METAL zbigniew baran

Wrocław

Opinie o METAL zbigniew baran

tomasz 2010-12-15 16:23:38
zwykły pośrednik z którym nikt sie nie liczy, polityka firmy opiera sie na kłamstwach i obietnicach długiej współpracy, jednak kończy się zazwyczaj po paru tygodniach z takich względów że firma METAL zawsze dostaje kopa jako pierwsza. Głodowe stawki oraz ogólne olewanie pracowników. NIE POLECAM nawiązywania współpracy
Rychu 2013-11-11 18:12:17
Cienka firma.słabo płaca [usunięte przez moderatora]
inny 2014-05-15 10:24:36
Słaba firma, zwykły pośrednik szukający pracy w innych firmach oraz szukający pracowników do wyzyskiwania. Śmieje się z mniejszych firm, które pracują uczciwie, mają jakiś drobny sprzęt, a sam co reprezentuje ?
alek 2014-07-13 16:39:52
Proszę opisać jasniej bo mam podjąć spółpracę z tą firma w legnicy w hucie miedzi mój meil aleksy1977@o2.pl
Wasyl 2015-09-11 12:33:36
Lipowate zarobki
wegod 2016-04-21 16:41:32
Na pewno zarobki każdemu pracownikowi nie pasują, no ale koniec końców wiele osób jest zadowolonych @szejker z umowy o pracę jaką podpisują z pracodawcą
Zostaw swoją opinię o METAL zbigniew baran - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METAL zbigniew baran