Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

Mirek

Pracujecie i tylko smetolicie. Godzicie się z takim syanem to pracujcie. Maruder jeden z drugim jak dadzą na obiekt trudniejszy to krzywda się dzieje. Nie ma firmy ani pracy gdzie do góry ja...i sie leży. Popatrz co dasz sumiennego od siebie. Pracowalem w Impel i sie mnie pozbyli i nie płacze jak dzoeciak. Nie tu to gdzie indziej. Trochę szacunku dp siebie.

jajko

Wiecie coś o OBNIŻCE pensji w związku z wirusem? Nasz koordynator zapowiedział nam że pensja za czerwiec będzie już obcięta. O ile to się okaże. (usunięte przez administratora)

Zaniepokojony
@jajko

Jaki obiekt ?

dodo
@jajko

kombinowanie przy wypłatach zle się kończy dla pracodawcy chyba ze uzasadnia sensownie bo korona wirus nie jest powodem jak ochranialiśmy tak ochraniamy ja to nazywam badaniem gruntu bo jak nie będzie sprzeciwu to manager wykaże oszczędności będzie premia?

Xxxxx

Doxxxx tak zgadza sie wsadzili tylko tych ludzi a(usunięte przez administratora) drugi obiekt połowa ludzi moze wie kto pisze obiekt PEPSI jedna wielka klika ludzi!!!!(usunięte przez administratora)to jest żałosne co robi impel nie tylko ja sie ludzilem zapewne inni tez ze wrócą do pracy po co te (usunięte przez administratora) tak klamali wielkie zebrania i obiecywanie ze kazdy wruci na sady KAZDY !!! A co sie okazalo ze polowe (usunięte przez administratora) bez mydla6

wredny cieć
@Xxxxx

Najważniejsze, że wróciła córunia tatunia, który wpycha ją na dobre obiekty. Podobno nie tylko na Sądzie pracuje, ale też na jakimś innym dobrym obiekcie. Nepotyzm ma się dobrze.

Gdgdggd
@wredny cieć

Już Jej tam nie ma :)

A jakim byl kiedys?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

DoXxxx

Wróciła garstka. Pierw wielce telefony, kto chce wrocic, rozeznania a za chwile od osob trzecich sie dowiadujesz, ze wiekszosc osob skreslona z listy. Zachowanie, ponizej godnosci. Wale te Waly, ale wielu ludzi czekalo na powrot wloczac sie po smiesznych obiekcikach , dojezdzajac wiele km od domu i wierzac w slowa Dyra. Zal mi szczegolnie tych ludzi.

Jestgdzieśleczniewiadomogdzie

Nie ma tego zlego chłopaki. Ważne , że hajs się zgadza. Panu skoczkowi płotowemu życzę wysokich lotów... Prosto na twarz :) #200plus

Zalosne

Super firma zatrudniac na toruńską P Orlowsk..... I P M po prostu super oni maja za co żyć a ludzie naprawdę chca pracować!!!

Xxxx

Ludzie po co tutaj pisac kto jaki ktos jest o sądach niestety trzeba zapomnieć.Ale jak impel byl na sądach i Tatiana byla kierownikiem to polowe ludzie ja kochalo a teraz jak sie komuś noga powinie to wszystko piszą kto jaki jest i co robil

@Xxxx

Dokładnie tak jak piszesz prawda jest taka ,że Tatiana jak i kilka osób ,które pracowały od lat na Sądach mieli zawsze poparcie ze strony dyrekcji bo doceniali wkład i zaangażowanie w ich pracę

Felix
@Spirytus

Taaaaa wklad i zaangażowanie tylko szkoda że dyrekcja nie wiedziała albo niechciała wiedzieć co się dzieje na sądach po godzinach ich użędowania chyba by wtedy zmienili zdanie z tym docenianiem i poparciem i by nie zła afera była

Ciekawski
@Felix

Co niby sie tam takiego działo, po godzinach uRZędowania? Chyba brak interpunkcji, w szemranych komentarzach, znużonego ciecia. Książkę też w taki sposób wypisujesz, kalając język ojczysty?

Lex
@Felix

Przypomnę tylko że nadzorem nad sądami zajmował się parzystokopytny a Panie T Robiła tam tylko grafiki. Twierdzenie teraz Że wszystkiemu jest winna jest bzdurą ale jak zwykle sukces ma wielu ojców a porażka jedną matkę Teraz dopiero się dowiadujemy co tam się działo tylko ja zadam krótkie pytanie czy ona była kierownikiem ochrony. Historia zatacza ponownie koło identycznie było z panem w jak odszedł wszystkiemu był winien tylko że go nie ma już 2 lata a na obiekcie Robi się coraz większy bałagan w roli pani t Występuje pani f i też za jakiś czas będzie wszystkiemu winna a ludzie będą pisać tutaj gdyby dyrekcja wiedziała co tu się dzieje ale myślę że doskonale wie

Fox
@Lex

I bardzo czesto ja te grafiki przerastaly, słabiutka była.

