Opinie o P.H.U. Ragtime w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.H.U. Ragtime. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Ragtime o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Ragtime w Opole

Administrator Nowy wpis

Firma P.H.U. Ragtime rekrutowała na stanowisko Sprzedawca. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 4300 PLN?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w P.H.U. Ragtime?

Kandydat Nowy wpis

Najlepiej bezpośrednio zapytać w biurze, tam udzielą wszelkich informacji.

MarcinS. Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem opolskiego Ragtime'u. Pracowałem tam około roku jako sprzedawca. Nauczyłem się tam sporo praktycznych i przydatnych rzeczy dotyczących handlowania (asortyment, kontakt z klientem, itp. itd.). Poznałem tam wielu współpracowników (również z innych oddziałów), którzy chętnie pomagali. Szczególnie miło wspominam kolegę ze stanowiska - gitarzystę - wielbiciela Vivaldiego z którym super się pracowało i złotorękiego Pana Serwisanta, który wiele mnie nauczył. Każdy dzień pracy przynosił coś nowego a wykonanie codziennych zadań i obowiązków satysfakcję. Doświadczenie zdobyte podczas tego roku jest nie do przecenienia i przydaje się teraz. Naprawdę cieszę się, że dane mi było tam pracować. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!

Jeden z byłych pracowników

Miałem okazję pracować w Ragtime w Opolu. Firma jest totalną katastrofą. Wszystkie komentarze, które się tu pojawiają są totalnie prawdziwe. Firma nie prezentuje sobą nic co mogłoby być pozytywne. Nawet asortyment w sklepie jest niskiej jakości wciskany klientowi na zasadzie. "Ta jest najlepsza" (bo na niej największa marża). Nie polecam osobiście tego sklepu i całej tej firmy z panem L na czele.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.H.U. Ragtime? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Wojtas

Bardzo nie polecam Dyrektorka i szef, brak słów Brak szacunku dla ludzi, nie wiedza co to człowieczeństwo, jeśli nie chcecie być codziennie wyzywani i nie chcecie mieć problemów z psychika to tam nie idźcie

Oho
@Wojtas

O, czyli dalej nic się nie zmieniło. Pięknie. To cud, że ta "firma" w ogóle jeszcze istnieje i ktokolwiek chce tam pracować.

Izabela

Chyba na dobrą atmosferę nie ma co liczyć no ale tak to bywa. A jak z zarobkami jest, czy w tej kwestii chociaż jest lepiej?

Nie szukajcie na siłę złych stron firmy, idealnie nigdzie nie jest a tu jak się pracuje to jest dobrze dlatego ja polecam pracę.

W jaki sposób P.H.U. Ragtime dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Moja odpowiedź będzie prosta. Nie dba o swoich pracowników w ogóle, szkolenia są tylko dla "wybranych", czyli ludzi z "centrali" i ew. Wrocławia.

NIC z takich rzeczy Nie jest organizowane, firma pozostawiona jest sama sobie A szefostwo jedynie oczekuje od pracowników. Podejście do pracownika jest olewackie i roszczeniowe. Rozwój firmy-zerowy.

Dominika

@Igor, jest kilka ofert na stronie internetowej Ragtime. Odsyłam Cię do niej po więcej informacji: https://ragtime.pl/webpage/praca.html Czy interesuje Cię praca na którymś ze stanowisk podanych na stronie? Koniecznie daj znać jeśli się zdecydujesz aplikować do Ragtime.

Klient

Obsługa w Opolu klnie w obecności klientów, że aż włosy stają dęba. Strach wejść z dziećmi. Dramat.

Grzesiek

Na określonych stanowiskach muszą być szkolenia ale przesadą jest , że wszyscy muszą je mieć!!

gall anonim

Zastrzeżenia się nie zmieniają od lat i nic tego nie zmieni, bo właściciele nie mają w sobie chęci zmiany. No w sumie to nie do końca, bo mają chęć zmiany pracowników na kolejnych, którzy nie będą zadawać pytań i posłusznie będą dawać się gnębić. Wszystko co jest napisane powyżej jest szczerą prawdą widzianą z różnych perspektyw, różnych osób. Więcej nie napiszę, bo zadajesz pytania jak ktoś podesłany przez Państwa L. :)

doncostello
@gall anonim

Oni mają gdzieś opinie pojawiające się na ich temat w internecie, nie rozumieją tego medium i lekceważą je, więc nawet nie wpadli by na pomysł, żeby ratować swój wizerunek na tym portalu ;) Polecam też poczytać najświeższe opinie na ich fanpage'u na FB - dramat. Tych ludzi nie da się zmienić. Mają swoją "niepodważalną" wizję i tylko oni mają rację.

nickt
@doncostello

Ok, myliłem się. Dostali mnóstwo negatywnych opinii na FB (słusznie) w ostatnim czasie i co zrobili? Wyłączyli możliwość dodawania opinii, żeby ludzie nie widzieli jak klienci po nich jadą. Genialne!

