Specgrom

Gdynia

Opinie o Specgrom

maciek 2011-04-22 13:46:29
Firma jest na wysokim poziomie, wysyła na kursy, pieniądze są na czas,
alex 2011-05-04 10:31:23
Firma godna polecenia, płaci na czas , szkoli pracowników, kadra miła. Pozdrawiam
adamski 2011-05-14 14:01:38
Jestem pracownikiem tej firmy od trzech miesięcy, a pracuje w branży już 5 lat, pierwszy raz zetknąłem się z tym aby firma wysyłała na obowiązkowe szkolenia pierwszej pomocy. Byłem na nich i jestem pod miłym wrażeniem. Szef chętny do pomocy w dofinansowaniu licencji. Polecam firmę.
gall 2011-05-22 10:12:27
piotr.s - 2011-03-28 12:09:57

do anonima!!!!! Sądzisz że jak firma daje ogłoszenia w sprawie naboru do pracy do ma kłopoty??? I ty się nazywasz gościem z branży?? Raczej to świadczy że firma się rozwija. Nie masz pojęcia żadnego na temat ochrony i branży bo głupot takich byś nie wypisywał. Wiele firm ciągle daje ogłoszenia, to wszyscy mają kłopoty??? Popatrz na solid, g4s, impel, igielski , securitas i wiele innych! To wszyscy mają kłopoty???
Uparłeś się i nadajesz na wszystkich.

Witam.Ja również pracuję w tej firmie i jeżeli chodzi o rotację pracowników na obiektach to święta prawda ! Na naszym obiekcie prawie od miesiąca nie ma trzeciego pracownika i musimy tyrać 24 na 24 a gdzie czas dla rodziny...? Kierownictwo wcale się tym nie przejmuje !!! Jeżeli chodzi o pieniądze to stawki są bardzo niskie choć wypłacane w całości o czasie(bynajmniej już teraz).
gd 2011-05-22 10:24:27
alex - 2011-05-04 10:31:23

Owszem robią szkolenia i dzięki im za to ! Pieniądze również są już na czas ale jakie...? Musisz ładnie godz.natrzaskać aby dostać w miarę normalną pensje(przy 5zł/h) I jakie umowy...? Umowa zlecenie na której widnieje 300zł.brutto a za zdrowotne jeszcze Ci dodatkowo odciągają !!! Takie umowy to dla emerytów,którzy chcą sobie dorobić lub 20-sto latków,którzy nie mają jeszcze własnych rodzin. Osobiście nie polecam tej firmy !!!
alex 2011-05-23 09:40:24
Gd, mam pytanie, jeżeli jest CI źle, to czemu w tej firmie pracujesz, jeżeli masz większe ambicje to poszukaj innej pracy, jeżeli pracowałeś w innych firmach to sam wiesz że stawki są na tym samym poziomie, nigdzie Ci więcej nie zapłacą. Masz racje, aby mieć większą kasę trzeba zrobić więcej godzin, ale to jest nasz wybór czy pracujemy czy nie. Każdy z nas sam może znaleźć inną pracę ale to nie oznacza że firma jest zła. Ja osobiście polecam firmę.
gd 2011-05-24 21:03:28
Do alexa...Ja już w tej firmie niepracuję...właśnie dlatego,że mam większe ambicje poszedłem do innej firmy,która zaoferowała mi godziwe wynagrodzenie. Może nie jest ono dużo większe ale bynajmniej normalna umowa o pracę a co za tym idzie...urlop, chorobowe itd...Ja nie polecam tej firmy...zresztą, Ci co chcą w niej pracować sami prędzej czy później się o tym przekonają !!!
gdaada 2011-05-28 10:05:14
Pracuje w firmie na imprezach, kumple są zgrani i wiedzą co mają robić a po profesjonalizmie ochraniania imprez mogę stwierdzić że firma jest godna polecenia.
paula 2011-06-17 09:50:19
Fajna firma, fajni ludzie, kasa na czas, na imprezach pełna profeska. Pozdrawiam wszystkich z Top Trendy
wiesiu 2011-06-17 18:03:32
Polecam Specgrom, wypłacalna i na dobrym poziomie firma.
edek od kredek 2011-06-19 11:55:54
jaka zajefajna firma kocham ją bardzo.
maciuś 2011-06-24 13:18:16
Firma kochająca swoich pracowników taka do rany przyłożyć. Zrobiłem sobie tatuaż z ich logiem na tyłku. Pozdrawiam i oczywiście bardzo polecam.
wera 2011-06-26 18:59:09
maciuś - 2011-06-24 13:18:16

