Opinie o Champion Dorota Piotrowska Grudziądz w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Champion Dorota Piotrowska Grudziądz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Champion Dorota Piotrowska Grudziądz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Champion Dorota Piotrowska Grudziądz w Grudziądz

Z Filipem współpracowałem niezbyt długo w końcu 2008 roku, ale nawet przez tak krótki okres dobrze poznałem tego człowieka i jestem przekonany, że to nie tylko doskonały manager, ale również bardzo dobry człowiek. Jedyna jego wada jaką zauważyłem to dobroć i zbytnie zaufanie okazywane ludziom, a jak ktoś ma "miękkie serce musi mieć twardą (usunięte przez administratora) Założę się, że ci oceniający go źle na forum na jego miejscu okazali by ludziom znacznie mniej empatii, ale łatwo jest oceniać człowieka nie poznawszy go dobrze.

andrzej
@Marcin

No na pewno "doskonały manager" skoro go wyrzucili na zbity pysk z warmy...

jeden taki
@Marcin

A ja go dobrze poznałem i niestety twój opis to jakby innej osoby . Z mojego doświadczenia to cwaniak lubiący kasę i zagrywający poniżej pasa .

robert Nowy wpis
@jeden taki

nie wiem kto pisał pozytywną opinie o filipie ale ten pan powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia działalności gospodarczej, nie dość że na lewo prowadził warmę to jeszcze w szybkim tempie doprowadził do bankructwa firmy rodziców. Gdyby było tego mało to "atmosfere" którą tworzył można było porównać do (usunięte przez administratora), mam nadzieje że kiedyś spotka go karma i sam doświadczy mobingu w swoim życiu.

Jasiek Nowy wpis

@Henry a jako pracownik co możesz więcej napisać o warunkach pracy?

Nick Nowy wpis

Szanowni forumowicze. Czy (usunięte przez administratora) otworzył ponownie działalność na Waryńskiego? Spawają tam chyba jakieś wózki do zbioru czy coś.

Henry Nowy wpis

Dobra firma i dobry pracodawca. Jeśli ktoś szuka na siłę błędów to nawet u najlepszych można coś znaleźć!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Champion Dorota Piotrowska Grudziądz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Barnaba

Generalnie firma jest dobra i warto tu pracować, przynajmniej ja tak uważam.

Gościu

Filip to dobry człowiek nie rozśmieszajcie mnie. Rozpieszczony bachor wystarczy zobaczyć co teraz wyrabia w starej Warmie tylko szkoda ze nazwę Warma zbluzga.padnie to góra za rok i zwiną żagle kto się ze mną założy? Filip panek co się na wszystkim zna hahaha rozbawia mnie ten koleś jak słyszę od znajomków co się dzieje w nowej Warmie to niech się ludzie zastanowią nad opuszczeniem np Szweda patrz spawacze.dzisiaj skuszeni lepsza kasa a jutro nie będzie co spawać.powod brak własnych wyrobów a na powierzonych robotach się niestety nie zarabia prawda znana od lat ale nie przez ....

Mirosław
@Gościu

Pamiętaj, że na forum Gowork.pl nie wolno obrażać innych osób, a także podawać danych innych ludzi, po których mogą być rozpoznani. Wszytko zawarte jest w regulaminie, którego należy przestrzegać pisząc swoją opinię https://www.gowork.pl/regulamin Czy mógłbyś napisać kilka słów o dodatkach do wynagrodzenia lub atmosferze w pracy? Czekam na Twoją obiektywną opinię.

zzz

szkoda

Myszkowiec

Oj Filip Filip Coś ty narobił.

pojawiła się już informacja o licytacji land rovera i innych rzeczy u komornika

janek

Czu ktoś wie, jak firma ze Słupska kupiła Championa? Jestem od 3 tygodni bez pracy i zaczynam już składać papiery poza Grudziądz, może i tam bym wysłał. Syn znajomego pracuje w Championie na produkcji, ale jak go pytałem, to nie wiedział, jak długo firma będzie jeszcze w Grudziądzu. Mówił tylko, że ktoś z innej branży ich wykupi.

misiek

a co ten m takiego zrobił? moze ktos napisac cos wiecej? jakieś konkretne przyklady możecie podac? bo kazdy tylko pisze jaki on zły a niewiadomo dlaczego.

