Opinie o Wyższa Szkoła Fizjoterapii w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wyższa Szkoła Fizjoterapii. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wyższa Szkoła Fizjoterapii o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Fizjoterapii w Wrocław

Roksana Nowy wpis

Jeśli ktos rozwaza nauke tutaj , na tej uczelni, to z czystym sumieniem moge powiedziec, ze warto

Ewa Nowy wpis

Jesli komus zalezy na naprawde fajnym poziomie kształcenia i dobrym przygotowaniu, to warto wybrac tą szkołę

Ela Nowy wpis

ta uczelnia to odpowiednie miejsce dla osób, ktore chcą zdobyć wykształcenie i pracowac w przyszłosci w wymarzonym zawodzie

lena Nowy wpis

Szkola super, bardzo duzy nacisk klada na rozwój

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wyższa Szkoła Fizjoterapii odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Blanka

Nie dziwie sie ze szkola cieszy sie dobrymi opiniami bo naprawde mozliwosci dla studentów są duze

Czy można liczyć w Wyższa Szkoła Fizjoterapii na prywatną opiekę medyczną?

Magda

Nie polecam! Parter i dziekanat odnowione, ale i tyle. Polecam przed rekrutacją wejść na 3 piętro do sali wykładowej, to dramat. Ogólnie sala wyposażona tylko krzesłami z plastikowym stolikiem, przy którym nie można siedzieć i pisać po 12 h (6 wykładów dzienne po 2 godziny) — odpada kark i ramiona. Sala o 30 mkw za mała dla prawie sto osób, już po godzinie robi się duszno, wilgotno i śmierdzi. Program i metody nauczania są średniowieczne, zabrania się pisania notatek na tablecie, żaden z nauczycieli nie prowadzi prezentacji, a treść wykładów to jest po prostu dyktando z słuchaniem życiowych sytuacji. Przez niektórych wykładowców, np. pan Kaptur, światopoglądy którego pochodzą z czasów dinozaurów, studenci traktowani jako (usunięte przez administratora).

Amelia

uczelnia super, wykladowcy w porzadku, zawsze sie staraja zeby zajecia byly dla studentów ciekawe

Oliwia

Szkola dziala bez zarzutu,wszystko hula elegancko, cala struktura uczelni idealnie dopracowana

Michalina

Ciesze sie, że zdecydowalam sie tutaj na nauke, bardzo dobra organizacja

Adelka

Bardzo fajna uczelnia, naprawde spoko sie tutaj uczy, swietni ludzie. Przedmioty fajnie dopasowane, wykladowcy sztos :)

Iza

Szkoła super , naprawde poziom nauczania, poziom prowadzenia zajęc, robi bardzo duze wrazenie

Oliwka

Uczelnia funkcjonuje bez zarzutu, wszystko jest bardzo dobrze opracowane i dograne :)

Szkoła naprawde spoko,jestem po pierwszym roku i pasuje mi :)

Czy firma Wyższa Szkoła Fizjoterapii udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ola

Jesli ktoś chce studiować fizjoterapie na dobrej uczelni, to to jest naprawde dobry wybór, wykładowcy z prawdziwego zdarzenia, nie z przypadku.

Milena

Uczelnia w porzadku. Studia daja duzą sastysfakcje, wiadomo, jedne przedmioty łatwiejsze, inne trudniejsze, egzaminy tak samo, ale to jak wszedzie:)

Olaf

Studiuje fizjoterapie na tej uczelni, szkoła bardzo dobra, wysoki poziom i bardzo fajnie prowadzone zajęcia

Paulina

Ja po fizjoterapii na tej uczelni. Nauczylam sie wszystkiego co niezbedne do pracy, udalo mi sie znalezc zatrudnienie w zawodzie bez problemu :)

Weronika

Obecnie jestem na drugim roku fizjoterapi, studia ciekawe, przedmioty interesujące i naprawde fajnie dopasowany poziom kształcenia

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Fizjoterapii - Wrocław

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Fizjoterapii?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Fizjoterapii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Fizjoterapii?

Wyższa Szkoła Fizjoterapii
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • TADEUSZA KOŚCIUSZKI 4
    50-038 Wrocław