@Lex

Krótka odpowiedź - była.

Ciekawski

Ktoś wie kto wygrał na rejonie

@Ciekawski

Na rejonie znów biedny taki prządny Impel NIE wygrał jak już wygrało VOTUM

Ggfgg
@ja

Impel wygrał w ogóle coś ostatnio? Straszna słabizna na tej towarowej się zrobiła ciągle słyszymy że bez przerwy coś tracimy. Hitem dla mnie jest Szubińska najlepsze stawki w mieście a zbieranina dorabiających całego województwa bo na stałe i tak tam nie idzie poszukać człowieka. może ktoś z firmy zainteresował by się tymi obiektami zanim będzie za późno bo Jakaś przyczyna tego co tam się dzieje jest.

$$$
@ja

Zależy jak będą liczone stawki. Jeżeli stawka godzinowa plus kilometrówka to Impel ma korzystniejsza stawkę niż votum.

$$$
@ja

Czyli mam rację w sprawie liczenia stawek w przetargu. Zastanówcie się zanim cokolwiek napiszecie. Trzeba umieć cokolwiek więcej niż latanie po obiekcie z quardem. Trochę rozumu i rozsądku a nie tylko pisanie bzdur i obgadywanie pracowników.

Czaruś

Witam, słyszałem że pani T sprząta w cleaningu powierzchnię płaskie to nie prawda, prawda jest taka że sprząta ale fałszywych ludzi. Pozdrawiam Czaruś

Xxxx

Tatiana byla spoko kierownikiem

@Xxxx

Dla Ciebie spoko kierownik to taki który się z Tobą nawali, nie zwróci ci uwagi że po obiekcie w laczach i krotkich porteczkach lazisz, nie oto chodzi kolego.

?
@Xxxx

Jeździła na niektórych, teraz może na mopie pośmigać, w cleaningu potrzebują.

I bardzo dobrze.

lis

Przecież p.T pracuje w Pimplu i masie dobrze

@lis

Skąd takie informacje? Jeżeli myślimy o tej samej osobie to nie pracuje.

@Xxx

Jak to nie pracuje to byłby szczyt (usunięte przez administratora) ze strony firmy wystawiali ją najpierw na strzał a potem co się stało że nie pracuje. Nie chciałbym oceniać postępowania ale jej zaangażowanie jeśli chodzi o sądy było bardzo duże nawet po przegranym przetargu ryzykowała utratą opinii Byle żeby tam wprowadzić z powrotem pimper a teraz mi piszesz że nie pracuje wiesz może co się stało

@Lis

Trochę wiem. Też uważam że to świństwo. Niestety nikt się nie przejmuje pracownikami. Przykre.

@Xxx

To już tak zeszliśmy na psy jako firmę Zastanawiam się gdzie ja pracuję bo takiego czegoś bym się w życiu nie spodziewał. Parę lat wiernie służę tej firmie i patrząc na to co się dzieje całkowicie tego nie rozumie. Tak naprawdę to nie pierwsza osoba co ją tak wydymali Miałem okazję pracować z panią T jaki z panem W na NATO tego dopiero wydymali starzy pracownicy wiedzą o czym pisze szczególnie ci co pracowali pod nim i obecnie. Pamiętam obiekt kiedy do pracy szło się z uśmiechem a teraz to nie będę tego nawet komentował. Tylko dziwne dla mnie jest to że przy każdym wydychanym pojawia się jedno nazwisko wiesz może czy to nie jest jakiś plecak może kogoś kuzyn szwagier wysoko postawionego w strukturach firmy

@Lis

Też parę lat wiernie służę tutaj i znam i p T i p W. Super ludzie. Nie mam pojęcia ale to wszystko co się dzieje zastanawia mnie mocno. Nie wiem do czego to wszystko zmierza?

@Lis

Jakieś inicjały albo coś w tym stylu tego "przylepy".

Spirytus

I znowu Impel daleko w peletonie coś czuje ,że główki się posypią wszystkie przetargi po gaciach jeszcze wojsko im zabiorą i mogą zwijać manatki

Whisky
@Spirytus

A ja uważam że to skandal że firma która nie sprawdziła się w poprzednim przetargu, płaciła karę za kara przystąpiła do kolejnego. Mało tego wygrywa przetarg. To chyba jakiś spóźniony żart na Prima Aprylis.

