Opinie o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sano Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sano Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

Pracownica

Ta firma to porażka... Tylko góra zgarnia kasę a o pracowników nie dbają za grosz... Starzy dobrzy odchodzą a nowi nie przyjdą Najniższa krajowa a na zmianie w sklepie 2 pracownice....

Jack
@Pracownica

Jedna na stoisku i jest do pomocy Pani kierownik

@Pracownica

W tej firmie zawsze tak było dół jest nieważny tylko góra się liczy oni nie narzekają oni dobrze zarabiają tylko kosztem waszym!

Prawda

Dlaczego inni pracownicy się nie wypowiadają co podoba wam się wasze wynagrodzenia 1500 zl na rękę pasuje wam to co!!!???

Od co

Mi zaproponowano 2500brutto plus dodatek 100zl czyli wychodzi 1900

@Od co

1900 netto to jest kpina za taką ciężką pracę to Ukraińcy więcej zarabiają gratuluję Ci ambicji haha haha!

Od co
@Prawda

Dla osoby która wciąż się uczy i podejmuje 1 pracę myślę że Ok, a kto chce gnic tam 15 lat i nic nie robi żeby było mu lepiej to już nie mój problem.... W necie tylko potrafią pisać i marudzić A rano i tak biegną do sano wykładać towar

@Od co

Zgadzam się w 100 procentach z Tobą pracowalem to wiem znam mentalność ludzi tylko ludzie z ambicjami mogą coś osiągnąć!

Prawda

Nie wiem o co Ci chodzi wyrazić się bardziej!

Fakt

Umowa o pracę i 1530złotych netto pasuje ci to zapraszamy jak nie masz ambicji to jesteś idealny kandydat.

Fakty

Czy ktoś chcę zarobić na początku 2200 netto a w ciągu roku 2500 złotych netto czekam na waszą decyzję.

Jachce
@Fakty

Daj namiar na taką firme

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sano Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Inżynier ds. rozwoju produktu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Fakty

Po 16 latach pracy w tym zakładzie 1600 złotych netto obecnie pracuje w innej firmie po 6 latach 3200 netto i co można możesz też tylko trzeba chcieć a nie siedzieć w próżni!

W przyszłym roku wzrasta najniższa krajowa do 2250 brutto. W Sano po piętnastu latach pracy zarabia się 2260 brutto. Gratulacje Panie prezesie za docenianie swoich pracowników. A premii uznaniowej nigdy nie było.

Prawda

Pracuję w tej firmie 12 lat na rękę biorę 1700 złotych napiszcie ile macie netto bo góra sobie zawyrza mówią że dają 1900 złotych netto to kto niema tej kwoty to niech idzie do biura żeby wyrównać do tej kwoty czyli większość jak ma 1500 zl to niech dają 400 złotych netto podwyżki cwaniaczki!

Zrezygnowana

Dziwić się że ludzie odchodzą z pracy... pracuję w sano od 5 lat i to co teraz sie dzieje to brak słów. Kierownicto wyrzywa się na nas za braki kadrowe, ludzie się zwalniają nowych pracowników brak bo oferują TYLKO najniższa krajowa a że lato w pełni to pracy jest sporo, pracujemy z okrojona obsada wiec mamy już dość... jak pytamy się o podwyżki to slyszymy ,że mamy byc wdzięczni że wypłata wpływa na czas na konto. Uważam, że to nie jest żaden argument, bo to raczej jest standard. Brakuje jeszcze tego żebyśmy prosili się o swoje ciężko zarobione pieniądze... śmiech na sali! Wymagania w stosunku do pracownika rosną z dnia na dzień. Np. Te ich kontrole "KOSZYKA" nie dość że nie mamy obsady, nie możemy wyrobić się z pracą to jeszcze musimy pilnować żeby "tajemniczy klient" nie włożył do wkładki jajek kinder niespodzianki zamiast jajka... i tylko grożą konsekwencjami. Góra nie interesuje się nami. Jest to przykre bo to my pracujemy na ich wypłaty.

Weronika

@anonymous, a co możesz powiedzieć odnośnie atmosfery panującej w firmie? Jak przedstawia się ten aspekt w relacjach pracownik-pracownik a jak pracownik-pracodawca? Powiesz nam coś więcej na ten temat? @Prawda, czy w trakcie swojego stażu pracy podejmowałeś rozmowy z szefostwem odnośnie podwyżki? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty?

@Weronika

Tak podejmowalem rozmowy z zarządem osobiście i za pomocą kierowniczki i góra to zignorowała to pszelalo czarę goryczy dlatego odszedlem ja i wiele innych osób!

Prawda

Szukacie ludzi do pracy na magazyn, kierowników,na kasy i obsługę wędlin i nabiał pracowalem w tej firmie 10 lat temu kiedy byla pełna obsada Ci pracownicy znali się na rzeczy ale zarząd nic nie zrobił żeby zatrzymać tych ludzi nie było podwyżek Ale góra o siebie dbała a o pracowniku zapomnieli to ludzie zaczęli szukać innej pracy pisze o zwykłych pracowników i kierowników jak ktoś z zarządu chciał by się dowiedzieć dlaczego ludzie odeszli to mógłbym powiedzieć więcej a to by się nie spodobało staremu zarządowi na koniec dodam czasem chodzę do sano na zakupy i widzę co się dzieje masakra niema przyrownania kiedyś a dzisiaj.

