Opinie o PC-NET w Częstochowa

Autoryzowany przedstawiciel Nashuatec w Częstochowie. Prowadzimy sprzedaż i serwis sprzętu biurow

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PC-NET w Częstochowa

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PC-NET? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

AL Nowy wpis

Od ponad 10 lat jest stały zespół.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie PC-NET? Czy można liczyć na premię?

user Nowy wpis

ta strona schodzi na (usunięte przez administratora):) posty automatyczne i bez sensu

Jak w PC-NET wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

user

widzę że pracownik gowork napędza oglądalność :)

Firma PC-NET rekrutuje właśnie na stanowisko Analityk. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Rafał

(usunięte przez administratora) Nikogo nie poszukujemy !

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w PC-NET na stanowisko Programista .NET - płatny staż? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy istnieje możliwość rozwoju w PC-NET?

User

Jak w każdej pracy, jak się starasz, rozwijasz, uczysz itd itp

Bronisław
@User

Doceniają tu pracownika który się mocno stara? Są jakieś podwyżki regularnie dla najlepszych?

Mick
@Bronisław

Oczywiście że doceniają.

Czy PC-NET oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tylko umowa o pracę

ktosiek

Co za bzdury piszecie. Kiedyś ktoś mądry wymyślił prywatyzację i dzięki temu powstało wiele firm i miejsc pracy a w sklepach pełne półki i konkurencyjne ceny. Ten co pracuje w corpo to pewnie ma pod sobą ze 30 zwykłych pracowników i dlatego sobie chwali. Ona ma z 5 na rękę a reszta najniższą krajową. To tylko w małych firmach masz szanse na rozwój. W corpo stanowiska są obsadzone i tak zastanie. Małe firmy jednoosobowe bo tak sie nazywają nie sa jednoosobowe - mają nawet po kilkadziesiąt pracowników. Potem przekształcają sie w spółki. I tu masz szanse na awans. Corpo to wyzyskiwacze, nawet ostatnio leciał film o pracowniku miesiąca :)

nick
@ktosiek

buahahaha ale żarty, w korporacji najszybciej można awansować...małe firemki nie dają takiej szansy

Mamy dobrą firmę i dobrego pracodawcę. Jedynie jest niepokój jak przetrwamy obecny kryzys sanitarny.

Czy PC-NET ma ściśle ustalone godziny pracy?

tak od 8 do 16

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie PC-NET?

Umowa o pracę : podstawa plus prowizja

byly

Pani Ilona chyba jakaś premie otrzymala ze swoim imieniem i nazwiskiem reklamuje firme. Każdy na poczatku tak mowil i pisal jak ty, nie martw sie ten zachwyt szybko minie i tobie:) No chyb,a ze nie masz ambicji i nic w zyciu nie chcesz osiagnac to do idealnej pracy trafilas, robic wszystko i nic. A może własciciele sie poprawili jak poczytali opinie na swoj temat. Kiedys sie szczycili, że pracownicy z placzem z pracy wychodzili.

Ilona84

Na koniec napisze o pracodawcach jako o osobach, na mnie zrobili bardzo dobre wrażenie. Uważam ich za osoby inteligentne z dobrym poczuciem humoru. Jak czytam opinie ludzi, którzy tu pisza i narzekają to przypominaja mi sie czasy szkolne jak niektórzy uczniowie narzekali na nauczycieli, a to oni nie mogli zrozumieć co i jak albo zamiast się nauczyć najłatwiej bylo zwalić na nich i tak samo jest tu. A prawda jest taka, że złej baletnicy przeszkadza rombek u spódnicy....mnie tu dobrze i jak sie uda zostanę jak najdłużej Pozdrawiam Ilona Kocyga-Kos

Ilona84

Jeśli chodzi o pieniądze to uważam, że mało jest w Częstochowie firm,które dadza uczciwie zarobic, a ta należy do tych uczciwych. Pieniądze sa dobre i zawsze na czas

Ilona84

Witam, czytam i nie wierze...jestem pracownikiem tej firmy od 4 miesiecy. Na szczęście przyszlam do niej nie czytajac tych opinii. Pracuje w dziale handlowym i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Jak w każdej pracy trzeba robić swoje,a nie obijać się. Tu akurat jest to fajne, bo pracy jest na tyle duzo żeby sie nie nudzić, a czas ucieka, aż za szybko... Jesli chodzi o telefonowanie to jest to zwykłe szukanie klientów, doradzanie obecnym i nie trzeba robić tego przez caly dzień i z jedną regułka jak w call center, bo przecież trzeba jeszcze przygotować oferty, wypisać faktury...że trzeba sprzątać to też normalne, przecież wszędzie trzeba sprzątnąć po sobie

Serwisant

Widzę że szukają również do działu serwisu warto spróbować ?

sevo
@Serwisant

Próbuj ciekawe ile wytrzymasz daj znać :)

ktos

Daj sobie spokoj, szkoda zdrowia, dział handlowy za duzo powiedziane jestes od wszystkiego. Niby sprzdajesz tak naprawde zwykle obdzwanianie klientów co drugi cie ochrzani i nie bedzie chcial rozmawiac. W miedzy czasie posprzatasz, najlepiej jeszcze jak bedziesz ksiegowym, no i psychologiem bo trzeba znosic humory szefowej i szefa, a to jest ciezkie, powodzenia

tight

Ale wiadomo coś o tej ofercie pracy w dziale handlowym? Nie ukrywam, że chętnie bym sie załapał, zwłascza, że posiadam odpowiednie doświadczenie, a zależy mi na tym, żeby podjąć teraz zatrudnienie. Dzięki

jarek

Tak szukają obecnie do działu handlowego

aja RL

pam pam pam wózek z tonerami pcham ......

Kwiatowy

praca koszmarna wynagrodzenie nie na czas tylko na czas kiedy szef uzna atmosfera jak w grobowcu rodzinnym najniższa z najniższych krajowych, obawiam się ze po podwyzce rządowej niewiele się tam zmieni :) zasadniczo w wekendy niby nie pracujesz aczkolwiek pracujesz smutny pan R zadba o to żebyś miał co robić i szybko się zniechęcisz po pierwszym wynagrodzeniu

Kwiatowy

Zostaw merytoryczną opinię o PC-NET - Częstochowa