Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

Pracownica

Może by to gdzieś zgłosić, przecież to jest zwykły (usunięte przez administratora)

sasza
@Pracownica

Za wszystko jest winna osoba która zatrudnia takich ludzi nie sprawdzając ich kompetencji oraz umięjetnosci pracy w zespole brak kontroli i nad nimi

obiektywny
@Pracownica

Tam nigdy nic się nie zmieni wszyscy to wiedzą dlatego tak jest a jak ktos jest mądry to odchodzi tam jest kolesiostwo

Wik

Ви подавали скаргу начальству?Начальство там адекватні люди

Witold
@obiektywny

a o co dokładnie chodzi, bo nie widać pierwszego komentarza? Rozumiem że o atmosferę, a przybliżysz coś więcej? Chodzi o stosunki z pracownikami/szefostwem?

Prawda i tylko prawda

Pracowałem jako operator plotera. Przez pierwsze 3 tygodnie myślałem, że fajna praca choć męcząca, bo liderzy i kierownik byli aktorsko mili, żebym im nie uciekł jak inni przede mną. Po tym czasie (szkolenie) zaczął się (usunięte przez administratora) krzyki, bluzgi, tempo tempo itd. Za wszystko jest winny operator (nawet, że deszcz pada), a maszyny chodzące 24h są w fatalnym stanie (nigdy nie serwisowane ani sprzątane i stąd problemy). Do toalety nie można wyjść, bo trzeba zatrzymać maszynę za co jest od razu dywanik u kierownika i awantura. Przerwy są trzy: 5min, 20min, i 5min, nie są ustalone odgórnie, tylko jak ktoś przyjdzie to Was zmieni. Kierownik, tak jak liderzy, to ludzie spoza Łodzi (okoliczne wsie), którzy sami kiedyś pracowali na linii. Poziom kultury poniżej zera. (usunięte przez administratora) złośliwość, bluzgi, krzyki i stres to codzienność w tej pracy. Rotacja ogromna. Ukraińców więcej niż Polaków w proporcji 3/4 do 1/4 co świadczy o tym kto tam chce pracować. Praca przez agencję, umowa na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia. Gdy nie przedłużają, to dowiadujecie się w chwili zdawania grafiku (ostatni dzień), że nie ma dla Was kolejnej umowy (bez podania przyczyny). Na szkoleniu BHP i jakości powiedzą Wam, że jak był Indesit, to szli na ilość nie na jakość, a teraz po przejęciu przez Whirpool stawiają na jakość nie na ilość. Mocno się zdziwicie bo tam liczy się tylko cyfra, a jakość to sprawa drugoplanowa. Ogólnie tak jak było za czasów Indesitu, to nic poza nową nazwą się nie zmieniło. Ci sami ludzie, to samo chamskie traktowanie podwładnych, złośliwość. Ludzie na produkcji też sami na siebie krzyczą i się kłócą co jest wykładnią atmosfery jaka tam panuje. Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Ja dałem stamtąd nogę i jestem zadowolony. Zero stresu, nerwów i nieprzespanych nocy. Stawka większa, bo teraz są czasy że zakłady biją się o pracownika, a nie jak kiedyś pracownicy bili się o pracę.

Dawid

Potwierdzam. 100/100

@Prawda i tylko prawda

Masz prawo do swojej wypowiedzi, ale co uważasz siebie za lepszego bo mieszkasz w Łodzi. Co masz do osób które mieszkają poza Łodzią panie mieszczuchu. Uważasz siebie za lepszy sort. Jak tak to do Jarka na Wiejską.

Dejw
@Prawda i tylko prawda

Ja pracowałem na kuchenkach. Wszystko co napisałeś to święta prawda. Co prawda ja pracowałem w dziale jakości i naprawdę ludzie tam pracujący byli super. Mili życzliwi (z drobnymi wyjątkami) ale będąc w dziale wspierającym produkcje napatrzyłem się na (usunięte przez administratora) i żenujący poziom zarządzania.

