Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

papa

Whirpool temu pseudo pracodawcy już podziękujemy zabierajcie manatki i wynocha

L6

Ponoć nocki po wekendzie majowym mają być

marti
@L6

ale gdzie na chłodnictwie czy kuchenki ?

@marti

Na Chłodnictwie na 6 lini

Robert

Firma jest w porządku lecz po. liderka ulka to taka (usunięte przez administratora) Uważajcie co przy niej mówicie bo wszystko donosi wyżej.. A zapie.. trzeba jak to na produkcji.

Magazynier
@Robert

Hehe

Irek

Czy poza podstawą są w firmie jakieś dodatki socjalne?

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

Lina

Witam. Czy warto iść na staż do oddziału logistyki? Czy mogę się czegoś nauczyć?

Tak sobie
@Lina

Wiadomo coś o przyjęciach ?

Talib

Whirlpool będę wspominać jako najbardziej wymagającego pracodawcę chociaż dobrze platnego. Opłacało się tam robić nadgodziny albo przychodzić w soboty. Firma pro-rodzinna bo całe rodziny się tam zatrudniały. Nie wiem jak jest teraz ale jak pracowałem w 2015 to pracownicy agencyjni potrafili nawet i 7 lat pracować na umowie zlecenie podpisywaną co miesiąc. By dostać wtedy stałe zatrudnienie trzeba by było chyba urodzić się w lodówce. Stres, presja czasu i wyników odbijały się echem na ludziach, którzy musieli znajdywać ujście dla swoich nerwów na innych ludziach. (Mobbing) Głęboko zakorzeniony w zbiorowej podświadomości komunizm i patos (czyt. patologia) pracy. Duży zakład nastawiony na liczby i wyniki. Toalety gorsze niż w polskich kolejach, gdzie w dziurach od ścian ludzie chowali woreczki po amfetaminie. Jedynym motywatorem jest wypłata, która umożliwia odłożenie pieniędzy by wyemigrować na dobre z tego chorego kraju.

Majk
@Talib

Jedynym motywatorem jest wypłata, która umożliwia odłożenie pieniędzy- teraz to już nie możliwe brak nadgodzin nawet latem szkoda gadac nie ma już takiego zarobku jak parę lat temu wzieli się za neo na lodówkach i są w czarnej (usunięte przez administratora) cały czas wolne robią od 2016 krucho jak w tamtym tak i w tym roku będzie jedyne co może ich poratuje nowe wyroby na nowych liniach 5 i 6 które zostały utworzone pozdrawiam.

...........................
@Talib

to prawda jakieś durne pomysły żeby lodówka do mnie mówiła że mam odebrać dzieci ze szkoły lub coś innego debilizm że nie wpomnę o kosztach i energii każdy normalny człowiek wywiesi se karteczkę na lodówce w lodówce niema już co wymyślać jedynie mniej energii ,dizajn ,ma chłodzić,zamrażać i tyle pogadać mogę z kolegą sarkazm dla bezmózgich ale wiele firm tak dostało przez nich po pupie tylko po co ich zatrudniają a nawet potem doprowadzą firmę do ruiny to nie mają żadnej odpowiedzialności w tej jak i wielu firmach monter ma większą odpowiedzialność niż nawet mistrz czy biurowi przynajmniej w praktyce bo w teorii wiadomo nie nie wykorzystali szansy że fagor upadł przejąć ich rynek

Palowo

Ustalają 19 dni urlopu a na pozostałe dni można przyjść do pracy bo są nie produkcyjne lecz praca zapewniona będzie. Tutaj narzekają tylko Ci co robią tam od 20 lat i mają nawyki z komuny. Czy się stoi czy się leży to się należy. Sytuacja jest jaka jest i trzeba się z tym pogodzić. Jak mówią że można przyjść do pracy to ludzie wolą wziąć bezpłatny. A nie ma przymusu. Więc weźcie się za robotę i zmiencie własne podejście i wtedy będzie lepiej.

