Rosiak i Syn serwis Renault

Szczecin

Opinie o Rosiak i Syn serwis Renault

BOK-owiec 2010-12-15 13:52:58
Praca na serwisie nie należy do najłatwiejszych - ale daje satysfakcję jeżeli ktoś lubi pracę z klientami ,zarobki całkiem niezłe , kierownictwo w porządku , natomiast mechanicy tam pracujący - niestety jeżeli chodzi o charaktery - powiem szczerze - ciężkie przypadki - niektórzy wg mnie kwalifikują się do psychiatryka ....atmosfera ogólnie - nawet niezła .
Znam dużo gorszych firm , a mało lepszych - także cieszę się że u nich pracuję .
Były pracownik 2014-02-10 14:23:09
Ciężko nazwać to pracą ale dodałbym ,że to bardziej jako wolontariat praca w tej firmie...może nie najgorsza ale jesli chodzi o zarobki od roku odciągają (usunięte przez administratora) ludziom 10% z wypłaty a to można nazwać super praca ?
obecny pracownik 2014-09-04 13:13:00
Szału nie ma z zarobkami - ale nędzy też nie ma , ten podatek 10% funkcjonuje w wielu firmach w światku motoryzacyjnym . Najważniejsze , że dyrektor dba o ludzi (przynajmniej się stara) - gdyby nie on i jeszcze kilku fajnych ludzi to być może faktycznie myślałbym o zmianie roboty .Atmosfera przyzwoita , warunki pracy też nie najgorsze - najbardziej wkurza mnie praca blacharzy na hali dla mechaników - o tym , że powinni mieć oddzielną halę to się rozumie , ale chcieć to móc :) pozdrawiam braci mechanicznych :)
lolek 2014-11-27 15:59:23
Ludzie niech ktoś jeszcze powie,że podatek minus 10 % To fajna sprawa cieszmy się ze jest praca a 1,5 miesiąca w roku pracy za free to norma?2 rok to już trwa a.miało być tylko rok! Czy.można to zgłosić do.PIP?
do lolek 2014-12-15 17:55:00
Stary to jest kapitalizm wyzysk i wyzysk na każdym kroku jak sie ludzie sami nie zwolnią masowo będzie dalej to trwalo.
zonka 2016-04-22 11:38:04
narzekać zawsze jest łatwo . Myślę jednak że akurat przez to to Wasze zrobki się wcale nie zmienią. Niemniej Rosiak i jego serwis jest jednym z bardziej znanych w okolicy także jest potencjał w nich .
Zostaw swoją opinię o Rosiak i Syn serwis Renault - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosiak i Syn serwis Renault