Champion Dorota Piotrowska Grudziądz

Grudziądz

Opinie o Champion Dorota Piotrowska Grudziądz

anonim 2009-05-28 20:40:55
Firma z perspektywą. Doskonałe warunki pracy, wporzo pracodawca!!!!
noone 2010-10-05 22:26:07
Firma wzór! Bez kitu!
michał 2011-10-09 20:25:52
Pracuję w tej firmie ale niestety nie mam o niej dobrego zdania. Pracodawca to bufon, który (usunięte przez moderatora) pracowników mydląc im oczy płacą niewiele większą niż 2000. A praca bardzo często kończy się grubo ponad umowne godziny...
anonim 2012-12-11 21:56:32
Firma rozwijająca się niestety kosztem innych , umowne godziny i warunki pracy można schować do szafy . Praca grubo po godzinach a atmosfera w pracy dzięki nowej niekompetentnej ekipie kierowniczej rzuca na kolana i przyprawia o ból głowy. Mimo to pozdrawiam i Zycze Wesołych Świąt Bożego Narodzenia poznajcie moje dobre serce bo wy go nie macie
BYŁY 2014-09-06 21:55:09
ROBOTA I DOBRA ALE PŁATOSCI DO TYŁKA ZA NADGONIMAMICZEKA SIE 3MIESIACE GDZYBY ZMIENIŁ KADRE KIEROWNICZA TO DOPIERO BY POSZŁO DO PRZODU,JAK KTOS LUBI LATAC NA MIOTLE PO CHALI TO POLECAM W 100%:)
mam dośc 2014-09-29 20:56:23
Dajcie sobie spokój z tą firmą,szkoda mówić...
marcin 2014-11-19 09:26:18
Kiedyś to była świetna firma, teraz to tradycyjny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od czasu gdy zmienili dyrektora zarządzającego ludzie zaczęli odchodzić. Ambitnym odradzam.
Były pracownik 2014-12-11 14:29:20
Pracowałem w tej firmie jakiś czas i muszę przyznać że współpracownicy poza małymi wyjątkami są super ( aż mi ich szkoda że muszą tam pracować), natomiast dyrekcja (zarządzający) jest nieobliczalna i totalnie nie nadająca się do zarządzania ani biznesu. Przez złe zarządzanie nigdy nie dostałem wypłaty na czas, pomijając nadgodziny o które trzeba się prosić no i czekać jakieś 3 miesiące zęby były zapłacone, a płacone są pod stołem bez wykazywania gdziekolwiek jako dochodu. Praca w firmie dla desperatów, żeby mieć dochód w czasie szukania pracy. Ludziom ambitnym i mającym trochę rozumu w głowie definitywnie odradzam zatrudnianie się tam.
ano 2015-01-18 19:26:14
pracuje tam jakis czas, umowa o prace normalna, wiekszosc na start ma 1700 + 300 uznaniowki na reke, nadgodziny platne pod stolem z dlugim opoznieniem 150% za niedziele 200% z godzinami nie schodze ponizej 230, mozna tez na ochotnika trzepac godziny nawet po 16 codziennie, wymagaja aptekarskiej precyzji w blyskawicznym czasie, zabieraja z premii za wszystko co moga, kadra szefow z wielkim M na czele nie ma pojecia co robi, mydli wszystkim oczy wmawiajac ze jest swietnie a tak naprawde forma jest na skraju bankructwa, buduje maszyny ktore maja pieknie i nowoczesnie wygladac dla rolnikow a w rzeczywistosci ciagle sie psuja, pracownicy moga zglaszac swoje pomysly udoskonalen za co jest premia ale nikt jeszcze nie dostal bo na sile pchaja swoje bezsensowne bzdury, brygadzisci kaza pracowac po godzina ale nie ma co robic i wtedy miotla i mycie hali, grupa pracownikow ma serwis platny ekstra gdzie spia po 4 godziny na dobe i naprawiaja wszystko a pozniej zabiera im sie premie bo nie bylo jednej podkladki, jest to firma ktora ciagle bierze zaliczki i nie wyrabia sie z produkcja, wielki M czyli szef ma doswiadczenie w doprowadzaniu firm do upadlosci bo ta bedzie co najmniej trzecia w jego kariarze,
bart 2015-02-12 14:09:37
