Seegerdach Sp. z o.o.

Rzeczenica

Opinie o Seegerdach Sp. z o.o.

gigant22 2009-10-14 13:28:45
3 lata robilem w tej firmie Powiem krudko jest tam zle zwalniają dobrych pracowników a przyjmujom starych dziadków któzy nim cos pojmą to sami odchodzom bo jest tam zacięzko
kot w butach:) 2009-10-24 19:08:23
Nie polecam pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora)Zresztą taki kraj;/
kot bez butów 2009-12-09 20:54:38
Popieram w całej rozciągłości. Niskie płace, bzdurne decyzje, wręcz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonych.
pracownik 2010-09-24 21:07:30
Będzie lepsza firma-bez pracowników.Tylko żal że koni zabraknie do tego woza.
rozczarowany 2010-09-28 10:09:43
kto mi powie czy podzilimy los lęborka czy może przetrwamy ten cyrk
przyjaciółka 2010-09-28 11:23:03
...tak dokładnie to jest (usunięte przez administratora) w biały dzień-niedośc,że ludziejak głupi to płacą wypłate na raty a teraz nadodatek wypłacili tylko jedną rate a reszty pensji pracownikowi nie wypłacą bo nie mają pieniędzy:/;/;/a z czego oni mają życ-czy oni zadali sobie to pytanie???napewno nie.Jeszcze jeśli pracuje jedna osoba nie ponosi żafdnych opłat,nie ma żadnych rachunków,zadłużeń-chociaż nie wiem czy są takie osoby to sobie może i poradzi a jak pracuje tam małżeństwo które ma zadłużenia, nadodatek ma dzieci i musi im zapewnic wyżywienie i utrzymasnie to co???NORMALNIE SZOK tyle ludzi już poleciało przecież!!!...,,BEDZIE LEPIEJ OD LIPCA czy sierpnia teraz sama nie pamiętam WYPŁATY BĘDĄ PŁACONE W CAŁOŚCI-tAK MÓWIŁ JEDEN Z KIEROWNIKÓW hmmm...to tylko słowa bo nic nie jest lepiej!!! tyle ludzi już poleciało a co z resztą???Oto jest pytanie ale cóż pewnie polecą jak wszyscy!!!:/:/:/ a kierownictwo boi się tylko o swoje!!!
TT24 2010-10-15 13:28:22
Drogi Arturku! Każdy broni swojej pracy,wszystkim jest ciężko, a praca żadna nie chańbi można pracować wszędzie,a pomyśl Ty też kiedyś będziesz Stary i w spokoju będziesz chciał doczekać emerytury jak i te osoby w biurze.
tekla 2010-10-27 23:06:39
no i stało się .Kupa ludzi zwolniona a pensyjki wstrzymane .Pracodawco czy tobie się zdaje,że pracownicy żyją powietrzem,mamy zobowiązania wobec banków i innych instytucji odsetki nas już pogrążają.Trzeci gigant upadł i po co było łączyć w trio te trzy zakłady?Po to zeby je po kolei wykańczać a przy okazji dobrych pracowników?
mat 2010-10-28 17:21:57
No i stało sie ludzie na bruk i co dalej ....... jeden bóg wie . A pan prezesunio nawe nie raczył spotkac sie z pracownikami i wytłumaczyc sie dlaczego ........ jeszcze z odprawami zrobi nas w balona i nie wypłaci ani grosza . Otwiera Kawcze pracownicy tam jeżdza ale za dwa miesiące i tam zamknie pozdrawiam
gość 2014-04-23 11:00:08
Tartak zamknięty i wszystko w temacie. pensje zaległe wypłacone, odprawy również sprawy w sądach zakończone (chyba) i mnóstwo ludzi bez pracy.
marcin 2015-02-18 12:10:03
przede wszystkim dobrze by było jakbyś określił mniej więcej na jakie stanowisko chcesz aplikować do nich, to by było juz lepiej moim zdaniem. Dajcie mi znać jeszcze jak oni konkretnie daja wynagrodzenie, wypłacają wszytsko w całości jednego dnia cyz sa jakieś dniówki czy tygodniówki, jak to jest?
damiankooo 2016-05-13 21:54:19
@mała a wiesz może, czy teraz w tym miejscu będą poszukiwać pracowników? Jest zapotrzebowanie na ręce do pracy? :) Chyba odważę się na aplikację, może faktycznie przez agencję pracy. Powiesz mi, ile tam godzin tygodniowo można pracować? Dzięki za informację :)
Zostaw swoją opinię o Seegerdach Sp. z o.o. - Rzeczenica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seegerdach Sp. z o.o.