Opinie o MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN w Gryfów Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN w Gryfów Śląski

Marcin Nowy wpis

Proponuje jeszcze sprawdzic opinie o MATU INVES oraz Matusewicz Development Sp. z o.o. Powinno to Państwu pomoc w ocenie firmy. Z mojej współpracy z tą firmą wynika że sa one słuszne.

Natalia Nowy wpis

Piszecie o mobbingu. Czy to prawda? Jak on się przejawia ? Ktoś może coś napisać ?

Na jakie benefity można liczyć w MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN?

n.o.

słyszałem, że w gorące dni mozna liczyc na zimny prysznic od szefa....

Damian Nowy wpis
@n.o.

Mam nadzieję, że to żart. A tak na poważnie to jakie są w firmie relacje pracownik - przełożony? Interesuje mnie, czy atmosfera jest dobra, zespół zgrany, a nowi pracownicy mogą liczyć na pomoc bardziej doświadczonych osób.

n.o. Nowy wpis
@Damian

niestety muszę Cie rozczarować takiego stalkingu, mobingu, zbiorowego nękania nie widziałem w żadnej innej firmie i co gorsze jest na to przyzwolenie samego prezesa. MBM prawdopodobnie nie zatrudnia. Jeżeli dostaniesz umowę to będzie ona od firmy Matu Invest która fizycznie miesci się w Gryfowie. Z mojego punktu widzenia nie ma tam zadnej nadziei na rozwój. Każdy pracownik gra na siebie i nie ma co liczyć na pomoc "kolegi". W tym zakładzie każdy chce cie (usunięte przez administratora), nawet kadrowa formułując umowę na twoją niekorzyść. Moralny i intelektualny upadek. Niestety nie tyczy sie to samego "dołu" firmy. Bedąc zatrudniony w MI miałem dwa emajle jeden z domeny MBM a drugi z MI czyli pracowalem jakby w dwóch firmach mając jedna umowę. Brak podziału obowiązków, niesamowity bałagan albo gorzej..., prostactwo i niekompetencja, blokady u dostawców. Przykro mi ze nie jestem w stanie napisać coś pozytywnego. Nie bede wskazywal innych nieprawidłowości bo poprostu nie warto. Nikomu nigdy nie polcę tej/tych firm a napewno odradzę.

Bakcyl

Narazie wypłacane wypłaty są na czas bez posluzgów.A co do zaległych to została połowa do wypłacenia i narazie cisza

Iwona
@Bakcyl

Czyli rozumiem, że nie wszystkie wypłaty w Matusewicz były płacone na czas. Dzięki za informację. A powiedz, macie jakiś system premiowy?

Brałeś udział w rekrutacji do MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Zzz

Jak wybudują ! Gdzie to będzie ?

Gggg

Czy ktoś wie jaka jest kondycja firmy? Czy pracownikom wypłacono zaległe wypłaty z 2015roku?

Iwona

Ze strony MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN dowiedziałam się, że firma przeszła restrukturyzację i widzę, że na ten moment, się rozwija. Jak przemiany, które zaszły w tej firmie, wyglądają z perspektywy pracowników? Czy zmieniły się również warunki zatrudnienia? Zachęcam Was bardzo do podzielenia się wszystkimi uwagami na temat MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN.

boss

A może wiecie jakie są przeciętne zarobki teraz w firmie?

dudek

Spółka jest w restrukturyzacji, a to nie bierze się znikąd, można sobie to sprawdzić w monitorze sądowym. W tym miesiącu ludzie znowu nie mają wypłat. Kadry technicznej tam już ne ma bo wszyscy się zwolnili.

Zelek

Pracowałem kilka lat temu w tej firmie i zapamiętałem ją dobrze. Przykro czytać o tym ,że dzieje się tam tak źle. Błędem była wymiana średniej kadry kierowniczej na kadrę karierowiczów o bladym pojęciu technicznym z brakiem wyobraźni ekonomicznej i społecznej.