kolega chyba ma obsesje, logo na tyłku no no!!! Firma ok, godna polecenia!
max 2011-07-12 09:53:19
Ludzie normalni, firma wypłacalna, pełna profeska, polecam
anonim 2011-07-16 12:19:26
bardzo bardzo najlepsza fajna firma jeszcze nie spotkalem takiej w swoim zyciu wyplaty na czas z pozlizgiem do trzech miesiecy duze perspektywy na przyszlosc pozdrawiam wszystkich pracownikow specgromu [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-07-16 12:51:40
bardzo bardzo najlepsza fajna firma wyplaty na czas z pozlizgiem do trzech miesiecy rodzinna atmosfera w firmie wszyscy szczesliwi i happy umowy o prace na kwote 300 zl + pelen pakiet socjalny i urlop na madagaskarze na koszt pracodawcy pozdrawiam goraco i cieplo polecam :*
ferdek 2011-07-24 20:53:22
Pewnie jestes z biura dlatego tak zal ci [usunięte przez moderatora] skiska bo troche pracowalem w tej firmie i wiem ze kazdy pracownik nie mial dobrej opini o tej firmie a poslizgi w wyplatach i umowa na 300 zl to porazka dobrze ze juz tam nie pracuje i mam teraz normalna prace z normalna umowa i kasa na czas zegnam ozieble[usunięte przez moderatora]
kazio 2011-07-28 20:37:38
popieram ferdek 100% prawdy
anonim 2011-08-01 14:05:38
Ja pracuje w tej firmie już kawał czasu i nie jestem z biura!!! Uważam też że nie słusznie mówicie źle o firmie. Pracowaliście bardzo krótko oczywiście jeżeli w ogóle pracowaliście w tej firmie a macie najwięcej do powiedzenia. Sam osobiście polecam firmę.
waldi 2011-08-03 19:22:30
Ja też oczywiście nie jestem z biura.
waldi 2011-08-05 12:03:38
Czytając to wszystko można parsknąć śmiechem, na tym forum piszą przede wszystkim osoby o " przeogromnym stażu pracy" , zmieniają kilkakrotnie prace w ciągu roku, nic im się nie podoba a najlepiej nie robiąc nic, dostawać kasę. Brawo panowie!!!
Polecam Specgrom. Firma na poziomie.
zenek 2011-08-06 08:30:42
te waldi zapomniałeś dodać że też nie jesteś z biura.A to podstawa to takie wiarygodne wtedy jest.
Ignacy 2011-09-16 14:54:43
Tak bardzo [usunięte przez moderatora].... firma pracuje w niej obecnie kolejny miesiac mija a kasy za lipiec nie widac a juz zbliza sie kolejna wyplata za sierpien a tu jeszcze chca przedluzyc o tydzien wyplate za lipiec super firma polecam grunt ze szefostwo kase bierze w terminie.
anonim 2011-09-16 19:33:17
Wiecie ze ta firma to blew nabijamy swoimi godzinami kase panom prezesom a nas maja w gleboko w dupie.Mysla chyba ze my nie mamy oplat nie trzeba nam na zycie ani na dojazdy do pracy po kit na kasa pracujcie za darmo abysimy my mogli korzystac tak pewnie mysla.Tyle obietow kase trzepia na nie chca wyplacic zarobionych pieniedzy ktore nam sie naleza wstyd sie przyznac ze sie pracuje w takiej firmie [usunięte przez moderatora]
spec 2011-09-28 21:11:14
to nie firma, to kabaret i na dodatek kiepski bo wcale nie jest mi do smiechu.
xxxxx 2012-04-19 15:28:08
Panie kolego żołnierzu, piszesz na firmę takie głupoty że aż rzygać się chce.Tak się składa że ja u nich pracuję już bardzo długo i wiem wszystko o waszej pracy ,którą wykonywaliście dla tej firmy.Ppowiec dlaczego nie napisałeś że podczas pełnienia służby jeden z was żołnierzy zszedł z pracy zostawiajac obiekt bez nadzoru i w tym czasie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okradli kontenery na kilkaset tysięcy a ty piszesz że uczciwie wykonujesz powiezoną pracę.A po drugie ja jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się żebym nie dostał swoich wypracowanych pieniędzy,a podstawą do wypłaty jest wypełniona lista personalna a z czego wiem to wy nie dostarczyliście takiej listy więc czego ty oczekujesz że na słowo ci uwierzą i odrazu Ci wypłacą, to jesteś śmieszny!!!!!!!!!!!!!!
alle numer 2012-04-24 18:35:06
Pojawia się pewna prawidłowość. Gdy coś ciężko udowodnić to pracownicy i pracodawcy piszą ,że płace są na czas, ktoś niedopełnił jakiś obowiązków,że firma jest cool itd. Gdy przedstawi się fakty,to żaden super pracownik nie broni firmy, nie przeprasza za kopanie bezdomnych,nie próbuje nawet się tłumaczyć,że to ktoś inny itp. No bo jak kłamać ,gdy o weryfikację wypowiedzi jest łatwo. Ta firma to farsa i groteska.
łysy 2012-04-26 11:36:11
Udzielam odpowiedzi na temat twoich zarzutów wobec kopania i bicia bezdomnych. Ja pracowałem tam na dworcach bardzo długo, od samego początku, super oczernić kogoś czyli nas pracowników nie będąc samym w tej pracy i nie znając jej specyfiki. Po pierwsze nikt nie kopie i nie bije bezdomnych, wywiad który udzieliły wolne media opierały się tylko na wypowiedzi dwóch bezdomnych z malborka. Nas nikt nie zapytał o zdanie i wypowiedź. Naszymi zleceniodawcami było PKP, to oni kazali zgodnie z regulaminem obiektu wyrzucać ich lub odsyłać do mopsu, natomiast w mopsie owe osoby piły w dużych ilościach trunki i także mops ich wyrzucał. Jestem ciekawy co ty byś zrobił gdyby taka osoba bezdomna siedziała na dworcu osikana i na pruta a jej zapach był tak tak nie znośny że nie dałoby się wytrzymać. Za nim oczernisz kolejny raz to najpierw zapytaj się jak wygląda taka praca.
zych 2012-06-27 01:39:47
mariusz.z - 2011-03-30 16:24:05

