Opinie o Hurtownia Zoologiczna Ara w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hurtownia Zoologiczna Ara. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hurtownia Zoologiczna Ara o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Zoologiczna Ara w Warszawa

Jak to nikt jeszcze sam się nie zwolnił? To ile osób wy teraz macie w ekipie? :D Po prostu widzę, że od początku stycznia poszukiwany jest magazynier / kierowca. Myślę czy by nie spróbować o ile to jeszcze jest aktywne. Pełną kwotę wynagrodzenia mi podacie? Co się na nie składa na tym stanowisku?

Yhy

Te ogłoszenie wisi od września tylko jest odświeżane... hah szału nie ma

@Yhy

I tylko tyle wiesz na temat tego ogłoszenia, że jest odświeżanie? A wiadomo czy ktokolwiek się zgłaszał? Podkreślasz, że szalu jako magazynier nie ma, u mnie na zakładzie podobnie, więc czy uszczegółowisz to bym miał porównanie?

Czy to prawda z tym ogłoszeniem, że od września jest ono odświeżane? Mnie dopiero teraz rzuciło się w oczy, wiem ze z początku stycznia jest i wciąż widnieje jako dostępne. to w ogóle ktokolwiek się znalazł? Kto pomaga w tym momencie na magazynie jeśli faktycznie jeszcze nikogo nowego nie zatrudniono? Nadgodziny się robi czy jak?

Bum bum Nowy wpis

Jest odświeżane nikt do robo nie chce przyjść (^_^) za mało chajsu za dużo h roboty , przychodzą patrzą i tyle hahah a kasa 4 koła za 9 h przez 5 dni w tyg. I nie posiedzisz tylko ganiasz na nogach i przerwy wyliczane co do minuty :-O

@Bum bum

Te 4 koła to na rękę czy brutto? Czyli jacyś kandydaci są tylko szybko rezygnują, tak? Nie ma możliwości dogadania się na 8-godzinny tryb pracy?

Yahooo Nowy wpis

Nooo kurka peweks że nikt nie chce pszyjsc do robo za taki hajsik...9 h za 4 kola na lape przez 5 dni...pracodawca obiecóje zlote gory a jak sie ogarniesz to jesteś nikim. Zero szacunku dla białego (usunięte przez administratora) ludzie odchodza, masz kupe robo, przychodza 2 dni, moze 1 h i wystarczy rezygnuja... a ty nie jestes doceniany musisz sprzatać,kible smieci wywalac, palety odkurzac bo aprzataczka juz wydatek,zal. Za L4 minus 500. Zastanówcie sie czy jest sens pracy. Niewolnictwa,pomiatania za 4 k jest wart. Przerwa wyliczana co do minuty. Ludzie na l4 chodza bo.maja dosyc i myk za chwyle papier na stol"wypowiedzonko"

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Hurtownia Zoologiczna Ara?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Hurtownia Zoologiczna Ara? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Robol

Sami się zwalniają bo nikt nie jest robotem. Kasa kiepska pod presją po 9 j za 3500 żal. Premia? Zapomnij. Jeszcze ujwali za L4 jak naprawde się rozchorujesz. Tydzień L4 i 600 pln brak na koncie... bo masz 3500 brutto plus premie i taki jest finał. Kiepsa robota

kierowca
@Robol

jeszcze nikt sam sie nie zwolnił, nie ma zadnej presjii płaca ok 4 tys. i to chyba ty próbowałes pomiatac innymi ale sie nie udało :-)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hurtownia Zoologiczna Ara? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
Olka

Jakie teraz mogą być rotacje? Ktoś sugerował dość częste rotacje a ostatnie ogłoszenie na Jutrzenki jakie widziałam było sprzed dwóch lat, aktualnego nie widzę, gdzie ich szukać? I skoro w 2022 kwota wynagrodzenia wynosiła 3,5 tys to ile będzie ona wynosic teraz c 2023?

Jakie są warunki zatrudnienia w Hurtownia Zoologiczna Ara?

Hype

3500 i 9 h pracy dziennie

@Hype

Tu na premię ani nic takiego nie ma co liczyć? Bo widzę, że nikt nawet o tym nie napomknął

RoboL

Kiepskie 3500 brutto plus premie za 9 h od pon do pt (7-16) na nogach ciagle pod kamerami...

@RoboL

A premia to ile? 600?

RoboL
@Maria

Nieee według uznania każdy zarabia inaczej. Nikt tobie nie powie bo dupowłazy lataja po podwyżki. Przeciętne wynagrodzebie 3500 na łape czyli tysiak premii bo masz 3500 brutto umowę a reszta premia... Atmosfera kiepska naprawdę nie warto się pchać. Na magazynie robisz wszystko od składania paczek po czyszczenie kibla mycia okien sciaganie pajeczyn itp itd ,poprostu każdy w teorii przyjmyje sie na dane stanowisko a w realu wygląda to inaczej. Dziewczyny jak nie maja co robic to myja półki przestawiają asortyment by nie siedzieć. Zastanówcie się czy warto ale tak za coś trzeba żyć...każdej pracy są + jak i –, spóźnisz się badz wyjdziesz wczesniej to wszystko zapisują uzbierasz 9 h wypisujesz wniosek urlopowy, działa to w jedna str tylko na nie korzyśc pracownia... jedynie to co mozna napisac pytajcie o wszystko na rozmowie zakres obwiazkow jaka kasa i umowa

@RoboL

Aha.. No rozumiem. Czyli dla jasności to co przyklepię w szczegółach na rozmowie to mi tego na pewno nie zmienią?