Jk
@Spirytus

Impel nie płaci w kopertach, nie szuka patoli co będą za 8 zeta robić, po prostu nie każdego stać na uczciwą firmę ochraniarską.

Antek
@Jk

Tak masz rację pewnie napiszesz, że czekamy dalej , faktem jest, że 8zł to bzdura, bo płacą lepiej rynek pracy zaraz się zawali a my będziemy czekać dalej tylko, na co

@Jk

Popieram w całej rozciągłości. Tylko dziwię się że takie rzeczy dzieją się w sądzie!!

@Whisky

Szymuś rączkę trzyma cały czas na pulsie dopóki ta gnida będzie wicedyrektorem będą takie pseudo firemki wygrywały ustawione przetargi

Whisky
@Spirytus

No niestety to prawda. Aż mnie trzęsie ze takie przekręty się dzieją i nic nie można zrobić.

Pośmiewisko

Moi drodzy, jeżeli chodzi o wirusa to proponuje pracować wirtualnie, ponieważ tego rozwiązania są duże zalety. Faktem jest, że później głupio to wygląda jak przychodzi się na dowódcę i żebrze, aby ktoś inny w tajemnicy zrobił grafik później go się tylko podbija, bo skąd wiedzieć ilu i gdzie a jeszcze śmieszniej wygląda jak woła się na radiu posterunki, które nie istnieją pewnie też wirtualne, ale jedno jest pewne metoda na wirusa dobra i bardzo skuteczna. Boki zrywać, ale jedno jest dobre w tym wszystkim, że jest wesoło, bo mamy niezły ubaw z tej sytuacji i jest się, z kogo pośmiać.

Wolf
@Pośmiewisko

Widocznie sie nie nadaje na dowodce jak sie wysluguje Takie sytuacje wiele pokazuja ...

Xyz

Jak rozumiem nadal żadnych konkretów tylko gdybanie.

Xyz

Czy ktoś może ma informacje co się dzieje z ochroną sądów?

Koza
@Xyz

Wszyscy schodzą całość pociągnie była kierowniczka z pimpla

Fox
@Koza

Dlaczego była o kogo ci chodzi

@Koza

Kiedy? Mówi się o tym już od stycznia ale nic się nie dzieje. Czyli ma tam wejść impel? Bez przetargu?

@Koza

Czyli cała ochrona pozostanie tylko zmieni się firma?

...
@Fox

Bo już nie jest i nie pimpluje.

@...

Co ma za związek była kierowniczka z obecną ochrona sądów? Czy ktoś może tu napisać coś sensownego i adekwatnego do pytania?

?
@???

Pewnie ja z pimpla exit bo słabiuśka była.

@?

Pytanie było co ma za związek z obecną ochrona sądów a nie jakie miała kwalifikacje. Czyli znowu żadnych konkretów tylko tyle żeby napisać cokolwiek.

Jak wygląda ścieżka awansu w Impel Security?

Jjk

Jak jesteś dobry w tym co robisz, to Cię zauważą, propozycja przyjdzie z czasem.

zombi

co masz na myśli Ścieszka awansu myślę ze dostaniesz plakietę pracownik ochrony i to jest maks

Wolw
@zombi

Podaj chociaż jeden przykład że można z dołu zrewanżować.

@Wolw

nie rozumiem pytania?

Wolw
@zombi

Przepraszam Miało być awansować. Proszę podaj chociaż jeden przykład z Towarowej.

@Wolw

z ta plakietka to był żart nie mam pojecja o awansach tak poważnie pracownik ochrony jest na posterunku później na dowódcę obiektu ale to jest teoretycznie bo jak ktoś jest dowódcą to już trzyma się krzesła

Stachu

Hej ktoś wie kiedy impel wraca na sądy Bedzie jakiś przetarg czy co Ochrona z jagu będzie przyjmowana?

Woolf

Jag na wylocie .bedzie przetrg

@Woolf

Wiadomo kiedy przetarg?

