Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

Eksponat

Panowie czy Kojarzycie tego gościa co był przed obecnym koordynatorem na muzeum ? Pytam dlatego że podobno zbiera po bydgoszczy ludzi na muzeum od nowego roku i rozmawiał już z kilkoma z obecnej załogi dlatego pytam, do nas jeszcze nie dotarł ale Jak byście mieli z nim kontakt to prosimy przekazać że chętnie porozmawiamy

Tomas
@Eksponat

Info przekazanie ale mówił że ma komplet bo dobralb od nas z 105 . Dzwoniłem i właśnie rozmawiałem

Tomas
@Tomas

Ale oczywiście resztą też jest zainteresowany , jak ktoś jest zainteresowany numerem bezpośrednim zapraszamy pod obiekt mamy tylko jego prywatny. Ale podobno jak był na rozmowach na muzeum to zostawił numer służbowy warto popytać wśród załogi u was z którą już rozmawiał

Sławek87
@Eksponat

Ja też bym chciał? Gdzie można się skontaktować?

Eksponat
@Sławek87

Ja znalazłem na fb. Gdzie jestem dogadany, w niedzielę błędzie zbierał dokumenty około 7.00 na Eksplozeum i wyspie więc będzie w bydgoszczy warto atakować bo jużma czterech z muzeów sześciu z szubińskiej i paru z miasta ale jeszcze potrzebuje a oferta jest dobra dla pierwszej grópy. Rodo ,ksero POF, le-broń, badania i masz po przetargu prasę bez względu kto wygra .

samaniewiem

Jest dobrze i bardzo dobrze, płace najlepsze w mieście. A ludzie, trzeba się przyzwyczaić.

Dudajew
@samaniewiem

Kasa to nie wszystko a różnica między tym co płacą na mieście a płacą tu jest naprawdę niewielka ale fakt najlepsza , Zadajmy sobie pytanie czy 50gr lub złotówka jest warte aż tyle żeby pracować w takim rozgardiaszu. Obietnice obietnice obietnice później nic nie pamiętam nie mówiłem nie obiecałem nie mogę bo Romek Bo dyrektor bo koszty,,,,,,,,,,,,,,,

vivo
@Dudajew

Jęczycie jak baby. Rozgardiasz to sami pracownicy robią. Jesli zależy komuś na robocie to umie docenić. Wszyscy umieją tylko brać ale jak trzeba dać coś z siebie to juz chętnyuch nie ma.

@vivo

A dlaczego my mamy coś dawać od siebie skoro Obiecuję się nam jak zawsze złote góry po tym nic nie wychodzi ściągało się Koleśnik którzy pracują tylko same nocki a osoba która chce się zaangażować musi niestety pracować same dniówki czy to jest normalne? Jeśli chodzi o rozgardiasz to bym dyskutował kto tak naprawdę go robi.

@samaniewiem

Jak im tylek lizesz to wiadomo że jest dla nich dobrze i dla ciebie też :D

pracownikkkkk
@Bonjour

Ale bzdury tu wypisujecie. Łomatko!

Bonjour

Oj chyba Impel straci trochę obiektów np sądy oj jak przykro :D

Bzdura

@Matex

to się zdziwisz z lekka :D

@Bonjour

Pewnie Gdzie jest wiatr Bardzo cię już wywalili albo jesteś do wywalenia za słabą jakość pracy dlatego się jeż wiatr wypisując te bzdury pimpel Był jest i będzie

@Matex

Bzdura i farmazon ty zapewnie jesteś super pracownikiem pucujacym do kierownictwa nie będę się wydawał w konwersacje z jakimś zerem

vivo
@Bonjour

Nie wiem skąd takie informacje macie. To jakiś fejk jest.

@Bonjour

No i jak z sondami nie miałeś racji

Miałem bo wygrali 2 raz Vigor tylko że nie mają tyłu ludzi żeby obstawić tepaku

@Bonjour

I to się bardzo zdziwisz nie popełniom tego błędu co ostatnio,

koala

Każdy może zmienić pracę na bardziej odpowiedzialną i o większych zarobkach tylko czy macie takie kompetencje?

Kryspin
@koala

Czy Ty wozisz czy oni ciebie wożą ps po ile chodzą u ciebie jajka

Pawełek
@koala

Albo zostać szefem tylko czy...............?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Kryspin

Podjąłem niedawno zatrudnienie na pewnym obiekcie i nie jestem wielkim znawcą tematu ochrony, ale troszkę za sobą mam, co prawda niedużego, ale doświadczenia. Wiem jestem tylko lub aż wartownikiem, który powinien wykonywać tylko polecenia i nie interesować się nieswoimi sprawami bynajmniej tak twierdzi pewna poczochrana pani na obiekcie. Ogólnie fajnie, że tu trafiłem tak misie wydawało, ale rzeczywistość przyszła szybko. Kasa piękna ba nawet jedna z najwyższych na miejscowym rynku, lecz to jedyne plusy tego miejsca za to lista minusów jest naprawdę długa począwszy od wodza, który jest wirtualny, bo rządzi ktoś inny, Rządzi ktoś inny, bo niema, kto ponieważ wirtualnego ciągle niema a jak jest to nic nie wie, taco rządzi tak naprawdę nie rządzi, bo żądzą jej znajomi, którzy maja szeroką ofertę usług począwszy od transportowych, czyli wożenia i przywożenia do pracy, zaopatrzenia, czyli dostarczanie wiejskich produktów np. największe wzięcie maja obecnie produkty prosto ze wsi można dostawać w zamian cały czas blok lub w gałęzi handlu w dziale Bukieciarstwa, kto kupuje to ma dobrze a kto nie na tory. Można teraz walić godzin do oporu nawet jak się nie chce, więc wypłata solidna, ale reszta trochę kiszkowata, niby prestiżowy obiekt a poukładany jak pierwszorzędna ochrona jakiejś budowy na prowincji pod lasem z niczego nieświadomym cieciem Ryśkiem na czele. Polecam to miejsce osobą, które maja wielki zobowiązania finansowe Inie mają wyjścia ze względu na stawkę, bo zarobić przy tych godzinach naprawdę idzie, ale jeśli ktoś szuka dobrej pracy gdzie będzie traktowany z szacunkiem i zrozumieniem a jego praca będzie szanowana i doceniana to moim zdaniem nie jest to miejsce, ale spróbować warto może ktoś jest z wioski z jajkami prosto od kurek, kocha bukieciarstwo lub posiada dobry pojazd wiec są szanse, że coś tu osiągnie.

Iha ha prrrrr prrrrrr hahaha

@ja

Nie śmiać się z kunia osły jedne

Q

O kim jest mowa?

@Q

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

@ja

Patrząc na wpisy i czytając je ze zrozumieniem to ostatnia myśl jakami przyszłaby mi do głowy że o kasę chodzi . Kasa jest dobra ale reszta.............? Miałem okazje popracować troszkę na 105 i za tego i byłego i powiem jedno ani jeden ani drugi nie budził zachwytu. Zastanawia mnie fakt braku zainteresowania góry tym co teraz się dzieje.Schodząc dziś z nocki dostałem propozycje napisania notatki na Z...... szkoda tylko że nie tak jak było tylko jak powinno być.ŻENADA

@=-=-

Co myślisz pod pojęciem u góry? Góra to Wrocław prezesi A nie Bydgoszcz. Chcesz to pisz do nich co się podoba A co nie. A notatka napewno nie jest dobra metoda rozwiązywania problemów. Coś o tym Pan W wie jeśli chodzi o donosy i wylapywanie ludzi nie mających nic z tym wspólnego.

@ja

Bydgoszcz -góra , pisać nie będę bo teraz jest wyłapywanie potencjalnie podejżanych. Notatka faktycznie jest bezsens tym bardziej jak jest podyktowana aby uwalić gościa .Jeśli chodzi o panów W czy K to dla mnie to samo. Proszę nieprowokuj do pisania ponieważ to głópi pomysł .

Placeknieprowokuj

@=-=-

wcale nie zamierzam prowokować ale takie sprawy jak wyłapywanie co masz na myśli? będą szukać ludzi co tu piszą i ich karać za to? nie sądzę 90 % tutaj piszących są pracownikami Impela albo byli a komentarze są jakie są tego się nie uniknie Pozdro

stary pracownik

Do Pana W to ty się chłoptasiu nawet nie porównuj

@stary pracownik

A co on jest dla Ciebie Bogiem czy jak? W czym niby jest dobry? W zwalnianiu ludzi? Haha nie bądź śmieszny porcelanowy chłopczyku

,,,,
@ja

Poczytaj wpisy to będziesz wiedział, w czym był dobry kiedyś ludzie byli zwalniani teraz sami odchodzą na mniej płatne posady byle jak najdalej.