Janusz

Nie wszyscy pracownicy wymagają szkolenia.

@Janusz

Bardzo źle piszesz. Każdy pracownik potrzebuje szkoleń. Zwłaszcza w tej branży, gdzie wszystko szybko się zmienia. Wchodzą na rynek nowi producenci, nowe produkty i każdemu, nawet będącemu wiele lat w branży szkolenia z nowości się przydają. Jeśli ktoś się nie rozwija to się cofa i nic tego nie zmieni. Nie można dzisiaj pracować w branży znając tylko sprzęt sprzed 10 lub 20 lat lub nowości oglądając w internecie. Fakt jest taki, że firma Ragtime nie podnosi kwalifikacji swoich pracowników wcale i ma to głęboko gdzieś. Oni chcą tylko wycisnąć pracownika jak cytrynę i wyrzucić.

Dominika

@gall anonimdziękuję za odpowiedź. Wyjaśnię jeszcze tylko, że nie jestem w żaden sposób z firmą związana. Jestem pracownikiem GoWork.pl i chcę poznać to jak wygląda praca w P.H.U. Ragtime oraz by osoby, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy mogły tu znaleźć coś, co pomoże im w podjęciu decyzji.

Dominika

@gall anonimnie mam swojego zdania na temat firmy. Zależy mi na poznaniu tego jak Wy oceniacie pracę w firmie oraz aby osoby, które tutaj szukają opinii na temat potencjalnego pracodawcy mogły znaleźć pomocne informacje. Widzę, że Twoja ocena jest bardzo negatywna. Czy nadal jesteś pracownikiem firmy? Możesz jednak powiedzieć jakie konkretnie zastrzeżenia masz do tego pracodawcy? Co masz na myśli, że pracownicy są wykorzystywani?

gall anonim

Jeżeli koleżanka Dominika uważa, że już jest dobrze, bezpiecznie i fajnie, to nic bardziej mylnego. Jak było pisane wcześniej - problemem tej firmy jest szefostwo, a ono się nie zmieni, bo (jakby to napisać, żeby wszyscy zrozumieli)... BO NIE! O tej firmie już zawsze będzie można mówić to co najgorsze. Pracownicy są wykorzystywani na każdym kroku, a roszady w ekipach sklepów są tak duże, jak nigdzie indziej. Jeśli ktokolwiek poleca pracę w tej firmie, to albo jest jej wysłannikiem z ramienia szefostwa, albo chce innych nieźle wkopać. Ludzie! Nauczcie się! JEDNO WIELKIE NIE!!!! i taka lekcja powinna wypływać z wszystkich opinii, jakie są wyżej.

abso

Pewnie, że płacenie rachunków to normalna sprawa, ale wiecie jakich przeciętnych zarobków można się teraz spodziewać? Podobno miały się pojawić jakieś premie.

Nick Tension

Placa to totolotek, podstawa plus widzimisie szefa, brak klarownosci za co i ile dostaniesz. Widzimisie na umowach zlecenie z innej firmy, robionych na bierzaco, daja paragony do podpisu. W soboty robisz gratis, oficjalnie wyplacane w premii z drugiego zrodla, ktore jest rzekoma premia, zdarza sie jej nie dostac nawet kilka razy pod rzad, ciezko udowodnic, mieli juz sprawe w sadzie o to kilka lat temu, przegrali i sie teraz pilnuja aby dupochron miec. Listy obecnosci maja wykreslone weekendy, a ludki pracuja. Wlasciciele zyja systemem prowadzenia firmy a la lata 90, zasciankowi, nieczuli na nowoczesne rozwiazania. Nachapali sie po transformacji i powoli topnieja, niestety jest z czego topniec. Brak umiejetnosci zarzadzania i alokacji zasobow ludzkich, wszechobecny balagan. Odpowiedzialnosc materialna za towar, ktory nagminnie jest nieprawidlowo wprowadzony do systemu, cos jest czegos nie ma.

gall anonim

sdxc - Ty jesteś głupi genetycznie czy masz to wyuczone? W tej branży zawsze są szkolenia, ale organizuje je dystrybutor, a nie sklep, więc nie ma to kompletnie nic wspólnego z działalnością sklepu czy jak w tym przypadku tej PSEUDO-firmy.

gall anonim

pof... ale to nie są szkolenia organizowane przez tą firmę, tylko przez dystrybutorów, więc nie próbuj tutaj jakiegokolwiek plusa szukać. widzę, że jesteś ich stałym pracownikiem skoro jeszcze starasz się załagodzić fatalną opinię. Fakt jest taki, że cała branża wie jaki jest Ragtime i nic tego nie zmieni :)

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Ragtime - Opole

• Jak się pracuje w P.H.U. Ragtime?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Ragtime tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

P.H.U. Ragtime