luz
@Palowo

22dni kuchenki zabierają.Sam się wez za robotę nierobie

luz
@luz

Postojowe na zachodzie odróbkowe w Rosji

Czarek

Słyszałem, że firma ma dobra opinię jako pracodawca. Konkurencja chyba zaczęła pisać na forum!!

dobre sobie
@Czarek

Konkurencja pisze zabierają nam ponad 20dni urlopu i soboty dodatkoweodróbkowe,oraz ludzie uciekają masz racje hehe

dobre sobie
@dobre sobie

związki zawodowe na to dłubią w nosie

Młody

A jak tam z romasami u was w firmie? W takich dużych korpo przełożeni lubią "wywierać presję" na podwładnych :) jak szefostwem są kobitki to może praca tam nie była by taka zła? Do jakiego działu pojsc najlepiej?

Big brother
@Młody

Na spienianiu liderzy sie zabawiaja z pracownicami.

darek
@Młody

najlepiej do technologów tam cię nauczą

oj się czepiacie tam kazdy z kazdym kazdy lider ma jakaś laskę na boku rysiek ma chyba z trzy kochanki same blondyneczki bo to jest liderek lovelasek.

sandra

Madzia M. brawo.

@Paweł

a kogo wyrwał technolog zenek.

darek
@anonymous

kogoś z piekarników obserwujcie a zobaczycie na kogo patrzy i z kim rozmawia jest ich więcej , cały wydział .

Oooo

NA TYCH INTELIGENTNYCH "LUDZI !!!!" co nie chcą dać 1 dnia urlopu na pogrzeb bliskiej osoby też przyjdzie ich czas oby nikt ich nie żegnał bo na to nie zasługują !!!!!!!!!

............................
@Oooo

nikt nie ma prawa ci zabronić iść na pogrzeb najbliższej osoby siostry brata ,rodzica, dziecka dajesz zaświadczenie i idziesz jak coś to zgłaszaj do inspekcji pracy od razu ludzie się potem dziwią że tak jest w naszym kraju takie kołkozy jak się dają i nikt się nie odezwie do puki go to nie dotyczy ludzie powinni zgłaszać wszystkie nieprawidłowości i nie liczcie na związki one od dawna już patrzą tylko na siebie

Olo

Nie chcą dać 1 dnia urlopu człowiekowi, który chce iść na pogrzeb bliskiej osoby, a pracuje tam przeszło 30 lat. Nie pracowałem tam nigdy, ale to co słyszę o tym przybytku, to w głowie się nie mieści. Moje współczucia.

game over
@Olo

do sądu pracy

miki

Czy to prawda że mają zwalniać osoby na umowach 9 miesięcznych. Ktoś coś wie ???

Związkowiec
@miki

Miki tak zwalniają już takie osoby co cały czas chodzą na chorobowe co prawda zakład ma teraz mniej zamówień i dlatego też się biorą za pracowników jak co roku o tej porze najprawdopodobniej w lutym jeszcze pare dni ma byc wolnego a co dalej nie wiadomo .

@Związkowiec

Ważne że w pracy coraz ,,lżej'' że aż ludzie muszą chorować.

Włoch
@hehe

Musicie zwiększyć normy by ludzie odpraw nie dostali

Pracownica
@Związkowiec

no ja słyszałam ze linia nr 1 robi same buble odkąd KOLA poszedł na 5 to ta liderka Gośka nie daje rady a potem nie ma co się dziwić że nie ma zbytu Kola wszystkiego pilnował a teraz tam lipa P.K ten lider na niczym się nie zna z jedyneczki.

