Unimax Sp. z.o.o

Tarnowskie Góry

Opinie o Unimax Sp. z.o.o

miki 2010-12-14 17:30:53
Szef [usunięte przez administratora] cham. Każe jeździć po delegacjach zagranicznych [usunięte przez administratora] Delegacje rozlicza do ręki i zawsze Mu wychodzi mniej niż pracownikowi!!! Każe podpisywać kwoty za diety wyżywieniowe i kasę zarobioną, którą człowiek nigdy na oczy nie widzi. Firma rodzinna !!! Dyrektor od spraw handlowych nie wie co sprzedaje i oferuje klientom. Nie wie wogóle jak wygladają produkty oferowane przez firme. [usunięte przez administratora] . Co budowa to prowadza nowe normy czasowe :))- zawsze jesteś poprostu z kasą do tyłu!! Kawał CWANIAKA!!! Nie polecam tej firmy RODZINNEJ.
Juhicwepud 2012-05-25 19:44:25
Nie polecam korzystac z uslug firmy Unimax ogrzewanie elektryczne w przemysle.projekty wykonywane sa niedokladnie.monterzy nie znajacy jezykow.w dodatku ogromna rotacja pracownikow.Aha, nie kupujcie u nich kabli grzejnych na rynny, bo wyceniaja je 5 euro/metr.Kupcie sobie lepiej na Allegro.A szef to niezly kombinator. Pozdrawiam rozwaznych.
Dawny Unimax 2013-01-14 16:48:51
Ja sie nie zgadzam. Pracowałem w tej firmie i bardzo miło wspominam ten czas. Nie lubię swojej żony więc częste wyjazdy mi odpowiadały. Pieniądze mam po dziadku więc wysokość wypłaty tez była wystarczajaca. Czy nie wiecie, że panuje kryzys ! To Wy powinniscie płacić Prezesowi za to że nie macie statusu bezrobotnych. Odszedłem z tej firmy bo nie mogłem dłużej patrzec jak wszyscy sie znecaja nad szefem firmy.
Ginter 2015-07-09 07:52:08
Dawny Unimax oczywiście ma dobry żart. Prawda jest jednak okrutna i chamska.Rotacja i poszukiwanie kolejnego jelenia na "kierownicze "stanowisko.
delfin 2016-04-22 08:46:24
krytykujący tutaj nie mają moim zdaniem racji, a o poziomie wysokim firmy świadczą chociażby takie realizacjne tego przedsiębiorstwa budowlanego jak na kompleksu mieszkaniowego na warszawskim wolanowie
Arek 2016-11-19 13:44:03
Chyba mylisz firmy Unimax TG z Unimax S.A
Zostaw swoją opinię o Unimax Sp. z.o.o - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimax Sp. z.o.o