Savi Technologie sp. z o.o.

Opinie o Savi Technologie sp. z o.o.

potencjalnykandydat Nowy wpis

@Pracodawca na czym polegają zadania logiczne na drugim poziomie rekrutacji? Excel czy jakiś inny typ zadań?

Dorota Nowy wpis
@potencjalnykandydat

Nie wiedziałam, że jest takie zadanie. Faktycznie jest coś takiego na drugim etapie? Ale mnie jeszcze interesuje, jaki jest pierwszy etap? To rozmowa, a jak tak to z kim?

Nowy wpis

@potencjalnykandydat

Szanowny/-a Panie/Pani Na drugim etapie sprawdzamy umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz wyciągania wniosków z przeczytanego tekstu.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Savi Technologie sp. z o.o.?

Wieloetapowa rekrutacja na stanowisko młodszego specjalisty. Do wykonania zadanie w Excelu, rozmowa rekrutacyjna przez telefon, a następnie jeszcze dwie rozmowy rekrutacyjne w siedzibie firmy.

Justyna
@Ania

O co pytają na tylu etapach? Czy to zadanie jest bardzo skaplikowane? I chciałabym też się dowiedzieć kiedy firma ujawnia warunki zatrudnienia. Na samym końcu czy może wcześniej wiadomo?

@Justyna

Szanowna Pani, W trakcie trzech etapów rekrutacji staramy się lepiej poznać kandydatów, jak również umożliwić im poznanie naszej firmy. Pytania są zróżnicowane, a ich tematyka dotyczyć może m.in. wyboru kierunku studiów, zdobytego doświadczenia, planów na przyszłość. Poziom trudności zadania jest adekwatny do umiejętności oczekiwanych na danym stanowisku. Warunki finansowe są omawiane w momencie przedstawienia oferty zatrudnienia.

candidate

Rekrutacja jak na stanowisko prezesa, kilkuetapowa, z tymi samymi ludźmi, badz dodawani kolejni liderzy/dyrektorzy. Trudne zadania logiczne w kolejnych etapach, robienie tych samych zadań na 15 różnych sposobów. Wymagaja Excela na poziomie master. A testy logiczne niczego nie wnoszą. Wyksztalcenie ani doswiadczenie sie dla nich nie liczy. Tylko zrobiony test. Wynagrodzenie to wielka tajemnica. Kazda szanujaca sie firma prowadzi max. 2 etapy rozmów, a tutaj zadania zdalne, kilka etapów, kolejne zadania i testy. Nie warto.

Danuta
@candidate

wynagrodzenie jest tajemnicą? ale pytałeś wprost i nie dało rady jeszcze określić tak? czyli dopiero po wynikach testów następuje jakaś możliwość negocjacji stawki czy w którym momencie to się odbywa?

@candidate

Szanowny/-a Panie/Pani Proces rekrutacyjny składa się z 3 etapów, ponieważ chcemy w jak najlepszy sposób zapoznać się z kandydatem. Jeżeli przeprowadzamy testy z programu Excel oznacza to, że jego znajomość jest wymagana na danym stanowisku. Dodatkowe testy pomagają nam ocenić, czy kandydat ma wiedzę i umiejętności, których oczekujemy. Zawsze bierzemy pod uwagę wykształcenie i doświadczenie kandydata, ale nie mają one decydującego znaczenia przy zatrudnieniu. W kwestii wynagrodzenia - nie ujawniamy widełek płacowych. Staramy się zachować równowagę między oczekiwaniami kandydata, a siatką płac przewidzianą na danym stanowisku.

@Danuta

negocjacje odbywaja sie na sam koniec po wynikach testow. A testy nie sprawdzaja zadnych umiejetnosci czy wiedzy. albo masz szczescie i trafisz w logiczna cyfrowa zagadke albo klops. Nic tu z logiki i mocnego wypacania sie na rozmowie.

@Savi Technologie sp. z o.o.

prosze powiedziec w jaki sposob logiczne wyliczanki sprawdzaja wiedze i umiejetnosci kandydata? czy umie liczyc? zdał mature, wiec chyba umie.

Rekrutacja z ogromną presją, niezależnie od niskiego stanowiska, na rozmowie obecny prezes zarządu, rekruter oraz liderzy działów. Brak dokładnych informacji o miejscu rekrutacji, lokalizacja odnaleziona przypadkiem (+ koszmarny dojazd, co oczywiście nie jest może problemem do opinii, ale przy takich okolicznościach można byłoby więcej instrukcji dojazdowych zostawić). Zmarnowanie czasu na testy zdalne, rozmowę wideo oraz dojazd.

Wiktoria
@-

Dlaczego zmarnowany czas na testy, rozmowę, dojazd? Nie dostałaś/eś się? Ja chętnie się dowiem o co chodzi z tą presją na rekrutacji? i o jakich testach zdalnych mówisz?

@-

Wystarczy spojrzeć na ocenę firmy wystawioną tutaj przez pracowników / kandydatów na pracowników. Niektóre wpisy są ewidentnie wprowadzone przez samą firmę: "nie dostałeś się?" :P Dobrze, że na razie starają się tylko moderować dyskusję, a nie wystawiają sobie sami opinię :D

@+

Wiesz może, ile mógłbym zarobić, jako asystent w dziale produkcji? Dali teraz takie ogłoszenie nie podając jednak stawki. Mam też pytanie ilu etapowa jest tu rekrutacja i czy udzielają odpowiedzi po spotkaniu?

Szanowny/-a Panie/Pani Rekrutacja składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to rozmowa zdalna, kolejne dwa to spotkania w biurze spółki. Po każdym etapie otrzymuje Pan/Pani odpowiedź zwrotną w przeciągu tygodnia, jest to albo podziękowanie za udział w rekrutacji albo zaproszenie na kolejny etap. Zawsze staramy się zachować równowagę między oczekiwaniami kandydata, a siatką płac przewidzianą na tym stanowisku. Widełek płacowych nie ujawniamy.

@Savi Technologie sp. z o.o.

Witam, a mam takie pytanie właśnie w kwestii zdalnej rekrutacji. Skoro praktykujecie rozmowy zdalne o pracę, to jak się zapatrujecie na pracę zdalną dla pracowników? Jest w ogóle możliwość pracy z domu?

@Ewa

Szanowna Pani Poza sytuacjami nadzwyczajnymi nie praktykujemy pracy zdalnej.

MW72

Dzień dobry, takie pytania: 1.Czy przyjmujecie Państwo do pracy projektantów sanitarnych? 2. Czy w Państwa "menu" są stałe urządzenia gaśnicze czy może również gazy techniczne i instalacje z tym związane? (np.: gazy techniczne, medyczne i instalacje z tym związane) 3. Czy są prowadzone szkolenia pracownicze i co jaki czas? 4. Czy można liczyć na nakieś benefity w Państwa firmie? 5. Czy jest możliwośc zdobycia uprawnień elektrycznych wykonawczych u Państwa? Zeszyt już mam. Interesuje mnie automatyka i szeroko pojeta elektryka. Oczywiście instalacje jakie Państwo wykonujecie też. Ale tutaj już mam stosowne uprawnienia sanitarne. Będę wdzięczny za rzetelne odpowiedzi. Pozdrawiam.

@MW72

Szanowny Panie Dziękujemy za zainteresowanie naszą spółką. Odpowiadając na Pańskie pytania: 1. Zatrudniamy projektantów sanitarnych, lecz bieżący nabór dotyczy stanowiska projektanta części elektrycznej (automatycznej) instalacji wykrywczych i gaśnicznych. 2. Nie wykonujemy instalacji ogólnotechnicznych. 3. Prowadzimy szkolenia pracownicze, podjęcie pracy bez uprzedniego przeszkolenia nie byłoby możliwe. Szczegółowe informacje możemy przedstawić podczas rozmowy kwalifikacyjnej. 4. Oferujemy kartę Multisport oraz opiekę zdrowotną Medicover – bez dodatkowych opłat. 5. Istnieje możliwość zdobycia uprawnień do projektowania instalacji elektrycznych. Choć spółka nie zajmuje się instalacjami elektrycznymi nie związanymi z instalacjami p.poż. Mamy nadzieję, że odpowiedzi okażą się pomocne.

MW72
@Savi Technologie sp. z o.o.

Dzień dobry, dziękuję za odpowiedzi. Jeśli będzie nabór na sanitarnego z inklinacjami do branży elektrycznej, to będę wdzięczny za info. Pozdrawiam serdecznie.

Ilona
@Savi Technologie sp. z o.o.

Ta opieka zdrowotna to obejmuje tylko pracownika czy też jego rodzine? To jest jakiś podstawowy pakiet czy raczej ma wszystko co potrzebne?

Aktualność
Rekrutujemy! Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert pracy i aplikację poprzez portal pracuj.pl:
Oferty pracy Savi Technologie na pracuj.pl
Nefer

Rekrutacja w tej firmie to nieporozumienie - począwszy od wrażeń wizualnych a skończywszy na poziomie procesu rekrutacyjnego. O candidate experience to niestety nikt tam nie słyszał. 10 lat temu takie rekrutacje były na porządku dziennym, ale na szczęście większość firm poszła do przodu i rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane profesjonalnie,tutaj tego zdecydowanie zabrakło.

Jarosław
@Nefer

Napisz proszę na jakie stanowisko aplikowałeś i jaki konkretnie był przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? Interesuje mnie, czy była to tylko konwersacja, czy także wypełniałeś testy branżowe lub językowe. Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Nefer

Przykro nam, że proces rekrutacyjny nie spełnił Pani/Pana oczekiwań. Życzymy powodzenia w znalezieniu pracy.

Ulka

Ludziom dobrze sie pracuje to i na forum nie specjalnie potrzeby zaglądać.

Maciej

Pracowałem w Savi Technologie prawie 2 lata. Atmosfera pracy zdecydowanie na plus. Zespół mały i zgrany, większość osób chętnie pomoże w rozwiązaniu problemu, lub wyrazi opinie na temat proponowanych pomysłów. Firma jest jednym z liderów w branży, co w pracy handlowca jest zdecydowanym atutem. Dodatkowo firma cały czas prężnie się rozwija, a co za tym idzie pojawia się wiele ciekawych projektów i nowych partnerów do współpracy. Osobiście jestem zadowolony zarówno z warunków pracy, jak i z doświadczenia jakie zdobyłem.

Karol

Zawsze trudno jest się dostać tu do pracy? Bardzo dobra firma to nie ma rotacji?

Kamila

@Adam, obecnie prowadzimy rekrutacje na Inżyniera Serwisu. Ogłoszenia pojawiają się na pracuj.pl. Niewykluczone, że w najbliższym czasie firma będzie prowadziła jeszcze jakieś inne rekrutacje.

Mumingo
@Kamila

Jakiś czas temu na pracuj.pl widziałem ogłoszenie dotyczące rekrutacji na Koordynatora serwisu. Ogloszenia brak, rozumiem że rekrutacja się zakończyła?

@Mumingo

Tak, rekrutacja na stanowisko Koordynatora Serwisu została zakończona.

Bartosz

Czy to obawa przed nowymi chętnymi do pracy sprawia, że nie piszecie?

woiko

Ja to się zastanawiam czy w ogóle jest szansa na to, zeb znaleźc zatrudnienie u nich, wiecie może? Podobno nie ma nawet rotacji wśród pracowników. Dzięki

Ad Woiko
@woiko

A skąd Ty masz informacje o braku rotacji? Z rozmowy rekrutacyjnej? Wieść gminna niesie inne wiadomości. Ale na zatrudnienie tam masz szanse. Musisz tylko poczekać,

Estyma
@Ad Woiko

Może warto w mieście zapytać ;)

była kandydatka...

Z tego co się zorientowałam to kobiety nie mają co składać CV. Choć byś miała mega kwalifikacje, wiek, doświadczenie w branży, ilość języków jakimi się posługujesz, to i tak wydaje mi się, że wezmą faceta, który by ci mógł kawę robić.

@była kandydatka...

Wydaje Ci się:) właśnie zostały zatrudnione dwie.

Lidia

@Obecny pracownik Dobrze słyszeć. To co w takim razie zmieniło się w ostatnim czasie, co spowodowało, że pracuje Ci się lepiej? To bardzo pozytywna wiadomość. Jakie aktualnie dostrzegasz plusy swojego zatrudnienia w Savi Technologie?

@Lidia

Mogę mówić tylko za siebie, jak dla mnie: ciekawa praca, zgrany zespół, luźna atmosfera, wynagrodzenie ponad przeciętną.

A

Te opinie są tak negatywne, że nie wiem czy aplikować do tej firmy...

Obecny pracownik
@A

Stare dzieje, różne opinie, dzisiaj w firmie jest spokój i pracuje się dobrze.

Lidia

@Ad Woiko jesteś pracownikiem firmy? Wszystkie osoby poszukujące pracy na pewno chętnie dowiedzą się, jak wygląda w praktyce sprawa rotacji wśród pracowników. Aktualnie nie widać ofert pracy, co może sugerować jej brak, ale opinia pracownika firmy jest tu jednak najcenniejsza.

Inzynier

Jakiesa widelki cenowe na stanowisku inzyniera sprzedazy ??

E tam ...

Eee tam, co tu pisać? Wszystko już zostało napisane o tej firmie więc nie ma co powtarzać ... tyle że masa opinii została usunięta - pewnie ze 40%. Lepiej popytać pomiędzy znajomymi .... na pewno coś się dowiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Savi Technologie sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Savi Technologie sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Savi Technologie sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Savi Technologie sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Savi Technologie sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Savi Technologie sp. z o.o.