Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

maku

Ludziska, a wczasy pod gruszą będą czy nie?

siiii

Prosze cie jaka ty jestes zalosna. Zeby nie kilka madrych osob to ten zaklad wgl by nie istanial polowa tego zakladu to pokreceni ten zaklad to wielki smiech na kolkach i to doslownie.(usunięte przez administratora)

Zibi

Siemka:) Wiecie że ta Wasza kierowniczka to czyta,a potem furii dostaje i wyżywa się na nadzorze,bo myśli że to oni piszą na tym forum o niej ;)pamiętam jak dziś jak miała ten nieszczęsny wypadek to nadzór chciał imprezę robić że trochę od niej odpoczną,a tu masz jak wróciła to jeszcze gorszy pokręt niż przed tym wypadkiem,ale cóż zero szacunku z jej strony do pracowników i ma to odwzajemnione.Jestem w szoku co wy wypisujecie na jej temat,ale dziwie się jednej rzeczy kto babę do władzy dopuścił ten ma nie równo pod sufitem i w tym wypadku wiążą się w całym zakładzie ploty,śmianie z innych,obgadywanie a ta to tak się ubrała,a ta tak,a ta to gruba,a ta garbata,a ta to z tym śpi,a ta z tamtym itd,itd.Z jednej rzeczy się cieszę że już na te zakłamane i fałszywe gęby nie muszę patrzeć.Powodzenia wam życzę i wygrajcie z tymi związkami bo to są Wasze pieniądze i wam się należą:)Narazicho

Merry dziekuje za madre slowa :)

Monter

szybki

Czerasniaczko jakbys miala troszeczke mozgu w glowie to nie jestem zadna 'nia' nie wiem kto to jest. Ale nie nawidze jak wpadacie na kogos. Jestem tylko obiektywna.

szuszu

Rumoka nie spi ?uuuuu idz spac bo i tak masz wory pod oczami wiec dobranoc jutro kolejne wyzwania ;).... a tapeciara to kolejna pseldo kierownik haha

Wiesniak to z ciebie czlowieku nie madry. I jesli sam tak piszesz wiesniaku czlowieku nieogarniety to 'sama' jestes pudernica zs az ci to z japki ocieka i wez sie nie udzielaj bo ludzie bez rozumku i tacy jak ty tutaj glosu nie maja. Po co pisac takie slowa jak sie nie rozumie ich znaczenia. A dalej to juz to pozostawie bez komentarza.

gugu

Rumoka jest fatalna fuuuu wiesniara bez oglady, wychowania i to jej proste slownictwo tapeciara tez od niej nie odbiega

xxx

Będzie kontrola na lakierni pod kontem płac pracowników tz lakierników i drukarzy którzy mają dodatki a nie wykonują prac na danym stanowisku

Po prostu Ci co maja najwiecej zalu bolesci zwiazanych z tym zakladem niech sie zwroca do specjalisty masz racje za duzo wolnego nudzi im sie albo szukaja odskoczni od zycia codziennego.

xxx

Macie za durzo wolnego? Kanarki się już wam lęgno w tych wypranych muzgach.

tttttttt

:/ no i co nam jeszcze ciekawego napiszesz?

Przeczytaj sobie jeszcze raz moja wypowiedz i co on chyba nie ukazuje ze tam pracujesz- Czytanie Ze Zrozumieniem :) to jest opinia ogolna wiec zacytuje znana wypowiedz jak pani "Merry" 'co ma piernik do wiatraka' :)

Droga (Merry) zamiast czekac na wynagrodzenie to juzpowinnas dawno zajac sie innymi sprawami zwiazanymi sprawami swojej pracy kolejnej a nie zebrac i wypisywac glupoty na forum i oczerniac innych. Wszyscy mowicie na ludzi na pracownikow ze sa bezczelni ale jakos wszyscy lgniecie do tego zakladu jak wam sie nie podoba to zagranica czeka napewno tam zarobicie kokosy. Zeby nie te zaklady to powoedzmy sobie szczerze panno "Merry" nie mialaby pani co to garnka wlozyc. Wiec zanim ktos zacznie pisac to niech sie zastanowi czy to jest pisane z jakim kolwiek chodzby sensem.

