Port Lotniczy Wrocław S.A.

Wrocław

Opinie o Port Lotniczy Wrocław S.A.

T 2009-04-19 09:58
solidna, zaangażowana w powierzone czynności
TJ 2014-08-31 22:20
Szczerze odradzam i nie wiem kto zamieścił powyższy, pochlebiający wpis (chyba ktoś na zamówienie). Ogólnie w porcie panuje kolesiostwo, ogólna zazdrość jak cos komus wychodzi i obrabianie du... tak zeby tylko ktoś miał gorzej. Brak awansów i podwyżek, chyba, że się zna Prezesów...
Piotrek i Dorotka 2016-09-19 21:20
na ogromnej szklanej scianie Portu nie zostaly naklejone duze wizerunki czarnych ptakow majace na celu odstraszac mniejsze przelatujace ptaszki takie jak dziecioly,sikory i inne gatunki w wyniku czego nie widzac niewidzialnej pszeszkody uderzaja sie ginac na miejscu.przy niewielkim wysilku dobrej woli mozna by uratowac zycie wielu tych pieknych istot , ktore swym spiewem i wygladem umilaja nasze zycie.Smutne.
103 2016-09-23 16:38
a to prawda że ma być budowany w Polsce jakiś nowy centralny port lotniczy? zastanawia mnie wówczas co się stanie z portem lotniczym warszawskim i jaka będzie wówczas jego rola bo przecież nie wiem czy nadal będę mogły egzystować w tak bliskiej odległości
Wykorzystany 2016-11-28 12:39
Za pracę agenta obsługi pasażerskiej - 10 zł brutto. Obowiązków MASA, ciężka praca, nie ma zmian po 8h - normą jest 12h. Pani kierowniczka zwalnia i zatrudnia wedle humoru, nie pozwala na zamianę bo "nie bo nie" nawet jeśli znajdziesz sobie kogoś na zastępstwo, dodatkowo powie, że nie chcę Ci się pracować (ponieważ Ty nie masz prawa mieć życia prywatnego). Współpracownicy niemili - zwłaszcza SOL, jeden na drugiego najeżdża i patrzy jak Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wstyd dla takiej instytucji. Na produkcji można zarobić więcej, natomiast kwalifikacji nie trzeba mieć żadnych !!!
104 2017-04-19 16:24
W 100% zgadzam się z powyższym...
Młodzi ludzie bardzo często pracują w godzinach 5-17, bądz 4:30-17:30. Często zmuszani są do zostawania dłużej. Dostają w zamian marnę 10zł brutto. Wieczne pretensje ze strony niekompetentnego kieronictwa i SPRV, brak wiedzy na płaszczyźnie zarządzania i przede wszystkim kontaktu z drugim cżłowiekiem. Nagminne wtrącanie się w życie prywatne oraz wykorzystywanie słabości drugiego człowieka.
Praca w wiecznym stresie. Nie polecam pracy w tym miejscu.
Port Lotniczy Wroclaw 2017-05-10 10:29
Port Lotniczy Wrocław jest najgorszym miejscem w którym przyszło mi pracować.
Przykro mi, lecz muszę to stwierdzić, że praktycznie nikt zarządzający „Działem Obsługi Pasażerskiej” nie ma nawet grama wiedzy, jak robić to dobrze.

Jeden z przykładów:

Zastępca kierownika – jest osobą wścipską, nieprzyjemną, manipulującą, niegrzeczną, kłamliwą, problematyczną, uważającą się za osobę najmądrzejszą na Świecie i nie przyjmującą do wiadomości swoich błędów(które popełnia bardzo często) Dodatkowo potrafi używać takich słów, które ranią drugą osobę i uważa, że to jest w porządku.