W tej firmie pracują normalni ludzie, nie zauważyłem nic negatywnego, może stawki powinny być większe, ale chyba tak wszędzie płacą. Przeszedłem z igielskiego i jest różnica. pracuje trzy miesiące. Nie narzekam. Polecam firmę.
Na firmę nie ma co narzekać.Pracownicy są w porzadku.Jedynie ta stawka 5 zł powinna być wyższa.Szczególnie za pracę w dni wolne i święta.
patryk 2012-10-18 20:25:24
Pracuje w firmie na imprezach. Praca przyjemna i dobrze płatna. Kase otrzymuje bez problemu. Imprez mają dużo warto u nich popracować. Polecam
ric 2012-10-29 18:36:00
Niestety ze smutkiem stwierdzam, że firma jest nie uczciwa. Nie reguluje swoich zobowiązań, ucieka się do różnych sztuczek.[usunięte przez administratora] Jednym słowem to oszuści więc uważajcie.
Frait 2012-12-10 15:46:19
SPECGROM to oszuści , zalegają mi z wypłatą 500 zł od czerwca,STANOWCZO NIE POLECAM...pracowałem w wielu firmach, ale to jak oni robią ludzi w konia to szok..moich 4 kolegów,z którymi zacząłem pracę w tej firmie również nie otrzymało jak dotąd pieniędzy..ten cały szef specgromu to kawał śmiecia
JUZ WAS NIE MA !!!! 2013-01-07 14:08:48
[usunięte przez administratora]
WSZYSCY KTORZY NIE DOSTALI JESZCZE KASY PROSZENI SA O PILNY KONTAKT !!!! SPRAWA W TOKU!!!!