To była bardzo dobra firma, gdzieś tak do 2012 roku. Nowoczesne zarządzanie, kreatywność, wspaniali ludzie. Dzisiaj to karykatura z trzema dyrektorami na czele, z których każdy jest mądrzejszy od Wikipedii. Ze starego składu niewiele zostało, a nawet tych trzyma tylko dobra jak na Grudziądz kasa. Ogólnie zapierdol na maxa. Przykre to bardzo.
mike 2015-02-16 20:16:40
zgadzam się dawniej to była świetna prosperująca firma z dobrymi planami na przyszłość, później pojawił się M ze swoją gwardią i wszystko zaczął skutecznie niszczyć, aktualnie firma żyje zaliczkami od jednej do następnej, ludzie miesiącami czekają na kase za nadgodziny a ostatnio na normalną wypłatę, odejście od nich było jednym z lepszych rzeczy w moich życiu, jeśli nie zmieni się władza to ta firma padnie, jest to tylko kwestią czasu
gosc 2015-04-28 21:32:52
Witam wszystkich którzy chcą coś wiedzieć jeszcze o czempionie otóż najwazniejsza informacja FIRMA PADLA'!!!!!!!!! Koniec.!!!!!
mike 2015-04-29 09:20:17
nie padła to następna machloja, tutaj ogłaszają upadłość i przenoszą się do słupska ze wszystkimi narzędziami i materiałem aby dalej kontynuować swoją produkcję "limitowanych kombajnów" pod nową nazwą, zabierają ze sobą bandę konfidentów i przydupasów dając im jakieś obietnice, reszte zostawiają tylko z nadziejami że syndyk wypłaci zaległe wypłaty, ale nie ma co zająć!!! więc zostaje tylko mierny fundusz gwarancyjny, wielki M. kolejny raz chyba już czwarty doprowadził firmę do upadku, Go Mike!!! bankrutuj następne
Król 2015-05-02 17:03:55
No proszę co za wiedza. Tyle ze ktos nie do końca w temacie, bo ci dwaj którzy położyli firme czyt. żwirek i muchomorek, juz pewnie grzeją sobie nowe posadki, a do Słupska, nie przenosi sie nic co z czempionem związane. Nie ma co sie wyżywac na forum,tylko ten czas poświecić na szukanie pracy lepiej.
ktoś 2015-05-03 11:49:41
Masz zupełna racje pan m ma już jakąś posadzkę na wyspach szkoda mi tylko Filipa bo to dobry człowiek. I nie wruze mu nic dobrego z tymi ludźmi oni zupełnie się nieznaja na tej robocie to są konferencji pana m oczywiście nie wszyscy są tam też osoby kompetentne ale oni raczej nie zaryzykuję wyjazdu pozdrawiam i powodzenia
Matrix 2015-05-03 19:07:53
Szkoda Filipa i wszystkich którzy byli z nim od lat. Przydupasom M i jego samemu to szczęścia nie życzę. Oliwa zawsze sprawiedliwa i tak jak dobro wraca to i oby wszystko co zle tez do niego wróciło.
misiek 2015-05-04 16:09:55
a co ten m takiego zrobił? moze ktos napisac cos wiecej? jakieś konkretne przyklady możecie podac? bo kazdy tylko pisze jaki on zły a niewiadomo dlaczego.
janek 2015-05-05 13:24:15
Czu ktoś wie, jak firma ze Słupska kupiła Championa? Jestem od 3 tygodni bez pracy i zaczynam już składać papiery poza Grudziądz, może i tam bym wysłał. Syn znajomego pracuje w Championie na produkcji, ale jak go pytałem, to nie wiedział, jak długo firma będzie jeszcze w Grudziądzu. Mówił tylko, że ktoś z innej branży ich wykupi.
gizmo 2015-05-07 19:33:17
Szkoda to ludzi, których oszukał.
Michał 2015-05-25 08:33:30
pojawiła się już informacja o licytacji land rovera i innych rzeczy u komornika
Myszkowiec 2016-09-20 14:12:29
Oj Filip Filip
Coś ty narobił.
Zostaw swoją opinię o Champion Dorota Piotrowska Grudziądz - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Champion Dorota Piotrowska Grudziądz