logo Armada - Fleet Management

Armada - Fleet Management

Góraszka

Opinie o Armada - Fleet Management

AnOniM 2011-04-12 23:35:05
[usunięte przez moderatora] jeden z najgorszych serwisów samochodowych w okolicy, w stodole juz lepiej samochody naprawiaja... nie polecam 0 atmosfery......
anonim 2011-10-26 13:53:11
jesli nie jestes tam po znajomosci nie ma szans na uczciwe traktowanie ale jesli jestes polecony to na pewno utworza stanowisko z dobra placa
pracownik 2011-12-19 13:57:21
Pracuje się kijowo, ludzie donoszą na siebie, czekaja tylko na cudze wpadki aby przykryc brak swoich sukcesow.
Szefostwo malo decyzyjne, wladza wyniesiona poza kregi firmy.
Duzo niedomowien, duzo niejasnosci- brak szczerosci.
ale faktycznie jak jestes po znajomosci to stworzą specjalne stanowisko np.kierownik lub dyrektor.... wylegarnia sztucznych tworow
klient 2016-03-30 16:27:07
zdecydowanie ODRADZAM. żałuję współpracy
tasiek 2016-04-24 10:34:57
klient, rozumiem, że korzystałes z ich usług, a to forum pracy, jak to mawiają - zawsze znajdzie się mniej zadowolony klient. Co do pracy tutaj to poszukują specjalisty ds. telefonicznej obsługi klienta. Wymagania nie sa duże, oczekuja wysokich kompetencji komunikacyjnych (kultura języka, umiejętność szybkiego i trafnego rozpoznania potrzeb rozmówcy).
Zostaw swoją opinię o Armada - Fleet Management - Góraszka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armada - Fleet Management