Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

XYZ

Glabie musisz znac przepisy panujace w tej firmie oraz normy gdyz brygadzistki nie podlegaja pod kierownikow lecz mistrzow. Żenada..!

lokking

...jak to mozliwe ...

lokking

I tak najlepszy jest (usunięte przez administratora)Zwolnili go z kontroli jakości bo pił w pracy zwolnili go i przyjeli po 2 lub 3 miesiacach na mechanika "popracowal" 3-5 miesiecy i został brygadzista . Jak to możl

Ludzie co tam się dzieje?? Gdy ja tam pracowałam ludzie lubili i szanowali kontrolę a teraz?? Jakieś intrygi, wywyzszanie się, nasmiewanie? Czyżby "standardy" was ogluszyly? Każdy tam przychodzi ciężko zapracować na chleb, ale bądźmy ludzcy...każdy może popelniac bledy i wystarczy poprawić te błędy bez większych intryg. To chyba świadczy o kontroli jeśli o niej ludzie piszą, a o pomowieniach mówimy gdy coś jest nie prawdą. Ale widzę prawda w oczy kole.

Monter

szybki

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Te artykułyi paragrafy mozesz sobie wsadzić musieliby zamknąć cały zakład ciemnoto

fiona

te artykuły i paragrafy niech dokładnie przeczyta SZOGUN bo nie wiele umie TYLKO FAŁSZYWIE SIĘ UŚMIECHA

fiona

Art.216.KK § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

tita
@:)

Paragraf 1 należy do kierowniczki lakierni wiele razy byłam świadkiem jak wyzywała brygadzistki od jakich tylko i co jej ślina na język przyniosła. A co może nie prawda pani kierownik????

Majka

Kontrola niepotrzebnie sie denerwuje bo i niema z czego bo wszyscy pisza prawde o podpierdalaniu itd. Oni tam nic nierobia tylko sie opierdalaj inaczej jedna drugiej by do pracy niepchala i siostra siostre zeby sie nienarobila bo tylko jakby przy lini staly cale 8 godzin to dopiero by sie przerobily jak inne osoby z montazu bo na montazu jest ciezko a w kontroli to tylko chodza sobie i pogaduja smieja sie z niektorych osob falszywe .......

ups

xxxxxx hahah chyba kontrolka się odezwała hahhaha zabolało, że ludzie chociaż "trochę" prawdy napisali, kto ci to w oczy powie, żebyś dalej (usunięte przez administratora)? A że falszywa jesteś to fakt, już nie jedna osoba się przekonała.

szacun

Pozdrawiam ziomków z DY Oka Gracjana Krawczyka Borka Lale Dejena i tych których znam ;) a kto zna wie kim jestem hehe

xxxxx

Nie uważam żeby to co wy tu wypisujecie miało jakikolwiek sens jeśli wam tak zależy będziecie mieli tyle odwagi powiedzieć tym ludziom których tak szykanujecie w oczy co o nich myslicie a nie pod nikiem bezczelnie obgadujecie w ogóle ich nie znając to tylko praca i każdy ma swoje obowiązki i musi egzekwować od pracowników zachowanie wszystkich standardów i posłuszeństwa .A Może tak się z nimi zamieniacie wtedy będziecie mieli okazje pokazać jak zarządzać ludźmi skoro macie tyle do powiedzenia to pokażcie na co was stać

kasia
@xxxxx

powiedział ktoś kto sam nie potrafi się podpisać ;)

Olcia

Tak bronicie tej Sylwi a ona taka sama jak wszystkie z kontroli nic nierobi niedlugo i swoja siostre nauczy jak stepluje sie wozki na czerwono i jak podpierdala sie osoby z lini niejest wcale taka swieta ta Sylwia S

zmiana c

Dajcíe spokój tej sylwii pracuje z nią od niedawna i nie jest taka wcale zła robi po prostu dziewczyna swoje a jak każdy wykonuje swoją pracę dobrze to i ona się nie czepia

fan

na tą jedną z kontroli mówią pudernica ale wolę ją niż tą zapyziałą z lakierni kierowniczkę pyciatą brrr

heloł

Niestety na Sylwii można się ostro przejechać, z resztą nie tylko na niej z kontroli. Tak to przychodzą do nas i gadają, śmieją się. A potem jak coś nie tak to z mordą i wielkimi pretensjami. Kierowniczka też, aby tylko łazi na ploteczki to i toleruje takie zachowanie. Jedynie mobilizują ją audyty. P.S. Te nowe rzeczywiście są ładne ;)

nick
@heloł

Tyle, że kierowniczka to ma trochę zajęć. A oni tam mają jeszcze swojego lidera jakby nie było...

Kajtek

Co do Sylwi S z kontroli z lakierni to ladna dziewczyna ale tym swoim mocnym makijazem postarzala sie o jakies 8 lat niepasuje jej ten mocny makijaz kompletnie a to kierowniczke co drze ciagle morde to juz dawno powinni wymienic na mlodszy i lepszy model bo juz niejest taka trendy=] jak byla kilka lat temu a Pan Sylwek to moze i spoko ale tez ma swoich przydupasow ktorych niepozwoli zwolnicz..

do "zzzz" i "llll"

Czuc na odleglosc ze kontrola wtracila sie do rozmowy. Tylko u nich wszystko ma swoje "standardy" hahah cala kontrola madra jak i ich kierowniczka

dong

kazdy obgaduje a jak zobaczy brygadzistki kierowniczki lub kontrol to az sie slini do nich i mało co w tylek im nie wejdzie .. zastanowcie sie nad tymi bredniami co tu wypisujecie ..

zzzz

jakie wy glupoty piszecie. jak macie cos do brygadzistek kierowniczek lub kontroli to powiedzcie im to prosto w twarz. Nie rozumiem jak można tak kogos obgadywać a potem udawac ze sie z kims dobrze dogaduje. Moze uwazacie ze brygadzistki za duzo od was wymagaja ale takie sa standardy i trzeba ich przestrzegac to samo kontrola tez maja swoje obowiazki i czy im sie to podoba czy nie to musza sie dostosowac. a "pracownicy" lepiej niech sie wezma za prace bo podejrzewam ze przez te wasze posty to moze byc nie zla jazda. Najlepiej niech sie kazdy zainteresuje soba i swoim zachowaniem niz oczernianiem innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.