Jacek
@Maria

Nigdy nie masz ustalonych obowiązków, jesteś magazynierem na papierze a dodatkowo czyścisz kible i zamiatasz.

@Jacek

aha? to tu firmy zewnętrznej od tego ne ma albo specjalnej osoby? co w razie odmowy? jest się tu na uop w razie czego, prawda?

boy
@Maria

zatrudniony czlowiek jest 3500 brutto pozniej to juz sa wymysły polytki Staszka...prostaka ze wsi... rotacje ciągle sa ludzie ze starzem srednim pol roku max 3lata i uciekaja...

(usunięte przez administratora)niesamowity przynajmniej na pakowaniu kartoty po 30 kg praca po 9 godzin pensja przeciętna. Starzy pracownicy cwaniakują i pomiatają nowymi, nie polecam.

Iza
@Ania

Co znaczy przeciętna pensja? Można wyciągnąć 4000?

Jacek
@Iza

4000 to może wyciągają starzy kierowcy, którzy poza pracą robią dla szefa inne zlecone zadania. 3500 z nadgodzinami, 200 zł w kopercie na święta. Podwyżek przez 3 lata brak, nawet jedyny wyjazd firmowy sponsorowała firma zewnętrzna.

boy
@Iza

Nie nie można, chyba że Stasiowi się zrobi dobrze ale on nie skory jest do wydatków a wręcz przeciwnie. Uwala kasę dużo za zwolnienia lekarskie...czesto chodzisz to odrazu szukaj robo bo grozi to utrata pracy...

Czy Hurtownia Zoologiczna Ara ma ściśle ustalone godziny pracy?

Sas

7-16 pon-pt i 7-12 sobota

Sas

Pon-pt 7-16 sobota 7-12

Jaki jest wkład kierownictwa Hurtownia Zoologiczna Ara w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

haha nie ma dobrej atmosfery ........

Iza

Witam, czy obecnie są jakieś przyjęcia do Hurtowni? Niestety nie znalazłam aktualnych ofert pracy :( Wiecie coś na ten temat? Poszukiwani są nowi pracownicy? Jeśli tak to na jakie konkretnie stanowisko i czy trudno jest się na nie dostać? Jakie trzeba spełnić wymagania?

Ktoś
@Iza

A na jakie stanowisko szukasz ?

...

Za ilość przepracowanych godzin płaca przeciętna. W miesiącu 30 nadgodzin. Z nadgodzinami wychodzi około 17 zł na rękę. Atmosfera toksyczna szczególnie na magazynie.

j23
@...

Dokładnie. Od poniedziałki do piątku 9h. Co druga sobota. Na rękę wychodzi dość przeciętnie. A zapiernicz taki, że nie ma czasu taczki załadować. Na magazynie bałagan, towar codziennie w innym miejscu. Latasz, kręcisz się, tracisz czas. A ten cię goni.

Jolanta
@j23

Naprawdę pracujecie po 9 godzin dziennie w Hurtowni Zoologicznej Ara? A z czego wynika ta konieczność pracy w godzinach nadliczbowych, czy pracodawca wspomniał coś na ten temat? Daj proszę znać.

Franek

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje teraz nowych ludzi? Czas dość niespokojny dlatego pytam.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Hurtownia Zoologiczna Ara?

........

To zależy czym się w firmie ma zajmować

brat

Szef jeździ po placu wypasionym audi i dobrze płaci

agent
@brat

tera jeździ A8 L

Franciszek
@agent

Czy poza tym jakie auto posiada szef, powiesz mi coś więcej na temat firmy? Jak oceniasz Hurtownię Zoologiczną Ara, jesteś zadowolony z atmosfery panującej wewnątrz zespołu? Jestem ciekaw czy warto wysyłać tam swoje CV, mam nadzieję że mi pomożesz.

@Franciszek

Nie polecam!!!!!! pomiatają czlowiekiem jak mogą.Chłopaki muszą robić wszystko włącznie z myciem aut szefostwa

Michal

W dobie zagrożenia epidemią koronawirusa widać jak firmy typu ara, maja gdzieś swoich szeregowych pracowników. Maseczki, rękawiczki czy płyn antybakteryjny ? Jak sobie sam nie przyniesiesz to nie msz co liczyć. Pracować normalnie trzeba bo przecież nie ma co panikować, ale my szefowie na wszelki wypadek zostaniemy w domach. Śmieszne.

Zosia

@anonim a ile wynoszą te bony świąteczne ?

Czy w Hurtownia Zoologiczna Ara są paczki/bony świąteczne?

Są premie swiąteczne.

Remi

Kogo Firma poszukuje? Jake uprawnienia?

Pedro

Czy tak dobrze pracuje się , że zupełnie zapomnieliście o tym forum?

Polak

Porażka. Nie polecam. Większość stanowisk obsadzona podlizuchami z Bielan i okolic. Atmosfera fatalna. Umowy wpisywane na najniższą krajową

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Zoologiczna Ara - Warszawa

• Jak się pracuje w Hurtownia Zoologiczna Ara?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Zoologiczna Ara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtownia Zoologiczna Ara
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.

Hurtownia Zoologiczna Ara