@Prawda

Tak to prawda bozbyli się dobrych pracowników nowi właściciele powini zrobić z tym porządek!

Weronika

@Prawda, czy aby na pewno nie da się powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego? Najczęściej bywa tak, że praca w danym miejscu ma swoje dobre i złe strony - bywają jednak i takie, które można uznać za obiektywne. Powiesz nam coś na temat benefiów pozapłacowych w tym przedsiębiorstwie? Czy takowe były dostępne dla pracowników w momencie gdy pracowałeś w firmie? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie istotna dla użytkowników forum.

@Weronika

NIE DA SIĘ . O WSZYSTKO TRZEBA SIĘ UPOMINAĆ NAWET O BENEFITY POZAPŁACOWE . JAK SIĘ NIE UPOMNISZ TO NIE DOSTANIESZ . NIE SZANUJE SIĘ W TEJ FIRMIE PRACOWNIKA . BENEFITY MOŻE I SĄ ,ALE JAK CHCESZ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ TO NIKT N IC NIE WIE NAWET NIE WIE DO KOGO CIĘ PRZEKIEROWAĆ Z ZAPYTANIEM . A BIUREK PRZYBYWA ASYSTENT ASYSTENTEM POGANIA W TEJ NASZEJ SIEDZIBIE A PODWYŻEK BRAK .

Prawda

Pracowałem w tej firmie nie polecam tego zakładu zmieniłem pracę i mam o niebo lepszą kasę !

Lila

Dżien dobry. Mam pytanie: co stało się z SANO na ul.Karlowicza, Koszalin? Ostatni czas robię tam zakupy i nie jest zadowolona, bo kupuje nie świeże ... już wyrzucała mięso mielone, bo śmierdziało .... a dziś kupiła dla dzieci ser i mało tego ze on już krojony w opakowaniu, śmierdzi i gorzki na smak.... Proszę zmienić coś bo tak być nie może !!!!!

KLEMENTYNA

ŻENADA LUDZIE KTÓRZY SIĘ ZATRUDNIAJĄ DOSTAJĄ TAKĄ SAMĄ PENSJE ALBO I WYŻSZĄ OD LUDZI KTÓRZY PRACUJĄ PO 20LAT . TYLKO ŻE JAKOŚĆ WYKONANEJ PRACY SIĘ RÓŻNI PANIE PREZESIE . GDYBY NIE FILAR STAREJ ZAŁOGI TE SKLEPY JUŻ DAWNO BY NIE ISTNIAŁY . A MY STARSI STAŻEM PRACOWNICY MUSIMY CHYBA ZACZĄĆ PRACOWAĆ JAK NOWI SKORO MAMY TAKĄ SAMĄ PENSJĘ .

@KLEMENTYNA

Cała prawda

Weronika

@anonymous, rozumiem konsternacje jednak pamiętaj, że opinie to wyłącznie wskazówki i sugestie. Niemniej jednak często mogą ułatwić podjęcie decyzji odnośnie aplikowania bądź nieaplikowania do firmy. Jak było w Twoim przypadku? Czy zdecydowałeś się na podjęcie zatrudnienia w "SANO"? Czekamy na Twoją odpowiedź. @Jozek, czy możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w "SANO"? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

@Weronika

Dodatków nie powinno się liczyć bo dzisiaj są a jutro ich nie ma .zmieniłem pracę gdzie są podwyżki a nie ciągle na najniższej krajowej.

Kurcze zaprosili mnie na rozmowę o prace do administracji, ale wasze opinie są miażdżące. Faktycznie praca dla Sano to porażka? Nie wyobrażam sobie mieć nie płaconej pensji na czas i proszenie się o nią. Dlaczego nie inwestują w pracowników i ich nie szkolą. Czy w tym kraju nie ma już normalnych pracodawców.:((

@anonymous

Co jak co .ale pensja jest zawsze na czas

Weronika

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś na temat atmosfery panującej w "SANO"? @Janusz, rozumiem emocje jednak postaraj się nie obrażać osób trzecich. Jak rozumiem jesteś pracownikiem "SANO"? Jak wygląda kwestia możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Podziel się z nami informacjami na ten temat. Twoja odpowiedź będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a także dla osób, które starają się o pracę w tym miejscu.

Janusz

Dlaczego mam wrażenie, że w każdym sano kierownicy mają problem z głową? Na ulicy Gierczak często spotykam panią Paulinę poza kierownikiem z emki, jest to jedyny kierownik na poziomie, który logicznie i metodyczne wytłumaczy o co chodzi. Pozostałych kierowników wysłałbym do tych państwa na szkolenie.

Weronika

@Pracownik, czy sytuacje o których mówisz mogą być spowodowane przejściowymi problemami w firmie? Jak rozumiem, według Ciebie ilość obowiązków nie jest proporcjonalna do wynagrodzenia? Czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem celem zapytania o ewentualna możliwość awansu? Jeśli tak, to czy takie rozmowy przyniosły skutki?

dd

bardzo fajna firma

@dd

Witam raczej nie jesteś pracownikiem tej firmy że mówisz ze fajna firma , W firmie jest coraz gorzej brak personelu do obsługiwana klientów a wymagania od góry coraz większe , brak motywacja do pracy pracujemy za najniższą krajową I nie mamy co liczyć na pidwyzkj ,mamy cieszyć się ze płaca nam stażowe które sami sobie wypracowaliśmy

Zostaw merytoryczną opinię o Sano Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Sano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sano Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042