ITAL SYSTEM

Kalisz

Opinie o ITAL SYSTEM

były pracownik 2012-09-10 11:59
Firma Ital-sysytem w Kaliszu to banda[usunięte przez moderatora] Warunki pracy są żenujące syf smród , obsrane kible brak prysznicy , żadnej higieny. Na początek płacą ponad 5 zł! Do tego pracuje tam pełno pijaczków i mend . Nie polecam się mieszać . Wymagaja nie wiadomo czego a płacom jak śmieciom . Byle się nahapac
pppp 2012-09-26 21:30
Zgadzam sie z poprzednikiem ta firma powinny sie zainteresowac wszystkie inspekcje i zamknac to jak najszybciej
pn 2012-10-03 16:23
Ale jest bliski koniec tego bagna juz zaczyna zwalniac ludzi na wszystko brakuje kasy .szkoda tylko ludzi bo ten smieszny [usunięte przez moderatora] juz sie sporo dorobil choc zycze mu by jak najgorzej
mkfjgd 2014-06-16 18:24
Glupoty gadacie na dzien dobry jest 8.5 na reke pelen etat jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony
papaj 2014-09-25 10:31
A jak wyglada zmianowosc ?? Jedna , dwie , trzy ,,
zainteresowany 2014-10-13 12:18
Witam,
ja mam pytanie, czy wypłaty w tej firmie przychodzą na czas, czy mają jakieś chore opóźnienia?
Marco 2014-12-10 18:15
Praca w miare normalna ale z płatnosciami to ciężko. Wypłaty nie są na czas,a nikogo to nie obchodzi że pracownik tez ma płatnosci.Chociaz takie potknięcia mogą słono kosztowac pracodawce bo wyciąg z konta,data i inspekcja pracy!!!
pracownik 2015-03-13 10:04
praca jest ok gorzej z pracowikami polowa to bezmózgi zwłaszcza na malarni jezeli chodzi o kase to problemow z wypłata nie mam a inni (jaka praca taka płaca) trzeba na siebie zapracowac a nie odpierdolic 8 godz i do domu
pracownik 2015-03-31 18:22
Praca w ital system jest fatalna i zarobki wymagajom od pracownika zeczy nie morzliwych a wyplaty nie sa na czas tylko opurznione i jest nie mila atmosfera w pracy bo kierownicy i brygadzisci strasza z zwolniemiem z pracy praconika i jest tesz mobing na pracownikow od kierownika i brygadzistki z dzialu szkolnego na ludzi i ani nato nikt nie raguje kierownik ani pracodawca i jaktam morzna pracowac w spokoju
blacha 2015-04-03 21:19
Praca w ital system woła o pomste do nieba ! wypłata jest rozbita na dwie części; pierwsza częśc powina byc 10 a jest przeważnie 14 lub 15 ! reszte wypłacają w okienku po 22-rugim każdego miesiąca ! dają ci 8,5 na godzine i wymagają rzeczy nie możliwych, a na dodatek koleś zatrudnia UKRAINCÓW którzy są traktowani jak niewolnicy pracują po 12 godzin dzienie za 8 zł/h a na dodatek mieszkają po 6 w pokoju ! to ja nie wiem jakie złe warunki muszą byc że oni się na to godzą ? dobra rada dla przyszłych pracowników tej firmy jak chcesz byc dobrze traktowany i godnie zarabiac (2200 netto) to żle trafiłeś tu jest tylko smrut, bród i ubustwo
zainteresowany 2015-04-14 11:51
hej mam pytanko ,jak wygląda forma rozwoju ?
maciek 2015-04-22 19:45
chłopie zapomnij o rozwoju w tej firmie ona jest już na końcu swojej działalności - wreśćie kontrole się za nią zabrały ! chyba że jesteś w desperacji i lubisz być gnojony przez ludzi którzy o zarządzaniu mają zerowe pojęcie i przez to ta firma upada !
arek 2015-04-30 10:31
Dajcie sobie spokój z tą firmą, jakiś czas temu pracowałem dla tego osła i powiem wam że na wszystko brakuje wypłata jest opużniona a jego dwa przydupasy MARIUSZ i TOMEK patrzą tylko aby ci w ostatnich dniach miesiąca premie zabrać !! bo do tego się tylko nadają
piotrek 2015-05-08 09:44
z jego wyglądem aż dziwie się że tak długo z nim wytrzymała , a co do jego pracy szeryf się zorientował że w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leci i założył kamerki koło jego akwarium !!!!!!!!! hahahaha
rafi 2015-05-21 15:41
mam pytanko są jakieś wolne etaty na produkcji
max 2015-10-30 14:50
Odpuść sobie tych wyzyskiwaczy !!! pracowałem u niego około 1.5 roku i stwierdzam że było to czas stracony , większość ludzi którzy tam pracują to bez mózgi a druga to hołota za wschodniej granicy! polecam ci dział włókniny w com 40, który jest najlepszym pomysłem dla ludzi którzy chcą za jednym razem dobrze zarabiać a jednocześnie się rozwijać !!!
max 2015-10-30 14:50
max 2015-11-02 13:32
witaj jeśli chodzi o wybór to mają duży asortyment ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia, problem polega na wytrzymałości chromu stosowany do eleganckich krzeseł , winna tu leży po stronie pijaczków którzy obsługują tą linie chromowniczą,ich niedbałość powoduje pojawienie się już po kilku miesiącach użytkowania rudawego nalotu w okolicach spawów !! lepiej dobrze się zastanów przed kupnem
stachu 2015-11-13 12:40
a co może się podobać w ital system totalne dno to za mało żeby określić
1.atmosferę pracy- porażka
2. zarobki- wstyd się przyznać że człowiek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za takie grosze
3.organizacja -totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Szkoda słów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic więcej!!!!!!!!
jaja

