logo Targi Kielce S. A.

Targi Kielce S. A.

Kielce

Opinie o Targi Kielce S. A.

kot 2010-12-15 21:56
Polecam Targi Kielce S. A. Pracowałam tam co prawda niezbyt długo (praktyki), ale spotkałam wielu życzliwych ludzi. Czułam się jak pełnoprawny członek zespołu. Żałuję, że nie mogłam zostać dłużej :). Atmosfera pracy na 5!
antek 2012-06-06 22:31
co z tego ze ludzie sympatyczni skoro władze są dwulicowe. zero poszanowania do pracownika. niby wszyscy są równi no ale jedni są równiejsi. atrakcyjne wynagrodzenie o którym mowa w prasie to fikcja. najwiecej stazystow i osob na zlecenie
polkai 2016-07-19 11:44
ale dlaczefo @antek uważasz, że atrakcyjne wynagordzenie to fikcja? Widziałem oferte jako Specjalista ds. projektowania stoisk indywidualnych i chyba wynagrodzenie było adekwatne do doświadczenia jednak.
Iza 2017-08-04 13:04
Dawno nie było nowych wpisów na temat tego jak pracuje się w tej firmie. Czy w tym czasie zaszły w niej jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej o Targach Kielce S. A. jako pracodawcy. Takie dodatkowe informacje bardzo pomogą osobom, które biorą pod uwagę tą firmę jako potencjalne miejsce zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Targi Kielce S. A. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Targi Kielce S. A.