@,,,,

wiem jak było nic nie muszę czytać :)

@ja

Co to się narobilo, wypowiedzenia lecą. Rozumiem że taktyka zaciągnięte prosto z działu windykacji. Pewnie teraz w końcu pojawią się upragnione notatki, bo jakoś do tej pory nikt nie napisał.

@=-=-

no co ty gadasz???? a niby ludzi nie ma :( Ciekawe kto obstawi posterunki jak są zwalniani

@ja

Ludzie są , kto powiedział że ich nie ma?(usunięte przez administratora)

@=-=-

To skąd te wypowiedzenia? O tak z nieba nie lecą szok :)

@ja

Lecą bo tyłek się komuś pali

Kierownik

@ja

Szoku zero, bo to pierwszy raz ludzie płacą za czyjąś nieudolność. Łatwiej paru zwolnić byle nie odpowiadać za swoje decyzje . Wszyscy wkoło winni ,paskudy jedne.

@Tomasz

a to hocki klocki sobie robią a później się okaże że urlopy i ludzi nie będzie

@ja

Nie wtedy będą obiecywane złote góry tak jak w tamtym roku.Pomagajcie będziemy pamiętać .Po sezonie zapomnieli co obiecali. Ludzi i tak nie będzie

@Obecny

zawsze tak było niczego specjalnego nie można się spodziewać podwyżki o ile? o 1 zł? hahaha śmiech na sali a chcieli po 0,40 miesięcznie tak to jest jak się zatrudnia kierowników nie mających pojęcia o obiektach z ulicy :) Pozdro dla normalnych

@ja

Podwyżki jakie podwyżki? Powinni w końcu płacić tak aby kasa się zgadzała bo ciągle są braki. Ale ostatnio słyszałem niezłego hita że nowy robi porządki po starym i dlatego ludzie zaczynają się odzywać .Takiej bzdury dawno nie słyszałem.

@Tomasz

Może i porządki jakie takie i robi ale nie ma dobrego wpływu na rozwój firmy. A żeby się kasa zgadzała to jeszcze długi okres czasu. To nie 20 lat temu stawki były inne.(usunięte przez administratora)

@ja

Jak to sa porządki to ja wolałem bałagan,prawda jest taka że o pewnych sprawach nie należy pisać ale czas pokaże jakie to porządki. Jak tam jesteś to wiesz o czym mowa.Zresztą Co to za firma gdzie szef zamiast siedzieć na obiekcie w dzień woli walić nocki i spać.

Dokładnie :)

Kaszub

Jakie układy z komendantem ba....e. Wszystko jest dobrze a córeczką to do pięt niedorastacie.

@Kaszub

Jasne napewno:) hahahaha w twoich snach

Pracuś
@Kaszub

Dobre , może niezadowoleni wzięli by się do porzadnej pracy, wylewanie pomyj w necie jest prostackie.

do Pracuś
@Pracuś

Może lizusy kierowników tak jak Pracuś by się w końcu ogarneli i gdy się mówi prawdę przychodzą i bronią wszystkiego co możliwe. Ale takie lizusowanie jest krótkotrwałe.

kto
@Faktor

kto

,...,..!

Jakie żeczy, przestań bzdury wpisywać. Popatrz że zmiany idą. Co niby chcesz ujawniać. Boli tyłek że one pracują lepiej niż niejeden kwalifikowany.Wyższe wykształcenie robi swoje nieuku!

,...,..!
@,...,..!

Skoro macie tyle do ujawnienia to dlaczego nieujawniacie? Gadać bzdury i pisać każdy potrafi ale jakoś faktów brak.Pózniej swoje nieprawdziwe legendy podciągnąć pod nieistniejące układy.

@,...,..!

Wyższe wykształcenie i praca w ochronie brawo hierarchii wyzszej szkoły robienia hałasu

A może lepiej się pisze niż wysłucha i 2 uchem wypusci

,,,,,,,,
@ja

Pani i Panowie a gdzie fakty. Bzdury wpisujcie i tyle w temacie. Oj jak niedobrze tyle przekrętów a faktów zero ha ha ha. Wielcy kwalifikowani pracownicy ha ha ha

@,...,..!

Rzeczy się pisze przez rz A nie żeczy kto Cię uczył w tej szkole wyższej? Chyba był taki sam poliglota językowy jak Ty ! Brawo inteligencją 100 %

@,,,,,,,,

Przekręty przekretami ale jakiś procent prawdy w tym jest hahaha Pozdro

@ja

Tak brakuje argumentów i faktów to chociaż ortografię sprawdzę. No cięcie gdzie fakty ,co brak?Tak jak myślałem wycie typowych kwalifikowalnych psyłdo pracowników ochrony. PROPONUJE UCZCIWIE ZACZĄĆ PRACOWAĆ

@..

Ale ja ci nie będę dawał żadnych przykładów większość co pracuje wie o co chodzi za dużo tym się nie interesuj. Tylko te pseudo pracownicy o których mówisz mają więcej w głowie niż ci co są na układach i wyższej stawce po znajomości. Nie mam chęci już pisać bo to żałosne i tak tego nie zrozumiesz. Ja pracuje uczciwie całe życie i nie mam Nowego samochodu domu na wypasie itd jak do tego chcesz porównywać szkoda słów na takie osoby co próbują się wywyższać A nie mają kwalifikacji i zielonego pojęcia o ochronie osób i mienia

@ja

Tak jak myślałem obwiniaż wszystkich wkoło że nie masz nowego samochodu itp.ale za to znasz perfekcyjne ortografię ha ha ha.Wymyślasz jakieś układy,przekręty które są fikcją próbowałeś porozmawiać z jakimś specjalistą np.psychologiem?Powinieneś spróbować bo widzę że zazdrość cię zrzera że inni mają im się udaje a tobie nie.

@..

(usunięte przez administratora)są wszędzie pamietaj nie chodzi o obwinianie tylko o fakty zresztą co ja będę się tlumaczyl komuś co robi parę miesięcy w ochronie jestem zdrowy ale ty napewno na lekcje ortografii musisz iść HAHAHAHA mnie zazdrość nie zżera tylko ludzka głupota i wysokie mmiemanie kims się w rzeczywistości nie jest tak jakbyś przyszedł/przyszła z produkcji czy nawet wiejskim listonoszem nagle staje się wielkim ochroniarzem co to będzie za parę lat hahaha

@,...,..!

Ale z wyższym wykształceniem to nie wiem czy to takie trudne zawieszanie kurtek i wydawanie kluczy lub praca przy biurku rozliczenia płac dzieciak z podstawówki by to potrafił hahaha

@ja

(usunięte przez administratora) Tworzysz leginsy które nie maja nic wspólnego z rzeczywistością. Przecież jakby to była częściowa prawda to ŻW czy OZ by interweniowały .ŻW kontrola-wzorowa,OZ kontrolowali wszyscy B/U.Kontrole wypadają dobrze ,ludzie zadowoleni tylko ty zawiedziony ha ha ha.

@..

ŻW powiadasz? Haha daj spokój z ich kontrolami śmiech na sali wszędzie układy układziki haha A zawiedziony? Nie zawiedziony A zdesperowany ahahaha ja nic nie muszę tworzyć każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o firmie przynajmniej nie muszę harować po 300 h 400 h soboty niedzielę haha wątpię żeby ŻW miały czas żeby czytać Ciebie jak I innych Teraz mnie tam nie ma ale wiem jak wcześniej odbywały się kontrole Nie musisz w nic wierzyć idź się pomódl do kosciola i proś o podwyzki bo za 2100 nie wyzywisz rodziny ani nie otrzymasz mieszkania

@ja

Utrzymasz miało być Na szczęście mnie już tam nie ma nie muszę wysluchiwac tych bzdur i mam święty spokój. Jak już wola odchodzić na spokojniejsze obiekty to odpowiedź sam czy życie w stresie, na muszce itd jest odpowiednie z kontrolami co teraz maja

Trzeba było się uczyć

@..

starałem się jak najlepiej :) mam zawód jaki mam i tego nie zmienię

@ja

To przestań atakować innych tylko to zaakceptuj .Mamy dobrych przełożonych nawet twierdzę że poprzedni szef i obecny są dobrzy. Jak jesteś niezrealizowany to aplikuj bo właśnie szukają szefów. Zamiast narzekać podejmij wyzwanie i pokaż że zrobisz to lepiej.Narzekać każdy potrafi.

