Opinie o Bilex Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bilex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bilex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilex Sp. z o.o. w Łódź

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bilex Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Taki Jeden Nowy wpis

Ta firma to już do piachu poszła.... Jest jakiś niedobitek na Łagiewnickiej. Sklepik z częściami?

BYŁY Nowy wpis

DLACZEGO TAK SZYBKO ZWOLNILIŚCIE MAŃKA Z BLACHARNI W 2000 ROKU AUTA ZACZEŁY ZNIKAĆ PO NAPRAWIE I WSZYSCY SZUKALI KLUCZYKÓW TERAZ CHYBA PRACUJE W AUDI

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Bilex Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

pracownik Nowy wpis

Cięzko powiedzieć co do nadgodzin bo raczej nie ma potrzeby robienia nadgodzin pytanie tylko jakie nadgodziny jak firma sie zamyka :)

Doświadczyłem to na własnej skórze auto oddane na serwis przegląd w tym wymiana filtrów faktura zapłacona jest ok auto stało długi czas wiec Zakupiłem filtry w tym kabinowy gdy zajrzałem do środka osłupiałem nie miałem filtra kabinowego szok dzwonię na serwis pytam się co było robione pan dodał ze filter kabinowy byl wymieniony ja na to ze nawet go w środku nie Widzę tylko kupę liści a pan ktoś panu musiał wyjąc ręce opadają masakra teraz nie uwierzę w nic albo będę stał i patrzył na ręce mechanikowi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bilex Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Norbert

Szkoda, że uwagi kierowane do firmy znalazły się na forum pracowniczym!!

klient

Bilex nie może wykonywać napraw gwarancyjnych aut ! ,chyba że za to zapłacicie ! Również robiąc u nich przegląd w okresie gwarancji nie będzie was w bazie danych Fiata. Zatrudnili dzieciaka na przyjęciu do serwisu który kłamie ile wlezie. Jeżeli w samochodzie będzie potrzebna wymiana uszkodzonej lub wadliwej części ,wyjedziecie niesprawnym autem z podbitym przeglądem. Gitary sobie nimi nie zawracać

Konrado

Nie polecam, nie potrafią sobie poradzić z prostym samochodem . Oddają niesprawny samochód po naprawie Moje sugestie dla Bilex Sp. z o.o.: Wymiana załogi mechaników , albo zacząć im płacić . Dno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić fachowców

@Konrado

Po Twojej wypowiedzi można sądzić, że jesteś osobą korzystającą z usług firmy. Twoja opinia jest bardzo ważna, jednak zależy nam na poznaniu punktu widzenia pracowników. Może znasz osoby pracujące w Bilex? Jeśli tak, zachęć je proszę do aktywności w wątku, wszelkie informacje o firmie będą przydatne.

Agnieszka

@Kamil, możesz wyjaśnić powód, dla którego nie polecasz pracodawcy? Rzetelne opinie poparte argumentami są ważne dla innych osób szukających pracy. Jak wyglądają oferowane warunki? Czy od początku zawierana jest umowa o pracę?

Kamil

Nie polecam pracy w tym aso

Agnieszka

Może jesteście chętni do podjęcia współpracy z Bilex? Do salonów w Łodzi poszukiwani są sprzedawcy oraz kierownicy salonu samochodowego. Bilex w zamian za uczciwą pracę proponuje umowy o pracę, motywacyjny system wynagrodzeń i możliwość rozwoju zawodowego http://www.bilex.pl/kariera.html ktoś ma doświadczenie w pracy w salonie samochodowym? Chcecie zmienić pracę? Właśnie jest idealna do tego szansa.

Agnieszka

Ostatnie komentarze są z ubiegłych lat. A jak na dzień dzisiejszy przedstawia się Bilex Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat ogólnie panujących warunków pracy. Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery w firmie?

irek

każda firma ceni sobie doświadczonych pracowników @kowal, nie trzeba szkolić ale od razu wszystko wie.

mercspecial

Nie polecam pracy w tej firmie; ciągła walka o pieniądze, wszyscy sie czepiają, zarząd i dyrektorzy robią swoje auta za darmo, wykonuje sie prace niezgodną ze stanowiskiem (np odśnieżanie dachu) bo firma nie chce zatrudnić profesjonalistów. Ogólnie kadra zarządzająca jakoś sobie radzi (dobra kasa), ale cała reszta robi za grosze. Totalny brak profesjonalizmu.

on

nie polecam. niemiła atmosfera. bezczelni przełożeni. obiecują gruszki na wierzbie. faworyzują wybrane osoby. jako pracownik nie masz żadnych praw.

zgadzam się z moim przedmówcą firma nie solidna kręco wałki kolesiostwo nic ci nie pokażą dziwni sprzedawcy , [usunięte przez moderatora]niekompetentny

Zostaw merytoryczną opinię o Bilex Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bilex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilex Sp. z o.o.?

Bilex Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Milionowa 2 K
    93-034 Łódź
  • NIP: 7260006730 REGON: 8249182 KRS: 0000203742

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042