Szkoła Podstawowa nr 129 i nr 99

Kraków

Opinie o Szkoła Podstawowa nr 129 i nr 99

anonim 2010-12-10 13:19
Szczerze bardzo z�a opinia! Nie polecam w żadnym wypadku wysy�ac tam dzieci! Personel nie mi�y w��cznie z Pani� dyrektor wszyscy wszystko wiedza najlepiej i oceniaj� ludzi z góry BEZNADZIEJNA SZKO�A!!!!!
juula03 2014-03-25 17:29
Szkoła 129 to najlepsza szkoła na świecie. Pracownicy są bardzo mili, a uczniowie grzeczni i pilni. zapraszam do niej. Ja sama do niej chodzę i wiem co mówię. A ten kto twierdzi, że jest zła to niech się puknie w czoło.
ako 2016-04-21 18:50
ludzi do pracy tutaj raczej na razie nie będą szukać
lilia 2017-09-06 16:09
Uważam, że jest to bardzo słaba szkoła podstawowa. Tak naprawdę poziom marny , jak się trafi dobry pedagog to trzeba go zwolnić , aby przyjąć kogoś po znajomości. Szkoła ma mało zajęć pozalekcyjnych, szkoła słabo wyposażona dydaktycznie. Kadra nauczycielska to prawdziwe dinozaury widziały wszystko i wiedzą wszytko tylko jakość dzieci do nauki zachęcić nie umieją . Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o Szkoła Podstawowa nr 129 i nr 99 - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Podstawowa nr 129 i nr 99