@..

Ale ja nie atakuje tylko wyrażam swoją opinie, nie wrócę do tej firmy, więc nie będę nic aplikował. Zresztą za duża odpowiedzialność. Ja robię swoje i nie patrzę na innych. Tylko denerwuje mnie to że ktoś ma większe przywileje bo jest czyjąś córką, synem itd i może wszystko o to chodzi. Nie będę srał w swoje gniazdo bo z tą firmą skończyłem dawno współprace.

@ja

Już nasrałes to po pierwsze, po drugie przestań zabierać głos w sprawach które Cię nie dotyczą. Tak patrząc często zmieniasz front moim zdaniem jesteś .plackiemjackiem

@..

ale ja poruszyłem temat w czym byłem dobrze znanym temacie. nie mam ochoty już tu pisać bo i tak będziecie swoje bidulić. do roboty Pany w czym niby nasrałem? że powiedziałem prawdę? dobra koniec dyskusji nie mam czasu na konwersacje jak nie kumacie.

@ja

Kumam i właśnie cię rozszywrowałem

@..

to chyba źle rozszyfrowujesz ale cóż ok

@ja

Wiedziałem że jesteś(usunięte przez administratora) ale aż tak

@..

mówisz o sobie???? to kim niby jestem??? hahaha

Nikim

@..

ale podaj chociaż imie ksywe albo coś

Widzę inteligencją nie grzeszysz

@..

Chciałbym żebyś mi tak w twarz powiedział :)

@ja

Wystarczy zmyśleć jakaś historyjkę żebyście tak reagowali komentarzami brawo twórczości this is prank bro @Admin pousuwaj te zbędne komentarze bo rażą w oczy jak się patrzy szkoda nerwów trochę rozsadku niech się firma rozwija życzę jak najlepiej Pozdro

Hehe dobre dobre :D uciekam przed ludźmi oj chłopie chłopie skąd ten diler

Jak narazie ty robisz z siebie durnymi wpisami więc o czym mowa? Mówiłem że to był prank A Ty łykasz jak pelikan nawet mojego imienia lub pseudonimu nie potrafisz napisać więc oszczędź sobie wstydu ty nadal myślisz że to prawda? Bez odbioru

@ja

Niedługo będzie wiadomo czy to wkręt, sam pisałeś że jakaś cząstka prawdy jest.Zobaczymy ile 24 ściemnił OZ bo nie wierze że nie widział. Grafiki wiszą oficjalnie z służbami 24 godzinnymi gdzie wszyscy koło tego chodzili może stąd komentarze że jest dogadane. Święta na NS ludzie z zastrzeżonymi skolei łączone służby po 24 lub 18 godzin więc twierdzisz że to wkrętka, ciekawe.Ja kończę z wpisami bo sama góra prowokuje do działania innych. Schodzac z posterunku słyszałem że jast napisane pismo łącznie ze zdjęciami grafików ale do kogo nie wiem .żucanie komentarzy że piszcie sobie gdzie chcecie przynosić musi taki skutek.Jestem ciekaw co z tego wyniknie

@Rozsądny

Nie można coś napisać w Żartach bo ludzie zaraz biorą to jako prawdę teraz będą jakieś dochodzenia wpisów gdzie 90 % komentarzy moim zdaniem powinno być skasowane Trochę luzu A nie spinanie niepotrzebne po co to komu lepiej żyć w zgodzie niż się kłócić co chwile kończę też ta polemike bo to nie ma sensu każdy ma swój rozum i powinien wiedzieć co robi Miłej pracy dla wszystkich

@ja

Sam nakrecasz spiralę potem twierdzisz że to żart. Masz racje lepiej żyć w zgodzie ale Trzeba było myśleć o tym wcześniej. Piszac takie Bzdury musiałeś przewidzieć konsekwencje bo podobno myślisz. Proponuje Zamilcz bo twoja głupota odbije się innym.

@Rozsądny

Napisałem co myślę o firmie A nie innych koniec tematu szkoda czasu

@Rozsądny

A jakie to konsekwencje sa za pisanie gdzie każdy może napisać o firmie?

Regulamin forum itp.

@Rozsądny

Wystarczy poprosić admina o usunięcie komentarzy i po wszystkim @Admin jeśli można proszę o zrobienie porzadku i usunięcia komentarzy

@xyz

Sami zauważyliście to teraz pijcie.

@Rozsądny

Przeczytaj post szreka poniżej tam znajdziesz odpowiedź .

@Rozsądny

To większość osób powinna z tego artykułu odpowiadać zresztą kto by chciał rece brudzic na jakieś wpisy, raczej nie uważam tego jako pomawianie A glupi żart któregoś z kolegów RODO jest A pseudonimy imiona itd nie są zgodne więc.... A tam szkoda gadac

@xyz

Ok jeśli wyraziłem kogoś swoimi wpisami to z góry przepraszam jest to mój ostatni post więcej nie będzie ponieważ nie zamierzam psuć reprutacji firmy To było wymyslone żadne pomawianie nawet tego nie zamierzam robić Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Ładnie odszczekaleś

Wzajemnie :) dałeś głos posluszny

Waruj niewarcz

Żałosna odpowiedź

@ja

Jak mówił Napoleon-jogibabu biedny miś hahaha,

Hahaha

@ja

A szrek by oddał-jak mi ciebie żaaaaasal .To były czsy........ ........ Ale to było i nie wróci.

@Rozsądny

Żal z jakiego powodu? Były niestety nie wrócą te czasy a było ok ciekawe służby

Stary ale jary
@xyz

Przesrane mieli wszyscy po równo bez układu, a ten twierdzi że robi porządki po szreku hahahaha

@Stary ale jary

O co chodzi z tymi zdjęciami grafików i pismem co znowu ?

@xyz

Tak do końca nie wiem, trzeba uzbroić się w cierpliwość a czas pokaże. Ja to olewam bo mam propozycję pracy więc żegnalski ale myślę że będzie głośno

@Rozsądny

Będzie dym a pikanterii jeszcze dodała akcja z kasą oraz wyrównywanie rachunków między lufzmi.

Czyli były donosy głównie o sluzby 24 godzinne i o kasę ? Czy o co chodzi

@xyz

Jakie wyrównywanie rachunków co tam się robi chopy

PIP itp.

samaniewiem
@Tomasz

wiśta wio,płacą dobrze.a są wolne etaty na240godz.

Jarek

Ale bzdura, 240 godzin hahaha tylko że w okresie grilowym

Kosa
@Jarek

Nie sezon grilowy tylko idzie majówka oraz święta

Robson
@Kosa

Jak Tak dobrze płacą to dalszego szpady i podpadziochy wracają?Gratulacje za ostatni powrót ale oczywiście legenda ta sama co poprzednie bajki wracających wcześniej .Zrezygnowałem bo Napoleon mnie prześladował bo kazał dmuchać w żółtą tubę a ta również świeciła złośliwie na czerwono.

Zawiedziony

Praca w Implu jest spoko, w Bydgoszczy nie polecam tylko obiektu JW na Szubinskiej 105 tam całą atmosferę na tym obiekcie psuje JEDEN człowiek który od lat jest nie do ruszenia a centrala nic z tym nie robi, facet jest chyba chory psychicznie to co wyprawia i jak traktuje ludzi woła o pomstę, wielu dobrych pracowników stracił Impel przez tego pana Napoleona "Napartego"

SOLIDNY
@Zawiedziony

Wiem o kim piszesz, to prawda ten typ ma na@#ane w głowie a góra go trzyma dla mnie to jest parodia! Niby nie ma układów a jednak góra go trzyma.

Głos rozsądku.
@Zawiedziony

Najpierw spójrz na siebie, potem oceniaj innych. W taki sposób można napisać o każdym. Jakieś konkrety?

