Opinie o TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Anonim Nowy wpis

Proces rekrutacyjny jest nie poważny, a w zasadzie Pani Rekruterka Aneta. Zostałam zaproszona na rozmowę wstępną online i wszystko przebiegło jak trzeba. Pani umówiła mnie na rozmowę do kolejnego etapu czyli do rozmowy z pracownikami na tym samym stanowisku na które aplikowałam. Jeszcze przed rozmową zapraszała na ostatni trzeci etap z Panią Prezes, podawała nawet ewentualne terminy o godziny spotkań. Potem nastała cisza, zadzwoniłam i zapytałam czy to jeszcze aktualne i jak wygląda sytuacja. „Rozmowy cały czas trwają i czekamy”. Przypomniałam się również mailowo i zero odpowiedzi. To nie poważne traktowanie kandydatów. Startowałam na stanowisko managera w tej firmie. Jak rekrutacja wygląda tak słabo to aż strach pomyśleć jak wygląda praca.

Małgosia Nowy wpis
@Anonim

Hej, i jak tam, nie odezwali się? Też mam aplikować do pracy w laboratorium, ale nie mam czasu na tego typu rekrutacje:/ Tak z ciekawości, przeszłaś już etap negocjowania warunków?

Zastanawiam się nad aplikacją na młodszego specjaliste d spraw kontroli jakości. Wg oferty wynika, że osoby które są na trzy miesięcznym okresie próbnym nie dostają żadnych benefitów. Dobrze rozumiem?? Tak samo nie dotyczy ich system premiowy? Jeżeli oczywiście taki jest w firmie.

Możesz rozwinąć, bo już mi się miesza wszystko w głowie, tzn. niżej ktoś pisał, że płace są niezłe. Czy nie miałam na myśli konkretnie wypłat? Mam wysłać cv na stanowisko asystentki biura, ale chwilkę się wstrzymam w takim razie.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa?

Antosia

I to tyle? A nie pytają o doświadczenie, o przeszłość zawodową? Ewentualnie może trzeba wykonać jakieś zadanie rekrutacyjne? Z ilu etapów w ogóle składa się ta rekrutacja?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. technicznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Jak długi okres próbny ma specjalista ds. obsługi klienta? Standardowe 3 miesiące, ale na umowie, czy zleceniu? Pytam, bo widziałam, że benefity obowiązują dopiero po tym okresie. Mnie zależy na UoP i składkach :-)

Natalia

Cześć, chciałabym zapytać pod kątem szczegółów pracy w firmie na stanowiskach technicznych. Nie widzę aktualnych ogłoszeń, jednak skoro jest duża rotacja jak piszecie, możliwe że niedługo się stanowisko np. doradcy technicznego będzie wolne. Czy trzeba mieć spore doświadczenie czy wszystkiego mogą nauczyć? Jak to wygląda pod względem szkoleń? Czytam to o atmosferze, ale przez sytuację osobistą nie bardzo mogę teraz wybrzydzać w ofertach :/

frank11
@Natalia

"Rotacja" , to za duże słowo , ale nie ma jej na pewno na stanowiskach technicznych i biurowych !...., natomiast brakuje pracowników produkcyjnych !....

Frank 11

Pracuję w tej Firmie...., może nie jest kolorowo , ale atmosfera jest w porządku , płacą przyzwoicie i nie ma jakiejś specjalnej dyscypliny , ale to już kwestia indywidualna każdego człowieka , faktem jest , że nie każdy ma predyspozycje do takiej pracy , przede wszystkim , chodzi o ewentualne uczulenia na komponenty używane do produkcji .....

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o.. Poszukiwani są doradca techniczny. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Niestety nie polecam pracy w tej firmie. Pracownicy są bardzo źle traktowani, występują wewnętrzne układy, układziki. Zero wsparcia ze strony przełożonych, strach zadać pytanie. Traktowanie z góry z pokazywaniem wyższości. Firma weszła na wyższa skale europejską, a kierownictwo jest z przed epoki kamienia i kompletnie nie potrafi działać na poziomie. Duża rotacja pracowników. Bardzo odradzam :(

Sławomir

Rotacja przez atmosferę czy inne sprawy się na to też nakładają? Kasa jest w miarę dobra? Bo czasem jak płacą dobrze to na inne niedogodności można przymknąć oko. Tu tak nie jest?

Alicja

księgowy ile obecnie tu zarabia? ogłoszenie kiedyś było i się orientuję po prostu. ktoś zda relację odnośnie samej w sobie współpracy? jak z atmosferą i jakie konkretnie zadania wychodzą ostatecznie do wykonania?

Klari

Piszę o dziale tej firmy w Warszawie, ul. Marywilska 34. Jakiś czas temu skontaktowala się ze mną rekruterka w sprawie mojej aplikacji. Zaprosiła na rozmowę, przesłała szczegóły. Odpisałam, że bardzo chętnie wezmę udział w rekrutacji, ale zaproponowałam inny termin spotkania. I tyle. Najwyraźniej propozycja innego terminu spotkania przerosła kompetencje rekrutera, gdyż odpowiedzi nigdy nie otrzymałam. Wiadomość , którą wysłałam jakiś czas później, z pytaniem czy mam rozumieć, że moja kandydatura nie będzie dalej rozpatrywana, również trafiła w próżnię. Wiele różnych historii z działami HR przerabiałam, ale takiego braku profesjonalizmu nie spotkałam jeszcze nigdzie - gratuluję. Wydawać by się mogło, że miedzynarodowa firma powinna reprezentować przynajmniej przeciętny poziom profesjonalizmu w stosunku do kandydatów, tymczasem reprezentuje co najwyżej nowe wyżyny absurdu i żenady.

Ciekawy

Dzień dobry! Szukają pracownika - Specjalisty ds Kontroli Jakości. Proszę o informację, czy faktycznie jest wymagany jez. angielski? Jak wygląda sprawa z zarobkami, atmosfera w pracy?

bpracownik

Najgorsza firma w jakiej moglem pracowac, kierownictwo to jedna wielka rodzina, gdzie traktuja innych ludzi z pogarda. Radze uwazac, bo gdy nie ma kamer, stosuja prowokacje i z lapami leca, Tragedia jednym slowem,

gkbr

nie polecam! radze omijac z daleka!

abc
@gkbr

zgadzam sie. kierownictwo w postaci prezes zniecheca ludzi do pracy w tej firmie.

abc
@gkbr

nie prawda

Weronika
@abc

Nie za bardzo rozumiem, wpierw piszesz, że się zgadzasz i kierownictwo zniechęca ludzi do pracy a następnie dodajesz komentarz, że to nie prawda. O co w takim razie tu chodzi? Wyjaśnij, proszę.

szarpie ludzi kierownik w miejscu gdzie nie ma kamer, nie szanują ludzi. Dyrektor zawsze stoi po stronie kolegi (kierownika ) . Omijać bo jak wdepniesz to jak w gów..

Halina

@abc, nie zgadasz się z opinią użytkownika @gkbr, zatem możesz przedstawić swoją opinię na temat pracy w firmie Flowcrete Polska? Jeżeli posiadasz cenne informację odnośnie tego miejsca pracy to podziel się z nimi tutaj na forum. Opinia będzie pomocna dla osób, które przeglądają ten wątek i poszukują informacji o firmie Flowcrete Polska.

admin

Co aktualnie dzieje się w FLOWCRETE POLAND? Jeśli znasz najświeższe wieści , dodaj komentarz To pomoże wielu osobom szukającym tutaj pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o.?

TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Marywilska 34
    03-228 Warszawa

TREMCO CPG POLAND Sp. z o.o.