@Prawda i tylko prawda

Piszesz o Verpolu? Możesz zdradzić ile tam proponują operatorowi plotera na wejściu? Co do ludzi to byłam tam miesiąc na zmianie kierowniczki, której nazwiska nie pomnę i też na początku wszyscy byli niby mili, a potem było coraz gorzej. Panie pakujące odnoszące się do ludzi jak do psów, (usunięte przez administratora) Pani kierowniczka lubiła sobie zrobić zebranie w dość istotnej sprawie przed rozpoczęciem zmiany, a potem mieć pretensje, że ktoś czegoś nie wie, bo przecież mówiła na zebraniu. Tylko że chyba nie ma obowiązku bycia w pracy na wcześniejszej zmianie. Bardzo zły podział pracy na stanowiskach. Jeden zasuwa, a drugi się nudzi. Jak sobie nie radzisz na ciężkim stanowisku to zaufani kierowniczki obserwują cię z niemca, czy przypadkiem nie udajesz, że sobie nie radzisz. Ogólnie tam jest dziwna atmosfera.

@Mela

Umowa na 1 miesiąc. Operator plotera ma 21.90pln na godzinę. Nocki (dodatek) są dziwnie liczone, bo nie od tej stawki tylko, od najniższej krajowej. Podobnie chorobowe. Przez agencję zarabia się więcej niż na umowę o pracę na zakład (stała miesięczna, bez względu na godziny).

@anonymous
@Mela

Na wcześniejszej zmianie na pewno nie. Ale punktualne stawianie się na stanowisku pracy masz zapisane jako Twój obowiązek w Kodeksie Pracy.

@anonymous
@Prawda i tylko prawda

Dodatek nocny jest liczony zgodnie z obowiązującym Kodeksem Pracy. Podobnie zasiłek chorobowy. O ich wysokości nie decyduje pracodawca, a ustawa, którą uchwalił parlament. Kłania się znajomość przepisów.

@@anonymous

Czyli jak jestem na stanowisko 13.30 to wystarczy, a nie 13.20, prawda. Wiem że wielu do roboty nawet godzinę wcześniej, ale to ich sprawa jak nie mają co z czasem robić.

wit
@Mela

Jak masz 2 Zmiane od 14-22 to wystarczy jak na stanowisku jestes o 13 58 !!! Za wczesniejsze stawienie nikt ci nie płaci !!!

@wit

W Whirlpoolu zmiany są 5.30-13.30,13.30-21.30. O to właśnie mi chodzi, że robienie zebrań 10-15 minut przed rozpoczęciem zmiany jest trochę nie fair. Tym bardziej, że wyjść do szatni na koniec zmiany nie można nawet minutę wcześniej. Nie ważne czy zrobiło się normę czy nie, więc czemu mam przychodzić wcześniej, bo przełożony nie chce tracić czasu na swojej zmianie?

wit
@Mela

W takim razie na stanowisku pracy stawiasz się o 5.28 ! Wszystkie zebrania i szkolenia powinny odbywać się w czasie pracy ! Za twój prywatny czas nikt ci nie placi ! A zreszta teraz w czasie covida każde zebranie jest nie na miejscu to narażanie ludzi na bliski kontakt czyli zarażenie wirusem . Zgłaszać wszystkie takie sprawy do INSPEKCJI PRACY !!!

Miałem podobnie...
@Prawda i tylko prawda

Wytrzymałem tam 3 tygodnie, też stanowisko nazywało się chyba ploter ( cholera już nawet zapomniałem i nie chcę pamiętać :P) maszyna która robiła nadruki na panelu. Wejście od ulicy Lodowej. I stwierdzam że od czasów indesyfu nic tam się nie zmieniło... szybciej szybciej i szybcie, a już najgorsze są te baby tam pracujace

Yyy

W Boschu jest tak samo.

A
@Prawda i tylko prawda

100% prawdy. Niestety ????