@Zawiedziony

Panowie dziwie się takiej opinii jeśli tacy dobrzy odchodzili przez Napoleona to dajcie konkretne przykłady. Mi przychodzi parę osób czyli ochraniaczy bo pracownikami ochrony ich nazwać nie można bo obraziłbym innych tych naprawdę porządnych. Pamiętam jak jednego super pracownika przenieśli do działu windykacji na wały (wiadomo gdzie) i tylko słychać raz po raz że zapił. Teraz jest przeniesiony , był praktycznie wszędzie, Wały, Toruńska, Wyspa itd, i tak regularnie średnio co miesiąc. W ostatnim czasie pan bohater pełniąc mocno zmęczony służbę na wysepce ściągną straż, policję bo odpalił się alarm pożarowy , słyszało całe miasto cała wyspa, nawet pracownicy na innych posterunkach a nasz najlepszy ten skrzywdzony przez Napoleona nic nie słyszał, mimo że był w środku. Pewnie dlatego że ma traumę po niesłusznym wywaleniu na zbity pysk z Szubińskiej i dlatego tak często używa środków znieczulających. Jak sięgam pamięciom jak kogoś wywalali to mieli za co, jak ktoś rezygnował to przez to że tam trzeba przychodzić trzeźwym i pracować uczciwie na swoją kasę . Pamiętam że też zrezygnowali z dorabiania ludzie z lasu, pewnie przez Napoleona? (usunięte przez administratora) prawda, zrezygnowali bo w lesie można wszystko, pracować po 48h, nikt nie biega z alkomatem tak jak na 105, i można nic nie robić, a jak pada oficjalne pytanie dlaczego nie bierzesz służb na 105-bo to przez Napoleona. Nie przeszkadza praktycznie nikt Wesoły ,Napoleon, Bizon itd. bo pracuje normalnie, przychodzę na czas, wypoczęty (wiadomo o co chodzi) i pracować a takie bzdury to piszą śmierdzące nygusy którym ciągle źle i nawet wyprać gaci i skarpet nie potrafią . Teraz przyjdą piękne czasy, Wesoły odszedł, Napoleon podobno idzie też (pewnie do Wesołego bynajmniej tak mówi windykator ) i wrócą rzesze skrzywdzonych przez lata ochraniaczy. Swoją drogą miałem ostatnio parę dniówek, widzieliście gdzieś nowego szefa ? Ja tylko raz widziałem jak galopował na wartownie i po 25 minutach z powrotem. Ludzie mówią że jakby przyszedł z Panią T. to byłoby ogarnięte bo sam to jest cienki a sądy i resztę to ona przecież nadzorowała , wiedzą o tym wszyscy oprócz góry. Teraz windykator szuka następnych naiwnych aby pracowali na jego konto.

@Zawiedziony

Juz nie pracuje pan N.J zwolnił się sam ale czy ja wiem czy bedzie lepie tu bym dyskutowała on trzymał wszystko w ryzach teraz powiedział p. N. Będzie panowała (usunięte przez administratora) i chyba zgadł pozdrawiam

@Zawiedziony

Niestety i na szczęście Impela Napoleon nie będzie robił u Shreka bo się dowiedzieli co nie co o Napoleonku w Orlenie miał kwitek I już to nie ma bilet na lepszą pracę Windyfikator też nie dał sobie zagrać po układzie Shreka z Napoleonkiem latające krzesła co mu pozwalano poniżanie ludzi i robienie z nich (usunięte przez administratora) deszcz czy nie deszcz upał trzeba stać i machać do kamery że jesteś obecny na 105 już powrotu nie ma została mu tylko biedroneczka po 15 h stania we Fordonku A taka dobra fuche miał mu załatwić ahh

@Life is Life

Jacy wy jesteście dziwni strzelanie sobie w kolano bo jak N był to trzeba było stać czyli za windykatora nie trzeba. Szczyt durnoty sami na siebie donosicie.SZrek jest w Naftorze a nie w orlenie i N też niby coś ale wielkie g......no. .

Na ll
@Life is Life

Przecież N jest u szreka dow.zmiany .wiem bo sam od września idę dorobić szału niema ale będę niezależny Dosyć czas działać jest OWC.poczta itp. Idąc na etat sam będę mówił kiedy przyjdę na105 .Tylko patrzeć jak OWC wejdzie na wojsko

@Ns

Wszędzie trzeba stać ale nie fałszować się jak Napoleon czy jest czy nie posterunku to oczywiste jest komunikacja radiowa I telefoniczna a nie pajacować przed kamerami i robić z siebie błazna Ja mam info z pierwszej ręki że N nie ma w naftorze ale jak wiesz lepiej to ok na 105 już tez nie zawita

@Life is Life

Oj to jak się ktoś zwolni to niema powrotu Pani I.F to już takie sposoby mamy na robienie niewolników z ludzi Wstyd. Oby nie było powtórki historii błędzie kolejny kop od pracowników.

Nsll
@Life is Life

O czym ty piszesz. Telefonów niema.radyjka słabe a jak stoję czasami na zewnątrz to zostawię to bez komentarza. Jak nie wiesz to jesteś Jackiem plackiem bo pojęcie nie masz o faktach tylko otkrecasz głupotę którą wczesnej napisałeś.

@Nsll

jak tam jesteś to powinienieś wiedzieć co jest 5 z radiami zabolała cie prawda i tak zostanie.

@Life is Life

Prawda jest taka że sami się grzebiemy. Była cisza i spokój to trzeba pojeździć po Napoleonie bo jest okazja .Najlepiej tu bo osobiście brakowało jaj . Cwaniaczki którzy nic nie umieją oprócz szczekania na forach. Przecież mogliście zostać dowodcami to nikt nie chciał bo książki byście niepotrafili dobrze wypisać. Ja nie mogę bo nie chce ale szansę miałem i sam zrezygnowałem. A Napoleon jeszcze kiedyś wróci . Jeśli chodzi o prawdę to popatrz jak teraz jest i sam oceń dla leni bomba ale jak coś się wydarzy to nie Bedzie tak wesoło jak będziesz odpowiadał za jakiegoś kolegę który przyszedł dorobić i się w kontenerze na budowie wyspać zamiast pracować

@Life is Life

Nie ty o tym decydujesz kto wróci i kiedy.piszesz o orlenie zaraz o Naftorze a masz informację z pierwszej ręki proponuje zmienić rękę albo puknac barana tym pustym łbem

@Lis

Puknij sie w głowę może ci przejdzie dorabianie po 400 h bo co za dużo to nie zdrowo

@Ns

Lepiej nie umieć książki wypisać niż donosic na kolegów że zrobił to i tamto

@Life is Life

Pudło ja dorabiam mniej bo na luksus jak będziesz miał emeryturę to złapiesz co to być niezależnym

@Lis

Co niektórzy widać mając emeryturę 3000 za mało ale ok Do emerytury jeszcze ho ho luksusy mają ci co nami rządzą my pracując na ochronie raczej tego mieć nie będziemy

sarna
@Zawiedziony

TEN JEDEN CZŁOWIEK O KTÓRYM PISZESZ PAN JANUSZ BYŁ BARDZO DOBRYM DOWÓDCĄ JEŻELI KTOŚ PRACOWAŁ TAK JAK POWINIEN TYLKO PIJACZKI I LENIE BYLI PRZECIWKO NIEMU , ALE TERAZ JUŻ ODSZEDŁ Z IMPELA SZKODA

Lawa
@sarna

Super że poszedł teraz jest fajnie .czekamy na zmianę na posterunkach po 20 minut.bo inni wolą pospać zamiast zmienić kolegów. Bawimy się w chowanego na obiekcje bo szukamy innych aby ich zmienić. Cudownie tego brakowało, myślisz że idziesz do domu zaraz nie idziesz bo ktoś nie przyszedł lub zmienili grafik 5 godzin wcześniej bez informacji.Pieknie po prostu pięknie tego brakowało. A jak chcesz pracować normalnie to cie zniszczą, szefostwo służbami a koledzy komentarzami .No fajnie jest .

Cisza
@Life is Life

Domino przestań nakręcić to się uspokaja

@sarna

Fakt nie sądziłem że przyjdę czasy kiedy będą jedni nagrywać drugich,albo robić zdjęcia dowódcą jak śpią . Schodząc z dyżuru można usłyszeć kto i ile zebrał materiałów na drugiego . Atmosfera fajna odszedł Napoleon , szrek to sami sxukamy komplikacji . Teraz są klany które zaczynają walkę o wpływy na obiekcie. Jeszce trochę to sami się podpiep....... po to aby mieć coś do powiedzenia,

Poufny
@Zawiedziony

Tak mieliśmy szefostwo które nas gnebilo a teraz mamy szefostwo które przed nami ucieka.

