Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl

Opinie o Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl

admin 2015-07-29 09:18
Jeśli pracowałeś w firmie Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza.
kureczka2000 2015-08-05 10:06
firmę sms365 mogę polecić z czystym sumieniem, choć nie wiem, jaki z nich pracodawca ;) od strony klienta pełen szacun, bardziej profesjonalnie i rzeczowo nie da się hyba współpracować.
Krajam 2015-08-17 22:07
Polecam z czystym sumieniem firmę SMS365! :)
fgh 2016-08-18 09:22
Obecna Pani Prezes Pani Ewelina Fastyn jest młodą nie opierzoną gówniarą, która nie ma doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Obraża ludzi, krzyczy i traktuje jak byle co.
Zmienia zdanie w ciągu dnia kilka razy. Wynagrodzenia też spadły.
Cała kadra Zarządzająca mobbinguje pracowników, to ich styl zarządzania.
Przestrzegam przed firmą!
cola 2016-09-21 14:16
szczerze nie polecam no chyba że ktoś lubi jak się go traktuje jak śmiecia. Szansę mają osoby które li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonym a takich jest trochę w Regicie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzą a uważają się za najważniejsze osoby
Obserwowany 2017-02-21 22:26
Potwierdzam,
Ponadto,
KAMERY nad głową pracowników.
Ciasnota w pokoju pracowników działu obsługi klienta.
Na wyposażeniu gorący telefon, słuchawki czerwone od połączeń, lodówka , mikrofala.
Praca system wielozmianowy,
Atmosfera mocno niesmaczna i nieświeża,
Nie polecam pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regita Sp. z o.o. - SMS365.pl