FREZER

Pracuje w tej firmie od 6 lat. Nigdy nie narzekałem, dobrze płacili, warunki super... Jeśli chodzi o wynagrodzenie, też ok. Ciężko jest gdziekolwiek indziej zarobić tyle ile Ja zarabiałem u tego oszusta mimo tego, że moja stawka nie była zbyt wysoka w porównaniu ze stawkami innych pracowników.Ciągle licze na to że jednak wypłąci te pięniodze skoro co chwile mówi na zebraniach że zapłaci. Zalega już 3 wypłaty nie mówiąc o premiach których ostatnio nie było. to są jakieś kpiny ! KŁAMCA jakich mało !! Od paru miesięcy zaczęło sie sypać, a ja pracuje tam dalej mając nadzieje ze bedzie lepiej, jak kiedys. Czytając inne opinie doszedłem do wniosku że trzeba się zwolnić jak najszybciej. CHCE SWOJE PIENIĄDZE, nie wiem co robić.. TO CO SIĘ DZIEJE W FIRMIE MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN TO PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE !!!! ODRADZAM !!!

@FREZER

Proszę Cię nie pisz bzdur takich. Jaka firma nie zapłaciła?

Czytając powyższe opinie ktoś nie znający tematu może powiedzieć że od ,następny hochsztapler się znalazł i okrada ludzi.Firma Matusewicz jest ,czy była jedną z największych firm w rejonie,ludzie pracujący tam bardzo sobie cenili ten zakład pracy jak i styl prowadzenia firmy.Budynki,maszyny jak i zarząd jest na najwyższym poziomie tak merytorycznym jak etyczno-kulturalnym.Można powiedzieć że firma Matusewicz Budowa Maszyn była filarem miasteczka Gryfów.Niestety biznes to ponoszenia ryzyka,ktoś nie zapłacił firmie,firma nie płaci ludziom i ratuj się kto może.Ale róbcie to ludzie z godnością z jaką budował i prowadził tę firmę Pan Matusewicz.

to prawda, firma pada. pracownicy nie są w stanie odzyskac pieniedzy od wrzesnia, za ten miesiac tez wypłat nie ma. szanowny pan Tadeusz opowiada bajki ludziom w ktore sam chyba nie wierzy, obiecuje od dwóch miesiecy z tygodnia na tydzien ze beda pieniadze, hitem są "święte czwartki" lub "koniec tygodnia", daty kiedy pracownicy tydzien w tydzien patrza na swoje puste konta. Zaczyna to sie robic smieszne a firma i jej zarzad niewiarygodny. Bronia sie przed upadloscią bo musza wszystko do Chin przelac,a jak juz to zrobią to szukaj wiatru w polu.

agnieszka

witam, Jestem jednym z wierzycieli firmy Matusewicz Budowa Maszyn, za wykonane prace należy mi się jeszcze ponad 100 tys. zł, mam wyrok sądowy i co z tego skoro Właściciele przenoszą kasę do firmy w chinach(a obiecywali spłatę) i zapewne nigdy nie zobaczę pieniędzy które zarobili moi pracownicy ... komornicy ustawili się w rządku...

były

Nie jest to dobry adres. Lata swietnosci tej firmy sie skonczyły. Firma nie wypłaca ludziom pieniędzy od września. Oddział deweloperski pada. Od przeszło pół roku są problemy z płatnościami dla ludzi. Kierownictwo firmy Matusewicz budowa Maszyn dzieli ludzi na lepszych i gorszych, wielokrotnie w kryzysie produkcja dostawała pieniądze ale biura już nie. Pracodawca nie przestrzega regulaminu jaki sam stworzył. Nie ma jasnych zasad wypłacania premi, umowy o pracę sa zmieniane w trakcie trwania zatrudnienia. Obietnice o terminach wpłat są bez pokrycia. Scigają firmę za długi dostawcy. Społka stoi na granicy bankructwa, choć własciciel otworzył sobie druga firmę w Chinach AWP MATU i to nia się teraz przejmuje i rozwija. Ludzie dla kierownictwa nic nie znacza sa to tylko robaczki zapierniczjace za darmo do trzech miesiecy. Ludzie zaczynaja się zwalniac i uciekac na chrobowe. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN - Gryfów Śląski

• Jak się pracuje w MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN?

Zobacz opinie na temat firmy MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MATUSEWICZ BUDOWA MASZYN
1.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Lwowska 40
    59-620 Gryfów Śląski