Pyton
@Zawiedziony

Piszcie że szrek miał układy i góra pozwalała robicmu co chce. To gdzie jest góra teraz ? To co teraz powiecie ? Ten to ma dopiero układ ale balon rośnie zaraz pęknie bo pracować po prostu się nie da. Wracają ludzie którzy kiedyśi donosili czyli nawet pan sms powrócił. A szefo jak nakręcony w kółko bo szrek ,bo szrek , bo szrek . Szreka niema trzeci miesiąc a ta strategia przestaje się sprawdzać.

@Pyton

No pięknie szefo będzie pracował jako wartownik szkoda ze dopiero teraz kiedy wchodzimy na prostą. Pewnie skończy jak szrek na 300 godzinach. Każdy by chciał przyjść na blok pospać powinien popracować na zewnątrz to zmienilby zdanie o naszych zarobkach . Na koniec mam pytanie. ile godzin płatnych jest zaliczane na strzelaniu ?

Wilk
@Sobota

Miał być wrześniowy pogrom noi proszę szefuncio sam musi walić dyżury ha ha ha ha. A krzyczał że pozamiata teraz sam dymie służby ha ha ha

Szeryf
@Wilk

Zamknąć gęby i pracować cięcie ja wam uczy się niekazalem A jak źle to wyjazd

Ten
@Szeryf

Szeryf ....jaki szeryf - no tak jak zatrudniają niepełnosprawnych umysłowo i dają im broń strach pomyśleć co będzie się działo dalej...

Szeryf
@Ten

Przedstaw się albo przyjdź to zobaczysz jaki szeryf. Nikt tutaj łaski nikomu nie robi nie pasuje tonie możesz się zwolnić

Tati
@Ten

Nie rozumiem niektórych niezadowolenia ponieważ firma również ma wiele pozytywnych zalet tj. Kasa na czas, fajna atmosfera, szefostwo do dogadania, elastyczny grafik itp.Pragnę zauważyć że nasz pracodawca jest liderem na rynku już od wielu lat. Trzeba podkreślić że jakość wykonywanej usługi jest naprawdę na wysokim poziomie a podejmowane decyzje przez kierownika są zawsze trafne i skuteczne w realizacji kontraktu. Warte wspomnienia tutaj jest wieloletnie doświadczenie tego człowieka zdobywane podczas realizacji wielu strategicznych kontraktów gdzie poziom usługi był zawsze na bardzo wysokim poziomie. Zaangażowanie obecnego kierownika przekłada się na miłą atmosferę wśród podległych pracowników którzy widząc determinacje szefa również zaczynają się angażować biorąc przykład z góry .Na koniec trzeba powiedzieć że mało jest w firmie osób które potrafią w taki sposób zarządzać zasobami ludzkimi dlatego uważamy że wybór Pana J na to stanowisko był strzałem w dziesiątkę. Negatywne komentarze pojawiające się są co najmniej niesprawiedliwe, jako pracownik stwierdzam że na obiekcie panuje miła i rodzinna atmosfera a naszym priorytetowym celem jest dążenie do zadowolenia klienta . Jest to nie tylko moja opinia ale 99% pracowników którzy mają szczęście współpracować z nowym szefem będącym tak wielkim fachowcem z wielki bagażem doświadczenia zdobywanego przez lata ciężkiej pracy.

@Tati

Chyba tą opinie sam J . sbie napisał może tak ma wielkie ego że tak się czuje prawda jest taka nic nie wie co wokołoniego się dzieja i tylko musi miec pomagerów którzy robią za niegobo sam nie jest w stani taka jest opinia 99% pracowników ochrony

Ekipa
@Sarna

Sarna przestań wypisywać takie bzdury. 99% jast zadowolonych a 1% to takie puste sarny tęsknocie za starymi czasami. Osobiście uważamy że tati ma rację bo widać profesjonalizm i doświadczenie po szefie gołym okiem. Na koniec powiem krótko że widać zaangażowanie po obecnymi kierasie .

Eryk
@Ekipa

Ale jestes głupi Ekipa bardzo głupi nawet wiem kto sie podszywa za Ekipa śmiać mi się chce tak bardzo chce mi sie śmiać profesjonalizm 99% jak można być tak płytkim lewackim nikim

Ekipa
@Eryk

Co eryczku tesknota za wesołym i na poleonem? Przyjmi że stare czasy przeminęły i nie zwrócą podkreślam nie zwrócą. Boli że układy zgasly i wreszcie jest ok.Jestem ciekawy czego tak wyjście i odpowiedź jest jedną-w głowach się pozwoliło od tych stawek .Ciekawe co masz matolku do zarzucenia nowej kadrze. CHYBA TO ZE JEST LEPIEJ

Szrek
@Zawiedziony

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. Pomawiany podmiot nie musi być wskazany imiennie, jeżeli, biorąc pod uwagę inne okoliczności, można go zidentyfikować (wyrok SN z 23 października 1936 r., 2 K 852/36, RPEiS 1937, nr 4, s. 848). podmiot nie został wskazany,ale wyraźnie opisany, cyt.- Napoleon,Pani Furia,Domino,Szrek i jeszcze kilka innych w tym pierwsza litera nazwiska. w ten sposób wszyscy pracownicy mogli go zidentyfikować. Pozdrowienia od kapsla starzy pracownicy go powinni pamiętać.

@Zawiedziony

Dobrzy to odchodzą teraz ! Kolejna osoba poszła do Wesołego czyli licząc razem z poprzednimi to już czwarta .Wiem że jeszcze odejdą dwie i to NSY ale tak wielu wraca że niema co z ludźmi robić. Ja zostaje bo bawi mnie jak ludzie którzy walili z D......y na starą ekipe teraz żałują. Wesołego firma odstrzelila jak łosia bo dostał zakaz dodatkowych godzin a nowy robi dodatkowe,mało tego Pani T.miala zakaz teraz pracuje ito po17 służb w miesiącu ot taka polityka. Teraz muszę zapisać się do jakiegoś klanu bo samotnie nie mam szans przetrwać i skończę na mrozie .Bezkrulewie kto zbierze większą kupe ten rządzi .Największym fenomenem głupoty jest sam wesoły mimo ze firma go wydymala jeszcze ich broni.

@Na własne oczy

@Na własne oczy Twój komentarz na pewno stanowi bardzo istotny wkład w tę dyskusję, ale pamiętaj, żeby nie używać tu żadnych danych personalnych - nawet pseudonimów. Może zdradzisz nam na samym początku, na jakim stanowisku pracujesz w Impel Security?

Pracownik ochrony

@Na własne oczy

Serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Ale skoro pracujesz już w Impel Security od pewnego czasu, to dobrze byłoby, jakbyś napisał nam jednak coś więcej odnośnie warunków zatrudnienia w tej firmie. Jak na przykład przedstawia się atmosfera między jej pracownikami?

@Monika

Droga Monika poczytaj opinie i wszystko będzie jasne. Faktem jest, że pewne wpisy są przesadzone, ale niektóre trafne. Atmosfera jest nieciekawa, ponieważ wszyscy z sobą konkurują o przywileje na obiekcie. Trzeba powiedzieć tu jasno, że oczekiwaliśmy zmian, bo sądziliśmy, że jest przegięcie w kierunku wymagań, ale dziś można stwierdzić, że kiedyś od wszystkich wymagano równo dziś są lepsi i gorsi. Nieładnie, że winę wszyscy zwalają na jedną osobę, ponieważ ona robi tylko grafiki, postawmy się w jej sytuacji, która zresztą jest nieciekawa, ponieważ są braki kadrowe a z 15 minutowym wsparciem na dobę od osoby, która za to odpowiada jest to nie do opanowania. Dziś ważniejsze jest to jak ktoś odchodzi czy idzie do Marcina nikt nie pyta, dlaczego podjął decyzje o odejściu i jak temu zaradzić, aby utrzymać ludzi. Co prawda przychodzą nowi, ale bilans wychodzi na zero Ostatnio spotkałem namieście byłego naszego szefa i powiem krótko w życiu bym nie pomyślał, że ucieszy mnie jego widok i wcale nie, dlatego że go wykopali wręcz odwrotnie.