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym miejscu...
Tragedia 2017-05-12 09:49
Słabe wynagrodzenie
Wykorzystywanie pracowników
Tragiczna atmosfera
NIE! 2017-05-13 15:21
Odradzam!
Chamstwo, kłamstwo i wykorzystywanie!
:( 2017-05-16 06:56
Zgadzam się z poprzednikami!
Tabun głupich ludzi na niewłaściwych stanowiskach!
Ogłoszenie na Pracuj.pl 2017-05-17 14:24
Ludzie!!!
Nie dajcie się nabrać na ogłoszenie widniejące na Pracuj.pl
Jest ono kłamstwem! Zakres obowiązków na tym stanowisku jest ZDECYDOWANIE większy niż to co tam napisano. A wynagrodzenie nie jest adekwatne :(
Monir 2017-05-19 22:55
To prawda, port lotniczy to najgorsze miejsce do pracy, mobing, fatalna atmosfera, tragiczne wynagrodzenie, kierownictwo chamsko sie odnosi do pracownikow, kadra zarzadzajaca dziala na niekorzysc pracownikow, obowiązków jest duzo wiecej niz mowia, prace ktora powinno wykonywac kilka osob zmuszaja do zrobienia jedna osobe i jeszcze pretensje ze za wolno
Wykorzystuja ludzi za smieszna pensje 2017-05-19 23:03
NIE, ZDECYDOWANIE NIE!!!
Mobing i wykorzystywanie! Za Smieszne wynagrodzenie oczekuja pelnej dyspozycyjności nawet w wolne dni !!
Kierowniczka bardzo nieprzyjemna !
Tragedia 2017-05-20 09:09
Zgadzam sie z reszta, port lotniczy to jedno z najgorszych miejsc w jakich mozna pracować, mobing, wykorzystywanie ludzi, zazdrosc, wtracanie sie wnie priv zycie, kierownictwo to ludzie nie potrafiacy zarządzać ludzmi, dzialaja przeciwko wlasnym pracownikom, niskie zarobki, nieadekwantne do pracy jaka wykonujesz, duzo obowiazkow, o ktorych ci na rozmowie nie mowia, bardzo czesto chodzisz caly dzien glodny, bo nawet nie ma czasu na przerwe, a do wc lecisz biegiem !!
Kierowniczka chodzi wiecznie niezadowolona , jest chamska, brak klasy i kultury osobistej, nie wiem kto ja tam obsadzil, ale nie ma pojecia o swojej pracy
szok! bardzo nie miłe rozczarowanie 2017-05-20 15:50
po pracy w takim miejscu człowiek się spodziewa pracy i ludzi na poziomie...
nic bardziej błędnego... wścibscy ludzie, zazdrość, ploty, atmosfera ciężka i nie do zniesienia, szefowie poza czubkiem własnego nosa nic nie widzą, wykorzystują ludzi , mobing, naciskanie i wymuszanie robienia nadgodzin, nie zapytają nawet czy możesz zostać dłużej, tylko żądają i decydują za Ciebie, przepraszam bardzo ale jesteśmy w pracy, to nie czasy niewolnicze!!!
pieniądze to jakaś jałmużna i jeszcze myślą, że powinieneś ich po rękach całować za to
śmiech na sali
ryku 2017-05-20 22:41
tragedia! nie polecam!
praca zupełnie inna niż to przedstawiają na rozmowie! traktują ludzi jak przedmioty, to czyste wykorzystywanie i niewolnictwo, zmuszaja do nadgodzin pomimo tego ze nie chcesz!
szefowie to nieporozumienie , w zyciu takiej niekompetencji nie widziałem !
wulgarnie sie odnosza do ludzi
a kasa? najnizsza krajowa i jeszcze glupie teksty ze to i tak duzo... wymagania co do pracownika maja z kosmosu, a wynagrodzenie i traktowanie jak żołd - ledwie na fajki starcza
Ana 2017-05-22 10:52
Po nispelna 4 miesiacach pracy na Porcie jako Mlodszy Agent Obslugi Pasazerskiej omijam to miejsce szerokim lukiem. Kierownictwo niszczy ludzi psychicznie!
Nie bojmy sie tego powiedziec, MOBBING!!!
nie polecam! 2017-05-22 15:50
port lotniczy to najgorsze miejsce w jakim pracowalam!
male pieniadze, masa obowiazków, atmosfera tragiczna, kierwonictwo traktuje ludzi jak niewolników!
mobing, wytrzymalam tam 2 miesiące, kierowniczka to zgorzkniala stara panna, ktora zneca sie nad ludzmi!
Zostaw swoją opinię o Port Lotniczy Wrocław S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Port Lotniczy Wrocław S.A.