mati 2015-11-13 13:00
Rafi przemyśl dobrze tę opcję zatrudnienia się w tym bagnie ,chamstwo! wykorzystują ludzi. na maszynie maja być zmiany co 30 min a jak zobaczą ze ktoś nowy jest to tak obkrecą ze można nawet 2 godz stać i zapier... a reszta gada "... nie da sie wytrzymać. wyzysk nowych pracowników za stawkę 8.50 BRUTTO!!!!!!!
kondzio 2015-11-19 18:39
Firma żenująca,brak rozwoju brak przyszłosći, wypłaty nie na czas i w ratach do tego kierownictwo na obu halach to banda prostaków którzy gnoją pracowników, szczególnie nowo zatrudnionych, NIE POLECAM
pracownik 2015-11-23 14:09
A czego się spodziewałeś , każdy młody musi przez to przejść ! postawisz 0.7 Arturowi i będziesz miał luzy leszczu
CHOCHOŁ 2016-02-23 13:59
Co ty człowieku bredzisz i wprowadzasz przyszłych pracowników w błąd!!!!!!!!!!! w umowie masz napisane najniższa + możliwość otrzymana premii ,a w rzeczywistości pod koniec miesiąca szukają powodu aby nie dać ci całej premii!!!! a na dodatek kasa wpływa za pracę po 10 -tym !! dlatego szukam już od stycznia nowej aby się wyrwać z tego bagna
CHOCHOŁ 2016-03-09 13:35
jeszcze zalegają mi z kasą za styczeń i to nie mało, kokot też wszystkiego nie dostał !!!!!!!!!!!! wszystko się tam wali od kiedy mało rozgarnięty TOMEK MICHALSKI został głównym kierownikiem
Krejzol 2016-03-11 17:28
Pracowałem tam kiedyś i faktycznie było nie ciekawie, wypłaty nie na czas i wyzysk .a co to jest za nowy kierownik ??wtedy był ten mały ale zapomniałem jak miał na imię ?,to jego tez zwolnili ?
Chochoł 2016-03-14 18:24
Tomek był od zawsze zastepcą w tej firmie najpierw u Władka a potem u małego czyli Mariusza M. !!!!! Podobno sam się zwolnił koło września i nie bylo chetnych na poprowadzenie tego gówna więc on został! wszystko si3 wali
różal 2016-04-11 14:10
jestem jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie ponieważ od dzisiaj jestem byłym pracownikiem mało profesjonalnej firmy ITAL SYSTEM ludzie cudowne uczucie. wstajesz rano i wiesz że nie musisz patrzeć na tych mało ogarniętych ludzi ,którzy nie mają pojęcia o niczym !!!!
kowal 2016-05-18 15:09
też zamierzam dać sobie spokój z tą firmą ,ile można [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za takie grosze a na dodatek nie żadnych form rozwoju!!!!!!!!!!!
Mikser 2016-06-29 22:44
Wiesz co, no jeśli masz tak narzekać to może faktycznie warto dać sobie spokój, ale ogólnie nie uważam, aby oni działali w jakiś słaby sposób, moim zdaniem jest nawet dobrze i wszystko idzie ku jeszcze lepszemu, to zawsze jest dobra rzecz tak mi się wydaje
2016 2016-10-29 14:28
ital system hmmmm firma niestety nie radząca sobie za bardzo przez co Nie ma wypłat na czas część jest wypłacana do ręki by uniknąć płacenia podatków a zarobki są niski Ludzi w dzisiejszych czasach zarabianie 1600 zł przy 160m godzinach to skandal co to cofanie się w rozwoju człowieczeństwa
Właściciel jest ogólnie ok synkowie też w miare nawet czasami za dobrzy bo Taką panią Dorotke to powinni dyscyplinarnie zwolnić bo mają do tego powody pracownicy odchodzą przez nią z pracy i no nawet najlepsi bo znęca się psychicznie a po za tym nie ma pojęcia o planowaniu produkcji jest tempa jak podeszwa ale ma dar darcia papy i zakrzykiwania mądrzejszych ona nie ma pojęcia jak usprawnić pewne procesy by szły łatwiej więcej i szybciej PANIE GRZEGORZU CZY PAN TEGO NIE WIDZI JAK DĘTA JEST TO OSOBA co z tego że ma umowę na stałe dyscyplinarka i papa do zagrody z hipopotanami
Hanna 2017-03-08 10:25
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat firmy? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy - http://www.italsystem.com.pl/firma - Możecie znaleźć tutaj przydatne informacje.
Wojtek 2017-04-28 21:36
Nie polecam wypłaty nie na czas mierne stawki beznadzieja .
Hanna 2017-05-04 10:19
@Wojtek piszesz, że wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja czy taki 'problem' pojawia się częściej?
Wojtek 2017-05-16 18:44
Wojtek pisz ze taka sytuacja jest od paru lat ale teraz to dramat zarobie 1600 zł i płacą mi w pięciu ratach na dodatek 3 tygodnie po terminie.Ale wazne ze mury idą do gury przecież pracownik a robol pieniędzy nie potrzebuje.Pozdrawiam a i ital odradzam.
Hanna 2017-05-17 11:57
@Wojtek co masz konkretnie na myśli pisząc, że firma płaci Ci wynagrodzenie w ratach? Możesz napisać więcej na ten temat?
Wojtek 2017-05-17 21:55
Nie ,przeczytaj to jeszcze raz powoli, przeanalizuj zastanów się pomyśl a jak nie wpadniesz o co mi chodzi to sory ale niema dla ciebie nadzieję.raty to raty co tu opisywać.
Zostaw swoją opinię o ITAL SYSTEM - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITAL SYSTEM