@Na własne oczy

Oczywiście czytam Wasze opinie z zapartym tchem. A każdy z Was wnosi coś zupełnie innego do dyskusji, dlatego też jestem taka dociekliwa. Wiemy już, że atmosfera w Impel Security według Ciebie nie należy do najlepszych. A jak wygląda kwestia wysokości wynagrodzenia podstawowego - jest już w miarę atrakcyjne?

fgd
@Sarna

Zgadł na pewno bo panuje

Szczecha

Mamy nadzieje ze zrozumiesz nalantow

@Szczecha

Szczecha, pogieło ?

Alek
@Szczecha

Nie wraca, potwierdzone i niech tak zostanie

o.o.

słyszałam że szrek ma wrócić. czekam na niego ;) ja nie narzekałam .

@o.o.

Bzdura, rozmawiałem z nim w tamtym tygodniu gdzie stwierdził że impel jest ok. ale teraz ma lepiej. Pytanie do czego on ma wracać ?

Świerzak

Co myślicie o okresie świąt ?Ja negatywnie bo takiej masakry jeszcze nie było. Niby fajnie bo jest luz ale jak walnie to będzie na nas. Byłoby fajniej gdyby dobre miejsca obdtawiali wszyscy a nie rodzina i przyjaciele góry.

@Świerzak

Właśnie rozpoczynam dyżur ,jest dobrze ponieważ są na nowo obchody. Dziwią się ze jest atmosfera do bani lecz odpowiedzieć jest prosta. Jak się raz pozwoliło siedzieć przez pół roku na wartowni to teraz ludzie nie wyjdą. Zatrudnia się nowych obiecujac złote góry czyli bloki, posterunki dochodowe,elastyczne grafiki itp. Potem jest odwrotnie to nie rozumiem zdziwienia że zaczynamy walczyć z niedotrzymywaniem słowa. Ja zostawiłem pracę co prawda mniej płatną ale spokojniejszą bo miało być wspaniale. Trzeba dotrzymywać słowa .

@Nowicjusz

Jak rozumiem - jesteś osobą, która od całkiem niedawna pracuje w Impel Security. Jednak, jak widać, zdążyłeś wyrobić sobie jakieś zdanie o tym pracodawcy. Jak oceniłbyś poziom zarobków, które uzyskują tam właśnie nowo zatrudnione osoby? Można już je uznać za w miarę korzystne? Liczymy na Twoją dalszą aktywność na tym forum.

@Nowicjusz

Dajcie spspokuj Mateuszek toten trep z donośnym głosem który przechodził pomagać na NS Wszystko wiedzący i głupio mądry. Wszystkie rozumy zjadł ale wszystko wy....ał.

KOEDYŚ BYŁO LEPIEJ

Panie kierowniku gdzie byli pana ziomkowie w święta? Ģdzie przepadli ludzie walczący o sprawiedliwość?

@KOEDYŚ BYŁO LEPIEJ

Jest to komentarz, który w znacznym stopniu odbiega od tego, czego powinien właściwie dotyczyć. Nie ulega jednak wątpliwości, że jesteś pracownikiem firmy Impel Security. Dlatego najlepiej zrobiłbyś, jakbyś pokrótce opisał Nam warunki zatrudnienia, jakie są w niej zapewniane pracownikom. Czy obowiązują Was jakieś cykliczne szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe? Proszę, wypowiedz się na ten temat.

Mateusz
@KOEDYŚ BYŁO LEPIEJ

Pozwolę sobie odpowiedzieć na twoje pytanie mam za sobą sporo lat w ochronie i co z tym się wiąże praca w rożnych firmach i nigdy nie było tak żeby nie było problemów z obsadą na służby w dni świąteczne twoje i innych kolegów że to wina szefa są porostu nieporządku. jak się domyślasz pracowałem i za tego szefa i poprzedniego na rożnych obiektach Impel w tym na 105 byłem i chodzikiem i na budynkach o których tak ochoczo się wypowiadacie ze tam się śpi Ja nigdy nie spałem i tak na prawdę wolałem chodzić bo czas szybciej upływał chciałbym tym malkontent przypomnieć że za to mi i wam płacą.Tak w ogóle komu nie zdarzyło się nie przysnąć na posterunku niech pierwszy rzuci kamieniem. Od razu uprzedzę złośliwości z waszej strony ani Marcin ani Jacek nie są moją rodziną ani ziomkami po prostu koledzy z pracy tak jak wy .Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na nowy rok

@Mateusz

Są zasadne bo jak ludzie są potrzebni to super jak już nie to traktowani są jak śmieci. Potem zdziwienie że święta wyszła kiszka.

@Tomasz

zauważ gdybyśmy się bardziej szanowali to nie było problemu z świętami kto ma być chodzikiem a kto w budynku byłem na takim obiekcie byliśmy jak rodzina i do dzisiaj wspominamy ten okres

@mateusz

Rodzina to teraz jest .Kuzyni,Kuzyni,córki itp.Bez powiązań jesteś chodzikiem .kiedyś jak dawałeś coś od siebie to miałaś lepiej np.stałą liczbę godzin.Dziś latem pracowałem po 280godz. Pużniej po 180 godz.bo są znajomi a w święta to najprościej trzy służby i sylwestra.Teraz znów wrucili kumple i godzin niema.Tu nie chodzi że my się nieszanujemy tylko nas nie szanują.

@Nowicjusz

jeśli chodzi o rodzinne nie bym się nie czepiał każdy gdzieś musi pracować bardziej mnie zmartwiłeś godzinami dlatego mam pytanie czy dzisiaj ty masz normę a inni po 280 godzin w tym przypadku zgadzam się z tobą i bym pogadał z szefem z tego co wiem chcą mięć jak najwięcej pracowników by była normalność by nie doprowadzać do tego ze jedna osoba się rozchoruje i nie ma kim go zastąpić i trzeba się wspomagać ludźmi z innych obiektów porozmawiaj z kolegami z innych obiektów to już od jakiegoś czasu trwa są normy osoby które robiły dużo godzin szukają w innych firmach i sobie dorabiają czy taka polityka jest dobra nie wiem

@mateusz

MAsz RACJE gdzieś muszą pracować ale niech pracują również latem i w święta. Osoby dorabiające mają po szesnaście służb a my po dwadzieścia. Gdzie tu logika .Dorabiać ale jak skoro grafik bez przerwy jest zmieniany i bez przerwy są telefony aby przyjść na dodatkową służbę. Przychodzisz patrzysz atu zmiany więc jak mam dorabiać. Ja pracuje parę lat na tym obiekcie ,byłem zawsze dyspozycyjny oraz pomocny o godziny martwić się nie musiałem ponieważ pracowałem na równym poziomie i w święta, latem dzięki temu miałem stałą liczbę godzin.Teraz planuje iść do OWC a dorobie tu ponieważ tam jest stały grafik .Jak nie tu to na mieście mam po prostu dosyć. Porozmawiać mówisz znam dwóch co rozmawiało i już niepraują. Kończąc mam pytanie, pracujesz na obiekcie atak mało wiesz o sytułacji jaka jest co najmniej dziwnie

@Nowicjusz

Nowicjusz na początek odpowiem na twoje pytanie nigdy nie powiedziałem że pracuje na 105 mówiłem że pracowałem albo jak wolisz wspomagałem was będąc z boku wiesz mi więcej się widzi i to co piszę są moje spostrzeżenia czy wiem mało czy dużo wydaje mi się że mogę się wypowiadać bo mam własne zdanie a teraz do meritum nie chciałbym cię zniechęcać ale w OWC też są zmiany w grafikach może nie tak często jak u nas odprawy, egzaminy, kontrole, też nie powiesz że chcesz pracować na przykład na bud.1 lub posterunku 2 i.t.d Na pewno masz kolegę z OWC który rzetelnie ci powie jak jest uważam że do wszystkiego można się przyzwyczaić dlatego o tym na pomknąłem żebyś zrozumiał że wszędzie jest dobrze gdzie nas niema. A teraz krótko godziny jeśli dobrze zrozumiałem to nie jest tak że ty masz 180 a inni po 280 jak pisałeś tylko masz 240 godzin to ile godzin by ciebie satysfakcjonowało wiem że można i 300, 500 i więcej pracuje u was może pracował co robił 600 oczywiście z innymi obiektami uważam że to jest chore podsumowując 240 godzin na jednym obiekcie z punktu widzenia pracownika jest dobrze natomiast pracodawcy przerąbane bo jak się rozchorujesz czy innych przyczynny będziesz mógł mieć służb. to że by wypełnić twoje godziny musi dzwonić do mnie czy nie zechciałbym wziąć parę dyżurów. Te wasze grafiki tygodniowe jak mnie nie myli to zawsze mieliście i tego nie ogarniałem i uważam za błąd kiedyś ktoś próbował mi wytłumaczyć ale już nie pamiętam jaki to ma cel

