logo 4Life Direct

4Life Direct

Prowadzimy stałą rekrutację w 4Life Direct, która składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich jest wywiadem telefonicznym, a później następuje spotkanie face to face z kandydatem.
Wywiadu udzielił:
Katarzyna Kurczak Młodszy Specjalista Ds. Rekrutacji i Szkoleń 4Life Direct
Jak wygląda  typowy proces rekrutacji, z ilu etapów się składa?

Czy firma jest otwarta na zatrudnianie studentów?
Tak, jak najbardziej. Odbywa się to głównie w dziale sprzedaży lub obsługi klienta.

Są to studenci nauk ścisłych czy humanistycznych?
Powiem szczerze, że nie ma tu większej reguły. Jest to sprawa indywidualna w przypadku pracowników, jak i konkretnych stanowisk.

4 Life Direct bierze udział w targach pracy?
Na dzień dzisiejszy nie uczestniczymy w tego typu formach rekrutacji.

Czy praca zdalna z innego miasta jest możliwa?
Tak, ale jest to zależne od konkretnego stanowiska w 4 Life Direct. Na tę chwilę trudno jest nawet wymienić, na jakich stanowiskach jest to możliwe, ponieważ mamy tylu pracowników.

Od czego to jest zależne?
Konkretnie od obowiązków danej osoby w naszej firmie. Ponieważ nie każdy rodzaj pracy jest możliwy do wykonywania go zdalnie.

Czy firma organizuje imprezy integracyjne?
Tak, oczywiście. Są to na przykład zebrania półroczne i roczne, typowe rozrywkowe spotkania.

Czy są to np. ogniska, spływy kajakowe, bankiety?
W zasadzie wszystkiego rodzaju imprezy, które Pan wymienił w pytaniu. Są one zależne od okazji. W grę wchodzą także spotkania z okazji świąt, na przykład wspólny opłatek.