@Stachu

A skąd ta pewność że wraca Impel? Jeżeli będzie kolejny przetarg to odsyłam do ogłoszenia ostatniego wyniku gdzie według listy przed implem było sporo firm. Nie można mieć pewności że teraz wejdzie Impel ponieważ to jest zamówienie publiczne jeżeli wejdzie inna firma to ludzie pozostaną znowu bez pracy pół roku a Morał z tego taki. Na tym układzie wyjdą wszyscy dobrze i Baba Jaga jak to piszecie pimpel jedyni którzy na tym stracą i to niektórzy bardzo dużo to zwykli pracownicy. Ksiądz pana vini pan księdza a pracownikom zewsząd nędza

@Stachu

Skoro Jag ma wypowiedzenie to z powodu Kiepskiej Ochrony kara za karą za coś była dana .Wszyscy pracownicy Sądu narzekają na Ochronę Dyrekcja napewno nie będzie chciała tych pracowników

@Sapporo

A wziąłeś pod uwagę kiedy kolejny przetarg wygra stekop Ekotrade klub ponownie Baba Jaga. Pewnie będziesz jeździł i sprawdzał czy nie ma kogoś z waszej załogi na służbie bo podejrzewam że fuchę masz dobrą a co z pozostałymi bo jednak dać prace 40 okazał się wielki problem.

Bezrobotny
@Stachu

Jak impel ma wrócić to najlepiej z koniem w zaprzęgu, będzie porządek bo inaczej źle wróżę.

@Leszek

Stracą prace ...nami nikt się nie przejmował jak straciliśmy pracę przez tą pseudo firmę ochroniarską .Jedynym plusem jest to ,że w Sądzie otworzyli oczy i zobaczyli różnicę w jakości ochrony bo to co prezentują obecni pracownicy to delikatnie mówiąc nieporozumienie

@Bezrobotny

Koń Przecież tam nic nie ciągnął tam ciągła............. a on wbijał tylko śmietankę za ciężką pracę innych

Karol
@Leszek

Widzę koniu że nikt cię nie chwali to sam sobie reklamę to zaczynasz wystawiać

Bezrobotny
@Leszek

Impel na sadach zaczynał z koniem i bylo ok a pozniej co sie dzialo to szkoda czasu na to.

Rudy
@Bezrobotny

Tak oczywiście masz rację tylko nie wiem czy zauważyłeś gdzie koń to strata obiektu.NIk,Muzeum sądy jak twierdzisz wszystko za co się weźmie to schodzi. A już hit jest jak rozmawiałem z gościem ze 100 piątki gdzie koleś na jednym z bloków próbował wyłączyć alarmy pilotem od klimatyzacji tak i to porządek.

dodo
@Rudy

rozumiem ze ty jesteś tak bystry ze z każdym systemem dał sobie rade jesteś zwykłym pieniaczem który gdzieś coś usłyszał dopisuje ideologie i dowartościowuje się ze krytykując innych a jak sam miał problem to byś skulił ogon i najgłośniej krzyczał nie znam się nikt mnie nie przeszkolił itd, starczy szkoda czasu .

jan

Panie wirtualny Daj pan spokój bo znowu zaczynasz podkręcać a potem ludzie ci zaczynają wytykać Twój brak kompetencji. Prawda jest taka że mamy super szefów ale tych prawdziwych czyli Iwonę i Witka

@jan

Tacy wspaniali szefowie i nie poinformowali swoich wspaniałych pracowników o tym ,że nie długo zostaną bezrobotni Tak cudownie płacili ,że teraz muszą zwijać żagle z Sądów i wielu innych miejscach będą spaleni zresztą wspaniała ochrona też opinie w Sądach ma fatalną pracownicy Sądu już nie mogą doczekać się zmiany ochrony

jan
@Sapporo

Sapporo jesteś jakiś nienormalny Ja o jednym ty o drugim to sądach to o muzeach wszystko z tobą w porządku Nie wiem czy zauważyłeś ale w tym momencie walisz w pimpel

???

Jan ma rację. Trzeba czytać ze zrozumieniem żeby się potem wypowiedzieć na temat a nie pisać byle co byle komuś dołożyć. Jak czytam niektóre a właściwie większość wpisów to jest mi zwyczajnie za nie wstyd.

Terminator 2

2018-2019-Bo wesoły, bo wesoły, bo wesoły2020- (ciekawe jak długo), Bo Roman, bo Roman, bo Roman. Muzea-Sady, Bo Tatiana, bo Tatiana, bo Tatiana, 105-Bo Iwona, bo Iwona, bo Iwona wszyscy winni, bo to przez nich Super taktyka gratulacje. Czego się dotknie to spier….ale dobrze, że jest, na kogo zwalić winę za swoją nieudolność .

@Terminator 2

szacunek dla nowego menadżera miałem okazje z nim rozmawiać jest konkrety w obie strony dlatego mu zaufam mam warto

Jack
@zombi

Potwierdzam konkretny facet nawet ten nasz lewus jakiś taki bardziej aktywny zaczyna się dopytywać gdzie co jest kto i gdzie.. menadżer faktycznie jest super Szkoda tylko że ma takiego szefa nie udała który chowa się po blokach i nie potrafi nawet porozmawiać z ludźmi

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security