przyzwyczajony

Pani Ewo gdyby was zabrakło przy masowej produkcji i osób z innych działów czyli (wnioskuje że Pani jest z działu lakierni), wtrysku oraz magazynu półproduktu oraz chłopaków z magazynu gotowego którzy składają te obudowy do kupy i wysyłają tak żeby linia w LG nie stanęła to pracodawcy by się posrali. jak na czas wtrysk nie zrobi towaru, pani nie zmontuje, magazyn półproduktu nie prześle na drugą halę- oni nie zdążą wysłać na konkretną godzinę - to linia stoi i to dopiero są koszty które nasza firma musi zapłacić. Jak pani pisze PRZESTOJOWE - tego akurat nie rozumiem bo w Firmie LG mają wszystko (np. pożyczki, wczasy pod gruszą i inne premie)a u nas podobno związki zawodowe to blokują. dziwi mnie to bo w firmie LG zgodziły się a u nas jak co roku nic. A CO MY GORSI JESTEŚMY ??? A przypomnę że w w związkach mamy 2 panów z działu DUR i jedną panią z działu SEGREGACJI, więc może ich zapytajmy wszyscy czy to w pracy czy na palarni czy na przerwie o co tu chodzi bo jak dalej nic nie zrobimy to nic nie dostaniemy. Widzę po tym forum , że zajmujemy się panią z lakierni ale może lepiej zająć się sprawami ważnymi dla pracowników. Ona i tak już powinna odpuścić

Czytając te wszystkie wasze opinie stwierdzam że, ktoś zawzięcie broni pani z Rumoki,ale to nic nie pomoże ponieważ,ta pani sama sobie zapracowała przez tyle lat na taką opinię u swoich pracowników i u całego nadzoru.Teraz w obecnej chwili nie mamy pracy,czemu nam nie płacą przestojowego?To nie z naszego powodu nie ma dla nas pracy,tylko ze złej organizacji pani kierownik,która ciągle podnosi nam normy,które wyrabiamy a potem idziemy na przymusowe urlopy.Tak nie powinno być,bo dzięki nam zakład zarabia pieniądze,jeśli nas by zabrakło przy masowej produkcji to wyobrazcie sobie jaka była by akcja w zakładzie.Nie które osoby to by się skaciały w majtki i wylewu by dostały.Dużo by o tym magicznym zakładzie pisał,ale tak zbierając to wszystko w całość myślę tylko o jednym polskim przysłowiu pasującym do tej pani kierownik '' KTO SIĘ WRÓBLEM URODZIŁ KANARKIEM NIGDY NIE BĘDZIE''. A na koniec życzę wszystkim miłego weekend-u.

Istotko ? Obserwstorze to XXIw. chyba nie masz rowniez poczucia czasu :) oj obserwatorku uczepiles sie tej podwyzki cos tu mi smierdzi ale na forum pisac to tak nie grzecznie wiec sie powstrzymam ale chyba wiesz co to otrzymanie podwyzki. I ja rowniez "Zegnaj Cie?" :D

obserwator

Posłuchaj istoto boża,twój tok myślenia jest taki sam jak pani st.kierownik ''co tu zrobić żeby się nie narobić,a zarobić'' . Po drugie nie zjadają liter i ty posługuje się słownikiem,a co do podwyżki to w tym zemdaniu o tą podwyżkę jest najlepsza pani z Rumoki i nawet profesjonalnie do tego podchodzi,a jeśli cię ciekawi w jaki sposób to robi to jej zapytaj tylko musisz mieć sprawny kręgosłup. Żegnaj Ćię i życzę miłej nocy.

Obserwatorze z tymi emocjami to twoimi na bakier troszeczke. Po pierwsze piszesz tak ze to ani skladu ani ladu popracuj ze slownikiem. A po drugie primo analfa… jak zazdroscisz to zglis sie po to swoja wypracowana podwyzke, ale chyba obserwatorze musial bys sobie na nia poczekac bo twoje myslenie i praca kurcze no nie ida chyba ?:) w parze

obserwator

No i tak kierowniczka ma swojego rywala w zakładzie, ups przepraszam st.kierowniczka bo awans dostała już ze starości bo tam tak długo siedzi,ale cóż starość już ją bierze nawet dyrekcja już to zauważyła .No więc tak boi się jednej osoby w zakładzie,bo nie spodziewała się takiej reakcji,bo ta osoba po prostu nie da sobą pomiatać i ma rację.

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.