@mateusz

Lepszy grafik tygodniowy a konkretny niż miesięczna fikcja to po pierwsze, po drugie jeśli ja dostałem stałą liczbę godzin to czułem zobowiązanie do pomocy firmie. 240 godzin mam ale na koniec miesiąca ponieważ często ludzie rezygnują z służb i dostaje telefon że muszę przyjść na dyżur bo opytaniu czy mi pasuje zapomni . Ciężko liczyć na stały dochód jak jestem na takiej łasce.Powiadasz że z punktu widzenia pracodawcy jest to dobre ,wcale nie ponieważ dorabiający dostają po 16 i więcej dyżurów to weź zadzwoń do niego żeby przyszedł jeszcze na jeden ,mało tego w wszystkie święta ma u siebie ,soboty niedziele też. Grafiki tygodniowe są również przez dorabiających ponieważ podają terminy na ostatnią chwile i kiedyś robili grafik do 7 dnia miesiąca o 3-5 pojawiał się grafik do końca miesiąca . Ale tak będzie,popatrz na święta ,zostali sami stali z naprawdę garstką dochodzących ponieważ niemożna powiedzieć że wszyscy są źli. Ja mogę pracować w każdy dzień bez znaczenia czy święta ale oczekuje również w zamian szacunku i zrozumienia mojej sytuacji. Nie bronie tutaj starego ani obecnego szefa ponieważ dla mnie są tyle samo warci ale kiedyś jak dorabiający olał przychodzenie w święta albo nie przychodził na służby to dostawał o wiele mniej godzin niż chciał a o bloku mógł zapomnieć. Kończąc wątek nikt nie chce pracować po 500 godzin ale mieć stałą liczbę służb inie że kogoś się zna tylko za swoją postawę .Skoro ja chcę pracować po 260 godzin,nie byłem nigdy na chorobowym a wręcz odwrotnie zostawałem dłużej ,przychodziłem na dodatkowe służby zmieniano mi grafik tak aby pasował firmie to teraz mam cierpieć bo pozatrudniali nieodpowiednich ludzi którzy wiecznie zawodzą. Politykę takom można realizować ale w stosunku do osób które są temu winne.Najlepszym przykładem jest Pan który średni raz w miesiącu nieprzychudzi do pracy po 2-4 dni wszyscy wiedzą dlaczego ,ale on planowane służby ma na bloku i po 26 służb z czego wypracowuje około 22 dyżurów więc jego kosztem róbcie rezerwy anie moim i kolegów. Łatwo stać z boku i wyciągać wnioski ale ciekawe cobyś powiedział jakbyś musiał oddawać godziny w okresie kiedy nic się nie dzieje a w święta (usunięte przez administratora) wszystkie dni o sezonie urlopowym nie wspomnę.Dlaczego nie cierpią za to ludzie którzy są winni tej sytuacji tylko stali mający jedno źródło dochodu.Jeśli zliczysz to co dostają w OWC premie itp. to tragedii niema a na bloku jestem rzadko.

@Nowicjusz

Nowicjusz przeginasz jestem ciekaw jak obliczasz ile godzin powinieneś mieć skoro jesteś zwolennikiem tygodniówek powiem ci na moim przykładzie mam miesięczny grafik około 200 godz dorobkiewicze tak jak u ciebie rezygnują (do pracy dorobkiewiczów odniosę się później)szef musi zabezpieczyć dyżur dlatego zaczyna dzwonić do mnie jeśli mi nie pasuje to do następnego tak zwanych pewniaków nie patrzy ile mam godzin przepracowanych po prostu potrzebuje pomocy i tak to się odbywa Ja gdybym był twoim szefem też bym zadzwonił do ciebie i liczył że się zgodzisz zaznaczam bym zadzwonił czy wyrazisz zgodę na dodatkowy dyżur u was przy tygodniówkach dowódca myślę że robiąc grafik dokładnie nie wie ile godzin już przepracowałeś nie wiem czy podajesz szefowi kiedy musisz mieć wolne u mnie tak jest Przejdziemy do dorobkiewicze na każdym obiekcie wydaje że oni tylko dorabiają i to że są to powinniśmy być wdzięczni oczywiście muszą pierwsi schodzić z dyżuru mieć spokojniejsze posterunki itd. Mój szef krótko to załatwił ma problem z nockami przestał dawać nocki co za tym idzie zaplanował sobie n.p. 10 nocek 2 dniówki to dostał 2 dniówki nam wmawiał że nie musi robić to żonie już gorzej wytłumaczyć że wypłata taka licha następny miesiąc powtórka z godzinami myślał że szef odpuści poszedł na rozmowę szef mu wytłumaczył i położył kartkę A4 zmienił swoje propozycje grafiku i niema problemów większych z nim i innymi dorobkiewiczami doszło do tego najczęściej jak dorobkiewicz nie może przyjść na dyżur to sam dzwoni i załatwia zmienika i dowódcy mówi tylko o zamianie miedzy sobą dlatego też święta sylwester upłynął nam bez problemu jedni woleli przyjść w święta inni sylwestra Mam prośbę dajmy sobie spokój z obstawianiem świątecznych dni były będą problemy taka jest ochrona Może doczekamy czasów że nie będzie takiego pojęcia jak dorobkiewicz Tak jest w OWC może dla ciebie to jest wyjście wtedy przejdziesz na drugą stronę mocy.

@mateusz

.To o czym piszesz kiedyś było,pamientam za Shreka jakie wycie było po wakacjach lub świętach kiedy robił średnią i tak planował grafik ile kto godzin wypracował tyle później dostawał .Ci którzy robili same nocki mogli zapomnieć o blokach ale też byli ludzie którzy tak jak ja mieli godzin dużo bo zawsze mieli dużo zarówno stali czy też dorabiający bo nato zapracowali zaangażowaniem w życie obiektu .Teraz rozumiesz że tobie warto się starać nam nie.Jeśli chodzi o tygodniówki to nie jestem ich zwolenńikiem ale woletak niż grafik powieszony na miesiąc i hasło ważny do 5 pózniej do 10 itd. Albo przychodzisz atu cały przekopany i jutro miałeś mieć nocke a masz dniówkę ciesz się że dociebie wogóle dzwonią. Każdy jest mądry z boku ale ciekawe czy byłbyś taki mądry jakbyś z tych twoich 200 musiał oddać 50 godzin aby budować rezerwę na obiekcie bo inni nie przychodzą na służy. Albo żądający zaplanowali tobie wszystkie święta bo elita pracuje wkażde u siebie lub idzie na chorobowe a w styczniu musiałbyś oddać znowu z twoich dwustu ludziom którzy wzięli sobie wolne od 30.12 do 3.01 lub urlopy od czerwca do pierwszego września a ty przevież możesz nabrać godzin właśnie w okresie kiedy oni nieprzychodzą bo wolą spędzić czas z rodziną w całe wakacje i święta .Twoim zdaniem jest to uczciwie.

