Opinie o Marcin Jaworski Maverick w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Marcin Jaworski Maverick. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marcin Jaworski Maverick o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Jaworski Maverick w Poznań

Pewien Pan jak widać pisał, że na umowę można liczyć ale odradzałby prace, tylko czemu? Czy ktoś podziela to zdanie lub wręcz przeciwnie, je podważa? Do teraz już poprzednie wątki nie zostały pociągnięte, z czego to wynika? jeśli ktoś teraz zdecyduje się na zatrudnienie to na jakiej stawce może pracować?

Renata Nowy wpis

Ojej, trochę się dzieje w wątku, domyslam się że w firmie tez nie jest nudno :P Czy można w firmie liczyć na umowę o pracę od pierwszego? Może jakiś pracownik się wypowie :) Jestem tez ciekawa rekrutacji, nie ukrywam że trochę się zestresowałam po waszych historiach. Czy kogoś jeszcze firma przyjęła, a potem uznała że jednak mu podziękują?

Dxxx Nowy wpis
@Renata

Możesz liczyć na umowę, jednak odradzałabym zatrudniać się tam.

Karolina Bogucka Nowy wpis

Ja, Karolina Bogucka niniejszym przepraszam Pana Marcina Jaworskiego za to, że we wpisie internetowym zamieszczonym na portalu gowork.pl, przy użyciu konta użytkownika ,,Niedoszła pracownica” pomówiłam Pana Marcina Jaworskiego o to, że podczas rozmowy rekrutacyjnej ze mną wykazał się jako pracodawca brakiem profesjonalizmu, bardzo dużym nietaktem, ,,co chwilę patrzył na mój biust”, tj.o takie postępowanie i właściwości, które mogły narazić Pana Marcina Jaworskiego na utratę wśród jego obecnych i przyszłych pracowników oraz współpracowników (w szczególności kobiet), jak też mogły poniżyć go w opinii publicznej, czym mogłam jednocześnie znieważyć Pana Marcina Jaworskiego. Oświadczam, że zamieszczony przeze mnie wpis internetowy był całkowicie nieprawdziwy i jednoznacznie krzywdzący Pana Marcina Jaworskiego, za co serdecznie przepraszam.

Pracowałam w tej firmie. Ładnie to wszystko wyglada z zewnątrz. Szef niekulturalny, nie dotrzymuje słowa. Pracownice miłe uśmiechnięte a jak mogą to za plecami robią swoje i donoszą. Ogólnie nie polecam. Osobiście nie wiem kto wystawia te POZYTYWNE OPINIE?!

Niby katolicy.

Dlaczego kobiety z taką pasją obmawiają,plotkują i niszczą innych?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marcin Jaworski Maverick? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
exWorker

Z całego serca gorąco nie polecam. "Szef" samodzielnie nie potrafi zwolić pracownika tylko wysługuje się swoimi zaufanymi pracowikami. Pracownicy nieszczerzy, z pasją obgadują nowo prychodzące osoby do pracy.

@exWorker

Napisałeś o zwolnieniu pracownika. Czy taka sytuacja przydarzyła się właśnie Tobie i zostałeś zwolniony? Jeśli tak to zastanawiam się więc jaki był tego powód oraz czy długo pracowałeś w firmie. Co Ci powiedziano w momencie przekazywania wypowiedzenia?

Mariusz

Dziwnie wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna do pracy w firmie Maverick. Czy pracodawca ten w trakcie rozmowy sprawdzał w jakikolwiek sposób Twoją wiedzę i umiejętności potrzebne na stanowisku, którego dotyczył cały proces rekrutacyjny? Ciekawi mnie to bo na ten temat nic nie wspomniałaś.

Anonimowy

NIE POLECAM, omijajcie szerokim łukiem. Na rozmowie kwalifikacyjnej prezes opowiada o rodzinnej atmosferze, wieloletnim stażu pracy jego podwładnych i o możliwościach możliwościach rozwoju a potem wychodzi szydło z worka. Niestety pracowałam tam w dziale sprzedaży. Kierowniczka tego działu, ze względu na to, że pracuje w Mavericku ponad 10 lat ma chody u prezesa i robi co chce. Ta Pani potrafi tak zgnębić i poniżyć człowieka przy wszystkich pracownikach, że odechciewa się czegokolwiek. Oprócz tego, wszystko co się dzieje kabluje do prezesa w odpowiedniej dla siebie wersji. Kierowniczka i jej zastępczyni są idealne pod każdym względem i jak one popełnią błąd to nic nie szkodzi ale jak Tobie się przydarzy, to już jest wielkie halo. Panie podbierają także klientów, co dla mnie jest nie do zaakceptowania. W firmie pracują praktycznie same kobiety, które podczas rozmowy uśmiechają się do siebie a potem obgadują i donoszą. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do drugiego człowieka jak w tej firmie.

