ABC Promocji

Wrocław

Opinie o ABC Promocji

roli 2010-07-19 00:42:06
ABC Promocji to jedna z lepszych agencji w Polsce. Dobrze płacą i prezentują ze sobą pełen profesjonalzim. polecam!!
kris 2013-02-05 22:48:12
nie wiem czy pracownik czy nie pracownik, ale ta firma jest naprawde ok. mi wyplacali wynagordzenie za kazdym razem, a ludzie pracujacy w tej firmie są wporzo:) pozdro
xx 2013-06-16 21:30:11
Zgadzam się, [usunięte przez moderatora]! Nie wiedza co to umowa i zobowiązania wobec niej.[usunięte przez moderatora]
Magda 2013-06-16 21:32:21
Ta firma to kpiny!
xx 2013-06-22 00:21:09
Długo czekałam za swoim wynagrodzeniem ale w koncu je dostałam. mozesz spróbować.
hostess 2014-05-05 19:52:41
totalny nieprofesjonalizm, na wynagrodzenie czeka sie do ostatniego dnia u mnie 3 dni pracy a czekalam 45 dni gdzie trzeba bylo sie przypominac o przelew, a szefunio obiecywal ze w ciagu 2 tyg NAPEWNO przeleje... ogolnie nie polecam, wynagrodzenie tez nie jest jakies duze bo albo 6 zl albo 9, zalezy czy dostaniesz '' premie ''
hostessa 2014-05-12 13:01:11
Idzie się dogadać, wynagrodzenie wypłacane jednakże bez premii się nie opłaca bo robi się za jakieś marne grosze. Sama pieniądze miałam szybko, ale koleżanki musiały odczekać swoje 45 dni jak dla mnie trochę za długo, Uważam, że zależy od tego jakie dana Hostessa czy Host mają wymagania. :)
madzis 2015-01-31 14:33:58
no zalezy co było zapisane w umowie, bo to zawsze w niej zawiera się zdanie kiedy, którego dnia i ile będzie wypłacacane wynagrodzenia. Więc ttrzeba na to zwracać uwagę podpisując cokolwiek. A tak poza tym biorąc bardzo ogólnie, polecacie pracę w ABC promocji? warto do nich aplikować? na razie pytam zupełnie czysto orientacyjnie
klarkson 2015-08-26 00:11:09
Czytam i nie wierze:) jeśli w umowie ma się 45 dni na zapłatę wynagrodzenia i firma je płaci 45 dnia to to jest wg Was dziwne? Przecież to umowa zlecenia czyli umowa cywilno-prawna i zazwyczaj dzień wypłaty to ostatni dzień wynikający z umowy. Kompletnie nie rozumiem pretensji ludzi, którzy podpsisali, że zgadzają się na wynagordzenie po 45 dniach od zakonczenia pracy a potem gnoją innych. żenujące!!
Natan 2016-05-12 22:25:11
Wiesz co ja też nigdy nie rozumiem i nie łapię w jaki sposób ludzie są w stanie w ten sposób żyć, żeby nie umiec normalnie się zachować i nie przeczytać nawet umowy, przecież to jest najważniejsza rzecz ze wszystkich.
Zostaw swoją opinię o ABC Promocji - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Promocji