Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

XYZ

Nie ma ludzi genialnych, ale sa tacy ktorzy wchodza w tylek maja tylko dobra gatke a odwracaja sie i robia swoje. To prawda, ze kolegow nie ma sie w pracy. Byli tak i bedzie juz zawsze. I jesli ''Ktos'' nie ma wgladu na to z obu stron to nie moze oceniac Kogos lub Czegos o czy tak naprawde NIC A NIC nie wie.

fiona

pracowałam tam kiedyś ,pracuję obecnie; jest jak było .Żeby trafić na fajnych i uczciwych ludzi -PROBLEM.Zresztą jedna pani powiedziała ''W PRACY NIE MA KOLEŻANEK SĄ ZNAJOME TWARZE ''co do nadzoru-nikt nie wie jaki by był gdyby awansował na wyższe stanowisko.Punkt widzenia zależy od punktu SIEDZENIA

Popieram przestancie drazyc ciagle ten jeden temat. To juz sie robi jak kazdy na to patrzy nuMudne.

xxx

Dajcie sobie spokoj ztymi farmazonami.Jestescie zalosni i beznadziejni.

Monter

szybki

Madra osoba

Oj juz wrocilam. Co nie macie komu wciskac tych kitow o zakladzie i pracownikach a was nie ma kto sluchac no tak bo normalny czlowiek nie bedzie czytal tego waszego bebłotania. Smiac mi sie z was chce ZALOSNI JESTESCIE. A ty czlowieku jak cos wspomniales o ''eakacjach'' no to kochany opowiadaj dalej bo napewno miasz w tym zakladzie duzoooo premi haha. Moze cis bys mi podpowiedzial jak sie zebra :) haha smieszna sprawa.

:-)

Nie ona poszła po tą podwyżkę do pana prezesa razem z kierowniczka:-)buhahaha..na te wymarzone wakacje:-)

xxx

Jak dzisiaj cichutko mądra osoba poszła do kościółka się wypowiadać???ha ha ha

Nie obrazaj nikogo jesli ty sam, nie jestes obrazany. Powstrzymaj te swoje wylewy zaru te swoje zbedne emocje ktore nie sa potrzebne nikomu i ktore smiesza innych. Sam z siebie robisz czlowieka chorego. To co napisales o Koreanczykach to jest w zupelnosci prawda w tym zakladzie panuja nie zdrowe zasady tam co drugi czlowiek podkopuje czlowieka zeby mu szlo jak najgorzej. Ale jak przypier… do kilku osob to jest tylko wasza chora samoocena. I powtarzam ci ujawnij sie to za te twoje opinie mozs jakas podwyzeczka sie trafi bo wakacje tuz tuz.

Głupia osoba

Te ostatnie posty " Mądrej osoby" najwidoczniej były pisane przez samą "rumokę". Nie wierzcie w to , ze ktoś chciałby bronić tą wieśniaczkę. Prosta , nie okrzesana baba, która przez swoje postępowanie posiada więcej wrogów niż włosów na głowie. Te jej zakładowe czopki, Sylwki, brudne pięty i inni jak by mogli to by z niej skórę ściągali. Na razie na niby są dla siebie mili, ale niech jej tylko się noga podwinie to zjedzą ją na miejscu. Ten zakład jest "porąbany" wszyscy o tym dobrze wiedzą. Koreańczycy wykorzystują patową sytuację na rynku pracy , nadzór jest mało elokwentny. Za pół ceny sprzedali by całą Polskie , a co mówić podległych pracowników. Przyjdzie czas , że będą mieli czas na przemyślenia. Już teraz im współczuję............

Głupia osoba

Nie muszę się drugi raz przyjmować,bo tam nadal pracuję :) i mam wyższe wykształcenie niż ta pani z tym stanowiskiem kierowniczym.Mistrzowie i brygadziści,a teraz zobaczcie jakie ma zdanie o was wasza pani kierownik post wyżej,ale wy i tak wiecie co ona o was myśli...A tlen to zabiera właśnie twoja kierowniczka bo jej mózg ulega zepsuciu.A więc moja droga koleżanko kończę tą konwersację z Tobą bo Twój iloraz inteligencji zbliżył się ku zeru. Żegnam damska istoto.

