wie ktoś może czy ta piękność z gr B jest wolna czy zajęta? Tylko bez obrazliwych komentarzy prosze.

Migomat

Dzień dobry, widziałem ogłoszenie na referenta ds. zaopatrzenia. DLa osoby z biegłym angielskim i Excelem. Czy ktoś zna warunki jakie proponują na tym stanowisku? 2500-3000 mozna dosta?

Zawiedziony

Podwyżki dostali ci co nic nie robią. Kierownicy w du... Jeb...

M.K

Ten kto mówi kłamstwo nie uświadamia sobie jak wielkiego zadania się podejmuje bo będzie musiał wymyślić jeszcze dwadzieścia innych kłamstw żeby podtrzymać to jedno ! Pozdrawiam

Maciek z klanu

Przyjmują do was ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.