Mateusz
@Nowicjusz

Nowicjusz moim celem nie było krytykowanie ciebie ja opisałem ci jak jest u mnie niema takiego pojęcia jak rezerwa (tak na prawdę nie nie za bardzo wiem co to znaczy)Drugi temat skoro mam zaplanowane służby to jak można zabierać to jest chore i na tym kończę Dam ci radę skoro nikt nie słucha ciebie to złóż kwity do OWC na pewno z twoim podejściem się odnajdziesz a na tym lub innym obiekcie sobie dorabiaj mówię o OWC bo inne firmy prywatne podobnie funkcjonują życzę powodzenia

Znam obiekt JW Skibińska 105/Potockiego 9. Po zmianie szefa ochrony nadal jest bałagan. Jak to zawsze było są równi i równiejsi bo mimo że praca jest dobra i przyjemna to panuje tam nepotyzm i kolesiostwo. Pracownicy są dzieleni wg. znajomości na posterunkacg Jedni zapierdzielają w patrolach inni śpią na blokach Dosłownie śpią całą noc a za dnia na wartowni jest tak samo. Każdy chciałby sobie pospać w pracy ale dane jest to tylko kumplom szefa lub dowódców. Oczywiście komendant ochrony udaje że nic nie wie a ŻW raz do roku wpada na kontrolę. Jest też przekręt na umowach mianowicie nadgodziny są wciągane na drugą umowę a jest dużo takich co podpisali dodatkowe pół etatu Jest jeszcze dodatkowa jedna dziesiąta ale dowódcy kombinują dopisują kolejne słóżby i powstaje wielokrotność jednej dziesiątej a pracownik gubi się i pracuje więcej niż deklarował istny mobbing co za tym idzie są ignorowane wszystkie propozycje dni wolnych a grafik jest wystawiany na koniec miesiąca i często był robiony do 10tego więc nie można było nawet zaplanować sobie dni wolnych. Oczywiście nie jest tak z każdym bo niektórzy mają przywileje zwłaszcza rodzina i znajomi zwierzchników. Jest też kilka posterunków w postaci budek i kontenera bez klimatyzacji a woda jest jak pracownik sobie sam zawiezie wspomnę też o tym że na takich posterunkacg nie ma aktualnych tabel posterunków a do toalety to ma się wybór toi toi lub iść 100m do najbliższego budynku. Na większości posterunków praca jest bardzo przyjemna ale przez ludzi zarządzających i ludzi tam pracujących jest bardzo źle dla większości. Pracownicy nie narzekają bo większość z nich to starcy i inwalidzi którzy wiedzą że lepszej pracy nie znajdą. Jest też problem z byłymi milicjantami i policjantami którzy domagają się lepszych posterunków bo z jakiegoś powodu sądzą że na to zasługują a pamiętajmy żeby policjant odszedł na wcześniejszą emeryturę musi być chory zazwyczaj psychicznie i tacy pracownicy ochrony tam są i pobierają broń co budzi niepokój. Jak informuje się dowódców o nadużyciach to wszystko bagatelizują a szef ochrony to cwaniak który próbuje wkręcić na te najlepsze posterunki gdzie się śpi swoich kumpli i nie da rady z nim rozmawiać. Podsumowując praca jest dobra ale ludzie już nie, pracownik bez znajomości jest traktowany jak zwierzę i panuje wszech obecne poczucie niesprawiedliwości i strach że się dostanie kulkę od chorego psychicznie ochroniarza (Są okresowe badania ale kierownictwo podaje placówki gdzie łatwiej je przejść a policjanci i wojskowi mają swoich lekarzy) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podać się do dymisji i zatrudnić kogoś kompetentnego

@Piotr

Co (usunięte przez administratora)pa bili że jesteś nieudacznikiem i ani obecny ani były szef cię nie zauważył. To z Tobą jest coś nie tak.

@Piotr

Pietrek B...aranie jakie patrole ty chodzisz przecież są posterunki stałe zewnętrzne nawet o tym nie wiesz. Wielki super pracownik no proszę. Teraz masz odpowiedź dlaczego nie idziesz na blok. Popostu jesteś za tępy

@Tomasz

Po pierwsze - na forum publicznym nie posługujemy się żadnymi danymi personalnymi, bowiem zabrania tego regulamin Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Po drugie - nie powinieneś wdawać się tu w takie dyskusje. Skup się proszę na dokładnym opisaniu Impel Security jako pracodawcy. Przyjmują tam osoby bez doświadczenia?

Dawid
@Monika

Przyjmują osoby bez doświadczenia oraz świeżo po kursie. Praca bardzo dobra a kierownictwo staje na wysokości zadania. Jest o wiele lepiej niż za poprzedniej władzy, która kazała stać wszystkim na posterunkach mróz czy deszcz. Można zawsze się dogadać w sprawie grafików oraz dni wolnych na dany miesiąc. Prawie wszyscy są zadowoleni za wyjątkiem paru osób niepotrafiących zaakceptować zmiany kadry kierowniczej i uporządkowania obiektu na nowych zasadach moim zdaniem lepszych. Nowe kierownictwo jest bardzo kompetentne oraz życzliwe wszystkim pracownikom, którzy mają ochotę współpracować z firmą. Mimo trudności kadrowych można zawsze liczyć na wsparcie szefa gdzie cały czas jestem dostępny zawsze można go spotkać na obiekcie lub zadzwonić i umówić spotkanie na miejscu nie jak poprzedni tylko przelotem. Grafiki robią na czas i wszystkim pasują oprócz osób gdzie u poprzednika miały przywileje i w święta nie musiały pracować tak jak wszyscy.

@Dawid

Ważne jest, by dawać szansę osobom bez doświadczenia na jego zdobycie. Świetnie więc, że Impel Security jest właśnie takim pracodawcą. A co z formą zatrudnienia, jeśli chodzi o takie osoby - dostają one od razu umowę o pracą, czy dopiero po pewnym czasie?

@Piotr

Sprytny manewr z tym skopiowaniem tekstu aby kogoś potem wyrabiać ze to on sieje wiatr.

Rafał

@Obecny Jestem tu głównie po to, żeby pomóc użytkownikom forum w zebraniu rzetelnych informacji o danym pracodawcy. Skoro jesteś obecnym pracownikiem Impel Security, to może byłbyś tak uprzejmy i podzielił się z nami aktualną wiedzą na jego temat? Jak wygląda chociażby kwestia zarobków i atmosfery w tym miejscu pracy?

Rafał

Większość Waszych aktualnych postów stanowi prywatna dyskusja, nieco odbiegająca od głównego tematu wątku, czyli wyrażania opinii na temat warunków pracy w Impel Security. Namawiam Was zatem do tego, żebyście zaczęli prowadzić dyskusję na wyżej wskazany temat. Jak wyglądają aktualne warunki zatrudnienia w tej firmie? Na ich oficjalnej stronie zauważyłem, iż prowadza rekrutację: https://www.impel.pl/praca.php?_ga=2.166277438.1657095686.1537192109-1748398386.1537192109 Warto aplikować?

@Rafał

To aplikuj

Sobota

Trepy tak maja chca sie poczuć w roli przywódców w stadzie spoconych koszulek i męczyc psychicznie pracownikow

Melchior
@Sobota

Nie wszystkie trepy to typowe trepy. Nie generalizuj. Pozdro.

Aśka

Ktoś dostał wynagrodzenie od Impela a już nie pracuje? To zwrot PIT czy co?

xxd
@Aśka

Zależy ile ?

@xxd

Pare stówek - coś jest na rzeczy?

Jan
@Aśka

Pewnie nadgodziny jakieś za kwartał.Ja tak dostałem.

@Jan

Nadgodziny na umowę zlecenie za ten rok?

Obecny

N odszedł majac w ręku nową legitymacje z wesołego podpisem radośnie machajac na do widzenia. Zmiany są najlepsze i oby tak dalej. Denerwuje to ze tyle godzin ale pociągnie każdy bo jest lepiej. Wreszcie normalność . Minus taki że 24 Pani Furia lmogłaby ustalać z ludźmi reszta ok .

Tadeo

Czas na zmiany na 105.Oby na lepsze!

Głos rozsądku.
@Tadeo

A co konkretnie masz do zarzucenia temu człowiekowi? Może najpierw spójrz na siebie i swoje postępoeanie. Czasem warto się zastanowić zanim kogoś bezpodstawnie oczernisz!

Tadeo
@Głos rozsądku.

A czy w treści został wymieniony jakiś człowiek?.Ogarnij się.

@Tadeo

Tadeo zmiana będzie jak N.odejdzie puki co to jest lepiej a później będzie wreszcie normalnie . Przyszedl czas na zmiany szkoda ze tak późno ale lepiej późno niż wcale.

Misiu

Chciałbym zapytać czy sąd w Bydgoszczy nadal obstawiam impel security?

Gonzo
@Misiu

tak

Rafał

@Max To dobrze, że pracodawca, jakim jest firma Impel Security daje swoim pracownikom umowę o pracę. Jak długo już tam pracujesz? @Zawiedziony Dobra i zdrowa atmosfera w pracy to podstawa. Co mógłbyś nam jeszcze powiedzieć o tym pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia oferuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security