A

Zgadza się. Średni. Fałszywi donosiciele

Były pracownik.
@Yyy

Bo pracowałam w obu firmach, w Indesit a później jak zmienił nazwę na Whirlpool około 11 lat oraz w BSH, więc wiem co piszę. Wiem jedno nie tęskni się za pracą lecz ludźmi. Pozdrowienia dla premontażu zmiana kierownika Radka.

Danuta
@Były pracownik.

A zdradzisz czemu się zwolniłeś? Co ci nie "leżalo" w firmie? :)

Sasza

Grażyna Piąstka

Wcześniej zawsze korzystałam z urządzeń marki Whirlpool i dlatego teraz ponownie wybrałam tę markę

Lidia
@Grażyna Piąstka

Chodzi Ci o pralki czy o inne urządzenia też?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Whirlpool Company Polska odbywa się w siedzibie firmy?

ONA

zalezy chyba na jakie stanowisko. na stanowisko zakupowca rekrutacja zdalna

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

WANDA

Bardzo dobry sprzęt. Polecam.

ONA

Zakupiłam piekarnik WHIRLPOOL AKZM8421 HNB PO po jej użytkowaniu jestem pewna że spełni moje oczekiwania ..POLECAM..

ONA

Zakupiłam płytę indukcyjną WHIRLPOOL WL S8560 AL jestem bardzo z niej zadowolona ..POLECAM...

Byly indesit

Co sie dziwic ze pracownika w tej firmie maja za gie jak kadra zarzadzajaca sa byli pracownicy indesitu np taki dominik banaś. On juz wtedy w indesicie promował traktowanie pracownika jak gie

Krzysztof Mogielnicki

Serwis tej firmy to (usunięte przez administratora) zakupiłem zamrażarkę przez Internet, po 1 roku jej praca przypominała warkot dosala (dość starego). Zlecenie serwisowe wystosowałem elektronicznie przez sklep internetowy w którym zakupiłem zamrażarkę. Mieszkam w województwie mazowieckim a serwis, który otrzymał zlecenie dziwnym trafem znajduje się w Łodzi. Oczywiście nie dotarł do mnie w umówionym dniu, i nie otrzymałem żadnej informacji co dalej. Po kontakcie z serwisem nikt nie wiedział jaka jest przyczyna, że serwis nie dojechał i wystawiono kolejne zlecenie. Niezwłocznie po tym zdarzeniu zadzwonił do mnie pan z serwisu i dopytywał się o adres pod jaki ma się udać na zlecenie , ponieważ ma problem z jego ustaleniem. Jak się okazało konsultanci błędnie wpisują kod pocztowy. Taka sytuacja powtarzała się przy kolejnych rozmowach z konsultantami, a po za tym stwierdzili, że to ja podałem zły kod pocztowy. Sprawdziłem, i okazało, się że konsultant na żywca kłamie. Mam zapisane zlecenie zwrotne w formie PDF, mogę przesłać do tej pożal się Boże firmy jeśli chcą . Konsultanci to analfabeci nie polecam tej firmy z powodu fatalnego kontaktu z serwisem, Sprzęt ma prawo się psuć a serwis jest po to by pomóc a nie utrudniać życie. Krzysztof Mogielnicki

Mlody

Witam Właśnie mam miec romozwe na stanowisko operator maszyny do przyuczenia, czy da się w tej firmie zarobić powyżej 3 na rękę??

Hela
@Mlody

Da się. Jako operator nawet bez nadgodzin powinieneś dostać. Nowym pracownikom płacą teraz tak jak tym co po 10-15 lat pracują. Kwestia jeszcze na której fabryce będziesz pracował. Na Verpolu możesz najwięcej wyciągnąć. Tam nonstop są nadgodziny i dostają największe bonusy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Whirlpool Company Polska?

Zielony

Atmosfera jest nie do wytrzymania, ludzie boją się przychodzić do pracy,zmuszania do nadgodzin,straszenie,ogólnie trzeba chodzić jak w zegarku bo są obserwatorzy którzy donoszą kierownikom

Gosc
@Zielony

A gdzie tak jest pracuję tam i pierwsze słyszę o tym. Która fabryka

Gość 22
@Gosc

Wszędzie i na wszystkich fabrykach. Też niestety tam pracuje

Bolo
@Gość 22

To czemu tam pracujesz? Dziwne

ro
@Gość 22

ja pracowalem 18 lat i sie ciesze ze juz mnie tam nie ma sa rowni i rowniejsi

Mike
@Zielony

To po cholere tam pracujesz?