Renata
@Pracownica

Pracownico - masz stare i jakże nieaktualne informacje. To prawda, że na jedynce jest nowa liderka ale to nie jest Gośka tylko Jolka. To ona nie radzi sobie na linii. Niestety, teraz na jedynce albo nie robi się zadań albo robi powyżej normy bo pani Jola nie potrafi ani ludzi ustawić albo dobrze wyliczyć , albo też nigdy jej nie ma. Do czego to prowadzi? Do rychłego podniesienia zadań .

KTOŚ
@Renata

Tak Renato jak najbardziej teraz liderką jest Pani Jola szanowana, miła, spokojna osoba która się dopiero uczy i nie idzie jej to tak żle wcześniej była Pani Małgorzata liderką która mimo ze wcześniej była liderką na linii nr 4 to na 1 sobie nie radziła jak było coś nie tak to zganiała na pracowników a już nie wspomne o tym jak krzyczała i te jej teksty z kosmosu wzięte nigdy nic nie mogła załatwić pracownikowi jak coś było nie tak to tylko za głowe potrafiła się złapac. Jola dopiero się uczy bo wcześniej była liderką na zmywarkach teraz jest na chłodnictwie a to inna bajka ale wiadomo że najlepszym liderem zawsze był i będzie KOLA mimo tego że czasami potrafi krzyknąć ale nie ma co się dziwić jak do kogoś coś nie dociera to trzeba krzyknąć, KOLA to lider z powołania zawsze co mu się nie powie to szybko rozwiąże kazdy problem jego zaletą jest to że jest bardzo pomocny, konsekwentny i szybki w działaniu, a co najważniejsze to zna się na tych maszynach i tym wszystkim najlepiej widac ze to lider z powołania i proszę mi nic nie zarzucać taka jest prawda i nic tego nie zmieni i powiem tak ze oddałbym/abym wszystko aby z nim dalej pracowac bo jak był na 1 to wtedy była praca a teraz jest kołchoz szczęście mają teraz te osoby co robią na piątce ten szanowany człowiek powinien być Majstrem bo nie jeden majster to powinien się cofnąć do samego początku a nie udawac że coś kumają bo to przecież widać po rozmowie z danym majstrem pozdrawiam wszystkich pracowników.

tytusromekiatomek

Podobno od lutego wszystkie czwartki i piątki od początku do końca lutego, nie będzie w tych dniach produkcji na chłodnictwie. Umowy na 9 miesięcy wykołowane.

seba

Ponoć mają niektórych przenieść na stałe na kuchenki.

mały
@seba

ha ha napewno wiesz co człowieku nie wymyślaj z chłodnictwa mają zwolnić 20 osób na umowach 9 miesięcznych.

@seba

Tez taka wersje o kuchenkach slyszalem

Tymon

Niezbyt pochlebnie wypowiadacie się o firmie. Dobrze jest jednak parietal, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

@Tymon

masz na myśli (usunięte przez administratora)

@Tymon

Ile ci płacą????Czy jesteś niewidomy???

Ola

Odradzam tę markę- firma "krzak". Po roku zardzewiała klapa od pralki= gwarancja nie obejmuje, w zmywarce 2 x wymieniany był programator, piekarni słabo piecze......gorszej marki w AGD nie znam.

jazda

Mam pytanko do kierownictwa czemu nie płacicie postojowego,a na kamery macie kasę,oraz na nierobów liderów???

Mały
@jazda

Właśnie na liderów tych z piątki

Smurf Pracuś

Za dużo Ukraińców na zakładzie pracuje co nie wróży dobrze.

GIGANT
@Smurf Pracuś

A gdzie Ty widzisz tutaj Ukraińców? Na palcach jednej ręki można policzyć obecnie pracujących pracowników z Ukrainy.

patrick
@Smurf Pracuś

no właśnie ukrainy już nie ma tylko nieliczni

a my swoje
@patrick

Dokładnie nie będą zasuwać jak woły,szkoda że oni są mądrzejsi niż my.Może by tu jakiś protest zrobić.

były "p

Idź na jakość, tam jest dobra zabawa

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska