Port Lotniczy Wrocław S.A.

Wrocław

Opinie o Port Lotniczy Wrocław S.A.

T 2009-04-19 09:58:36
solidna, zaangażowana w powierzone czynności
TJ 2014-08-31 22:20:35
Szczerze odradzam i nie wiem kto zamieścił powyższy, pochlebiający wpis (chyba ktoś na zamówienie). Ogólnie w porcie panuje kolesiostwo, ogólna zazdrość jak cos komus wychodzi i obrabianie du... tak zeby tylko ktoś miał gorzej. Brak awansów i podwyżek, chyba, że się zna Prezesów...
Piotrek i Dorotka 2016-09-19 21:20:56
na ogromnej szklanej scianie Portu nie zostaly naklejone duze wizerunki czarnych ptakow majace na celu odstraszac mniejsze przelatujace ptaszki takie jak dziecioly,sikory i inne gatunki w wyniku czego nie widzac niewidzialnej pszeszkody uderzaja sie ginac na miejscu.przy niewielkim wysilku dobrej woli mozna by uratowac zycie wielu tych pieknych istot , ktore swym spiewem i wygladem umilaja nasze zycie.Smutne.
103 2016-09-23 16:38:21
a to prawda że ma być budowany w Polsce jakiś nowy centralny port lotniczy? zastanawia mnie wówczas co się stanie z portem lotniczym warszawskim i jaka będzie wówczas jego rola bo przecież nie wiem czy nadal będę mogły egzystować w tak bliskiej odległości
Wykorzystany 2016-11-28 12:39:36
Za pracę agenta obsługi pasażerskiej - 10 zł brutto. Obowiązków MASA, ciężka praca, nie ma zmian po 8h - normą jest 12h. Pani kierowniczka zwalnia i zatrudnia wedle humoru, nie pozwala na zamianę bo "nie bo nie" nawet jeśli znajdziesz sobie kogoś na zastępstwo, dodatkowo powie, że nie chcę Ci się pracować (ponieważ Ty nie masz prawa mieć życia prywatnego). Współpracownicy niemili - zwłaszcza SOL, jeden na drugiego najeżdża i patrzy jak Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wstyd dla takiej instytucji. Na produkcji można zarobić więcej, natomiast kwalifikacji nie trzeba mieć żadnych !!!
Zostaw swoją opinię o Port Lotniczy Wrocław S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Port Lotniczy Wrocław S.A.