Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Odpowiedz na e-mail karierowiczów

W nawiązaniu do e-maula tej anonimowej pani co robi "karierę" w DY to muszę ją trochę sprowadzić do "parteru". W sumie to może ze trzy osoby tam zrobiły karierę o której mówisz. Przede wszystkim drogą do kariery w DY jest: bez skrupułów podpierdzierać pracowników, obsadzać stanowiska swoja rodziną i ludźmi którzy muszą ci okazywać wdzięczność np. z okolic gdzie mieszkasz( w tym wypadku chodzi o Rumokę), brać [usunięte przez admina] np. niech pracownicy angażują się w remont mieszkania.Każda z tym panienek które osiągnęły pozorny sukces, w każdej chwili może wypaść z łask pracodawcy, bo zmieni pracodawca obiekt zainteresowania na ładniejszy. Wtedy te osoby docenią koleżeństwo ,przyjaźń itp. Ja wam życzę jak najlepiej, tylko nie piszcie głupot w opiniach. Może niedługo wam o tym przypomnę. Rumoka to: brak wykształcenia, średnie z mierną to mają sprzątaczki, wiadomości zero, uroda zero, jeszcze z rok i ci pracodawcy nie będą chcieli jej oglądać. Stara baba, a oni gustują w młodych z urodą i małym mózgiem.

hitlrer

Jaką ona ma szkołę ???? Średnie wykształcenie i nie umie się nawet wysłowić a nie mówię już o angielskim!!!!! Śmiech na sali...Ona sobą nic nie reprezentuje jedynie BARY MLECZNE może reprezentować w Mławie.Ot mi wielka KIEROWNICZKA!!!

trzeba było się uczyć dziś tez byście byli kierownikami ,aby narzekacie na wszystko .Dobrze zarabiacie pracujecie w rozwijającej się firmie drzwi do kariery otwarte szeroko trzeba tylko wykazać się inicjatywą

niki

jakos znikaja komentarze...tez to widzicie? czyzby admin tej strony byl na uslugach tuczacej sie Lady?

Monter

szybki

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
fałna

jak nie jesteś ładniejsza i mądrzejsza od ;KIEROWNICZKI; wal śmiało do roboty zostaniesz przyjęta ,ale jak jesteś mądrzejsza to i tak udawaj głupszą musisz mieć jakaś taktykę powodzenia

fiona

a co myślicie o firmie sprzątającej w DY-żenada

Jesli jestes mężczyzną to. masz przewage. wal jej duzo komplementow a idziesz miał super

Byle byś lepiej nie wygladala od kierowniczki bo zniszczy Cie na wejsciu bo ten typ tak ma mysli że ona jest jedna jedyna ale się to najgorszy typ baby zycze powodzenia

P93
@odpowiedz

Dzięki za odp. Tylko że ja jestem mężczyzną nie kobietą ;]

P93

Cześć. Na rozmowe kwalifikacyjną trzeba się jakoś specjalnie ubrać ?

Nana

Ta lady z Rumaoki znowu zaczyna szaleć. Chłapie buzią, wszystko zaczyna jej przeszkadzać. Staje się znowu nerwowa. Zaczyna jej znowu odbijać. Czuje, że "grunt" pali się jej pod nogami . Już niedługo poleci na zbity ryj.Zobaczymy wtedy jak będzie sobie radzić na zadupiu w Rumoce ?

ORKAN

A Pyciata pracuje???Przodownica pracy...w podpi.....

borys

i zwolnili najlepszego Bhp-owca w mieście... co dalej???? co z naszą firmą??? przecież ten facet wszystko robił dla zakładu....

dong yang PRACOWNIK

NIGDY BYM SIE NIE ZNIZYŁ BY PRZESŁAĆ JEJ ŻYCZENIA ALE MOGĘ CIĘ ZROZUMIEĆ ŚWIĘTA...

po co wy jej wysyłacie zyczenia ona i tak nic nie rozumie albo piszcie jej wielkimi literami pozdrawiam

????????

Szczere życzenia dla Pani kierowniczki tak widać że płyną prosto z serca...ale ona i tak nic nie zrozumie z tych życzeń bo ona w ogóle nie rozumie co się do niej mówi....

Lady z Dong Yang

Wszystkim , bez wyjątku , nawet tej Pani z R...ki wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Czas najwyższy , żebyś zrozumiałą bezsens swojego istnienia. Jesteś tylko małym, parszywym trybikiem na usługach wątpliwego pracodawcy . Czas świąt jest także refleksją nad życiem które do tej pory prowadzisz. Czy warto tak kajać swoje imię ?

aldona

Co tu dalej mowic zona kiierownika z LG pani(usunięte przez administratora) wziela urlop w pracy i blokuje miejsce do pracy innym ludziom a sama wyjechala do ANGLI pracowac i takich ludzi nie zwolnia z pracy przyjedzie sobie zona kierownika z ANGLI i wroci na swoje mjejsce i nie bedzie sie przemeczac bo po co ja maz jest kierownikiem to zalatwi siedzaca praca nie ma sprawiedliwosci przez takich ludzi nie ma pracy bo sa pazerni wyjerzdaja do pracy za granice i jeszcze blokuja miejsca pracy w polsce

Wydziera się ale na nadzór a one stoją z podkulonym ogonem śmiechu warte ocknijcie się

odpowiedz na komentaż pracownika. DY

Dalej się wydziera tylko ludzie nie piszą

maku

Albo podwyżki dali i ludzie przestali narzekać

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.