Ryszard

A może to my nie potrafimy dostosować się do większości i szukamy przysłowiowej dziury w całym, ja polecam firmę.

Jowan

Słyszałem dobre opinie o firmie. Mam zamiar aplikować, potrzebujecie ludzi?

Hej, jak tam zarobki w tej firmie? Jak się pracuje?

@Michał

Pracuje się ok, zarobki zależą od stanowiska, działu, zakresu obowiązków i stopnia realizacji planu.

Jestem pracownikiem firmy już od kilku dobrych lat. Wcześniej pracowałam u kilku pracodawców. Widząc wyżej zamieszczone opinie na temat firmy Maverick postanowiłam interweniować. Znam przypadki obu ww osób. Nie mnie jest oceniać czy są, czy też nie zgodne z rzeczywistym stanem. Każdy ma swoje doświadczenia. Trzeba pamiętać, że opinie zawsze są stronnicze. Ja nie mam złych doświadczeń, wręcz przeciwnie. Cenię sobie współpracowników, którzy również, tak jak ja z powodu zalet tej firmy postanowili związać się na stałe z pracodawcą. Ludzie są kompetentni, kreatywni, zapewniają fachową obsługę. Atmosfera jest rodzinna, w firmie tej nawiązałam wiele przyjaźni. Pracodawca pozostawia spore pole do działania pracownikom jeżeli chodzi o sposób osiągania postawionych, realnych celów. Pracownicy są samodzielni w działaniu. W tak niedużej firmie każdy ma bezpośredni kontakt z prezesem. Jest to miła alternatywa dla osób, które nie chcą pracować w korpo i brać udziału w "wyścigu szczurów". Dodam również, że jestem mamą i firma ta pomaga mi spełniać się na obu płaszczyznach: zawodowej i rodzinnej. Nie ma problemu z otrzymaniem urlopu jeżeli muszę iść do lekarza z dzieckiem lub zaplanować ferie. Wszystko jest "do dogadania".

Refleksja

Nie dotrzymuja umów słownych - po rozmowie o pracę zostałam poinformowana o pozytywnym jej wyniku - miałam przyjść do pracy w poniedziałek po dwoch tygodniach po rozmowie. Niestety zbywano mnie telefonicznie przez dwa tygodnie (jak już wypowiedziałam umowę w poprzedniej pracy) - najpierw ktos od nich mial zadzwonic umowic termin spotkania na podpisanie umowy, potem nikt nagle nic nie wiedzial. W piatek (dwa dni przed slownym ustaleniem terminu rozpoczecia pracy, po poludniu po kilku moich telefonach Pani poinformowała mnie, ze na moje miejsce znaleziono innego kandydata. (usunięte przez administratora) z ktorym kontaktowalam się telefonicznie i dostalam na rozmowie o prace kontakt do niego nie potrafil oddzwonic ani odpisac na smsa. Zachowanie karygodne i nieprofesjonalne. (usunięte przez administratora)

Mariusz
@Refleksja

Widzę, że spotkała Cię przykra sytuacja związana z procesem rekrutacyjnym do pracy w firmie Marcin Jaworski Maverick. Pamiętasz może, jak przebiegał w Twoim przypadku proces kwalifikacyjny? Pracodawca weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności, które zawarłaś w swoim CV? Otrzymałaś może uzasadnienie, dlaczego przyjęto innego kandydata, mimo że miałaś słowo, że to właśnie Ty otrzymasz tę pracę? Proszę o więcej informacji na ten temat.

xxx

(usunięte przez administratora) Można długo wymieniać, jednak lepiej tylko powiedzieć, że ten magazyn ( garaż?) nie jest dobrym miejscem do pracy. Stanowczo odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Jaworski Maverick - Poznań

• Jak się pracuje w Marcin Jaworski Maverick?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Jaworski Maverick tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Marcin Jaworski Maverick
1.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wieruszowska 12/16
    60-166 Poznań