A ja nie jednokrotnie slyszalam jak wulgarnie odnosili sie mistrzowie czy brygadzisci do pracownikow. Jak ci (usunięte przez administratora) tak zle to nie rozumiem ciebie czlowieku po co tam siedzisz po co tlen zabierasz innym ludziom o wiele lepszych od ciebie. I to podwazanie opinii Kierowniczki co to ma byc po prostu bezczelne. Czy cos takiego mialo miejsce nie mysle ? Co brygadzisci robia mozna wyliczyc na palca brygadzistow i mistrzow co robia w tym zakladzie Nic maja caly czas w tych swoich glowach pustki. A ty co jestes taki dobry to ujawnij sie moze zostaniesz przyjety po raz drugi. Wez sie za dobra robote kim ty tam jestes bo narazie to zabierasz miejsce tymi beznadziejni postami dla naprawde nienagannych opinii.

Pozdrawiam osobę, która napisała post nade mną. Cała prawda, gdyby nie to, że my niejednokrotnie wypruwamy sobie żyły, to ona by mogła sobie zapomnieć o premiach na które my pracujemy i niejednokrotnie odwdzięcza się nam za to zwolnieniem jak już nas się wyeksploatuje(ach te jednomiesięczne umowy...)i bazuje bezczelnie na tym, że nie ma nigdzie indziej pracy i każdy się boi żeby jej nie stracić. I też słyszałam ile razy jak się darła i jakie epitety leciały w stronę mistrza i brygadzistek, więc naprawdę wiemy o czym mówimy, bo jak widać to nie jest relacja jednej osoby...

Jaki inteligent z Ciebie pozazdroscic. Te wyzwiska to zatrzymaj sobie dla siebie. I jal Ci sie nie podoba co to wy… . z tego forum bo normalne osoby nie maja zamiaru sluchac twoich insynuacji wyzsanych z palca na ten temat. Jak ta praca jest taka zla to nierozumi ciebie czlowieku co ty tam jeszcze robisz. Jak jestes takim dobrym pracownikiem to bez problemu zostaniesz przyjety do innej pracy.

Jaki inteligent z ciebie pozazdroscic. Te wyzwiska to zatrzymaj sobie dla siebie. I jak ci sie nie podoba cos to wyp… z tego forum bo normalne osoby nie maja zamiaru czytac twoich insynuacji na ten tat jak tak praca jest taka zla to po co w niej siedzisz i obrazasz kogos. A ty jak jestes takim znakomitym pracownikiemi czlowiekiem to nie bedziesz mial problemu z przyjeciem.

Posłuchaj ty głupia osobo ja tam pracuję i wiem co się dzieje

Posluchaj ty głupia osobo właśnie pracuje w tym zakładzie i wiemy

Madra osoba

Ty zwracasz sie do moderatora o to aby usunal te obelgi kierowane w strone innych. A wy co robicie ? Popelniacie takie same bledy nie mozna normalnie udostepnic swojej opinii tylko zaraz trzeba danej osobie dogrysc wkraczac w jej sfery prywatne nie postepuje tak zadny czlowiek. Co ty siedzisz w tym zakladzie calymi dniami ze wiesz o co chodzi zajmij sie soba i swoimi sprawami.

Olga

Te wasze opinie na dany temat sa naganne. Forum nie sluzy do tego, aby obsmarowac co drugiej osobie tyleek lecz przeznaczone jest do inteligetnej wymiany opinii i czy w kazdym zakladzie jest kolorowo? No, nie sadze. Zapamietajcie zakladem nie rzadzi tylko jedna osoba lecz kilkaset. Kazdy ma jakies pretensje, ale nie pokazuje tego tak jak Wy to robicie.

Madra osoba

Odezwal sie osobnik co jest analfabeto. Szacunku troche jak to bedzie fundamentalna rzecza w twoim zyciu to wtedy mozemy popisac.

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.