Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl

Opinie o Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl

admin 2015-07-29 09:18
Jeśli pracowałeś w firmie Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza.
kureczka2000 2015-08-05 10:06
firmę sms365 mogę polecić z czystym sumieniem, choć nie wiem, jaki z nich pracodawca ;) od strony klienta pełen szacun, bardziej profesjonalnie i rzeczowo nie da się hyba współpracować.
Krajam 2015-08-17 22:07
Polecam z czystym sumieniem firmę SMS365! :)
fgh 2016-08-18 09:22
Obecna Pani Prezes Pani Ewelina Fastyn jest młodą nie opierzoną gówniarą, która nie ma doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Obraża ludzi, krzyczy i traktuje jak byle co.
Zmienia zdanie w ciągu dnia kilka razy. Wynagrodzenia też spadły.
Cała kadra Zarządzająca mobbinguje pracowników, to ich styl zarządzania.
Przestrzegam przed firmą!
cola 2016-09-21 14:16
szczerze nie polecam no chyba że ktoś lubi jak się go traktuje jak śmiecia. Szansę mają osoby które li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonym a takich jest trochę w Regicie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzą a uważają się za najważniejsze osoby
Obserwowany 2017-02-21 22:26
Potwierdzam,
Ponadto,
KAMERY nad głową pracowników.
Ciasnota w pokoju pracowników działu obsługi klienta.
Na wyposażeniu gorący telefon, słuchawki czerwone od połączeń, lodówka , mikrofala.
Praca system wielozmianowy,
Atmosfera mocno niesmaczna i nieświeża,
Nie polecam pracodawcy.
Były pracownik 2017-03-04 21:48
Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Traktują człowieka jak śmiecia. Praca tam to strata czasu i brak szacunku do siebie
Nie polecam 2017-03-07 17:51
Zero szacunku dla pracownika i jego pracy.
Spróbuj powiedzieć co myślisz to możesz szybko pożegnać się z pracą.
Generalnie masz robić i nie pytać dużo - ponieważ w razie pytań "niektóre" osoby mogą to odebrać jako brak szacunku dla ich czasu i zaprosić Cię na rozmowę z cyklu - czy masz jakiś problem?
2016 2017-03-21 18:21
Ogólnie brak szacunku dla pracowników, mobbing, kamery, brak przerw,
Ludzie w zależności od tego czy przełożony ich lubi i od jego humoru i traktowani są lepiej lub gorzej. Kierownicy nie mają żadnych kwalifikacji do zarządzania ludźmi. "Zapomniał wół jak cielęciem był"
Jeden wielki chaos, bałagan i prowizorka. Wszelkie zdania niezgodne z kierownikami czy dyrektorami traktowane jest jako przyszłą naganę i tekst w stylu "jak ci się nie podoba możesz tu nie pracować"
Oszukiwanie ludzi jak i pracowników.

Omijać szerokim łukiem.
szanujący się 2017-03-23 17:18
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Jak człowiek ma dla siebie szacunek to się tam nie zatrudni. Kamery, straszenie zwolnieniami, zero wdzięczności za dobrze wykonaną pracę tylko ciągłe pretensje, że coś jest źle (co jest trudne ze względu na to, że tam nic nie działa tak jak powinno).
Warto dodać, że Regita sp. zoo to obecna firma Midway Invest Sp. zoo
Zostaw swoją opinię o Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl