Hectas

Opinie o Hectas

Aśka Nowy wpis

Pracowałam w firmie Hectas w 2007r dokładnie od 27.o4 do 15.07. w Arkadach Wrocławskich. Moja opinia o firmie Hectas jest bardzo dobra. W tej firmie spotkałam fantastycznych ludzi.Była bardzo ciepła atmosfera. Dużo się od nich nauczyłam. Teraz zajmuję się zupełnie czym innym. Piszę książki. W moich książkach też wspominam o tej firmie. Nie wiem, czy jeszcze pracują panie Beata, Aneta, Krysia, Małgosie (dwie), które serdecznie pozdrawiam.

marc Nowy wpis

No tak, ale zawsze w ofercie racy masz napisane co nalezy do twoich obowiązków i jakich tez szukają kandydatów.

kama Nowy wpis

ta firma to dziadostwo straszy pracownikow grozac zwolnieniem zpracy nawet jak jestes chora to karza przyjsc bo telewizja ma przyjechac wypowiedzenie daja przez telefon ajak chcesz wypowiedzenie to nie odbieraja telefonow jedna wielka banda

mardok Nowy wpis

Wasi pracownicy są tak nie przyjemni, że nie powinni dużo więcej zarabiać!!!

Czy po rozmowie w Hectas rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
AnkaR.

Brygadzisci w Łodzi to kpina,straszne buractwo/chamstwo i spełnianie osobistych zachcianek.Pochodzą z jakichś wiosek,bez ugadywania nie podchodź.Mobing i kumoterstwo codzienne,stałe godziny pracy,zapomnij.

stefania

witam. pracuje w firmie 10 lat. od nie dawna widze ze firmie sie pier.... kierowniczki i brygadzistki przestaly szanować pracowników. szantażujA ZE ZWOLNIA PRACOWNIKOW LUB ZABIORA GODZINY PRACY ZA TO ZE ZAPIER...... , JEZDZISZ WSZEDZIE I ZA PRAWDOMOWNOS. A PAN PREZES GALICKI O NICZYM NIE WIE A MOZE I WIE ALE SIE NIE ODZYWA. FIRMA HECTAS JEST DROGA I DOBRA W SWOICH CZYNNOSCIACH, ALE O PRACOWNIKOW WOGOLE NIE DBAJA. P.S (MOTTO FIRMY MASZ JELENIA TO GO DUS JAK SIE ZESRA TO GO PUSC).

jack sparrow

niewypowiadaj sie w sprawie o ktorej nic niewiesz ,ale twoj nick mowi sam za siebie.Ciekawe czyj pupilek/tych na wysokich stolkach z hectasa

pupilek

Fakt praca w tej firmie nie nalezy do lekkich ale niestety w tej pracy nie posiedzi sie trzeba było isc do biura do pracy a nie narzekac.Zarobki nie byly duze ale 500zł to przesada na pasku mialam inna kwote no chyba ze ktos brał duzo wolnego a pozniej marudzil ze mało na koncie ale nikomu nie mozna dogodzic. Jack tez załatw sobie prace po znajomosci to sie nie narobisz no chyba ze znajomosci brak no to przykro.

myślę
@pupilek

jak bardzo przeraża a jednocześnie żenujące jest to gdy odzywają się kadry lub coś nie wiele koło tego. pozdrowienia od myślących.

jack sparrow

brygadzistka zalapala sie na ta prace po znajomosci /ma swoich pracownikow z ktorymi trzyma inni ciezko pracuja a ulubiency siedza w kanciapie .pija kawke pala a na obiekcie brudy .

jack sparrow

robota zalatwiana po znajomosci zgroza

puska

Jetem z Wrocławia,pracowałam w tej beznadziejnej firmie- Hectas. Porażka:( zapier.... za grosze a wymagania maja niesamowite. Nie polecam

macie całkowitą racje ta firma jest do [usunięte przez moderatora]

tins

praca ew hectasie to horror,zarobki 500 zł a rejony do sprzątania te hektary większe niż na polu

Zostaw merytoryczną opinię o Hectas - Wrocław

Hectas