OSTRZEGAM WSZYSTKICH POTENCJALNYCH PRACOWNIKOW

FIRMA NIE PLACI ZA WYKONANE ZLECENIA !!!
prezes 2013-01-10 18:37:24
ogolem w firmie bylo fajnie ale do czasu pieniadze byly dawane przez jakis czas ale nigdy nie w terminie czasami trzeba bylo sie upominac ale teraz jest jeszcze gorzej ludzie nie podostawali pienidzy za imprezy za sierpien a nawet za lipiec do tej pory niezostaly wyplacone wiekszosci osobom. nie odbieraja telefonow udaja ze nikogo w biurze niema a siedza tam prawie wszyscy pieniadze mialy byc wyplacone do konca roku 2012 i niezostaly do tej pory wyplacone bo caly czas jak to mowia trwaja rozliczenia oszukuja z pieniedzmi . ogolem bylo fajnie ale wszystko zniszczyli na wlasne zyczenie. w tym momencie firma to wielkie jedne bagno i odradzam w niej prace
adfsdf 2013-07-04 18:59:45
ale Specgrom czy tam grupa M2 juz chyba sie skonczyl, przeciez oni zadnej roboty juz nie maja.
Matky 2014-03-19 22:01:32
A jaki masz inny pomysł? Ciężko coś wskórać nie mając odpowiedniej wiedzy i argumentów. Jeżeli rzeczywiście Specgrom ma "problemy" z płatnościami, to trzeba ich jakoś zmotywować do tego.
jaspis 2014-03-23 11:48:53
to i jak podziałaliście coś w kierunku odzyskania pieniędzy od Specgromu czy na wpisach na forum się skończyło?
highschooller 2014-04-03 20:17:25
już myślałem, że tu mowa o jakichś siłach specjalnych czy wysokich rangą jednostkach, a to tylko ochrona...
heniek 2014-04-09 21:54:57
No tak, nazwa Specgrom może kojarzyć się z jednostka grom, ale to firma ochroniarska i nie powiedziałbym, że tylko.
Janek 2014-10-03 01:13:12
Firma "Specgrom Security Sp. z.o.o." powstała w wyniku przekształcenia „Biura Ochrony Specgrom Sj”. Specgrom Security jest koncesjonowaną firmą wyspecjalizowaną w ochronie fizycznej i technicznym zabezpieczeniu obiektów handlowych, zakładów przemysłowych, biur, działającą na podstawie koncesji wydanej przez Wydział Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jedyne co mnie niepokoi, to fakt, że ich strona internetowa nie działa.
anakin 2014-12-30 18:54:41
Od jakiego czasu strona Specgrom nie działa? może jest to oznaka jakiś problemów wewnątrz firmy, wiem, że branża ochroniarska nie ma ostatnimi czasy łatwo, zwłaszcza, że mają zmienić sie przepisy dotyczace umów śmieciowych. Bo przyznajcie, na jakich umowach własciwie pracujecie i jaka jest stawka za godzine?
robert 2015-01-16 16:35:52
cześć! dziś też szukałem strony specgromu żeby dowiedziec się o nich czegoś więcej, bo być może chciałbym podjac u nich prace ale strony nie widzę? z resztą tak samo jak kolega wyżej. Tylko czy to jest że ona w zawieszeniu czy w ogóle jej nie mają i wszystkiego trzeba dowiadywac się droga pantoflową?
Mahił 2015-03-22 17:42:55
No dobra teraz to każdą pracę wezmę - nie orientujecie się możę w sprawach tej firmy? bo wiem, ę chyba w tym miesjcu najwięcej się dowiem o pracy w specgromie, bo chciałym zostać z zawodu ochroniarzem i dowiedzieć się czegos o tej firmie. PRosiłym o inforamcję w tym temacie . Bo to dla mnie ważna sprawa.
maniek 2016-05-14 16:18:56
no i jak obecnie wygląda u nich sytuacja? szukam pracy i nic nie wiedze, oferty przestały spływać chyba i dlatego nie szukają ludzi.
Zostaw swoją opinię o Specgrom - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specgrom