OKTAN STANISŁAW BEDNARZ

Kamień

Opinie o OKTAN STANISŁAW BEDNARZ

anonim 2011-02-20 15:27:25
Jakoś przez cały okres który pracuje nie zdarzyło się aby nie dostać wypłaty, wiadomo czasem były opóźnienia ale nie wielkie i założę się , że w każdej firmie czasami tak jest. Także opowiadanie takich bzdur i jeszcze takim językiem jak robi to "obserwator" świadczy tylko o jego prostactwie i ma na celu tylko zniesławić( usunięte przez administratora )
Były pracownik 2012-01-18 20:00:14
Pokazujesz te maszyny w jak najlepszym wizerunku, choć nie są one na takie jakie wyglądają na zdjęciach, powodem dlaczego tak pisze jest to iż wiem że zatrudniałes więcej niż 20-30 operatorów na każdej z tych maszyn i sa one wyeksploatowane i nie są warte ani połowy tej ceny co wystawiasz na allegro. Wiem to bo pracowałem przez ok 2 lat przez ten okres przewinąłeś przez swoja firmę około 200 operatorów. czy jesteś wiarygodnym pracodawcą i sprzedawcą??????????w co wątpię.Tym bardziej że nie wypłacałeś ludziom obiecanych pieniędzy i zalegałęs z wypłatami oraz niewypłacałęs pieniędzy za fundusze socjalne !! Nie polecamy takiego nieuczciwego pracodawcy i hurtownika tych maszyn . Zakupił wyżej wymienione maszyny jako półzłomy a chce sprzedać jako pełnoużyteczne maszyn za dużo większa kase niż kupił. !!
Kibic 2012-10-05 23:06:12
Z tym zaleganiem z wypłatami i nie wypłacaniem czego się da przy rozstaniu to niestety jest prawda!!!
obserwator 2013-04-09 16:00:11
Myślę, ze wiele zależy od tego dlaczego i w jaki sposób dochodzi do "rozstania" także ostroznie z tymi oskarżeniami.
tulk 2016-05-19 14:19:39
megi, z tego co wiem to praca u nich nie jest szczytem marzeń ale na pewno pomaga nieco rynek poznać. Sam się zastanawiam jaka jest szansa na to żeby po jakimś czasie dostać jakieś lepsze i lepiej płatne zlecenie od tej firmy - czy ktoś na ten temat więcej potrafi powiedzieć?
Zostaw swoją opinię o OKTAN STANISŁAW BEDNARZ - Kamień
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKTAN STANISŁAW BEDNARZ