Matrix

Szkoda Filipa i wszystkich którzy byli z nim od lat. Przydupasom M i jego samemu to szczęścia nie życzę. Oliwa zawsze sprawiedliwa i tak jak dobro wraca to i oby wszystko co zle tez do niego wróciło.

gizmo
@Matrix

Szkoda to ludzi, których oszukał.

ktoś

Masz zupełna racje pan m ma już jakąś posadzkę na wyspach szkoda mi tylko Filipa bo to dobry człowiek. I nie wruze mu nic dobrego z tymi ludźmi oni zupełnie się nieznaja na tej robocie to są konferencji pana m oczywiście nie wszyscy są tam też osoby kompetentne ale oni raczej nie zaryzykuję wyjazdu pozdrawiam i powodzenia

Król

No proszę co za wiedza. Tyle ze ktos nie do końca w temacie, bo ci dwaj którzy położyli firme czyt. żwirek i muchomorek, juz pewnie grzeją sobie nowe posadki, a do Słupska, nie przenosi sie nic co z czempionem związane. Nie ma co sie wyżywac na forum,tylko ten czas poświecić na szukanie pracy lepiej.

mike

nie padła to następna machloja, tutaj ogłaszają upadłość i przenoszą się do słupska ze wszystkimi narzędziami i materiałem aby dalej kontynuować swoją produkcję "limitowanych kombajnów" pod nową nazwą, zabierają ze sobą bandę konfidentów i przydupasów dając im jakieś obietnice, reszte zostawiają tylko z nadziejami że syndyk wypłaci zaległe wypłaty, ale nie ma co zająć!!! więc zostaje tylko mierny fundusz gwarancyjny, wielki M. kolejny raz chyba już czwarty doprowadził firmę do upadku, Go Mike!!! bankrutuj następne

gosc

Witam wszystkich którzy chcą coś wiedzieć jeszcze o czempionie otóż najwazniejsza informacja FIRMA PADLA'!!!!!!!!! Koniec.!!!!!

mike

zgadzam się dawniej to była świetna prosperująca firma z dobrymi planami na przyszłość, później pojawił się M ze swoją gwardią i wszystko zaczął skutecznie niszczyć, aktualnie firma żyje zaliczkami od jednej do następnej, ludzie miesiącami czekają na kase za nadgodziny a ostatnio na normalną wypłatę, odejście od nich było jednym z lepszych rzeczy w moich życiu, jeśli nie zmieni się władza to ta firma padnie, jest to tylko kwestią czasu

bart

To była bardzo dobra firma, gdzieś tak do 2012 roku. Nowoczesne zarządzanie, kreatywność, wspaniali ludzie. Dzisiaj to karykatura z trzema dyrektorami na czele, z których każdy jest mądrzejszy od Wikipedii. Ze starego składu niewiele zostało, a nawet tych trzyma tylko dobra jak na Grudziądz kasa. Ogólnie zapierdol na maxa. Przykre to bardzo.

ano

pracuje tam jakis czas, umowa o prace normalna, wiekszosc na start ma 1700 + 300 uznaniowki na reke, nadgodziny platne pod stolem z dlugim opoznieniem 150% za niedziele 200% z godzinami nie schodze ponizej 230, mozna tez na ochotnika trzepac godziny nawet po 16 codziennie, wymagaja aptekarskiej precyzji w blyskawicznym czasie, zabieraja z premii za wszystko co moga, kadra szefow z wielkim M na czele nie ma pojecia co robi, mydli wszystkim oczy wmawiajac ze jest swietnie a tak naprawde forma jest na skraju bankructwa, buduje maszyny ktore maja pieknie i nowoczesnie wygladac dla rolnikow a w rzeczywistosci ciagle sie psuja, pracownicy moga zglaszac swoje pomysly udoskonalen za co jest premia ale nikt jeszcze nie dostal bo na sile pchaja swoje bezsensowne bzdury, brygadzisci kaza pracowac po godzina ale nie ma co robic i wtedy miotla i mycie hali, grupa pracownikow ma serwis platny ekstra gdzie spia po 4 godziny na dobe i naprawiaja wszystko a pozniej zabiera im sie premie bo nie bylo jednej podkladki, jest to firma ktora ciagle bierze zaliczki i nie wyrabia sie z produkcja, wielki M czyli szef ma doswiadczenie w doprowadzaniu firm do upadlosci bo ta bedzie co najmniej trzecia w jego kariarze,

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i muszę przyznać że współpracownicy poza małymi wyjątkami są super ( aż mi ich szkoda że muszą tam pracować), natomiast dyrekcja (zarządzający) jest nieobliczalna i totalnie nie nadająca się do zarządzania ani biznesu. Przez złe zarządzanie nigdy nie dostałem wypłaty na czas, pomijając nadgodziny o które trzeba się prosić no i czekać jakieś 3 miesiące zęby były zapłacone, a płacone są pod stołem bez wykazywania gdziekolwiek jako dochodu. Praca w firmie dla desperatów, żeby mieć dochód w czasie szukania pracy. Ludziom ambitnym i mającym trochę rozumu w głowie definitywnie odradzam zatrudnianie się tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Champion Dorota Piotrowska Grudziądz - Grudziądz

Champion Dorota Piotrowska Grudziądz