Opinie o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

ZDZICHU

[usunięte przez moderatora] !!! DOSYĆ KŁAMSTW I TCHÓRZOSTWA !!! NIECH WSZYSCY WRESZCIE DOWIEDZĄ SIĘ PRAWDY !!! 19.04.2013R. UCHWAŁA WSPÓLNIKÓW SPÓŁKI BARMA MEBLE BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA NR 1 Z DNIA 19.04.2013R. O ROZWIAZANIU SPÓŁKI I POSTAWIENIU JEJ W STAN LIKWIDACJI, AKT NOTARIALNY REP. A NR 2252/2013, NOTARIUSZ ALEKSANDRA SZAFRON-SEKTA, KANCELARIA NOTARIALNA W PSZCZYNIE

?

Szef firemki BARMA MEBLE BIUROWE Sp z o.o. PRZBRANŻOWIŁ SIĘ?!! [usunięte przez moderatora]

?

Pan Darek - 2013-08-27 13:24:29 Nie,nie jest w stanie upadłości.Nic się nie dzieje.Wszyscy pracują.Nie ma za co.To swietnie!!! Może dostaniecie gazelę biznesu w tym roku? No i oczywiście powinniście mieć wpis " rzetelna firma"

Monter father

No właśnie, co tam sie dzieje w tej bramie? Jeszcze funkcjonują? Bo słyszałem, ze teraz pod nazwą barmeb działają? Jak im idzie? Podobno kiepsko, kiepściutko..... Żal tylko jednego z prezesów, ale jak to mówią sam sobie winien, tak sie kończą spółki, spółeczki...

Firma BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. szukała nowego pracownika na stanowisko panowie do pakowania. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Monter father

gwarag

a świstak siedzi i zawija te swoje sreberka i nadziwić się głupocie ludzkiej nie może co to ludzie wymyslić nie mogą

bajabongo

Znam osobiście pana (usunięte przez administratora) Nie pracowałem u niego nigdy ale z opinii pracowników którzy z nim współpracują to wnioskuję że to w porządku facet. (usunięte przez administratora). Domyślam się kim jesteś i tym bardziej śmieszy mnie twoje zachowanie. A jeśli chodzi o firmę BARMEB to widziałem efekty ich pracy i powiem że wygląda bardzo dobrze. Ludziska wiedzą co mają robić to i efekty wiadomo że są dobre. Pozdrawiam wszystkich zawistnych.

Mariusz

Mirosław - 2013-09-03 21:58:33 A ja złożyłem aplikacje jako handlowiec i czekam na rozmowę kwalifikacyjną. Ktoś coś powie o tej firmie? Tzn o barmeb z wyr? Jak płacą? Czekam na jakieś informacje.Ja też staram się tam o pracę, jako montażysta, podobno bardzo prężna firma z tradycjami i dobrze płacą, w terminie. Prezes podobno " złoty człowiek", uczciwy i chojny. Mam nadzieje ze mnie do roboty wezmą, bo chce pracować u uczciwego i stabilnego pracodawcy

Mirosław

RYSIEK

[usunięte przez moderatora], DOŚĆ TYCH KŁAMSTW: 19.04.2013R. UCHWAŁA WSPÓLNIKÓW SPÓŁKI BARMA MEBLE BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA NR 1 Z DNIA 19.04.2013R. O ROZWIAZANIU SPÓŁKI I POSTAWIENIU JEJ W STAN LIKWIDACJI, AKT NOTARIALNY REP. A NR 2252/2013, NOTARIUSZ ALEKSANDRA SZAFRON-SEKTA, KANCELARIA NOTARIALNA W PSZCZYNIE

saaaly

chyba z "Eurobiznesu"

YYY

Można się przejść pod ten adres,ale chyba tylko klamkę wykręcić! Niestety "potentat meblowy" już pod tym adresem nie urzęduje,w zasadzie to już pod żadnym nie urzęduje !!! Nic tylko tworzyć spółki z.o.o.

LOL

Witam , Nie chcę ale muszę . Już mi słów brakuję , nie wiem chyba będzie trzeba zrobić manifę .

Czy ta firma wogóle jeszcze istnieje? Chciałam zgłosić reklamacje, ale tam nikt nie odbiera, a z tego co tu czytam to chyba już nie ma po co dzwonić. Proszę o jakieś info czy oni jeszcze funkcjonują?

nizki

instytucję zajmującą się dziećmi i osobami niepełnosprawnymi poszkodowaną przez firmę BARMA proszę o kontach na [usunięte przez moderatora] - mam pewien pomysł na pomoc w tak przykrej sytuacji.

Zdecydowani

Witam.Wszystkich poszkodowanych przez firmę Barma prosimy o kontakt na adres [usunięte przez moderatora]

gucio

Witam. Jestem bliską osobą firmy barma i chciałbym zadać pytanie dla czego pani (usunięte przez administratora) już nie pracuje w tej firmie ? czekam na jakieś info pozdrawiam. Z powarzaniem Pan [usunięte przez moderatora].

byly pracownik

Po co taka gatka ze mozna wrucic, ludzie pracowali dla was a w na własne zyczenie pozbyliscie a teraz " liczymy na was " ?? co to ma wogule byc

miron

agusia - 2013-01-28 16:12:22 No i jak wam idzie, [usunięte przez moderatora] hahahah co ludzi coraz mniej jak i pieniedzy kupa [usunięte przez moderatora] jedno wielkie [usunięte przez moderatora] nie potrafili bys cie pokierowac a ludzni bys cie chcieli. [usunięte przez moderatora] ty sie tak nie bulwersuk bo ci zylka peknie pozdrawiama co ty sie do(usunięte przez administratora) z? Mam juz dość takich uwag! Miałem tu nie pisać, ale mam juz poprostu dość! Do Twojej wiadomości (usunięte przez administratora) - idzie nam bardzo dobrze, mniej zleceń jest bo kryzys szaleje, ale jakoś sobie radzimy. Pozdrawiamy byłych pracowników. Pamiętajcie zawsze możecie wrócić, liczymy na Was, korporacja Barma zaprasza do współpracy.

no no czego to się człowiek nie dowie zaglądając na takie fora.

Bruno

as - 2012-11-20 21:54:55 bla bla bla - 2012-11-19 15:37:38 sprawdź sobie czy masz ZUS opłacony :-) podobno poszedł donos zbiorowy, pozdrowienia!!Napiete to ma father,przed wyjazdem z toba na montaż.Mówie o mieśniach

Zostaw merytoryczną opinię o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. - Katowice

• Jak się pracuje w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.
3.9/5 Na podstawie 876 ocen.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.