Opinie o ABC Promocji w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ABC Promocji. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ABC Promocji na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Promocji w Wrocław

Alicja Nowy wpis

Nadal brakuje pracowników ?

Iwona Nowy wpis

Na stronie ABC Promocji można przeczytać, że firma ciągle się rozwija, dlatego szukają nowych ludzi, osób kreatywnych i odpowiedzialnych. Czy ktoś wie, czy mają teraz jakieś wolne wakaty? Nie widzę tam konkretnych ofert pracy.

Kot Nowy wpis
@Iwona

Tak przyjmują. Brakuje im ludzi na koszarowej w jednostce

Natan Nowy wpis

Wiesz co ja też nigdy nie rozumiem i nie łapię w jaki sposób ludzie są w stanie w ten sposób żyć, żeby nie umiec normalnie się zachować i nie przeczytać nawet umowy, przecież to jest najważniejsza rzecz ze wszystkich.

klarkson

Czytam i nie wierze:) jeśli w umowie ma się 45 dni na zapłatę wynagrodzenia i firma je płaci 45 dnia to to jest wg Was dziwne? Przecież to umowa zlecenia czyli umowa cywilno-prawna i zazwyczaj dzień wypłaty to ostatni dzień wynikający z umowy. Kompletnie nie rozumiem pretensji ludzi, którzy podpsisali, że zgadzają się na wynagordzenie po 45 dniach od zakonczenia pracy a potem gnoją innych. żenujące!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ABC Promocji? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
madzis

no zalezy co było zapisane w umowie, bo to zawsze w niej zawiera się zdanie kiedy, którego dnia i ile będzie wypłacacane wynagrodzenia. Więc ttrzeba na to zwracać uwagę podpisując cokolwiek. A tak poza tym biorąc bardzo ogólnie, polecacie pracę w ABC promocji? warto do nich aplikować? na razie pytam zupełnie czysto orientacyjnie

hostessa

Idzie się dogadać, wynagrodzenie wypłacane jednakże bez premii się nie opłaca bo robi się za jakieś marne grosze. Sama pieniądze miałam szybko, ale koleżanki musiały odczekać swoje 45 dni jak dla mnie trochę za długo, Uważam, że zależy od tego jakie dana Hostessa czy Host mają wymagania. :)

hostess

totalny nieprofesjonalizm, na wynagrodzenie czeka sie do ostatniego dnia u mnie 3 dni pracy a czekalam 45 dni gdzie trzeba bylo sie przypominac o przelew, a szefunio obiecywal ze w ciagu 2 tyg NAPEWNO przeleje... ogolnie nie polecam, wynagrodzenie tez nie jest jakies duze bo albo 6 zl albo 9, zalezy czy dostaniesz '' premie ''

xx

Długo czekałam za swoim wynagrodzeniem ale w koncu je dostałam. mozesz spróbować.

Magda

Ta firma to kpiny!

xx

Zgadzam się, [usunięte przez moderatora]! Nie wiedza co to umowa i zobowiązania wobec niej.[usunięte przez moderatora]

kris

nie wiem czy pracownik czy nie pracownik, ale ta firma jest naprawde ok. mi wyplacali wynagordzenie za kazdym razem, a ludzie pracujacy w tej firmie są wporzo:) pozdro

roli

ABC Promocji to jedna z lepszych agencji w Polsce. Dobrze płacą i prezentują ze sobą pełen profesjonalzim. polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Promocji - Wrocław

ABC Promocji
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Jana Ii Dobrego 10 lok. 1
    55-020 Wrocław