Somone

A czy ktoś się orientuje ile zarabia specjalista ds badań w laboratorium niezawodności produktu?

@Somone

Jak powiesz na rozmowie kolo 6k brutto to bez problemu dostaniesz

Whooooo

A jak praca? Stanowisko? Orientujesz się?

Czy Whirlpool Company Polska zatrudnia studentów?

Tak, jak najbardziej. Studenci zatrudniani najczęściej na niepełny wymiar czasu pracy, jako stażyści. Sam tak zaczynałem i bardzo polecam :)

Whooooo

A jak praca? Stanowisko?

było, minęło

najgorsza rozmowa kwalifikacyjna w jakiej brałem udział. Rozmowa odbywała się już jakiś czas temu, natomiast podejście osób będących na spotkaniu bardzo słabe. Spóźnienie 15 minutowe bez żadnego przepraszam. Pytania niezwiązane ze stanowiskiem i wykonywaną pracą. Oczywiście na telefon z informacją zwrotną w przypadku nie dostania pracy nie macie co liczyć. W porównaniu do innych przedsiębiorstw w rejonie, za ten aspekt daje 3/10. Pozdrawiam.

Kierowca

Wspolczuje tym osoba co maja stycznosc z zakompleksionym kierowniczkiem z logistyki z Whirlpool łódź na Jedrzejowskiej 79.Chcial doliczyc do dostawy 1 palete gdzie wedlug dokumentow nie miala ani paczek ani wagi :) Kto rekrutuje takich filozofow?

Hayajbu

Jak traktowani są Ukraińce?

@Hayajbu

Lepiej od Polaków. Równości nie ma.

Praca jak praca robić trzeba .Leser nie popracuje za długo . Fakt czasami chaos ale do sie ogarnąć . Przełożeni spoko .

Johnny Knoxville
@Anonim

No siema. Leser jestem. Jak zdrowie?

Monia
@Anonim

Laser a i owszem popracuje jak dobrze kierownikowi w tyłek wejdzie. Mamy tu takich sporo. Jak wszędzie pewnie. Wazelinka lepsza niż sumienność.

@Anonim

Przełożeni spoko? HAHAHA Apogeum kłamstwa.

Lili

Takie rzeczy na forum firmy piszą tylko ludzie chorzy i z uposledzeniem umysłowym, bo co kogoś interesuje ze komuś romanse nie poszły w firmie. A slownictwo, użyte wyrazy i błędy ortograficzne świadczą tylko o niskim poziomie inteligencji tych sfrustrowanych ludzi.

....

Ja mam propozycje skoro wszyscy są tacy źli, nie wykonują swoich obowiązków, są niekompetentni. Pobierają za nic apanaże. Zgłoś swoją kandydaturę, aplikuj na TL może w końcu coś się zmieni i kadra kierownicza będzie odpowiednia.

Bla bla

Hej. Pracował u was dyrektor Krupi... co mi o nim powiecie?

M.

Sytuacja , a nie sytułacja. Statystą, a nie statystom. Może jak będziesz coś smarować następnym razem to sprawdź jeszcze raz , nim pójdzie to w eter. Oczy bolą od czytania. A może przyda się jakaś lektura np. profesor Miodek. Pomógłby się dokształcić i czasu by nie było na głupoty -(przyjemnie z pożytecznym). Pozdrawiam wszystkich hejtujących , analiza tekstu i dopiero Enter.

M.

Dziewczę powtarzasz się, może coś innego napiszesz bo zaczyna być nudno.

Ole
@M.

Dzieki za poprawe błędu ,uczę się dopiero języka polskiego ale czesze się że mimo wszystko zrozumiałaś konspekt

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska