Usługi Marketingowo Promocyjne mgr inż. Andrzej Woźniak

Szczecin

Opinie o Usługi Marketingowo Promocyjne mgr inż. Andrzej Woźniak

anonim 2010-12-14 13:31:22
[usunięte przez moderatora] , który twierdzi wprost, że dla dobra pracownika zostawia sobie jego zarobki i podatki w swojej kieszeni. Na opornych zawsze znajdzie chamski wykręt.
były pracownik 2012-06-13 10:35:09
Oj, masz rację, wiem o jego przekrętach bardzo dużo. Dziwi mnie tylko czemu MON i US się za takiego jeszcze nie wzięli.
ANONIM 2013-01-28 16:22:04
Witam, możecie państwo napisać coś więcej o współpracy z tym panem, może na priv.
anonim 2013-07-15 11:48:13
Pierwsza opinia to cała prawda o tym kimś, a nawet dałoby się dorzucić parę szczegółów...
ola 2013-08-14 13:32:03
czy ten pan werbuje tez nauczycieli?
smg 2013-09-18 10:52:33
Ludzie, czytacie jednoznacznie negatywne opinie i nadal stawiacie pytania, jakbyście nie zrozumieli ostrzeżeń innych??? Chcecie się użerać z ..., to wchodźcie w to. Na uczciwość i poprawne układy nie ma co liczyć, a dorobić to się można... nerwicy i nauczki na przyszłość.
mjbjh 2016-05-17 23:19:09
@Miś a co konkretnie podoba Ci się w pracy w Usługacg Marketingowo Promocyjnnych mgr inż. Andrzej Woźniak ??? Bo także chciałabym tam aplikowac jak tylko pojawią sie nowe oferty pracy, bo na razie cichosza :/
Zostaw swoją opinię o Usługi Marketingowo Promocyjne mgr inż. Andrzej Woźniak - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Marketingowo Promocyjne mgr inż. Andrzej Woźniak